Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Únor 2014

This holiday will be legendary!

23. února 2014 v 21:47 | Luczynka |  Můj deník
Jsem naprosto šílená. Už asi měsíc nedělám fakt nic jinýho, než že se válím doma, čtu si, koukám na filmy a na seriály a ztrácím úplně zbytečně čas na netu.
Třeba dneska a včera... Bylo tak krásně, ale já prostě neměla vůbec chuť zvednout zadek a jít ven. Asi čekám, až bude venku 25 °C :DD

Na výzo jsem měla sice vyznanemání (za který jsem dostala "stipendium" :D a jsem na sebe pyšná:D), ale teď mám samý 4 a nejhorší je, že mě to vůbec nesere. :D Nevím, mám teď nějaký období, kdy je mi fakt všechno úplně volný, jsem ze všeho otrávená, líná a všechno mi přijde zbytečný:D

Mám strašnou chuť se sbalit a někam vypadnout. Třeba na měsíc. Někam dopryč. Nebo klidně nějakej poznávací zájezd. Jen by mi to musel někdo zaplatit asi:D

Po několika měsících jsem dokončila návrh na další tetování a když jsem poslala návrh do našich libereckejch tetovacích studií, tak po sdělení ceny jsem myslela, že odletím tryskáčem do vesmíru :D Každopádně do toho jdu, jen co se trochu oteplí. Kdo mě sleduje na instragramu, tak ví, co chci :D :))

Nemůžu si pomoct, ale když čtu moje články z prázdnin, každej rok píšu, jak ty prázdniny jsou nejlepší na světě. Jenže další rok to jsou TYHLE prázdniny ty nejlepší. A takhle to jde dokola už asi tři roky. :D
Často se přistihnu při tom, jak si říkám, že můj život stojí za nic, že je strašně nudnej a že ostatní maj život mnohem barvitější. Dobře, 70% roku tomu tak asi je:D Ale na prázdniny si prostě stěžovat nemůžu.

Myslela jsem, že nejlepší prázdniny mi začnou v červnu 2011, když jsem poprvý byla na koncertu 30 STM. V červenci jsme jely s mamkou do Paříže. A celkově ty prázdniny byly strašně fajn.
O prázkách 2012 jsem zažila můj první festival, první Rock for People, moje milovaný skupiny, hodně prázdninovejch koncertů (Foo Fighters s mojí vílou!!!) a akcí.
Prázdniny 2013 jsem myslela, že prostě nemůže překonat absolutně nic. Koncert Marsů podruhý, jejich autogramiáda (♥), Rock for People podruhý, koncerty těch nejmilovanějších skupin, první dovolená s přítelem po 4 letech do Paříže, Tunisko, dovolená s tátou.
Tenhle rok ještě úplně nevím, co bude, ale já jsem přesvědčená, že by to mohlo bejt ještě lepší, než loni. (Ale dobře, autogramiádu Marsů asi nic nepředčí:D). Začne to 30.6. mým třetím koncertem Marsů, 2.7. koncertem Silverstein (potřetí:D), blessthefall a Of Mice&Men a další den odjíždím na Rock for People, kde teda zatím kromě Toma Odella vůbec nevím, co bude a přijde mi, že to bude tenhle rok stát pěkně za prd, i když je to 20. ročník, ale who cares. Atmosféru si do sebe zas pořádně natáhnu a budu ji čerpat ještě půl roku :)
Ale včera jsem se dozvěděla, že s mamkou odkládáme dovolenou na srpen a to znamená co? To znamená, že můžu jet v červenci na Colours of Ostrava!!!!:D Je to teda úplně něco jinýho, než RfP, ale tenhle rok je Colours TAK NADUPANEJ, že tam prostě musím bejt. The John Butler Trio, ZAZ, Bastille, The Nationals a další. Poprvý jedu na fesťák s přítelem (kterej je absolutně nekoncertovej typ:D) a těším se na to z velký části i kvůli tomu, že to prožijem spolu :)
Uvažuju ještě o Rock for Churchill, kde bude Parov Stelar, na kterým jsem byla loni na RfP a byl to jeden z největších zážitků. A na Mighty Sounds. Maybe. :D

Co vy? Jedete někdo na nějakej fesťák?
A jak vám hudba mění pohled na "nejlepší dny svýho života" ? :)

Instagram #2

12. února 2014 v 20:32 | Luczynka |  Můj deník
Budu ráda, když mě follownete :PP

INSTAGRAMMiluju ebay prostě! :D Kočkománie mě ještě nepřešla

Už tejden jsem doma, nemůžu ani promluvit, musím jíst tak nějak tekutou stravu, protože nemůžu polknout :D


Seriály, co musíte vidět

4. února 2014 v 20:13 | Luczynka |  Filmy
V posledních měsících jsem naprosto šílená a hltám jeden seriál za druhým. :D Jsem na tom totálně závislá, dělám u nich úplně všechno - učím se, maluju, dělám trička, uklízím. Přijde mi to jako super dvojitý využití času :D
Některý seriály, co sleduju, jsou fakt profláklý a kouká na ně skoro každej, ale některý si myslím, že nejsou zas tak známý a ráda bych vám je doporučila:)

Kdybyste měli VY nějaký tipy na seriály, který jsou podle vás dobrý, sem s nima:)) Už pomalu zas nemám co sledovat:D

QUEER AS FOLK
Musím ho uvýst jako první, protože je to asi nejlepší seriál, co jsem kdy viděla. Hodně se zajímám o homosexualitu, její "problematiku" a tohle je přesně ten seriál, kterej může hodně lidem otevřít oči. Takže komu vyloženě tahle tématika nevadí, doporučuju ho zkouknout a zaručuju vám, že se od toho na pár tejdnů, možná dnů (jako u mě:D) netrhnete, protože to je ten nejvíc nejlepší seriál :D Je už starší, první díl byl odvysílanej v roce 2000, ale kvalitě to rozhodně neubírá :) A co si budem povídat, hlavní postava - Brian Kinney, je kurva kus a jeden z důvodů, proč jsem to zkoukla už podruhý! :D

Moje hodnocení: 5/5
Queer as Folk (Queer as Folk) — 1. série

LÁSKA JE LÁSKA (THE L WORD)
Druhej seriál o homosexualitě - tentokrát hlavně o ženách. Koukala jsem na něj asi před 2,5 lety a ráda se k němu znova vrátím, protože 6 sérií jsem měla zkouknutejch za 2 týdny:D Děj vás totálně vtáhne a některý scény tam jsou dost drsný.

Moje hodnocení: 4,5/5
L Word, The (Láska je Láska) — 6. série


SKINS
Kecám, tohle je ten nejlepší seriál, co existuje. Nezažila jsem tolik pocitů a emocí u žádnýho seriálu jako u Skins. Moje spřízněná duše Effy, telátko Sid, "ta divná" a "wow" Cassie, krásnej Freddie, červenovlásky Katie a Emily a další úžasný postavy, do kterejch se fakt lehce vžijete. Seriál mám zkouknutej 4x a nikdy nebudu mít dost.

Moje hodnocení: 6/5 :D
Skins (Skins) — 7. série


ZOUFALÉ MANŽELKY (DESPERATE HOUSEWIFES)
Ulice Wisteria Lane, 4 zoufalý manželky, jedna krásnější než druhá. Vraždy, sebevraždy, nevěry. Určitě seriál všichni znáte, já to v dětství považovala za kravinu pro dospělý a vlastně ještě před rokem by mě nenapadlo, že Zoufalky budou patřit k těm nejlepším seriálům v mým žebříčku.

Moje hodnocení: 4/5
Desperate Housewives (Zoufalé manželky) — 8. série


UPÍŘÍ DENÍKY (THE VAMPIRE DIARIES)
A to je přesně ten seriál, na kterej teď kouká každej:D Já ho začala sledovat už od úplnejch začátků a wow, už je to přes 4 a půl roku. Všichni řeknou, že je to takovej ten "tvajlajt" slaďáček, ale řekla bych, že tohle je prostě... o něčem jiným! :D Je fakt, že mi 5. série přijde už trochu o ničem, ale pořád to miluju! A na krásnýho Iana Somerhaldera se můžu koukat pořád:D

Moje hodnocení: 4/5
Vampire Diaries, The (Upíří deníky) — 5. série