Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Říjen 2014

Sometimes you're up, sometimes you're down.

4. října 2014 v 19:09 | Luczynka |  Můj deník
"Sometimes you're up, sometimes you're down."

Takhle je to u mě poslední dobou pořád. Jednu chvíli strašně happy a největší optimista na světě, další chvíli mám chuť se na všechno vykašlat a chce se mi brečet úplně ze všeho :D Ačkoli je mi z toho dost smutno, už se tomu asi jen směju:D

Neozvala jsem se tak sto let, mám milion nových zážitků a strašně málo fotek. A taky dost málo času a žádnou náladu na to, abych se rozepisovala o svým životě.

Prázdniny jsem si užila úplně naplno, co si budem povídat, byly nejvíc prokalený :D Sice jsem nestihla ani zdaleka to, co jsem si plánovala (třeba Paříž potřetí, která kvůli mojí lenosti a "mám na všechno dost času" nevyšla), ale prožila jsem je s lidma, který mám ráda a s kterejma je mi fajn, a to je pro mě to nejdůležitější. :)

Jsem v maturitním ročníku, mám šílený známky, jaký jsem nikdy neměla, všichni stresujou maturitou, ale já jsem překvapivě a asi až děsivě v klidu.:D Na jednu stranu je to asi dost blbě, na druhou je mi ale fakt fajn, protože takovejhle "pocit klidu" fakt neznám. :D

Mám práci v tiskárně, která mi prostě sedla a strašně mě baví. Můžu přijít, kdy chci, odejít, kdy chci, no parádní :)

Příští neděli jedu na tři týdny na stáž do Anglie do Portsmouth (kdybyste tam někdo byl, dejte echo, ráda bych se o tom něco dozveděla^^). Mám z toho dost strach, ale strašně se těším. Těším se na nový místo, na angličtinu, na nový zážitky, ale hlavně na to, až na 3 týdny vypadnu, vypnu a nebudu nic řešit. Jsem ráda za tuhle příležitost, protože v týhle chvíli tohle prostě fakt potřebuju. A taky slibuju, že během těch 3 týdnů to tady bude plný novejch článků :)