Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Červen 2014

Time to be alive

30. června 2014 v 11:01 | Luczynka |  Můj deník
Nechci si tu stěžovat, jak můj život teď stojí totálně za hovno, ale budu.
Nechci tu psát, jak mi umřela kamarádka na leukémii a já jsem z toho totálně v hajzlu, ale budu.
Nechci tu psát, jak lidi dělaj akorát podrazy a hlavně lidi, od kterých bych to vůbec nečekala, ale budu.
Nechci tu psát, že jsem v tak špatným psychickým rozpoložení, že nevím, jak a co dál, ale budu.
A víte proč budu? Protože tohle je můj druhej život, ačkoli to zní možná komicky, po 7 let a já se tohohle blogovýho světa nehodlám vzdát kvůli nějakejm libereckejm krávám, který jsou po půlce Liberce a znepříjemňujou mi život. Naserte si.

Celej květen jsem strávila na praxi u táty, myslela jsem, že toho stihnu strašně moc, ale stihla jsem toho strašně málo a ještě míň, než když chodím do školy. Štve mě to, protože jsem toho měla TOLIK v plánu. Ale plány se občas bořej a mně poslední dobou až moc často.

Jeden červnovej víkend jsem strávila na Votvíráku, kde to bylo maximálně fajn, i když jsem byla nakonec jen na 3 kapelách z původních cca 25 vybranejch:D Čtyři hodiny v koloně s autama, schýza z policajtů, koncerty Paulieho Garanda a Ektora(kterýho ani neposlouchám:D), který si vůbec nepamatuju a celkově si nepamatuju asi tak polovinu fesťáku, koncert milovanejch Ine Kafe, kde jsem skončila v kotli na zemi, všichni po mě šlapali a kopali a myslela jsem, že umřu, tři dny nonstop beze spaní, alkohol všude, fajn lidi všude, tahání spacáku všude (po areálu, do hospody,... protože jsem totálně mrzla pořád:D), zimnice, spálenej ksicht, rýma, ztracení hlasu, zimnice, zimnice. Blbý stavy, kocovina, blbý stavy a znova kocovina.
Ale jinak to bylo fajn a příští rok na 100% znova.

Dostala jsem se jako 4. ze školy na naši školní stáž na tři týdny v říjnu. Jedu do anglickýho města Portsmouth, popravdě mi to vůbec nic neříká, ale je to ANGLIE a tam musí bejt všude dobře. Mám z toho dost velkej strach, protože tři týdny někde v kanclu u PC a dělat administrativu, no uvidíme. Každopádně na 3 týdny vypadnout a ještě zadarmo, no myslím, že je to hodně fajn a svým způsobem se těším, i když tam budu tak nějak sama.

O prázdninách mě čeká ještě pár fesťáků. Rock for people, kde tenhle rok fakt mám asi 3 kapely, na který fakt chci (ale už mám lístek někde od listopadu a ještě k tomu na jméno, takže prostě jedu), Colours of Ostrava, kam se fakt těším, i když vůbec nevím, s kým pojedu a Rock for churchill, kam se doufám dostanu, protože tam jsou Parov Stelar a The Subways. S kamarádkou jedu do Paříže (už potřetí:D) a strašně se na to těším. Já říkám, že se tam jednou odstěhuju:D S mamkou plánujem taky nějakej zájezd, úplně ještě nevíme kam, asi nějaký Benátky, Londýn,... Nemáte nějaký tipy? :) Nějak jako relativně levnej zájezd tak na 4 dny?:)

No a dneska mě čeká koncert Thirty Seconds To Mars, na kterej se těším a šílím víc, jak půl roku a vím, že to bude maximální pecka. A taky se konečně poznám s Verčou, se kterou tam jdu :)