Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Září 2015

Rok se s rokem sešel

13. září 2015 v 15:27 | Luczynka |  Můj deník
Ufff... Je třináctého září dva tisíce patnáct. Poslední článek napsán před skoro rokem.

Ani nevím, čím bych měla začít. Snad jen tím, že ten čas tak neskutečně rychle letí.

V říjnu jsem odjela na tři týdny do Anglie na stáž, už je to skoro rok a mně přijde, jakoby to bylo předevčírem. Článek o Anglii mám už několik měsíců rozepsanej článek, mám neskutečně moc fotek a neskutečný množství zážitků.

Vánoce 2014 byly asi ty nejhorší, co jsem zažila. Po Vánocích na mě začínal pomaličku doléhat maturitní stres...ale ještě dalších pár měsíců jsem to měla, dá se říct, dost na háku. Čtvrťák byl ten nejhorší rok, co se mýho prospěchu, úspěchů a snahy týče. V dubnu praktická, v květnu všechno ostatní. Učení jsem věnovala tejden, za ten tejden bylo naspáno tak 14 hodin dohromady a několik hodin prosezenejch v hospodách:D Nakonec tedy úspěšně odmaturováno, sice fakt s odřenejma ušima (ať žije účto), ale mám to.

V červnu 3 přijetí na vejšku. Po několikaletým snění někam vypadnout, do zahraničí nebo alespoň do jinýho města, nakonec zůstávám v Liberci a ve škole budu z domova za 5 minut. Nechce se mi, fakt se mi nechce, ale poznala jsem tvrdý pracování, ještě za né moc velký peníze a vím, že ve 20 se mi ještě do konce života makat nechce.

O prázdninách jsem poprvý nejela nikam, ani na každoroční dovolenou po Česku (ha, ať žije moje rodina...), takže jsem si našla dvě práce a doteď zatím pracuju. Poznala jsem těžkej život servírky a taky těžkej život člověka, co pracuje ve fabrice. Ale jako brigáda dobrý.

Jsem několik měsíců šťastně zadaná, mám dvě práce a velký plány do budoucna. Tak snad to u těch plánů jen nezůstane.

Blog mi chybí, strašně moc. Myslím na to tak nějak furt... Že bych asi měla už něco napsat. Ale jsem časově dost vytížená a nebo dost líná. Navíc... z osobních důvodů se mi sem už nechce psát tolik věcí, co dřív.

Ale budu se snažit vrátit, slibuju.