Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Koncerty

Silverstein, There For Tomorrow, While She Sleeps - Praha 26.3.2011

27. března 2011 v 20:02 | Luczynka
Ach, ach! Vážně jsem se po těch měsících, co jsem se dozvěděla, že tu budou Silverstein, dočkala.
Prostě jsou moje obrovská srdcová záležitost po cca 5 let.Začalo to též mojí srdcovou záležitostí My Heroine a dál to pokračovalo celou diskografií a naprostou posedlostí:)
Ale teď už ke včerejšku.
Do Prahy jsme vyjely asi v 17:45, v 18:35 jsme dojely a v 18:45 jsme odjely metrem směr Národní třída. Byly jsme fakt šíleně natěšený!:) Když jsme přišly do Rock Café, kde se koncert konal, nějak jsme se tam nemohly vyznat, protože jsme tam ještě nebyly. :D Nakonec jsme ale sál našly a stouply si k pódiu:)
Po 20:10 (překvapilo mě, že jak byl koncert na čas načasovanej, fakt se to tak povedlo) to vypuklo. Nastoupili angličtí While She Sleeps. Myslím, že všem rozproudili krev v žilách ^^ :) Pro mě ale oni nebyli. Na mě je to až moc ublitý:P
Asi ve 21:10 nastoupili američtí There For Tomorrow. S kamarádkou jsme se na ně těšily, i když taky to nebyl úplně můj šálek kávy:P Oni jsou na mě zas moc... "popoví". :D Ale naposlouchala jsem si doma songy a zas tak hrozný to není:PP Ovšem na koncertě mě zklamali. Dost.
A přibližně ve 22:10 přišli na řadu konečně Silverstein:-) Po tom, co jsem slyšela od ostatních, jaký byli v roce 2009, kdy u nás též byli, jsem se bála, že to dopadne stejně špatně. Ale teď říkám, že ti, co říkali, jak jsou naživo hrozný, jsou fakt deme*ti:D Protože já si to fakt strašně moc užila:) A od začátku do konce jsem měla husí kůži. Zahráli moje nejoblíbenější songy a předposlední byla "Replace You", která mi udělala obrovskou radost, obzvlášť když se toho ujal jen Shane Told:)) A poslední byla "My Heroine" a než jí zahráli, bála jsem se, jestli ji vůbec zahrají. Ale mohla jsem čekat, že ji nechají až jako poslední:) A jak "My Heroine" vypadala, na to se můžete podívat níže. Byla jsem mile překvapená:)
Tou koncert skončil. A jako správný fanynky jsme prostě potřebovaly fotky a podpisy:) Ještě, že jsem si s sebou vzala liháč:PP Sice máme podpisy jen od 2 členů(ale od zpěváka máme, to je hlavní:D♥), ale to nevadí:) Fotky máme taky s těma 2 :) I když tam vypadáme hrozně, já ty fotky fakt miluju:)
Jo a Shane Told mě chytl při koncertě za ruku, chápete?:D ♥
Včerejšek považuju za nejlepší a nejpodařenější den mýho života. Nejlepší koncert ze všech. A štvě mě, že to uteklo tak rychle. Ale to tak většinou je.
Teď jsem Silversteinama posedlá ještě víc, než předtím :D. Achjo, chci zpátky!
Jinak mám cca 300 fotek a 12 videí. :))


Bylo docela složitý se domluvit s mojí angličtinou:D Ale asi 100× jsem mu poděkovala, on se na mě usmál a byla jsem z toho hotová:D Jo!
Silverstein
There For Tomorrow


While She Sleeps


Více fotek na mém FACEBOOKU.

Plno koncertů a festivalů a v pondělí už do školy:/

12. února 2011 v 14:01 | Luczynka
 • Musím vám říct, že jsem pořád strašně odvařená ze včerejšího večera. Takhle jsem si večer už neužila dloouho:)
  V 18.00 jsme vyrazily s Pegguškou do města, kam jsme šly nakoupit a na náměstí hrál Xindl X, o čemž jsem nevěděla:) Né, že bych je nějak žrala, ale pár písniček od nich je fajn:)) Tak jsme si tam postáli na závěrečnou písničku a jely jsme domů.
  V 19.15 jsme vyjely do Jablonce. Tam jsme jely na koncert UDG s předkapelou Mother's Angels.
  UDG byli naprosto skvělí, ale... už podruhý mi na nich něco chybělo. Takovej...nevím, jak to říct... důvěrnější vztah s fanouškama. Větší komunikace. Smích.
  Proto musím říct, že z Mother's Angels jsem možná víc nadšená než z hlavního účelu koncertu-UDG. Navíc zpěvák z MA...úplně ňuf^^:)
  Každopádně koncert byl skvělej, stála jsem v první řadě [nechápu,že se mi to vždycky povede:D], mám milion fotek, zazpívala, teda spíš jsem si pořádně zařvala, jsem si skoro všechny písničky a bylo mi hrozně dobře:)
 • Dál mám v plánu 26.3.2011 do Prahy na Silverstein! Moje dlouholetá láska! To prostě musí vyjít:)
 • Chtěla jsem jet do Prahy na Eyes Set To Kill 28.3.2011, jenže netuším, kdo by se mnou jel a odvezl mě tam:(
 • 27.4.2011 bych taky ráda jela na Children Of Bodom a Ensiferum, opět do Prahy, ale tohle asi nevyjde:P
 • Ale co je bombou roku! 23.6.2011 jsou na Prague City Festival 30 Seconds to Mars a Blink 182. A to si prostě fááákt nemůžu nechat odpustit!:) Doteď mě hrozně štve, že jsem nebyla na 30STM, když tu nedávno byli. Ňuch!:)
 • A 14.-17.7.2011 Masters of Rock! Maminka sice není moc odhodlaná k puštění mě, ale..to ukecám:D
 • A ještě 21.12.2011 jsou tu Within Temptation, kam musím vytáhnou brouka:P
Jinak...když tohle všechno spočítám, přibližně to vyjde asi na cca 5000,- :D A teď mi řeknětě, kde to mám jako vzít:D

No a taky...v pondělí už jdu do školy:( Naposled jsem tam byla 22.12.2010...Docela šok to bude:D:/

Letím, jdu na Terezky oslavu.
Mějte se:)

Mother's angels

Pro více fotek klikněte na Celý článek

18.června, pololetky za mnou, A Day To Remember v Praze a prázdniny se blíží

18. června 2010 v 20:21 | Luczynka
Zase jsem nenapsala 14 dní. Jsem hrozná. Jenže, já už fakt nevím, co mám psát:)
V pondělí jsem byla na A Day To Remember v Praze :]] Tyjo,fakt dokonalý to bylo:]] I když jsme přijeli v půl 2 ráno, bylo to skvělý:]]
Mám za sebou nádhernej školní výlet s prošlapanýma 35km, 2denní výlet do Lidic :P
A konečně mám za sebou ten hroznej tejden... To je fakt tejden, kdy jsem se těšila na tenhle pátek už od minulýho... Samý velký písemky + neohlášený. Začínala jsem to těžce nezvládat, ale nakonec to snad dopadne dobře=)
Už se fakt nemůžu dočkat, až se plácnu k vodě, bez starostí, bez učení, jen s knížkou a slunečníma brejlema a budu se slunit.
První tejden jedu s Pegguškou do Jinolic na tejden, pod stan:]] Plánujeme ňáký vejlety, tak si to hodláme užít:]]
Další tejden jedu se Zuzankou do Jižních Čech na kola:]]
Potom snad na Benátskou:]
A dál nevím. Se ještě nějak vymyslí:]
Zajednala jsem si s Pegguš brigádku, aspoň párkrát za prázky, 500-1000,- za den, tak snad to klapne=)
Luczynka

 
 

Reklama