Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Můj deník

Miss you, grandma.

6. srpna 2012 v 19:03 | Luczynka
Dnešek byl pro mě velice náročným a vyčerpávajícím dnem.
Po cca 3 měsících jsme se vypravily s mamkou k dědovi (ne, že bysme ho neviděly, každej týden k nám jezdí, ale my k němu už moc nejezdíme). Naše poslední návštěva byla, když jsme vyklízely ještě s tetou a sestřenkou skříně po babičce. A dneska měla návštěva podobnej účel. Děda nás poprosil, jestli bysme mu nepomohly vyklidit a povyházet půdu, protože na to sám nestačí.
Předtím jsme měli ale oběd a na mě začalo zase všechno dopadat. Zase jsem si začala pořádně uvědomovat, že v tomhle obrovským baráku už nikdy nebudu sedět s babičkou, že se s ní už nikdy nebudu moct zasmát(a že to byl neskutečně smějící se člověk:)), že už si nikdy nelehnu na palandu a ona mi přitom bude masírovat chodidla, že už spolu nikdy nebudeme hrát piškvorky, že už ji nikdy nebudu moct učit plíst náramky a malovat na trička, že už s ní nebudu nikdy malovat, že už jí nikdy nebudu moct ukázat fotky, který jsem vyfotila (vždycky byla člověk, kterej z nich byl nejvíc unešenej:)), že už s ní nikdy nebudu zpívat, že už spolu nikdy nebudem vykopávat brambory ze záhonků, že už nikdy nebudem společně koukat na fotky z dětství, že už nikdy nebudem společně i s dědou jezdit na výlety, že s ní už nikdy nebudu zavařovat ovoce, že už nikdy nebudu jíst její nejlepší a jedinou svíčkovou, co jsem jedla a celkově všechny jídla, co vařila, byly naprosto bezkonkurenční. A prostě nikdy nic.
Zbyly mi jen krásný vzpomínky na překrásný dětství, který překrásným udělala právě babička, protože jinak stálo úplně za prd.

Největší psycho je to, že děda má babiččinu urnu pořád doma. Stůl, na kterým je, je pořád obloženej kytkama a svíčkama. A já se bojím, že se z toho děda za chvíli zblázní.
Je mi z toho smutno. Ze všeho. Děda je bez babičky úplně bezmocnej. Strašně se mu stejská, strašně zhubnul a prostě... je to šílený.

Vždycky když k dědovi přijdu, pořád čekám, že tam na mě babička vybafne, obejme mě a řekne mi ,,Ahoj Lucinko." Pořád čekám, že je to jen zlej sen, kterej 29.7. trvá už 7 měsíců. Ale pak mi dojde, že to prostě jenom zlej sen není.
Nepřála bych si nic jinýho, než to, aby se babička vrátila. Ale i tak vím, že je pořád s náma a kouká se na nás s úsměvem zeshora.

Chybíš mi, babi. Ani nevíš, jak moc.

Nejkrásnější fotka, co jsem kdy viděla a kterou jsem dnes našla u dědy. Babička a děda.

Enjoy the holiday!

4. srpna 2012 v 19:26 | Luczynka
10 dnů a jedu kam? S Nikčou na FOO FIGHTERS!!!:)

Abych pravdu řekla, v posledních dnech jsem šíleně znuděná. Prospím za den třeba 17 hodin:D Už mi docházej nápady, co dělat. Všichni jsou někde pryč a na Lucii serou:D
Za posledních 14 dní jsem zkoukla 4 série (36 dílů) seriálu Skins, kterej jsem si neskutečně zamilovala. Bohužel jsem ale před chvíli dokoukala poslední díl úplně:D :'(
Na druhou stranu si tak říkám, že je mi docela fajn. Mám ještě (už jen) měsíc prázdnin před sebou, nemusím nic dělat, můžu spát, do kolika chci, můžu chodit domů, v kolik chci, můžu dělat věci, který během školního roku dělat nemůžu a nestihám dělat.
Ale i v těch... dalo by se říct nudnejch dnech, bylo mnoho dní, který byly opravdu fajn a užila jsem si je:)
15. července jsem dala opravdu výpověď v tom fujtajbl Mekáči a áááááá, už to tam fakt nechci ani vidět:D Nejlepší je, že odtamtud prej odešlo za den třeba 8 lidí. Asi nejsem sama, koho ten přístup k zaměstnancům štval.
Jak jsem takhle doma, sama, celý dny a nemám nic na práci, zas zažívám trochu nostalgii a vracím se do minulosti. Přemejšlím nad tím, co bych udělala jinak a co bych naopak zopakovala.

Tuhle jsem hledala asi tak rok a půl.A popravdě, fakt chytám depku z toho, že za měsíc napochoduju na tu posranou obchodku a zas rodiče zkásnu o pár tisíc. Jo, paráda...

Jak si užíváte prázdnin vy? Co máte ještě v plánu? Pište, ať se aspoň nějakejma zážitkama pokochám:D
PS: Děkuju za hromadu krásnejch komentářů, který mě ujišťujou v tom, že má cenu tady pokračovat:)
Speciální dík patří Lený Kent, která mi svejma komentářema dokázala vykouzlit úsměv na tváři:)

PS2: 12. října jedu na koncert The Elijah a Hawthrone Heights!!!:)


Hudební sny.

24. července 2012 v 21:25 | Luczynka
Před rokem a půl mě napadl tip na článek. Něco o hudebních snech.
Jsem hudební maniak, člověk, kterej bez hudby nevydrží ani minutu. Pořád mám něco v uších nebo reprácích, objíždím desítky koncertů za rok, utrácím za ní ročně tisíce a radši si koupím lístek na koncert, než abych si koupila kalhoty:)
Můžu být ráda za to, že mám takovou mamku, kterou mám, která mě v koncertech sice nepodporuje, ale dává mi určitou volnost.
Rok a půl si tu píšu seznam hudebníků, který bych někdy v životě chtěla za každou cenu vidět a slyšet.

Na prvním místě jsou rozhodně Placebo. Kapela, kterou několik let zbožňuju. Většina textů mě dostává do kolen, většina textů je hodně depresivních. Ale člověk si při nich hodně uvědomí. Tak, jako jsem si uvědomila já. Poslouchala jsem je v jednom pro mě hodně důležitým období a hodně mě ovlivnili. V roce 2009 jsem je propásla, společně s dalšíma skvělejma kapelama, na Rock for people a dodnes mám výčitky. Ale já věřím, že se sem vrátí.

Na druhým místě jsou 30 seconds to mars. Tenhle hudební sen se mi už splnil v červnu 2011 a v tu chvíli a dalších pár měsíců poté jsem byla ten nejšťasnější člověk na světě. Pro mě nejsrdcovější kapela mýho života. Miluju texty, miluju tu hudbu, miluju Jareda, Shannona, Toma. Miluju jejich osobitej styl, miluju jejich přístup k publiku, kterej jsem na žádným koncertě ještě nezažila. U mě to jsou naprostý jedničky, o tom žádná.

Dovolená na sídlišti

14. července 2012 v 22:08 | Luczynka
Není to vtip. :D Už druhým rokem jsme se vypravili s taťkou, jeho přítelkyní a dalšíma 8 lidma na dovolenou do Čech. Minulej rok jsme byli na krásný vesnici, v kouzelným pronajatým domečku, okolo samá příroda. A tak jsem se těšila i letos. Po hodině a půl jsme hledali místo, kde máme bydlet a projížděli jsme sídlištěm. Jen tak vtípkem jsem nadhodila: ,,Tak tati, tady bydlíme ne?" ,,No, tady v tom paneláku ve třetím patře," zasmál se taťka. Najednou jsme ale zastavili a viděli náš domeček. Doneček na sídlišti mezi panelákama. No, opravdu jsem tomu nemohla uvěřit:D Že strávíme dovolenou na sídlišti. Nikdo to nevěděl.
Vevnitř to bylo ale fajn a jelikož jsme ani neplánovali být moc doma, protože jsme chtěli vejletovat, tak jsme si z toho ani moc nedělali:)
V neděli jsme si udělali výlet na Černou horu, vyjeli jsme lanovkou a nahoře se kochali nádhernou přírodou a milionama kytek. Potom jsme navštívili Jánské lázně, kde jsem si dala tu nejlepší zmrzlinu na světě a ten nejhorší trdelník, co jsem kdy jedla:D
V pondělí jsme se vypravili do ZOO do Dvora Králové. Popravdě, líbí se mi víc naše liberecká zoo. Potom jsme nasedli do auta a projeli ZOO autem. Tu vyhrazenou část pro to. Je mi to proti srsti... projíždět mezi zvířatama autama. Ale jo, bylo to docela vtipný, když nám před autem zabrzdila zebra a strkala nám hlavu do okýnka:D
Ve středu jsme si udělali výlet do Ratibořic do Babičinna údolí. Čekala jsem od toho trochu něco jinýho a trochu víc, ale výbornej trdelník to jistil:D :) Po Ratibořicích jsme jeli do hospitálu Kuks, kde se mi moc líbilo.
Ve čtvrtek mi bylo hrozně zle(od pondělí jsem začala bejt nějaká nachcípaná) a tak jsme se vydali jen na 2hodinovej výlet do "bunkrovýho městečka" Stachelberg, kde jsme sestoupali po schodech 45 metrů hluboko do podzemí, kde byli 4°C. Moc na tohle nejsem, ale výlet byl:D
V pátek jsme vyrazili do Adržbachských skal, kde bylo moc pěkně:) Sice byla nejdřív šílená zima, kdy jsem na sobě měla 3 mikiny, ale pak bylo fajn fajn:) Po výšlapu mi taťka koupil vynikající kebap a mně bylo hned líp:D
A dneska jsme jeli domů. Už jsem se těšila, protože ta atmosféra mezi lidma tam, by se dala krájet, jak byli všichni nervní a nepříjemný.

PS: Zejtra jdu naposled do mekáče, dávám výpověď a už mě tam neuviděj:D
PS2: V pondělí jedu po dlouhý době zase s lidma na chatu, kde to bude mega akce:D
PS3: Pořád mám v hlavě Rock for people a nemůžu to dostat z hlavy:D

S taťuldou:)

ROCK FOR PEOPLE!

2. července 2012 v 20:29 | Luczynka
Nemůžu tomu uvěřit, pořád jsem jak ve snu:D
Před 2-3 lety jsem začala strašně toužit po tom, abych se dostala na Rock for people. Minulej rok mi to nevyšlo, protože jsem byla v Paříži. Hodně mě to štve, protože minulej ročník byl naprosto bezkonkurenční. V prosinci jsem začala maminku přemlouvat, aby mě pustila aspoň tenhle rok, odpověď bylo jasné "NE". Pak to vypadalo nadějně, pak zas ne, pak jsem to teda neřešila, ale Nikča vyhrála lístek, a tak jsem začala přemlouvat znova, odpověď opět "NE". :D
V sobotu a v neděli jsem byla ale hodná holka, uklízela jsem, co jsem viděla, vařila jsem obědy, trávila čas a mamkou a prostě jsem se snažila:D A co? Vyšlo to:)
Skákala jsem radostí, protože...uh, v tomhle krásným počasí sedět doma a propásnout takovou akci, to by se mi fakt nechtělo:)
Lístek jsem objednávala dneska ráno, nemám krosnu, nemám spacák, nemám stan, ale to se pořeší:D Miluju věci na poslední chvíli, fakt no:D
Balím věci, beru jen to nejnutnější, ale zas to vypadá, jak když jedu na měsíc:D
Dobrý je to, že přijedu v pátek v noci nebo v sobotu ráno a v sobotu v 11 dopoledne jedu s tátou na dovolenou:D
Ježiši, já miluju takhle nabitej program! Ale myslím, že to tím končí:D

Co vy? Jedete? Na co se těšíte nejvíc?
Já se popravdě nejvíc těším na tu festivalovou atmosféru. Zažila jsem sice desítky koncertů, ale festival je festival a prostě se těším na to, až budeme pařit 4 dny do rána a bude to strašně skvělý! :)
Z hudby se nejvíc těším na mýho černovlasýho vyholenýho hobitka Skrillexe, na kterým se vypařím, jako jsem se nikdy na ničem nevypařila:D Pak The Subways, The Prodigy, Charlie Straight, T. Klus, Enter Shikari, I killed the prom queen, August burns red, Two doors cinema club, Tata Boys, Refused, The Kooks, Selah Sue, Flogging Molly, Orbital, Niceland, H20, Architects, Irie Revoltés, The asteroid galaxy tour, Vypsaná fixa, Dreadzone,... :))

Těším se jak malá holka na Vánoce. Doufám, že nebudou moc velký bouřky!!:D


Mega show!!!

Miovaný triko:D ♥

PÁRTY HÁÁÁRD

30. června 2012 v 11:42 | Luczynka
Jsem tak příjemně naladěná(nalazená??), že nemám chuť si vylejvat srdce nějakejma pesimistickejma sra*kama:D
Včera mi bylo tak moc fajn, jako mi fajn dlouho nebylo.
Miluju páteční akce, miluju páteční večery, miluju lidi!
Jak už to bývá za poslední měsíce zvykem, vydaly jsme se s Nikčou na každoměsíční akci, na kterou už nechodíme snad s nikým jiným než spolu:D
Pily jsme pivo, fotily, dělaly kraviny, smály se, pořád jsme něco řešily, byly jsme natěšený na Rock for people, kterej nevím, jestli vyjde, poslouchaly jsme Skrillexe, kterýho pouštěli z obrovskejch repráků a já jsem byla v 10. nebi:D
Taky mě vytáhli na pódium jako "rekvizitu" kvůli červenejm vlasům, no parádní pocit, když na vás kouká celej mladej Liberec:D Ale v tu chvíli mi to bylo tak ukradený, protože jsem byla ve skvělý náladě. :D
Šla jsem 2 km pěšky domů ve 2 ráno, ve sluchátkách mi hrál můj černovlasej vyholenej hobitek, kterej mi zpíval Bangaraaaang:D
Tak jsem si tak říkala, že ty prázdniny budou stát za nic, protože nemám skoro žádný plány, ale když to tak vidím, objeví se to vždycky ze dne na den a pak to stojí za to:)
PS: Držte mi palce, ať mi vyjde ten RfP, protože se tam těším fakt 2 roky.

Fotky berte možná trochu s rezervou, protože při pátečních večerech je tohle u nás prostě normální:D


Šťastný, vytlemený, spolu :)


Chudák Nikča:D

Vypadám tam jak čarodějnice, v puse mám žvejkačku(mimochodem), ale mám tu fotku ráda i když je trochu děsivá:D


Říkám, vůbec neřešte:D


Maj se rádi:D

5 let s blogem.

2. června 2012 v 15:08 | Luczynka

(psáno včera, 1. 6., ale nestihla jsem to zveřejnit)
Jsem ráda, že dnešním dnem mohu říct, že jsem na tomto blogu přesně 5 let.
Je to úplně neuvěřitelný. Opravdu tomu jen těžko věřím.
Když si vezmu, kolik jsem tu strávila času, je mi vlastně trošku do breku:D Chtěla bych si někdy spočítat, kolik hodin jsem nad blogem strávila, protože myslím, že by to bylo opravdu zajimavé číslo:D
Každopadně, za těch 5 let jsem strašně vděčná.
Cca prvních 2 a půl roku můj blog vypadal tak, že tu byly samý fotky celebrit, pixelky atd:D
Postupem času se ale můj blog stal osobním blogem, kde jsem si vylývala srdíčko, když mi bylo nejhůř.
Za těch 5 let jsem poznala neskutečný množství novejch lidí. Poznala jsem slečnu, s kterou si teď strašně ráda vyjdu na pivo a vždycky si dokážeme skvěle popovídat.
Za těch 5 let zjistilo adresu mýho blogu několik desítek lidí z mýho okolí, popravdě mě to hodně štve, ale nic s tím neudělám a rozhodně kvůli nim blog rušit nebudu, protože to tu miluju.
Za těch 5 let jsem se nehorázným způsobem změnila. Ať vzhledově, tak chováním.
Blog mi toho opravdu hodně dal a já jsem vděčná, že je k dispozici server, který nám umožňuje blogovat.
Jak říkám, vážně to tu miluju a i přesto, že jsem měla několikrát chuť s tím nadobro seknout, zrušit to tu a na všechno se vykašlat, nikdy jsem se k tomu neodvážila a nechci to dělat ani v budoucnu, pokud k tomu nebude opravdu vážný důvod.

Ale... jsem tu taky z obrovský části kvůli vám. Je sice hezký, že si tu můžu vylejt srdce, poštěžovat si, zveřejňovat fotky, ale kdybych k tomu neměla žádnou odezvu od vás čtenářů, asi by mě to přestalo hodně rychle bavit.

Za 5 let můj blog navštívilo skroo 400 tisíc lidí a pro mě je tohle úplně neuvěřitelný číslo.

To vám vděčím za všechno. Díky!

PRODEJ OBLEČENÍ

22. května 2012 v 18:21 | Luczynka
Tenhle článek bych chtěla věnovat prodeji mých věcí, který už nenosím nebo který jsem nikdy nenosila a válí se mi akorát ve skříni.
Všechny věci jsou na mém VOTOČVOHOZU, ale přeci jen, zkusím štěstí i tady:-)
Na přání všechny věci mohu přeměřit.
V případě zájmu o jakoukoli věc napište prosím číslo kousku + váš email do komentáře a já se vám ozvu.

1.
M/L
60 Kč

2.
Nová, ještě s visačkou.
Amisu
150Kč

3.
Velikost uvedena XXL, ale sedí klidně na M nebo L.
149 Kč


4.
Originál Guess
L
60 Kč

Weekend at the village

21. května 2012 v 12:06 | Luczynka
Tak si tak říkám, že tohle byl snad ten nejhorší víkend v historii mýho života.
Byla jsem s dalšíma asi 10ti lidma u kamaráda na vesnici, plánovali jsme si pohodovej víkend, kdy budeme jen tak popíjet, povídat si, grilovat. Ale tahle představa se po pár hodinách zcela vytratila.
Zjistila jsem, kolik dokáže chlast s lidma udělat, jak dokážou být zlí a odporní. Bylo mi vpáleno do ksichtu takovejch věcí, že si začínám říkat, že je asi něco špatně a že jsem asi vážně "ta strašná kráva a svině".
Po mým hysterickým záchvatu na danou situaci jsem si udělala v půlnoci výlet 3 km od místa, kde jsme byli. Sama, s foťákem, cigárama a flaškou vína. Kdyby mě někdo viděl, první co by ho napadlo by bylo ,,Kurva, ty jsi fakt troska." Když jsem šla lesem, vůbec jsem si v tu chvíli neuvědomovala, že by se mi něco mohlo stát. Ale za tu dobu, co jsem byla pryč, si stejně nikdo nevšiml, že jsem pryč, takže FUCK:-)
Začínám bejt ohledně všech těch problémů strašně flegmatická. Začíná mi bejt všechno dokonale u prdele a už se mi nechce nic řešit. co taky, když se řešej furt ty stejný píčoviny.
Na druhou stranu ten víkend měl svoje kouzlo. Po měsíci jsem pořádně začala fotit s novou zrcadlovkou, konečně čas, konečně mít co fotit. A některý fotky se fakt povedly, ale o tom třeba nějakej příští článek.

(ještě bych vás chtěla pozvat na můj votočvohoz profil http://www.votocvohoz.cz/uzivatele/860 )Lost everything...

13. května 2012 v 10:56 | Luczynka
Ztratila jsem a ztrácím všechno, na čem mi záleží.
Přijdu si sama, přitom nejsem. Nebo spíš... všichni dělaj, že nejsem sama. Já se tak cejtím.
Chtěla bych vrátit čas, asi tak rok. Kdy bylo všechno fajn.
Začíná mi bejt strašně špatně ze všech lidí. Všichni jsou tak falešný. Proč.
Začínám se zase uzavírat do sebe a vím, že tohle není dobrý.


.Jinak sorry za opětnej depkařskej článek. Jen to ze sebe potřebuju dostat.

Write something...

4. května 2012 v 21:56 | Luczynka
Uh...
Poslední dny na mě zase dopadá takovej ten pocit, kdy nemůžu. Strašně moc bych chtěla napsat ohromnou hromadu věcí, ze všeho se vypsat, dostat to ze sebe. Napsat, jak se cejtím, na co myslím, co se chystám udělat, co mě trápí, co bych chtěla změnit, co bych naopak udělala znovu.
Nic neřešit a prostě jen psát. Napsat kilometr dlouhej článek a pak si říct: ,,A teď jsi to ze sebe dostala, buď ráda."
Jenže nemůžu. Nemůžu nic z toho. Na jednu stranu si říkám, že už mě všichni musíte mít tak prokouklou, že by vás nic nepřekvapilo, na druhou stranu ale... bojím se reakcí lidí, který sem choděj a pak je denně osobně potkávám. Jsem sice v hodně věcech průhledná, i když se občas dokážu dobře přetvařovat, ale nechci být zas až tak průhledná, aby můj osobní život znal celej Liberec. A nejen ten.
Ale jo, vážně mi to chybí a někdy bych to ze sebe opravdu potřebovala dostat a slyšet názor CIZÍHO člověka. To, že to napíšu do deníku, to mi sice pomůže, ale nikdo na to nereaguje.

Po opět trochu pesimistickým článku přikládám nějaký fotky, který jsem za poslední dny vyfotila novou zrcadlovkou. Není to zatím nic moc, musím se s ní vážně ještě naučit pracovat. A ty lepší fotky si schovávám na samostatný články.

No time, no time...

26. dubna 2012 v 21:38 | Luczynka
Začínám si uvědomovat, že tady na to pěkně kakám. Každej den mám chuť sednout k blogu a začít psát dlouhý články. Jenže...ono není moc o čem. Můj život začíná nabírat pořádnej stereotyp. Vstát, do školy, ze školy, do práce, z práce, domů, zapnout pc, "dělat školu", vypnout pc, jít spát, vstát, do školy, že školy, do práce, z práce, domů, zapnout pc,................
Vím, že jsem si to takhle sama vybrala, ale začíná mě tenhle život trochu nudit.
Jediným světlým bodem jsou pátky. Co si budeme povídat, páteční večer doma jsem nestrávila už tak půl roku. Každej pátek se toulám po hospodách(spíš po jedný oblíbený:D), domů se vracím v půl 3 nebo spím po kamarádkách a kamarádech:D
To mi tak připomíná minulej pátek, na kterej moc dobrý zážitky nemám:D Vypravila jsem se s kamarádkou na pivo, jenže se nás tam nakonec sešlo TROŠKU víc:D Nakonec jsem skončila se 4 pivama, panákem zelený a 70% absintha. Lucinka nejdřív strašně v pohodě, frajerka, ale pak najednou pic a komatila jsem hodinu na stole a nebyla jsem schopná vnímat:D Poznala jsem asi milion novejch lidí a prej jsem si strašně ráda povídala:D (jinak si nepovídám, jsem trochu uzavřená a nebavím se s lidma, který neznám:D). Nakonec mě přítel záhadným způsobem dotáhl k němu domů a já měla celou sobotu parádní kocovinu:D Ještě, že máma nebyla doma:D Ale jo, mě tyhle akce prostě strašně bavěj!:-) Sice si už připadám jako mírnej alkoholik, moje játra a PLÍCE už rozhodně nemůžou vypadat zdravě:D
V práci jsem si dala pravou ruku na 200°C gril, když jsem ho čistila, samozřejmě jsem s tím musela na pohotovost, měla jsem 1 cm vysoký puchejře a teď to vypadá, jak kdybych měla ňákou nemoc:D
16.4.2012 se nám taky narodila koťátka (britská modrá kočka):-) Mám z nich strašnou radost. Kdybyste někdo měl zájem, napište:-)
A s čím jsem se taky chtěla pochlubit tak to, že včera jsem si objednala konečně zrcadlovku a zejtra ji budu mít doma:-) Ale o tom další článek:)


tip na giveaway:

Shopping on Ebay - cross ring

17. dubna 2012 v 21:43 | Luczynka
Jsem ulítlá do prstenů, o to líp, když jsou velký a masivní.
Po tomhle jsem pokukovala už strašně dlouho a když jsem ho na ebayi našla za $ 0,99 a ještě k tomu bez poštovnýho, bylo jasný, že je můj. Takže 19 Kč prstýnek z ebaye, jo dobrý:-)
Přišel mi asi za 10 dní, což je normální.
Začala jsem bejt na ebayi docela závislá, prosedím u něj několik hodin a vyhlížím, co by mohlo bejt dál moje:P
Co vy a ebay? Zkušenosti?:-)

Pocit zoufalství.

12. dubna 2012 v 19:35 | Luczynka
Co si budeme nalhávat, už se zase potřebuju někde vykecat, dostat to ze sebe.
V pátek jsem měla pocit nejšťastnějšího člověka na světě, bylo mi fajn, byla jsem hozená v dobrý náladě, zdálo se, že se mi nemůže nic posrat. Nebo spíš... jsem to tak nějak vysadila z mysli a dělala, že je všechno fajn.
V úterý jsme po 2 tejdnech dostali opravený čtvrtletky z matiky. Učila jsem se na ni asi 6 hodin. Spočítala jsem několik papírů příkladů, uměla jsem to. Ale co? Dostala jsem za 4. Jedna z nejhorších písemek ve třídě. Jsem na sebe naštvaná, fakt jo.
Matikářka nám nabídla doučko na látku, co bereme teď. Řekla, že bude v pondělí a pak nám taky řekla, že si ve čvrtek(dneska) napíšeme písemku. Takže doučování je mi úplně k hovnu, protože z dnešní písemky dostanu na 90% za 5. Nechápu to. Začínám se strašně bát, že prolítnu. Protože po dnešní písemce mi bude vycházet po průměru pětka. Nevím, co mám dělat. Jsem úplně zoufalá.
Začínám strašně litovat, že jsem na tu posranou obchodku šla. Měla jsem jít na tu umělku, kde bych z toho aspoň něco měla. Z týhle školy nemám absolutně nic. Jenže...co pak s umělkou no.

Navíc je mi zas tak nějak na nic, vrací se mi milion věcí z minulosti, který jsem myslela, že už jsou pryč. A ono prej né. Žere mě to, docela dost.Úplně normální:D

Máme těhotnou číču, tenhle týden by se to mělo narodit:-)Naše 7mi hodinová návštěva v Mekáči v Praze:D

Se ségruškou na Petříně.

Pár nafukovacích dnů...

29. března 2012 v 15:38 | Luczynka
Ani nevíte, jak jsem se na tenhle moment těšila. Až si sednu k počítači, otevřu blog a začnu psát.
Za poslední dny se toho stalo tolik. Na jednu stranu jsem ráda, že ten program mám tak nabitej, na druhou stranu mě to ale neskutečně vyčerpává a absolutně nic nestíhám.
16.3 jsem byla na koncertě Vypsaný Fixy, bylo to parádní, jsem jsem si to neužila naplno, protože mi nebylo dobře. Pak jsme šli do jednoho klubu s broukem a kamarádama a domů jsme přišli ve 3:D Bylo to strašně fajn, strašně jsem si ten večer užila.
Minulej tejden jsem strávila v posteli, zánět nosohltanu. Po dvou dnech jsem umírala s nudou, ale jak se ty dny, co můžu bejt doma krátily, začala jsem si to doma užívat:D
V pátek jsme šla s mojí pivní vílou Nikčooou na akci zvaná "rokenrolka". Šly jsme spolu někam přesně po půl roku, na den přesně. Pořád jsme někde lítaly, pily pivo, drbaly, smály se a ježiši, bylo mi tak strašně fajn:-) Kolem půlnoci jsem pak byla s kamarádama, s kterejma jsem si to taky užila:-) Domů jsem dorazila skoro ve 2 a od 11 jsem měla jít do práce do Mekáče na 8mi hodinovku. 8 hodin smažit hranolky, no co víc si přát, že:D:D :/
Večer jsem šla s broukem a kamarádem na mandarinkový pivo(říkejte si, že jsem prase, ale bylo FAKT DOBRÝ!), skoro v půlnoci jsme pak vařili špagety a ráno jsem šla do práce.
Tejden ve škole mi strašně utekl, dneska jsme psali čtvrtletku z matiky... fuuuuu, vůbec nevím. Mám z toho strašně smíšený pocity, ale řekla mi, že jedno cvičení mi NEJSPÍŠ nebude počítat, protože jsem týden chyběla. Tak doufám. Protože jestli dostanu 5 ze čtvrtletky, propadám z matiky.
Taky jsem konečně zase po půl roce dostala uvolnění na tělocvik, to znamená, že na něj ZAS NEMUSÍM:D Jen mě štve, že mi ho ten debil nenapsal už v září. A taky to znamená, že ve čtvrtek mám školu jen do půl 1 a to je co? To je parádní!
Jinak ta brigáda... je šílená:D Jako jo, asi jde o zvyk, ale...frrrr, je to strašná makačka a každej den smrdím fakt jak hranolka:D Nejvíc mě sere to buzerování od manažerů, na to si fakt asi nezvyknu. Dávám si tam ještě tak 1-2 měsíce, dýl to fakt nedám. A navíc... ztratila jsem prostě veškerej volnej čas, nemám čas na školu, na přítele, na to, abych se plácla doma. Takže myslím, že ta zrcadlovka, co jsem si chtěla za ty peníze koupit, asi padá:D

BTW: Tipy na giveaways


Neskutečnej song. Depresivní a nabuzující energii.

No, we'll never ever learn.

11. března 2012 v 13:22 | Luczynka
Za poslední dny se toho vlastně moc nestalo, jen ty dny po prázdninách byly docela šílený a já byla ráda za jakoukoli volnou chvíli.
Jsem na sebe pyšná, z němčiny jsem měla druhou nejlepší písemku. Je to detail, ale když já tu němčinu tak nesnáším, že tohle vážně udělá radost:D Z matiky jsem dostala DVOJKU (!!!), což je u mě hodně divný:D A co to znamená?:D Už nepropadám z matiky:D
Ve středu jsem měla školu jen do 9:30 (víc takovejch dnů!!), protože jsem potom šla k doktorce, kde jsem čekala 2 hodiny, kvůli zdravotnímu průkazu na brigádu. Odpoledne jsem šla kamarádovi píchnout ucho a jo, zas jsem si užívala ten pocit, že někomu můžu něco propíchnout jehlou:D :P
Ve čtvrtek jsem šla s mojí paní Jablíčkovou, kterou jsem dlouho neviděla(posraná dálka!!!) a je prostě neskutečný, jak hodina s ní dokáže změnit náladu:-) Potřebovala bych ji u sebe každej den, abych nemohla myslet na píč*viny.
V pátek jsme byli se školou v divadle na Romeo a Julii a řeknu vám, takovou pr*el jsem už dlouho nezažila:D
A včera jsem strávila večer s drahým, koupili jsme pizzu, víno a koukali jsme se na MTV na koncert Paramore(teda, spíš jsem ho k tomu donutila:D).

Zejtra píšem milion písemek, a mně se do toho učení vůbec nechce dneska. Nejradši bych se plácla do postele, vzala knížku a čau. A taky bych potřebovala zkouknout pár filmů. (bože, udělej, aby měl den aspoň 48 hodin).
Ve středu jdu podepisovat smlouvu na brigádu a já už si pomalinku dělám takovej wishlist, co nutně v budoucnu potřebuju:D

BTW: Už zase začínám propadat 30 Seconds to Mars. A vůbec mi to nevadí a vůbec mě nesere, že s tím každýho štvu:D

Na tohle video, co jsem pořídila na jejich koncertě v červnu, se koukám pořád a vhání mi to slzy do očí, protože CHCI ZPÁTKY!!! :-(
A taky tohle

Moje úchylácký tapety za poslední dva tejdny:P

Enjoy the day!

5. března 2012 v 20:22 | Luczynka
Pondělí večer, přede mnou hromada školy, noty čekající na klavíru, ale stejně si nemůžu pomoct a musím napsat. Mám opět strašnou chuť psát, ale jsem strašně líná.
Minulej tejden jsem měla prázdniny. V pondělí jsme odjeli do středy s partou na chatu. Bohužel nás nakonec jelo míň, než jsem očekávala, hodně mě to štve. Ty tři dny byly fajn, ale bylo špatný počasí, a tak se nedalo jít ani ven.
Ve čtvrtek a v pátek jsem lenošila, uklízela, malovala trička. A sobotu a neděli jsem strávila s kamarádkou, jen tak jsme se poflakovaly po městě, chodily jsme do fastfoodů, fotili jsme, smály se, pomlouvaly:P a bylo nám dobře.
Navíc začalo být o víkendu krásně, a to mě hned navodilo patřičnou energii a dobrou náladu. Když jsem viděla, že se v sobotu teplota na teploměru vyšplahala na 26°C na sluníčku, opravdu jsem strašně jásala.
Mám propitý játra, překouřený plíce, ale bylo mi dobře, fakt. :-) Jen bych ty prázdniny potřebovala ještě tak měsíc, abych stihla všechno, co bych stihnout chtěla a potřebovala.
Dneska jsem zase byla s kamarádkou, sedly jsme si do parku, četly jsme zajímavou knížku(:D:D), potom se k nám připojil kamarád, kterýho jsem dlouho neviděla. Pak jsem měla namířeno domů, ale zastavili mě staří "přátelé", a tak jsem s nima hodinu pobyla a zjistila jsem, že si s nima nemám absolutně co říct. A to jsme spolu dřív trávili každej den celý odpoledne. Je to smutný, ale nemrzí mě to.
Měla bych se jít vrhnout na tu školu, jinak nad tím budu zas sedět do 2 do rána.
Mějte hezkej tejden!Party, alcohol, perfect days and holiday...

26. února 2012 v 21:12 | Luczynka
Mám před sebou tejden prázdnin, a za sebou vlastně už dva dny, když do toho počítám i víkend, a strašně mě děsí, jak to utíká.
Na druhou stranu si ale vůbec nestěžuju. Poslední dny byly strašně fajn.
Poslední tejden jsem každej den pila, byla jsem se skvělejma lidma. Včerejší večer byl strašně moc dobrej, za večer jsme oběhli tři hospody, původně jsem vůbec nikam nechtěla jít a relaxovat doma, ale nakonec jsme přišli domů ve 3 ráno :D Ale jo, fakt si nestěžuju, protože tyhle dny mají svoje kouzlo.
Školu neřeším, mám jí strašně moc, ale prázdniny jsou prázdniny, a tak prostě NE.
Před dvěma týdny jsem se chystala na nejbláznivější věc mýho života - přihlásit se do vokální skupiny. Bohužel se mi to ale ňák rozleželo v hlavě a uvědomila jsem si, že by to bylo strašně složitý, co se dopravy a financí týče. Tak třeba někdy někde jinde. Mrzí mě to.
Další novinkou v mým životě je má nastávající brigáda. Pořád ňák nevěřím, že jsem po několika letech sehnala konečně brigádu. Budu pracovat v Mekáči, ale tak aspoň něco. Mám strašnejch plánů, a tak potřebuju peníze.
Zítra jedeme s partou na chatu, radši ani nechci vidět, jak dopadneme:D Ale hodlám si to užít, naplno.
Nevím, co psát. Dneska mě psací múza asi nenavštívila.

Vy, kdo máte prázdniny, pořádně si je užijte, a vy, kdo je zrovna nemáte, přežijte to! :D
Pardon za milion hospodskejch fotek, ale není vůbec čas na nějaký focení, a tak foťák vždycky vytáhnu tak nějak tady:D

Life with septum.

18. února 2012 v 12:18 | Luczynka
Po několikaletém toužení jsem to udělala. Jak mnozí víte, jsem hrozně tvrdohlavá a když po něčem toužím, překonávám překážky a snažím se, co to jde, abych toho opravdu dosáhla.
Tohle se stalo 1. ledna 2012. Říká se, jak na Nový rok, tak po celý rok, tak se trochu bojím, co mě ještě popadne:D :-)

Komu se to nelíbí, zdržte se, prosím komentářů typu "fůůůůj" :-)
Prosím o pomoc:-)

13. února 2012 v 21:24 | Luczynka
Nemám ráda spamování tohohle typu, ale když já bych vám byla tak strašně vděčná :D
Protože jestli vyhraju, budu nejšťastnější:-)
Jen stačí kliknout na tenhle jeden odkaz, a okno můžete hned zavřít:-) Jde jen o to jedno kliknutí:-)


<script type="text/javascript">

var _gaq = _gaq || [];
_gaq.push(['_setAccount', 'UA-24710853-2']);
_gaq.push(['_trackPageview']);

(function() {
var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true;
ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js';
var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s);
})();

</script>UA-24710853-2</head>
 
 

Reklama