Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Můj deník

Jedeme na Rock for People!

30. června 2013 v 23:58 | Luczynka
Je to tady. Po roce jsem se zase dočkala. Zejtra ráno jedu. Sice teda... ne s Nikčou, se kterou jsme se na to těšily rok, ale to je jedno. Pravidlo, kterým se chci řídit už několik let, ,,Na nikoho se nevázat," opět nevyšlo. Neumím to prostě. Strašně mě to štve, protože ten fesťák měl být náš, ale nic s tím neudělám.
Mám hrůzu z vlaků, prostě s nima neumím jezdit:D Nejednou se mi stalo, že jsem jela úplně jinám:D A zejtra mě čekaj 3,5 hodiny v něm:D Nejlepší cesta bude z nádraží až na letiště na RfP, s mega těžkejma báglama (nezvednu ho ani ze země, haha), já ho prostě neunesu:D
Mám strašně velkej stan, no dobře... zas tak úplně obr není, ale je velikej:D A já v něm teda nakonec spím sama, to bude fakt paráda:D Nevím jestli je to pozitivní nebo negativní zpráva:D
Odpoledne jdem na Exots, Criminal Collection a na moje milovaný Imodium :) Tak se těším, i když to jsou takový malý kapelky:)
V úterý mě čeká úžasná Amanda Palmer, Bloc Party a hlavně 30 SECONDS TO MARS. Neuvěřím tomu, dokud nebudu stát pár metrů od nich!
Ve středu The Gaslight Anthem, Parov Stelar (na ty se fakt těším!), Royal Republic (který jsem si díky RfP fakt zamilovala), The Devil Wears Prada, milovaní A Day To Remember, Papa Roach (kteří byly v seznamu kapel, který musím někdy vidět) a nakonec Billy Talent (který tu už byli několikrát, ale já jsem nikdy neměla štěstí... jedna z hlavních kapel, kvůli který tenhle rok jedu).
Ve čtvrtek Foals, Modestep (pááárty), Friska Viljor (na kterejch jsem byla už ve středu u nás v Liberci před radnicí a byla jsem tam jen já a kámoška, trochu trapas), Klaxons a mnou nově objevená Chlöe Howl :)
A poslední den, CZ&SK den, A Banquet, Eddie Stoilow, UDG (!!!!), Charlie Sraight, Mothers Angels, Aneta Langerová, Tomáš Klus (jestli bude zas takovej magor jak vloni, tak super!:D) a poslední kapela celýho fesťáku - Kryštof.

I když to nedopadlo vůbec tak, jak jsem si představovala, tak se strašně těším a nenechám si to ničím zkazit:) Doufám že i to počasí nám bude přát, i když má bejt v noci 5°C.

Co mě hodně mrzí, tak to, že nikdo z mýho okolí nedokázal říct: ,,Užij si to." I přesto, že všichni vědí, že tenhle ročník pro mě znamená díky Marsíkům FAKT hodně. Je to takovej divnej "problém", ale jo, mrzí mě to.

Ale co, tenhle tejden chci bejt naprosto free, užít si 5 dnů skvělejch kapel, opíjet se pivem za 40 Kč (!!!:D) a ničím se nestresovat.

A v neposlední řadě jsem strašně překvapená z toho, kolik lidí, který čtou můj blog, mi napsalo, jestli se tam nechci sejít a strávit koncerty společně. Hřeje mě to u srdce, sice nejsem zrovna seznamovací typ, ale snad to aspoň s někým vyjde:))

Mějte se krásně, já jdu dobalit poslední věci a spát:))

Pac&pusu

LuczynkaFriska Viljor!

Summer is here!

24. června 2013 v 21:06 | Luczynka
Na tohle období jsem fakt čekala 10 měsíců! Uteklo to strašně rychle, vůbec ten čas nestihám. Za chvíli maturuju a asi se z toho poseru. Vím, času dost, ale stejně prostě...
Ale... prázdniny začínaj, jsem z toho celá rozjančená, protože prázdniny božsky miluju (kdo taky ne, žejo). Mám strašnejch plánů a jsem ráda, že tyhle prázdniny aspoň naplánováním vyšly tak, jak jsem chtěla (vlastně do posledního detailu) a že se to všechno podařilo. Příští pondělí Rock for People až do soboty (nikdy jsem si neuvědomila, že ten fesťák je tak dlouhej!), kde se mi splní už jednou splněnej sen (uvidím 30STM, i can't believe it!) a hromadu dalších milovanejch kapel. Potom Paříž (už podruhý a strašně se těším na ta místa, až je znovu uvidím!), potom Tunisko s mamkou a nejdražší sestřenkou, se kterou se vidím tak jednou za půl roku a tohle bude příležitost spolu strávit spoustu času!:) Pak jsem necelý dva týdny doma a jedu s taťkou a partou k Lipnu na dovču, i tam se strašně těším :)
A po zbytek času si chci sehnat nějakou brigádu (ale když neseženu, tak se z toho neposeru, žejo :D), válet se na loukách, válet se doma, koukat na seriály, filmy, strašně moc číst (jo, tohle je snad můj největší plán prázdnin:D).

Tenhle tejden mi přijde neskutečně zbytečnej. Dneska jsme měli například exkurzi na radnici (na půl hodiny, škoda cesty, mohla jsem spát:D).
Zejtra teda jedem do Prahy, ale vůbec se mi tam nechce, protože tohle počasí mě FAKT vytáčí!!!! A těším se tam jen kvůli jedný věci, chacha:D

Co plánujete na prázdniny vy? Potkám se s někým na RfP? Jakej vám přijde letošní line-up? Mně popravdě přijde HODNĚ nadupanej (až teda na Gotta, to jsem si při přečtení SMSky od Nikči řekla, že to je fakt WTF roku), jsou tam kapely, který fakt miluju, ale na druhou stranu je tam většina kapel, který už tu několikrát nebo aspoň jednou byly, a tak žádný nic moc novinky. Ale myslím, že po minulým roku můžem bejt rádi, že nějakej RfP vůbec bude, žejo.

Nemáte nějakou super knížku? Čtu hlavně životní příběhy, o drogách, závislostech, anorexii, koncentračních táborech a podobná.
A taky nějakej supr čupr seriál? Já doporučuju Queer as folk, do kterýho jsem teď úplně zažraná.
Dreams come true.

8. června 2013 v 21:16 | Luczynka
Už 2 tejdny jsem v sedmým nebi. Dozvěděla jsem se, že 13. listopadu budou v Praze PLACEBO, jedna z mejch nejsrdcovějších kapel (nastejno s 30STM, ha). A já to pořád nechápu a pořád tomu nevěřím. Čekala jsem na ně strašnejch let, na Rock for people jsem je prošvihla a doteď mě to strašně štve a mrzí, že jsem se tam nedostala. Mám naposlouchanou celou diskografii, texty znám nazpaměť, je to taky tak nějak kapela mýho hodně depresivního období kdysi dávno (dobře, zas tak dávno to není), ale v tom období mi jejich hudba a hlavně hlas Briana hodně pomohla. Hodně Placebovskejch písniček mám spojenejch s hodně událostma.
Když k tomu přidám ještě červencový 30 Seconds To Mars, myslím, že nemůžu chtít víc. Jsem tak šťastná. Dreams come true, really! :)

Když jsme u tý hudby, dělala jsem si seznam kapel na RfP, na který chci jít. Dopadlo to trochu, haha zvláštně:D Budu asi úplně mrtvá a myslím, že budu ráda, když v 1 ráno usnu po náročným dnu :D
2. 7. - 4 kapely
3. 7. - 7 kapel
4. 7. - 7 kapel
5. 7. - 9 kapel
Ale zas si tak říkám, je to jednou za rok, nechám tam pár tisíc, tak ať to stojí za to, že jo :D Jo a Karel Gott v lineupu RfP mě fakt překvapil a pobavil:D

Včera jsem koukala na přímej přenos 30 STM na Rock Am Ring, hráli HODINU A PŮL a byla jsem z nich úplně naměkko :D Strašně se těším, až je druhýho července zas uvidím!:-)
A na Rock Am Ring bych se chtěla příští rok vydat. Je to takovej můj sen. Každej rok jsem se v lineupu našla :) Nemáte s ním někdo zkušenosti? Nebyl jste tam někdo? :)

Poslední dny jsou divný. Když to vezmu zpětně, radši bych byla v zapršeným Chorvatsku než tady v Liberci, kde se fakt nic neděje, počasí je tu taky hnusný a škola mě vytáčí víc a víc. Ještěže už je červen a do konce zbejvaj dva tejdny. To ovšem neznamená, že před sebou ještě nemám miliardu písemek, hlavně ty hnusný velký. Úterní čtvrtletku z matiky fakt nedám, nedokážu vypočítat jeden posranej příklad, ou jé.
Všichni jsou hrozně podrážděný, zlý, nepříjemný, sobecký a já bych odtud potřebovala zas na pár dnů vypadnout. A nejlíp úplně sama, abych si hodně věcí srovnala v hlavě a trochu oddychla. Ale tak asi ne no.

Od pátka do neděle mám volnej byt, ještě před rokem bych si tu udělala nějakej mejdan :D, ale teď si hodím pohodu sama se sebou, s vínem, s filmama, s knížkama. Je mi faaajn, i když mě štve, že mi plány nevyšly tak, jak vyjít měly. Ovšem, to se mi stává docela často a zvykám si, zvykám si.
Jo a dneska jsem šla spát v 5 ráno:D To bylo taky žůžo:DTrochu nepovedené Chorvatsko

3. června 2013 v 19:59 | Luczynka
Jsem zpátky, přežila jsem, i když jsem si tím nebyla chvílema tak úplně jistá:D
Nevím, jak začít, vlastně se mi o tom ani nechce moc psát, protože jsem z toho docela otrávená a zklamaná.
Přijde mi, že kdykoli někam jedu, musí se něco vyloženě posrat. Tenhle turisticko-sportovní kurz v Chorvatsku nebyl vyjímkou, že.
Nechci na tom hledat jen negativa, ale bohužel převládají :-( V Chorvatsku jsem nikdy předtím nebyla, ten stát mě nikdy nelákal. První bombou byly chatky, ve kterých jsme bydleli. Nemyslím si, že jsem nějak extra náročná, snesu hodně věcí, ale tyjo... tohle bylo fakt jak v koncentráku. Pokoj velkej tak, že se tam člověk nemohl ani otočit. Druhou bombou byla první noc. Šla jsem spát v teplákách, noční košili, svetru, ponožkách, na sobě jsem měla dvě deky a stejně mi byla taková zima, že jsem nemohla skoro spát. Třetí bombou bylo počasí. A to jakože celej tejden. Druhej den nás chytl strašnej déšť, teklo nám do chatek a... ve 4 ráno najednou strašná rána, že jsem se málem rozbrečela. Miluju bouřku, ale teda... tohle bylo FAKT hnusný, slyšela jsem, že to bouchlo přímo blízko naší chaty a vždycky jsem byla vyschýzovaná, že když je veliká rána a někam bouchne, začne hořet. A tohle nebyla vyjímka. Fuj, už jsem dlouho horší pocit nezažila. Naštěstí se moje "vize" nevyplnila:D
Jeden a půl dne jsme teda chytli hezký počasí, jeden den jsme se váleli skoro celej u moře, všichni jsme se neskutečně spálili, ale to byla konečná, protože další dny chcanec, chcanec a chcanec.
Podnikli jsme pár výletů, jeden do Makarský, kde to bylo takový... dobrý:D Bydleli jsme v kempu naprosto odříznutýho od světa, a tak výlet do Makarský mi udělal radost:) Pocouraly jsme po tržnicích, nakoupily ňáký suvenýry:)
Pak jsme měli výlet lodí, která nás dovezla do městečka a měli jsme hromadu času. Všichni zmizeli na pláž a já šla s klukama chytat kraby:D Lezu si tak do vody, a jelikož je Chorvatsko samej obr šutr, byly i v tý vodě, a samozřejmě, co mně se nestane. Sklouznu se po slizkým kameni, dám si neskutečně na držku, zlomím si můj mega dlouhej nehet(a ne, nejsem žádná barbína, ale fakt to bolelo, když narazíte na šutr:D), odřu si kolena, dlaně a mám mega modřinu na stehně. Kamarád vlezl za mnou a natáhl se samozřejmě taky:D Jenže si dal takovou pecku do hlavy, že se ten šutr až otřásl a v jednu chvíli se mě fakt zmocnila panika, že se mu něco stalo.
Další výlet byl celodenní, projeli jsme nějaký památky, městečka a dostali jsme se do Bosny a Hercegoviny, která se mi fakt nelíbila. Ošklivej stát. Všechno prostřílený a měla jsem tam fakt docela strach. Každopádně byly tam úplně nejbožejší trhy, kde jsem nechala 250kun:D (1kn=3,50Kč). Nakoupila jsem si hromadu Pashmin (takový ty turecký vzorovaný šátky), který jsem u nás marně sháněla a když už, tak za 4 kila a tam je měli za 3-5 euro. Tak jo, z toho mám velkou radost:D
Ačkoli to byl sportovní kurz, čehož jsem se bála, protože jsem uvolněná z TV a nemůžu dělat skoro nic, tak to tak hrozný nebylo a dokonce mě začal bavit aerobic:D Ale to bylo asi chvilkový:D
No a pak domů. Jak já nesnáším dlouhý cesty autobusem. Tam jsme jeli 18 hod, zpátky jen 13 hod (vůbec nevím, jak to zvládl tak rychle:D:D). A když si představím, že mě čekaj ještě dvě takový cesty za měsíc do Paříže, chce se mi brečet, protože je to fakt šílený cestování:D Zlatý letadlo.

Fotek zas nemám tolik, jak jsem myslela, že budu mít. V podstatě se tam nedalo moc co fotit, když furt pršelo. Ale některý fotky si myslím, že se povedly:)

Fuck you, I'm fabulous.

13. května 2013 v 20:55 | Luczynka
 • Zvykla jsem si nic nedělat, úkoly dělám, bez vyjímky, ve škole (a jo, vždycky jsem byla taková, že jsem je dělala poctivě doma:D). Začínám mít čím dál větší alergii na některý učitelky a prostě... fakt mě vytáčej.
 • Těší mě to krásný počasí (dobře, poslední dny moc hezky nebylo, ale déšť miluju), vychutnávám si tu jarní/letní atmosféru, chodím si sednout na louku s knížkou a vodnicí a jsem prostě hepy.
 • Zase jsem začala koukat na Skins a jsem tím úplně posedlá. A zamilovala jsem se do Effy, cha. (a kdo jste Skins ještě neviděl, okamžitě začněte stahovat.)
 • Naposlouchávám kapely na RfP a začínám objevovat fakt skvělý jména, na který bych asi, nebýt RfP, nepřišla. A dneska oznámili The Devil Wears Prada, fuck yeaaaa ♥
 • V červnu jsou tu Paramore a Escape the fate, a je to hned za sebou a já nemám peníze, protože šetřím do Paříže. Ale nějak to musím udělat, protože prostě když musíš, tak musíš.
 • Začala jsem ulítávat na tumblr a úplně to tam miluju. ( www.luczynka.tumblr.com)
 • Chybí mi táta, kterej na mě tak nějak kašle a mě to hrozně mrzí, protože bych s ním chtěla podniknout tolik věcí.
 • Za dva tejdny jedu se školou do Chorvatska a mně se tam už vůbec nechce. Je to sportovní kurz a já jelikož jsem uvolněná z TV kvůli mejm posranejm ramenům a teď mám ještě v pytli obě kolena (a taky kotníky, jak retard fakt), tak fakt nevím, co tam budu dělat.
 • Už se několik tejdnů dokopávám ke cvičení, abych aspoň trochu nějak vypadala, ale prostě ne, nedokopu se k tomu.
 • Dvacátýhoprvního května vychází nový album 30 SECONDS TO MARS a já se nemůžu dočkat. Ale ještě víc se nemůžu dočkat 2. července, kdy je uvidím naživo, maj gááááád.
 • Nakupuju v sekáči za 10 Kč/ks a nechápu, jak můžu vyhrabat vždycky tak skvělý a nejúžasnější kousky!! A taky jsem zjistila, že 80% mýho šatníku (a jakože těch hadrů mám fakt strašně moc, až mě to děsí) je ze sekáčů a vůbec se za to nestydím, cha:D :)
 • V Rossmannovi maj do konce května akci na fotky - 1,99 Kč/ks, tak toho zas využiju a nechám si jich pár udělat, protože je to stejně nejlepší, když ty fotky můžu držet v ruce.
 • Docházej mi nápady na filmy, takže kdo máte nějakej tip, sem s ním.Po nový písničce Up in the air jsem o nich začala malilinko pochybovat, zdáli se mi už tak nějak úplně jinde, ale když minulej tejden vyšel tenhle song, nemohla jsem uvěřit svejm uším, že to jsou zase ONI, pustila jsem to v 10 večer na plný pecky a skákala jsem po celým bytě:D A pořád to mám v hlavě, protože je hrozně chytlavá. Akorát ten název je trochu... zvláštní:Dabych pravdu řekla, až do oznámení RfP jsem o týhle kapele nevěděla nic - jen název, ale teď jsem z nich naprosto nadšená a poslouchám je pořád

Only empty spaces can be filled

28. dubna 2013 v 20:12 | Luczynka
Zas mi přijde, že čas plyne hrozně rychle a já ho zas nestíhám. Vlastně nestíhám vůbec nic, jsem hrozně líná (haha), nechce se mi nic dělat, pořád bych jen spala, už mě nebavěj ani filmy a seriály, uh...
Zato jsem začala zase hodně číst, za tenhle tejden jsem zvládla skoro 3 knížky (A zemřeš ukamenováním, ...ale pomoci jsem si musela sama a teď dočítám Je to i můj život), mám z toho radost, protože knížky miluju, ale díky škole na ně nemám vůbec čas.
Pátek byl jedním z těch lepších dnů, vyrazili jsme s broukem a kamarádama na Čarodějnice, kde hrály kapelky, pili jsme pivo a fakt mi bylo strašně fajn. Po dlouhý době jsem někam vyrazila. A samozřejmě... kdykoli já někam jdu, tak prostě přijedou policajti:D Mně asi není přáno se bavit:D
Hrozně se těším na prázdniny, budu je mít takový hodně cestovatelský - Chorvatsko(to jedem se školou sice v květnu, ale beru to už jako prázdniny:D), Paříž, Rock for people, Tunisko a nakonec dovča 10m od Lipna :)

Tyhle dvě fotky jsou půjčený od Nikči, měli poslední zvonění, takovejch peněz jsem jim dala a stejně mě počmárali a rtěnku jsem měla úplně všude:D:D


nevím proč, ale vždycky jsem byla zásadně proti donutům:D Teď bych se po nich utloukla:D

Up in the aaaair

14. dubna 2013 v 21:51 | Luczynka
(neee, už fakt nevím, jaký názvy článků mám vymejšlet)


Můj život je momentálně neskutečně nudnej a o ničem. Vlastně se to teď všechno točí kolem školy, který už mám tak strašně pokrk, že mám chuť zahrabat hlavu někam hluboko pod zem a vyndat ji až 28. června. Ne fakt, 10 písemek za tejden je pro mě prostě fakt moc. A že by byly úspěšný, to opravdu ne:D Ze čtvrtletky z matiky počítám opravdu s minimem bodů, nevyšel mi snad ani jeden příklad ( a proč? protože tam dá takový s*ačky, co jsme ani nebrali, wtf).Velkej test z němčiny, o tom taky ani radši nemluvím:D
No a tenhle tejden bude trochu podobnej. Hnus hnus. Každopádně, prostě se kousnu a dám to.

Jak víte, minulej čtvrtek jsem byla před koncertem v Praze. Prahu prostě miluju a při každý návštěvě mě hrozně fascinuje. Tolikrát jsem tam byla a vždycky najdu tolik novejch a krásnejch míst. Nejradši ji mám takovou, když tam jsem úplně sama, nikdo mě nikam netahá a já si to všechno můžu projít svojí rychlostí šneka. Ovšem, když na mě koukaj celej den ošklivý lidi, který mě fakt sjížděli od hlavy k patě (a to jsem na sobě měla kalhoty a conversky, tak co je jakooo), strach jsem trochu měla.
A taky jsem udělala dobrej skutek. Když jsem šla z Vojanovejch sadů, kde byli ti nejlepší pávi, šla jsem na Malostranskou na metro a byl tam hodně starej pán, řekla bych tak okolo 85 let, a snažil se jít na schody v metru. Jenže ty jezdící byly zavřený, on na to asi nebyl zvyklej a byl úplně zoufalej. Pomohla jsem mu sejít normální schody a... nikdy jsem neviděla vděčnějšího člověka jako byl tenhle pán. Takovejch díků, radosti. Hrozně mě to zahřálo u srdce.

Jsem zas neskutečně nachcípaná, dneska jsem si musela letět pro další balík 10ti balíčků kapesníků, protože se mi nechtělo smrkat do toaleťáku :D No... samozřejmě, strašně se oteplilo, tak jsem hned vytáhla jen sukni, moje milovaný baleríny a slabou bundu:D A pak nemám bejt nachcípaná, cha.

V pátek mi přišlo 40 triček na objednávku. Zas ty moje zakázky :D Tak jsem jich za víkend 15 udělala a jsem na sebe pyšná, fakt:D :)
Zkoukla jsem u toho asi 16 filmů, jak magor:D A taky jsem začla koukat na seriály s anglickejma titulkama:) Nikdy jsem netušila, že tomu budu tolik rozumět. (I'm proud of me:D)

Taky mám chuť na vejletování, na focení (v tý zimě je to prostě naprd) a chci objevovat ňáký nový místa u nás v Liberci. Vím, že je toho tady ještě tolik, co jsem za svůj život neviděla.
Minulou neděli jsme s broukem zamířili na místo, kde jsem byla naposled asi v 10-11 letech, takovej lom, hrozná nostalgie. A je to tam pořád stejný, tak mě to trochu zahřálo :)


aneb miluju naší kuchyni, žejo

Fight for what you believe in...

24. března 2013 v 20:02 | Luczynka
Tenhle tejden byl naprosto šílenej. V neděli večer jsem zalehla do postele a pak v ní byla celej tejden. Už dlouho mi nebylo tak zle. Zdravá ještě nejsem, ale už je mi tak nějak dobře.
Jsem z toho tejdne strašně znuděná, protože jsem OPRAVDU poctivě ležela zachumlaná v peřině:D Zkoukla jsem všechny série seriálu "2 broke girls" - strašná pecka a skvěle vtipný:) a "Secret diary of a call girl" - o prostitutce, skvělý příběhy:) Už jsem těch seriálů překoukaná, ale zabavily:D
Přečetla jsem 1 a půl knížky, i když jsem ji musela každejch 5 minut odložit, protože s duněním hlavy číst moc nešlo:D
Včerejší večer jsem strávila u brouka, upekla jsem mu duhovaný mufiny a jsem z nich strašně nadšená, protože byly fakt dobrý a nakonec i dobře vypadaly. I přesto, že v troubě to byla katastrofa:D (viz fotky:D).
Každopádně... zejtra zas do školy. Je pravda, místo ležení v posteli bych radši chodila do školy, ale teď zas nenávidím nedělní večer a stres:D Ještěže jen 3 dny, uff.
Zejtra večer máme se sborem soutěž, moje předposlední vystoupení. Potom se sborem enduju, už mě to po těch 9 letech nebaví a nic moc mi to nedává.
Jo a... 4. 4. jedu na koncert IAMX. I kdybych měla jet sama, prostě jedu. A hrozně se těším. Stojej mi z toho chlupy na celým těle:D No a... taky se těším potom na ranní vstávání, protože pokoncertový rána ve škole jsou vždycky fakt úžasný:D Ale dobrodrůžo nééé :D

hrozně nakažlivej song. a na něj se fakt těším!:-)

fotky tak nějak o ničem, ale co byste chtěli po tejdnu doma:D


tulipány máme po celým bytě:D

We were the kings and queens of promise

16. března 2013 v 11:25 | Luczynka
Sobota ráno, od půl 8 jsem na nohou (O VÍKENDU????!!!), nemůžu spát, udělala jsem generální úklid několika skříní, hromadu věcí mám ještě před sebou a ani nevíte, jak se těším na to, až všechno poletí do popelnice.
Ve škole se mi nečekaně daří, ani nechápu, proč:D Ve čtvrtek jsem dala písemku z matiky na plnej počet bodů a všude se tím pyšně chlubím, protože JÁ+MATIKA=NEPŘÁTELÉ. :D Každopádně... účetnictví mě pořád míjí velkým obloukem a asi ještě dlouho bude, protože prostě... ÚČETNICTVÍ, fujtajbl.
Už odmítám chodit v zimním oblečení, a i když je pod nulou, vytahuju silonky, sukně, kraťasy, jarní bundy a conversky.
Kdykoli vysvitne slunce, jsem štěstím bez sebe a nabije mě neskutečnou energií, i když musím sedět celej den ve škole.
Začala jsem číst jak o závod, za tenhle tejden už mám přečtený 2 a půl knížky. Ach, jak mně to čtení ve školním roce chybí.
Velká novinka pro mě a taky pro všechny okolo mě:D Začala jsem na sobě makat, začala jsem cvičit. Píšu si rozvrh, poctivě a pravidelně ho dodržuju a i když to zatím podstupuju jen tejden, cejtím na sobě změny. Proč je to překvápko pro všechny, tak právě proto, protože už 6 let vůbec nesportuju, nedělám absolutně nic, ani tělocvik (což mě teda fakt netrápí:D). Ačkoli si myslím, že postavu zas tak hroznou nemám, antikoncepce se na mě po roce začíná docela projevovat a já s tou postavou nejsem spokojená tak, jako dřív. V létě mám obrovský plány, a tak chci taky trochu vypadat:D :-)
Momentálně mám rozkoukaných 9 seriálů, každej den sleduju serialzone.cz, jestli už náhodou nejsou na něco titulky:D Přijdu si jak posedlá už:D
Taky pracuju na návrhu na tetování, na který se o prázdninách chystám. Je to něco pro mě hodně blízký, moc to pro mě znamená a... hlavně je to můj návrh. Kterej budu mít na svým těle jenom já.
Jsem hrozně natěšená na léto, na Paříž, na Tunisko, ale hlavně na Rock for People. Ročník, kterej hodnotím zatím asi jako nejlepší od tý doby, co to sleduju. Dobře, kdyby tam nebyli 30 seconds to Mars, tak to beru možná jinak, ale program je pro mě naprosto nabouchanej. 30STM, Billy Talent, A day to remember (který po 3 letech uvidím, úúúh), Papa Roach, Klaxons, Modestep, pro mě, do momentu ohlášení, neznámí Friska Viljor (který jsem si zamilovala), UDG, Kryštof, Pipes&Pints, Sunshine, Wohnouti, Charlie Straight. Je toho hromada a mám z toho fakt husí kůži, jak se těším :)

A taky jsem nadšená z vás. Svejch čtenářů. Děkuju za všechny milé komentáře, za kritiky na moje fotky, za to, že mě podporujete. Co ale asi nepochopím, tak, pro mě, trapný anonymní komentáře, který mě utvrzujou v tom, že se lidi stydí (aspoň tak to vypadá) za svoje názory, když se nedokážou podepsat, ale skrývají se za nesmyslnejma přezdívkama nebo "sjfoasig". Rozhodně nechci slyšet jen pozitivní komentáře, ale bože... aspoň se podepište:D

dredatím víc a víc, dredíky jsou sice nezatažený, ale ono se to srovná a bude vypadat líp :) jsem z toho nadšená.

moje nový boty, na který jsem čekala měsíc. ale stálo to za to. až na ty rozedřený nohy. nevíte, co změkčuje kůži na botách?

slavíme narozky (se sestřenkou)

Paříž, Paříž a zase Paříž.

26. února 2013 v 20:34 | Luczynka
Prostě Paříž. Mám chuť to slovo psát pořád dokola, abych si pořád to krásný město připomínala. I když... Paris vypadá líp, že jo?
Do tohoto, umělci přeplněného, města jsem se poprvé podívala o prázdninách 2011. Mamka měla 40. narozeniny, a tak jsem jí je chtěla zpříjemnit a koupila jsem tento zájezd. Nelituju, ani malinko.
Navštívit Paříž byl vždycky můj obrovskej sen, už v dětství jsem byla hotová z Eiffelovky.
Pamatuju si, když jsme jeli po dálnici a tam se objevila cedule "Paris". Rozbušilo se mi srdce a nemohla jsem uvěřit tomu, že tam vážně jsem. Ještě víc jsem tomuto faktu ale nemohla uvěřit, když jsem poprvý uviděla tu vysokou železnou stavbu, která na vás v Paříži kouká snad všude. Pro mě to byl nepopsatelnej pocit.
Procházka po břehu Seiny byla taky nezapomenutelná. Lidi seděli na betonu, smáli se, kouřili cigarety.
Pařížský památky jsou sice moc fajn, miluju kulturu a umění a jeden z mnoha důvodů, proč jsem si tohle město zamilovala, tak právě kvůli tomu, ale... co mě na Paříži zaujalo asi nejvíc, tak všechny možný uličky s malinkejma obchůdkama, suvenýrama a tak. A taky pořádný obchoďáky, kterým se český prostě nevyrovnaj. :D Jsem shopaholička a vím to o sobě a Paříž pro mě byla naprostej ráj:D Utratila jsem tam takovejch peněz, až to nebylo hezký :D Jestli se tam chystáte, doporučuju vlítnout do každýho H&M, ve kterejch měli věci tak o polovinu levnější, než u nás. A taky obchoďák v moderní čtvrti La Defénse.
Jednou bych se tam chtěla podívat na dýl. Nějakou dobu tam pracovat, žít tam. Neříkám celej život, jsem hrozně akční člověk a nevím, jestli by mě to celej život bavilo. Ale... toužím po tom.

Ale proč píšu o Paříži zrovna teď. Rok a půl po tom, co jsem ji navštívila.
S kamarádkou jsme začaly plánovat, že bychom se tam chtěly podívat spolu. Nejdřív to vypadalo nadějně, pak vůbec, pak zase nadějně... pak hooodně nadějně, že bysme jeli v partě, a pak se to prostě pokazilo a nevyšlo to. A skončilo to tak, že jsme se s drahým rozhodli, že pojedem sami. A proto tenhle článek.
Věděla jsem, že se tam někdy vrátím, ale to, že se tam vrátím po 2 letech po boku s milovným přítelem, to mě prostě moc těší :) Bude to naše první dovolená po 4 letech, co budeme spolu. Hodně to pro mě znamená. A těším se tam tak mnohem víc.

Fotek mám asi tak milion, některý jsem sem už dávala, ale sem dám ty, podle mě, nejvydařenější a něcoříkající. Fotila jsem hlavně památky, ale... až tam pojedu o prázdninách, chtěla bych se zaměřit trochu na něco jinýho. Na tu Pařížskou atmosféru a nejen na památky. :-)

PS: Až si někdy budu chtít udělat znovu ofinu, radši mě zabijte:D

Co vy, byli jste?:) Máte nějaký oblíbený místa, kam se rozhodně stojí za to vydat?:)

Luczynka's shop - VOTOČVOHOZ

19. února 2013 v 19:42 | Luczynka
Abych řekla pravdu, tak JO, JSEM ZÁVISLÁ NA NAKUPOVÁNÍ:D A proto bych se ráda zbavila některých věcí, aby mi uvolnily skříň (která je prostě už k prasknutí) a já tam mohla dát nový kousky. Votočvohoz jsem objevila asi před 2 lety, moje registrace proběhla v úplných začátcích webu, bylo nás tam dohromady asi 50 :D Teď už je tam několik desítek tisíc lidí. Přijde mi to mnohem lepší než aukro (kde se platěj poplatky) a já si na votočtu už vydělala pár tisíc korun, ať už prodejem oblečení, který nenosím nebo věcma, který vyrábím:)
V katalogu toho mám hrozně moc a chtěla jsem většinu dát i na blog. Popisy oblečení jsem sem nepsala, mám to všechno v tom katalogu. Takže kdyby vás něco zaujalo, mrkněte tam a napište buď tam nebo na mail mrs.luczynka@seznam.cz

Poštovný většinou 40 Kč, pokud to není něco těžkýho a velkýho. Platba předem na účet. Na dobírku NEZASÍLÁM (ani to nezkoušejte, prostě ne:D)

PS: Omlouvám se, že fotky nejsou stejně velké, byla jsem hrozně líná to zmenšovat:D

A katalog TADY:186 Kč, S/M

120 Kč, M

150 Kč, vel. 39


199 Kč, M

Cause every little thing gonna be all right...

11. února 2013 v 19:53 | Luczynka
Taky máte někdy ten pocit, že toho zrovna teď musíte strašně moc stihnout? Udělat hrozně moc věcí a nic nevynechat. Vstát kvůli tomu brzy ráno z postele, aby to náhodou o pár hodin neuteklo. Já tenhle pocit zažívám poslední dobou docela často a připadám si trochu jak magor. :D Od malička jsem byla hrozně neposedná, pořád jsem musela něco dělat, nevydržela jsem chvíli sedět na zadku. Když si pustím film, nevydržím u něj dvě hodiny sedět a koukat, prostě u toho musím něco dělat:D Takže kino je pro mě tak trochu utrpení, i když do něj na druhou stranu hrozně ráda chodím. Byli jsme s drahým na Bídnících, moc hezký, doporučuju! Ale pro mě dvě a půl hodiny jsou prostě moc:D Navíc, všude okolo mě lidi, já jsem pořád nemohla pohodlně usednout, nejradši bych si dala nohy na sedačku přede mnou, ale... to jaksi nešlo :D

Když se vrátím k vysvědčení, myslím, že na to, co tam dělám, prostě dopadlo. Neříkám, že se neučím, ale sedím nad učením den před písemkou, většinou v 11 večer:D A naučte se pak něco:D Měla jsem dvě trojky a dvě dvojky, jsem spokojená.

Taky mám poslední dobou víc a víc chuť některejm lidem říct, ať jdou do háje (slušně řečeno) a ať držej pusu. Najednou mi někteří přijdou hrozně... jiní. Prostě je takový neznám a hrozně mi to leze na nervy. Občas se fakt musím nehtama zarejt do stehen, abych mlčela. Protože když já se rozjedu, dobrý to není.
Jsem taková... ve zvláštní náladě, smutná, nasraná na celej svět. Kdykoli se mi začně dařit, začnu bejt šťastná, zase se něco posere, úplně totálně a je to prostě v pytli.
Poslední dobou mě rozbrečí každá kravina :D Někdo mi řekne něco, co se mi nelíbí, někdo si ze mě udělá blbou srandu, kterou nechápu, vidím nechutně sladkou scénu ve filmu, někdo mě pochválí a chce se mi prostě brečet:D Začíná mě to strašně štvát, fakt!:D

Plánuju nějakej plán na prázdniny. S mamkou máme naplánovaný Tunisko, ale chtěla bych vypadnout ještě s někým jiným. S kamarádkou bych měla jet do Paříže, ale to vůbec nevím, jak dopadne, protože je to prostě na prd.

Využíváte Google Reader? Já ho začla využívat asi před 2 měsícema a jsem z toho hrozně nadšená. Je to prostě sledování vašich oblíbenejch blogů. Jako se sledujou blogy na blogspotu přes Google Friend Connect, tak tohle je funkce pro všechny ostatní stránky. Jen se to musí všechno zadávat ručně, to mě trochu štve.
A když jsme u blogspotu, dřív jsem to hrozně žrala. Strašně jsem žrala ty recenze, outfity, prostě módní blogerky. Ale... úúúh, začíná mě to hrozně nudit. Všechny píšou o stejnejch věcech, všechny maj na sobě to stejný, protože je to právě IN. To ale není nic proti nim. Jen teď vyhledávám spíš ty osobitější blogy, fotografy, ty, co dobře píšou. :-)

Už měsíc čekám na moje vysněný (2-3 roky?) botky. Když jsem byla mladší, ulítávala jsem na "těžkej botách" - Steelkách. Měla jsem dvoje, ty jedny mi držej už 5. rokem a ty druhý jsem prodala, protože šněrovat každej den 20 dírek, to bylo za trest. Ale teď jsem si objednala trochu odvážnější kousek, taky značku Steel, a to Al Capone. Jsem do nich úplnej blázen a nemůžu se dočkat, až mi konečně přijdou. ♥Every second, every minute, every hour, every day.

27. ledna 2013 v 22:13 | Luczynka
Od posledního článku se toho vlastně moc změnilo. Na druhou stranu jsem ale taková plná dobrejch i špatnejch věcí, co se staly.
Poslední dva týdny byly naprosto šílený, kvůli škole. Nechápu, proč všichni doháněj známky na konci pololetí a my se z toho pak můžem posrat. Každopádně jsem si vytáhla AJ a ekonomiku na 1, tak jsem hepy jak tři grepy:D Ekonomika mi dala zabrat, psala jsem náhradní test, na kterej jsem se učila týden:D Hohooo:D Každopádně, z účetnictví příští pololetí asi proletím:D
Mám toho strašně, strašně moc. Všeho. Ale pořád jsem hrozně znuděná. Asi prostě z toho, že bych měla dělat věci, který se mi dělat nechtěj a nic jinýho na práci nemám :D

Začínám chytat strašně blbý stavy z toho, že jsem se s pár lidma šíleně oddálila, že jsme spolu byli skoro dřív a teď se vidíme jednou za uherskej rok. Kdyby to byl jeden člověk, ale ono je jich docela hodně.

Kamarádka mi řekla, že si nechávám srát na hlavu. Byla jsem za to naštvaná. Ale když se na to podívám zpětně, ona měla sakra pravdu. Nechám se lehce zmanipulovat (moje obrovský mínus) a snadno se nechám využít. Chacha, paráda. Miluju to na sobě.

Taky poslední dobou hodně přemýšlím. O tom, jak někteří nechávaj svůj život jen tak proplout mezi prsty. Jak jim je všechno jedno. Jak si nic neužívaj. Hodně jsem se nad tím zamyslela. A abych pravdu řekla, od tý doby se cejtím taková... jiná. Chci si hrozně moc věcí užít, zažít, poznat. Nechci žít usedlej život, vím, že si ho chci užít. Vím, že si teď říkáte ,,Jak tohle může říct v jejím věku.", ale já vím, že v životě něco dokážu. Vím, že si splním sny.

No, ale teď ta lepší část článku:D Alespoň pro mě.
Stálí návštěvníci mýho blogu jistě vědí, že jsem prostě pařmenka (ale nepařím[při mým štěstí bych po prvních 5 minutách skončila v nemocnici :D], spíš si užívám po svým:D), naprostej koncertovej maniak:D
Vždycky si skoro celej rok říkám a nadávám, jak nejsou žádný koncerty, ale za psolední týdny se toho nahromadilo HROZNĚ moc:D

4.4.2013 - IAMX. Koncert, na kterej tentokrát prostě už musím. Prošvihla jsem je dvakrát a tentokrát si je nemůžu nechat ujít. Narazila jsem na ně asi před 3 a půl lety a naprosto mě ohromily. Od tý doby patřej do těch TOP hudebníků :)
21. 4. 2013 - Ellie Goulding. Ženská, která je pro mě něčím strašně neuvěřitelná. Ačkoli na tenhle styl hudby moc nejsem, ji miluju.
16. 5. 2013 - The XX. Poslední dobou je mám radši a radši. I když to není hudba, která vyloženě dobije energii, já si je hrozně užívám a jsem energie plná :D :)
19. 5. 2013 - Bring me the horizon. Přemýšlím, přemýšlím. Ráda bych na ně jela (a ne kvůli Oliveru, nevím, co na něm všichni viděj:D). Ale ještě uvidím.
14.-16. 6. 2013 - Votvírák. Pokud tam bude něco, co mě zaujme, tak neváhám :)
17. 6. 2013 - Korn. Tohle je asi nereálný, do Ostravy se asi jen tak nedostanu :D Štve mě to, protože to, že je to v Ostravě, jsem se dozvěděla až po tom, co jsem byla strašně natěšená, že je uvidím. Tak příště no :D
20. 6. 2013 - Stone sour. Uhůůůůů, viděla jsem to u kamaráda na FB a nemohla jsem tomu uvěřit. SS miluju, je to taková moje srdcovka. Nechci si je nechat ujít:)
2.-5. 7. 2013 - ROCK FOR PEOPLE. Jasná volba, lístek mám už několik tejdnů doma. Koncem ledna má přijít ohlášení nějakejch jmen, tak jsem hrozně zvědavá. A už se fakt nemůžu dočkat :)
26.-28. 7. 2013 - Benátská noc. I když se vloni přesunula do našeho města, mám to asi tak 20 minut tam, nedostala jsem se tam a vlastně mě tam ani nic nechytlo. Ale pokud se to letos zlepší, jdu!:D
14. 8. 2013 - System of a down. Pro mě naprosto šílená zpráva. V tom dobrým slova smyslu. V pátek si tak sedím ve škole u PC a najednou vidím titulek "SOAD míří do Prahy.", nemohla jsem tomu uvěřit, koukala jsem jak tele, bušilo mi srdce, hned jsem psala kamarádce a byly jsme vedle obě:D Po 15ti letech budou zase v ČR. Pro mě jasná volba, v nejbližší době kupuju lístek, protože myslím, že bude hodně rychle vyprodáno:D
A ještě jedna taková moje odvozená zpráva:D Hlavně pro MARSofily. Koukala jsem na stránky 30 Seconds to Mars a viděla jsem, že se v červnu pohybujou v Evropě. Rakousko, Německo, Polsko. A to mi neříkejte, že tam my taky nebudem! Prostě musíme, jinak budu hrozně naštvaná!:D

No, myslím, že jestli tohle všechno dopadne, asi se počůrám radostí:D A taky budu muset vykrást banku, hohoo:D

Moc moc fajn večer:)

Ten pocit... vypsat se.

16. ledna 2013 v 21:14 | Luczynka
Líná, líná, líná. Fakt jsem strašně líná a začíná mi to hrozně lízt na nervy. Hrozně moc bych se chtěla vypsat, ale není moc kam. Tolik věcí... A jo, jsem prostě líná.
Můj život se opět stává tragicky stereotypní a mě to strašně děsí, protože jedna z nejvíc nenáviděnejch věcí je u mě stereotyp. Úplně z toho šílím. Přijdu ze školy skoro za tmy (ha, už v půl 4 mám v pokoji tmu...), zalehnu do postele, do večera spím, pak sedím do 1 do rána nad učením, nad tou debilní školou, kterou tak nemám ráda. Hrozně bych si přála mít školu, která mě bude bavit. Maturovat z něčeho, co mi aspoň MALINKO bude blízký. Jenže já budu maturovat možná (URČITĚ) tak z pos*anýho účetnictví, který mě nehorázně nebaví a ve kterým se totálně ztrácím, a z ještě šílenější ekonomiky, kterou se vlastně učím jako "samouk", protože naše 24(?) letá profesorka to prostě NEUMÍ.
Navíc, tenhle tejden je fakt šílenej. Není den, abychom nepsali milion písemek. Ať si to kurva rozvrhnou na celý pololetí a nenaháněj známky na konci pololetí!!!

Z jinýho soudku. V pátek jsem byla na přítelově maturiťáku, bylo to výborný, ale to, že jsme přišli domů po 5. hodině ranní už moc fajn nebylo:D Myslela jsem, že další den umřu:D
Mám toho hrozně moc, všeho. Předevčírem jsem dělala objednávku na 32 triček, co musím namalovat a prostě se z toho asi poseru :D

Taky jsem si uvědomila, že bych neměla bejt ta blbka, která za každým "leze" a snaží se. Už na to fakt nemám. Chtěla bych vidět taky nějakou snahu od těch ostatních.
A taky jsem zjistila, že některý lidi mi stačí vidět jednou za několik měsíců a mám jich po 5 minutách plný zuby.

Pořád si píšu deník, tenhle poslední mi drží už cca 3 roky a věřte, pro mě neexistuje větší úleva, než vzít tužku, vytáhnout tlustou bichli a psát, psát, psát. Je to neuvěřitelnej pocit. Každopádně, to čtení je občas moc vtipný, nebo takový, že se mi z toho chce fakt brečet.

Novinka, která trhla s naším městem... Chtěli nám zavřít kluby na vysokoškolskejch kolejích, kam chodí celej Liberec, mimochodem i klub, do kterýho už několik let chodím a o kterým jsem tu milionkrát psala. Nakonec se to omezilo tak, že je vstup od 18 a je to hroznej poprask:D Ale mně je to ňák fuk, od října jsem tam nebyla (a to jsem tam dřív byla každej tejden:D). Hodně jsem se s tím pařením zklidnila, už mě to ani moc nebaví.

Ha, a taky mi, KONEČNĚ PO LETECH, Student Agency přidali spoj ve 23.00 z Prahy. A to znamená co? To znamená KONCERTY! Už mám naplánovaný do blízký budoucnosti 2, tak paráda:) 23.00 sice není zas tak pozdě, ale když budu chtít, stihnu to!
A další ha, 30 Seconds To Mars potvrdili koncerty v červnu v Polsku, Rakousku a Německu, takže co? Takže očekávám VELKÝ NÁVRAT do Česka a bez keců!! :D Budu první, co bude mít lístek, a jo a jo !! :D I kdybych měla spát někde na lavičce:D

V neposlední řadě... Zdaj se mi úplně šílený sny. Který dávaj tak moc smysl, až se toho děsím. Hrozně to navazuje na můj život a občas je to fakt strašidelný. Věříte na to, že se sny plní? Já jsem dřív nevěřila, ale od tý doby, co se stalo pár věcí, začala jsem bejt hodně pověrčivá, a nejen, co se snů týče. Všechno mi to najednou pasuje do sebe.


Dnešní fotky trochu narcistický :D

Rok 2012

1. ledna 2013 v 19:03 | Luczynka
A zase rok pryč. Tenhle extrémně rychle utekl.
Jako už jsem to dělala minulej rok, udělám to i tenhle. Článek, kterej shrne celej rok, jak jsem ho prožila, jaký pro mě důležitý události se staly. Přiznám se, trochu jsem se rozepsala, takže kdo si ho přečte, budu ráda:)

Text je seřazenej postupně, ale fotky časově seřazený nejsou, to bych tu byla ještě dva dny:)

 • Po dlouhých letech snění jsem si píchla septum, kterej jsem před tátou 2 měsíce tajila a děda o něm dodnes neví :D
 • Chodila jsem na plesy, maturiťáky a prodloužený.
 • Začala jsem kouřit, už ne jen příležitostně.
 • Po roce a půl jsem přestala chodit na brigádu k tátovi.
 • Místo toho jsem nastoupila do Mekáče, kde jsem vydržela DLOUHÝ 4 měsíce a už nikdy víc!
 • Po X letech jsem bruslila na ledě.
 • Chodila jsem na dlouhý procházky po místech, na který jsem trochu zapomněla a měly pro mě nějakej význam.
 • S přáteli jsme pořádně pařili na chatě, kde je stejně nejlíp! :)
 • Vydělala jsem si na zrcadlovku a konečně, po 4 letech, si ji pořídila.
 • Skončila jsem na 2. místě ve fotografický soutěži.
 • Poprvý jsem viděla Vypsanou fixu :)
 • Od září 2011 jsem chodila na klavír, ale v červnu jsem s tím musela skončit. Nebo spíš... nebyl na to vůbec čas.
 • V březnu jsem se opalovala v plavkách na balkóně :D
 • Trávila jsem hodně času s mojí paní Jablíčkovou :)
 • Byla jsem na koncertě Imodium.
 • Podruhý jsem byla na koncertě Silverstein a byl to jeden z nejlepších dnů tohoto roku, i když jsem jela 2 dny nonstop a nocovali jsme v Mekáči :D !:)
 • Strávila jsem hodně večerů po hospodách s nejbližšíma a vypila litry piva, huhůů :D
 • Naší Amy se narodily 4 koťátka a nakonec nám jedno zůstalo :)
 • Zažila jsem několik neskutečnejch večerů s mojí pivní vílou Niky a hrozně si přeju, aby bylo zase teplo, abychom mohly podnikat další akce ve velkým stylu :D !
 • Po 8 letech, co jsem si přála jít na koncert Evanescence, jsem se toho konečně dočkala a 17. 6. 2012 budu mít ještě dlouho v srdci! :)
 • Byla jsem poprvý na ROCK FOR PEOPLE, s Nikčou, rozhodly jsme se 2 dny před festivalem, že pojedem, zažily jsme tam strašně moc věcí, potkaly nás povodně a strašný bouřky, měly jsme vytopenej stan, všechny věci mokrý, přes den naopak byly neskutečný vedra, zrušily nám koncert Skrillexe, kvůli kterýmu jsme tam vlastně jely , ale nakonec ho jen přesunuly a my jsme letěly přes celej areál ruku v ruce, jen abychom ho viděly:) Viděla jsem milovaný Architects, Enter Shikari, Selah Sue, The Prodigy, The Subways, Two door cinema club, Kluse a mnoho dalších :) Tohle byly ty nejlepší 4 dny roku 2012! :)
 • Týden na dovče s taťkou a známejma po Česku :)
 • Další maximálně prokalená chata s přáteli! :))
 • Poznala jsem veliký množství novejch lidí.
 • Byla jsem na den v Praze se sestřenkou a mamkou a bylo to hrozně skvělý :) Prošly jsme snad celou Prahu a pak jsme se málem nedoplazily k autobusu, jak nás bolely nohy:D
 • S Nikčou jsme jely na koncert Foo Fighters a vlastně ještě teď pořád nevěřím tomu, že jsme je prostě VIDĚLY a zpívaly jsme naše nejoblíbenější písničky:)
 • O prázdninách jsem oslavila Jablíčkový 18tiny a ten den mě prostě pořád hřeje u srdce:)
 • Sešla jsem se v Praze s kamarádem, kterýho jsem nikdy neviděla, šli jsme spolu na koncert The Elijah a Hawthorne Heights a byly to fajn 2 dny:) 2. den jsem si udělala procházku po Praze sama se sebou :)
 • Hned další den jsem jela do Prahy s Markétkou na koncert Shinedown, kterej byl výbornej!:)
 • Pořídila jsem si novej objektiv - pevnou padesátku a už na ní nedám dopustit!:)
 • Dredatit jsem začala sice už minulej listopad, ale v květnu jsem se do toho pustila naplno a teď jsem skoro napůl dredatá:)
 • Chodila jsem do tanečních a víckrát bych tam už nešla, ani kdyby se všichni na hlavu postavili :)
 • Prožila jsem krásný Vánoce a skvělej Novej rok s drahým :)
Aby to ale nevypadalo, že 2012 byl jen ten dobrej rok, tak ne nebyl. I hodně špatnejch věcí se stalo.

Každopádně, rok 2012 hodnotím jako doposud nejlepším rokem, asi hlavně kvůli prázdninám.
Zažila jsem toho TOLIK. Poznala jsem TOLIK novejch lidí. TOLIK akcí. Až na nějaký věci, co se staly, a doteď mě trápí, si nemůžu na nic stěžovat.

Nafotila jsem 8273 fotek, byla jsem na 12 koncertech a zkoukla jsem 163 filmů a seriálů :)

Přeju vám šťastnej vstup do Novýho roku a DĚKUJU VÁM, že jste to tu se mnou vydrželi další rok:)


A Vánoce jsou pryč...

26. prosince 2012 v 20:00 | Luczynka
Abych pravdu řekla, na letošní Vánoce si nemůžu stěžovat:) Nemyslím to tak, že bych dostala milion drahejch věcí, ale bylo mi moc fajn mezi těma lidma. Byly to třetí Vánoce bez táty, a tak jsme slavili potřetí Vánoce u tety, kde se slezla celá rodina z máminý strany:) Bylo to moc fajn! Každopádně doporučení mám - Nepijte s mámou a dědou vodku přivezenou z Ruska, která se sice zdá strašně dobrá, protože není tak ostrá, ale o to hůř:D Byl to vtipnej večer:D
Včera jsem strávila den u babičky, tentokrát s tátou, a tam byly druhý Vánoce. Domů jsem přijela jak koule, protože, asi jako každá babička, má ve zvyku svojí rodinu nehorázným způsobem přejídat:D
Myslím, že po letošních Vánocích dám asi hodně oblečení na charitu, protože už to nemám kam dávat:D Ale to nevadí!
Nechci tu dělat článek o tom, co jsem dostala, i když pár z vás mi o to psalo. Možná někdy postupem času to všechno uvidíte:)
Největší radost jsem měla z dlouholetě vysněnýho stativu a z toho, že mi taťka zaplatil "pevnou padesátku", kterou jsem si koupila už v říjnu. :)
Teď trochu odbočím. Za poslední týden tak nějak odmítám vstupovat na FB, protože už mě prostě vytáčej ty statusy stupidních lidí :D Fakt jo! Je mi špatně z toho, že lidi dokážou říct o Vánocích, že byly šílený, jen kvůli tomu, že nedostaly novej mobílek za 15 litrů nebo novou zrcadlovku za 25 litrů.
PS: Zajímalo by mě, kolik dalších "rádoby fotografů" dostalo k Vánocům zrcadlovku jen kvůli tomu, aby si mohli (nebo spíš mohly) fotit outfity a ksichtík :) :D Nic proti slečnám, co fotěj outfity, hodně takovejch blogů sleduju, ale prostě přijde mi zbytečný kvůli tomu pořizovat zrcadlovku fakt za 25 000 ,- (a že už se takový slečny o těchto Vánocích našly), jen aby byly in a kůůůl a mohly se s ní chlubit. A opravdu ze mě nesrší závist, já jsem ráda, že jsem si na tu svojí mohla vydělat sama a mnohem víc si jí vážím :) Tak, už mám zase rejpavou, takže to ukončím.
Už od října pracuju na shrnujícím článku roku 2012. Začátkem ledna se těšte! :)

A co vy? Jaký jste měli Vánoce? Co jste dostali ? :)
Konec něčeho a předvánoční nálada.

19. prosince 2012 v 21:21 | Luczynka
Pomalu(vlastně už docela rychle:D) na mě začíná dopadat vánoční atmosféra. Ráda se procházím večerním městem a uličkama, kde jsou všude rozsvícený světýlka, všude samý ozdoby, na náměstí před radnicí máme snad nejhezčí strom z ČR (prej). Co mě ale nebaví, tak ty šílený davy lidí. Byla jsem si koupit v Tescu minerálku a čekala jsem 25 MINUT na pokladnu, uuh.
Ale i přesto, že se na Vánoce těším, tenhle rok mě šíleně nebaví nakupovat dárky. Většinu mám sice koupenou už od letních prázdnin, ale ještě teď nemám zdaleka všechno a jsem líná někde lítat.
Od dnešního odpoledne jsem fakt smutná. Skončily mi Gossipky a jsem z toho na větvi a chce se mi brečet:D Ačkoli je to pro někoho absurdní věc, pro mě to je taková životní etapa, která trvala cca 4,5 roku a asi se nedokážu smířit s tím, že teď už nebudu moct čekat na každý pondělí, kdy se vysílal novej díl. Vy, kdo jste gossipky sledovaly(i ?), jakej máte názor na konec?:) Já se od mnoha lidí dozvěděla, že si mysleli, že drbna bude Dorota, ale mě to ani na chvilku nenapadlo :D U Dana jsem ale překvapená nebyla:D Každopádně si myslím, že Chuck s Blair měli dostat trochu víc prostoru. Prostě to trochu víc ohrát, protože na to, že se několik desítek dílů řešilo, jak budou spolu a jak nebudou, tak myslím, že v tomhle závěrečným díle to bylo pěkně odbitý :) To ale nemění fakt, že jsem za C+B ráda a bulela jsem jak želva:D
A dostala jsem nápad! Všech 6 sérií zkouknu znova, aby se mi nestýskalo! :D
Včera jsem byla s broukem na Hobitovi, bylo to dobrý, líbilo se mi to, ale některý scény mi přišly trochu přehnaný :) A večer v 11 koukat tři hodiny na titulky, to taky nebylo zrovna žůžo :D Ale jinak doporučuju!:)
No a dneska jsem oficiálně ukončila školu v roce 2012! Zejtra to bude oddychový, nic nebudem dělat a v pátek jdem do kina na Nedotknutelní. Ještěže jsem odolala a nezkoukla to doma, když to mám stažený :D

A taky mě strašně štve, že nefotím :( Ale o svátkách to dám dokupy!!:)

PS: Pardon za milion Chucků a Blair, ale chce se mi fakt brečet!:D

Tumblr_mf97ydmt1n1qmomweo1_500_large
Tumblr_mf7j9omuom1r5vyhko1_500_large
Tumblr_mf9d1tnrev1qk8jzuo1_500_large
Tumblr_mf4f1n5iph1r9xu2ao1_500_large
Tumblr_mfafzpd8d81ren16qo1_500_large
Tumblr_mfa0l5c96g1qiyeudo1_250_large
Tumblr_mf7jb9orkv1qhycu9o1_250_large


Věneček aneb jeden z těch fajn večerů

12. prosince 2012 v 21:02 | Luczynka
Včera jsem zakončila taneční, do kterých jsem chodila 3 měsíce(fakt?), VĚNEČKEM :)
Kdo neví o co jde, je to takový slavnostní zakončení.
Jako první chci říct to, že už bych do tanečních znova nešla, ani kdyby se měli postavit všichni na hlavu :) Zezačátku mě to i docela bavilo, ale já prostě na pohyb nejsem, ať už se jedná o sporty nebo o tanec. Řekla jsem si ale, že to prostě překousnu a bude to pro mě něco novýho. Bylo to fajn až do chvíle, kdy se na mě zvysoka vy*ral můj taneční partner :) Tím pádem má 2. Prodloužená stála za velký prd a fakt jsem si ji neužila.
Každopádně, včerejšek byl moc fajn. Jsem ráda, že jsem tam měla drahouše, který se obětoval a šel se mnou na "slavnostní pochod" a ochotně se mnou tancoval, i když jsme to oba neskutečně motali :D
Společnost lidí byla taky moc fajn, alespoň taková ta "moje" společnost. Po dlouhý době jsem zase viděla sestřenku, která je pro mě celej život jak moje ségra a takovou v ráži, jako byla včera, jsem ji ještě neviděla:D Nevěřila jsem, že budu se svojí o 5 let starší sestřenicí pařit na plese :D
Všichni jsme se strašně opili a mně dnešní den není vůbec, ale vůbec dobře:D A dnešní den ve škole byl fakt šílenej.

Článek bych zakončila skvělejma fotkama, který fotila sestřenka, mamka, já nebo další lidi okolo mě:D I přesto, že některý fotky jsou v horší kvalitě, já si jich fakt vážím :))
Tohle není konec.

8. prosince 2012 v 20:19 | Luczynka
Vlastně až na školu si na nic nemůžu stěžovat. Škola mě strašně nebaví, nerada tam chodím, většinu hodin prokreslím (obzvlášť můj sešit ekonomiky je velice zajímavý:D příště se podělím:D). Ale jsem šťastná. Nejvíc šťastná za posledních pár měsíců. To, co se stalo před pár dny, se vyřešilo a teď se to snažíme přejít.
Minulej víkend byl strašně skvělej, hlavně sobota byla. Jeli jsme do Prahy na pěveckou soutěž, kde jsme nakonec(podle mě oprávněně) skončili stříbrní :) S Terezkou jsme si prošly Prahu, i když jsme v ní zabloudily:D To, že náš hlavní plán návštěvy Prahy byly nákupy, to trochu nevyšlo :D Sobotu jsem zakončila krásným večerem s drahým :)
V neděli přišel trochu zlom v mým životě. Líp řečeno, v blogovým světě. Dozvěděla jsem se moc věcí, který jsem asi ani vědět nechtěla a nepotřebovala. To, že můj blog zná pár lidí z mýho okolí, to jsem samozřejmě věděla. Ale to, že sedíme v hospodě u piva najednou mi 3 lidi, o kterých jsem ani nevěděla, že ten blog fakt znaj, začnou "vyčítat", co píšu na blog, jak by to udělali jinak, jak by nepsali na blog takový osobní věci, tak to mi asi vyprchala veškerá trpělivost. Protože já si nemyslím, že sem píšu ZAS AŽ TAK osobní věci. To, že sem napíšu, že se prostě něco stalo a to samý celej svět může najít na FB (ne moji vinou, mimochodem), tak to mi přijde ujetý, že mi ty lidi říkaj, proč to píšu sem. A...jestli si někdo myslíte, že nemám žádný tajemství, protože to napíšu všechno sem, tak ne. Já mám tajemství hodně. Věci, o kterých neví nikdo jinej než mamka nebo sestřenka a nechci, aby je věděl někdo jinej.
Vím, že tohle všechno nemůžou pochopit lidí, který ten blog nebere, který ho nevedou, který s tím prostě nemaj žádný zkušenosti. Já si tenhle svět vedu 5 a půl let a SORRY, nikdo mi nebude říkat, co sem mám psát a nemám. Rozhodně nikoho nenutím, aby sem chodil, ne každýho moje pesimistický sračky bavěj, a mně to fakt vadit nebude, že sem nebudete chodit, vždyť to je přece vaše rozhodnutí a já ho plně respektuju :) Ale když už sem chodíte, aspoň mi sem nepište ty trapný haterský komentáře, jak ze sebe dělám chudinku a tak dále. Protože mě to FAKT nebaví:)
Nechci být zlá, rozhodně nechci. Nechci, aby si to lidi v mým okolí obraceli proti sobě. Ale tohle v sobě držím už několik týdnů a asi bylo načase, abych to sem konečně napsala.
Blog mě tak nějak přestal bavit, ne tím způsobem, že bych nechtěla psát, ale že o něm fakt ví hrozně moc lidí a já už sem nemůžu napsat ani to, co jsem psala před měsícem. Na jednu stranu je to hodně pochopitelný, hold mojí přezdívku používám úplně všude.

Ale víte co? Mně je to u prdele. Fakt jo. Miluju to tady, poznala jsem tu desítky skvělejch lidí, mám ráda vaše názory a jen kvůli tomu, že do mě jedou všichni pecky, se toho přece nevzdám. Je mi jedno, že tenhle blog zná celej Liberec, celej Hradec, celá Praha. Prostě se smiřte s tím, že jsem taková, jaká jsem.
,,Goodbye my friend, it's hard to die..."

28. listopadu 2012 v 21:53 | Luczynka
Je mi nejšílenějš na světě, jsem unavená jak kotě. Kafe je teď fakt můj nejlepší kámoš, vypiju ho za den strašně moc a začínám pociťovat, že už ani kafe na unavenost nezabírá :D
Z tý strašný školy začínám bláznit, fakt. Je to naprosto ujetý, kolik jsou nám toho schopný dát a jaký požadavky maj. Ale ono je to jedno, stejně seru, co můžu:) Začíná mi hrozně lízt na nervy účetnictví, který mě ještě v říjnu docela bavilo. Teď je to fakt vopruz a to ještě zdaleka nejsme v tom nejhorším, dík za ujištění, Niky :D
Na matiku si ovšem nestěžuju, čtvrtletka se mi povedla na 20 bodů z 29 a z další písemky chyběl jeden bod. Kdo neví, já jsem na matiku fakt úplnej idiot a z tohohle se fakt raduju :D
Dneska jsem se byla na dvě a půl hodiny projít do našeho krásnýho lesa a přes obrovskou louku. Byla krásná mlha, nebylo vidět na krok, miluju tohle počasí (dokud nesněží, miluju vlastně každý počasí:D), sice je hrozně depresivní, ale tohle odpoledne jsem si strašně užila. Sluchátka s U2 a Johnem Butlerem v uších, foťák v ruce a bylo to fakt fajn :) A bylo to fajn i přesto, že zítra píšu mega velikánskou a největší písemku ze zeměpisu, kde bude moje milovaná slepá mapa, kterou fakt umím na jedničku (haha, to jo :D).

O tom, že se všechno, a to jakože fakt VŠECHNO, sere, to už tu radši psát moc nebudu. Jen... lidi dokážou bejt fakt zlí a přijdete na to vždycky, když je vám fakt nejhůř a vy potřebujete podržet. A já mám pořád chuť některý lidi pěkně nakopat do pr*ele!
Děje se mi jedna věc, která se mi děla před 5 lety a já mám hroznej strach. Věc, u který jsem chtěla, aby se už nikdy v životě neopakovala a právě teď se opakovat začíná. Nevím, co mám dělat, nevím, za kým s tím mám jít, potřebovala bych obejmout a slyšet, jak to bude všechno dobrý a jak to vyřešíme.

Sobota je den, na kterej se už dlouhou dobu moc těším. Jedeme do Prahy na pěveckou soutěž, kde prostě musíme postoupit po těch letech!! :D Každopádně, těším se hlavně na tu Prahu. Miluju to město a v sobotu mám velký plány. Chceme si s kamarádkou udělat takovej svůj den, po hrozně dlouhý době. Když jsme byly malý, byly jsme nejlepší kamarádky, byly jsme spolu každej den a teď to chceme asi po takový době napravit :D Těším se, chceme nakupovat ve velkým stylu (a já doufám, že budu mít za co a přijde mi pojistka za moje rameno :D), chceme si projít předvánoční Prahu a prostě to bude po dlouhý době, doufám, dobrej den :) Celkově víkend mám hodně nabušenej, od pátka do neděle. A tak budu doufat, že čtvrtek a pátek HODNĚ RYCHLE utečou.

Momentálně nejposlouchanější hudba. Hodně jsem se vrátila k tý starší hudbě a začínám se v ní zase vyžívat :)


 
 

Reklama