Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Prásknu na sebe pár věcí.

25. ledna 2014 v 20:17 | Luczynka |  Můj deník

Tyhle dotazníky po blozích kolujou už strašně dlouho, byla jsem nominovaná asi 4×, ale pamatuju si jen na Nikču a Verču. Tak se ostatním omluvuju. :)

Pravidla:
Práskni na sebe 10 věcí
Odpovězte na otázky blogera, který vás nominoval
Vymyslete 10 otázek pro ty, které nominujete


10 věcí, co na sebe prásknu
-Jsem netrpělivá, musím mít všechno hned teď a občas je to pěknej opruz.
-Občas jsem až moc důvěřivá, dokážu se vyzpovídat lidem, který neznám (ale nevím, mám prostě nějakej cit na to, že poznám, že ten člověk je dobrej). Bojím se ale, že se mi to jednou nevyplatí.
-Mám strašně ráda pivo a vanilkovej cigaretovej tabák.
-Jsem závislá na nakupování. Jsem tím úplně posedlá.
-Jsem strašná stydlivka, neumím se seznamovat, neumím se bavit s cizíma lidma.
-Když mám mluvit před třídou, číst referát nebo něco takovýho, po 5 vteřínách totálně zrudnu, začne mi bušit srdce a je mi špatně. Všichni si ze mě dělaj srandu, ale já nevím, co s tím mám dělat a dost mě to trápí. (kdybyste někdo měl tip, sem s ním:DD)
-Jsem obrovskej perfekcionista. Všechno musí být do puntíku. Když si srovnám skříně a pak se mi nelíbí, jak jsem to udělala, jsem schopná všechno vyházet ven a rovnat znova.
-Chtěla bych se odstěhovat do zahraničí. Neříkám, že napořád, ale chtěla bych prostě odjet někam dopryč a nějakou dobu tam žít.
-Před pár lety jsem měla období, kdy jsem v noci na zdech viděla stíny s nožem v ruce. Mám z toho husí kůži ještě teď dodnes nevím, co to bylo, proč se to dělo.
-Možná je to zvrácený, ale bolest mi způsobuje potěšení :D Ale myslím tím bolest jako propichování těla nebo tetování. Prostě to miluju :D

Od Nikči :)

Čeho se nejvíce bojíš?
Ačkoli mám ráda samotu, bejt zalezlá doma třeba týden, aniž bych vyšla ven, zabořená do knížek, do filmů, s tužkou a papírem, strašně se bojím samoty. Bojím se, že se něco stane a všichni se na mě vykašlou. Rodina, přátelé, přítel. Bojím se, že zůstanu úplně sama. Je to asi moje největší noční můra.
A taky se bojím toho, že se v životě nedostanu tam, kam chci. Jsem člověk, co neustále něco plánuje a plány mám veliký, a když plány nevyjdou, jsem šílená a užírá mě to. Bojím se, že v životě budu dělat něco, protože budu muset a ne proto, že budu chtít.

Co na světě nejvíc miluješ?
Tyhle odpovědi budou trochu takový "klišé", ale nejdůležitější je pro mě rodina (do který patřej i moje dvě čičiny, bez kterejch nevím, co bych dělala), přítel a praví přátelé. Co si budem povídat, bez nich bych tady nebyla a nebyla bych taková, jaká jsem.
A další věc, kterou prostě miluju, je hudba. Život si bez ní nedokážu představit, provází mě každým dnem, naplňuje můj život, pomáhá mi, když je mi nejhůř, povzbuzuje mě.

Vysněné povolání?
Už když jsem byla malý prtě, pořád jsem něco tvořila. Kreslila jsem, malovala jsem, tvořila jsem z hrnčířský hlíny, háčkovala jsem, pletla jsem, už od mala jsem prostě byla takovej malej umělec. Už jako malá jsem chtěla mít něco společnýho s uměním. A i přesto, že chci v životě dělat něco, co mě bude bavit, nedovedu si představit, že bych se živila jen uměním. Myslím si, že jsem dobrá, ale nevím, jestli bych tímto povoláním mohla uživit rodinu a vést spokojený život. Určitě bych chtěla mít do budoucna něco společnýho s uměním, ať už s focením nebo malováním, ale byl by to spíš jen takovej koníček, kterým bych si přivydělávala:)
Ale abych se vrátila k povolání, co bych chtěla dělat. Ještě před rokem jsem si říkala "jooo, budeš účetní, budeš prachatá", ale "sen" se rychle rozplynul a já vím, že se touhle prací, ani žádnou podobnou, nikdy živit nechci.
Zajímá mě psychologie, chtěla bych to zkusit. A když to nevyjde, tak to nevyjde:)

Nejoblíbenější místo?
Nejlíp mi je doma. Miluju svůj pokoj, svoje pohodlí.

Jak se budou jmenovat tvoje děti?
Moc se mi nelíbí česká jména, chtěla bych pro svoje děti něco trochu jinýho. Líbí se mi Elizabeth, Samantha, Ema. A jedno z mála českých jmen, co se mi líbí, je Lucie. Ha:D

Koho si nejvíc vážíš?
Svojí mamky. Ať už máme jakýkoli spory, je to prostě moje máma, která mi dala život, která by za mě položila život.

Kolik máš opravdových přátel, za které dáš ruku do ohně?
Čtyři. T., Z., N., P. Lidi, o kterých vím, že tu pro mě jsou kdykoli potřebuju, řeknou mi všechno upřímně a nepřetvařujou se přede mnou.

Nejvíc praštěná věc, kterou jsi kdy provedla?
Panejo. Vím o jedný praštěný, ale v tom negativním smyslu a tu se mi asi nechce zveřejňovat.
Každopádně, měla jsem modrý vlasy, měla jsem piercing v kůži mezi palcem a ukazováčkem, vypila jsem 3/4 flašky vodky samotná (od tý doby ji nemůžu ani cejtit:D).

Kolik měříš, kolik bys chtěla měřit?
Jsem prcek, na základce jsem byla jedna z největších ve třídě, ale bohužel jsem dorostla jen do 163,5 cm:D Chtěla bych mít tak 175 cm :D

Citát, který tě inspiruje/vystihuje/máš ho ráda?
Žiješ jen jednou.Od Verči :)

Oblíbená kapela/ zpěvák/ zpěvačka?
Odpověď, která nikoho, kdo mě zná a nebo aspoň čte, nepřekvapí. Jednoznačně Thirty Seconds To Mars. Skupina, která mi obrátila život totálně vzhůru nohama, v tom dobrým slova smyslu :) Jejich hudba se mnou dělá neskutečný věci, dokážu u ní totálně vyvádět, tancovat, brečet, bejt naštvaná. Jsou se mnou každej okamžik mýho života - a to taky proto, že jsem si je nechala vytetovat. Pro někoho jsem jen fanatická fanynka, ale hlavní je, že já vím svoje. Je to prostě součást mě a vím, že navždycky bude. Mimochodem, jediná skupina, kvůli který bych cestovala do zahraničí (a mám to v plánu).

Jakou věc musíš mít vždy po ruce?
Mobil, sluchátka, knížku, kterou vytáhnu kdekoli, kde mám čas (každej den v buse - přijde mi lepší hodinu v buse denně pročíst než koukat z okna, v čekárně,...). Taky papírový kapesníčky, propisku a zapalovač.

Jakou sociální síť používáš nejčastěji: facebook/ twitter/ instagram/ google+/ ...
Facebook a Instagram.

Kterou písničku můžeš poslouchat pořád a pořád dokola?
Do or die od Marsů. Moje hymna po několik měsíců prostě. A vlastně všechny od Marsů můžu poslouchat pořád. A taky Saint Veronica od Billy Talent, ani nevím proč, ale musím si ji pustit minimálně jednou týdně:DD A taky nevím proč, ale pokaždý, když ji poslouchám, vzpomenu si na Verču:D A nemůžu zapomenout na Pink - True love.

Na jakém koncertě jsi byla naposledy?
Placebo, o kterejch jsem snila několik let a den na to na Biffy Clyro. Jedny z nejlepších dnů roku 2013 :)

Máš tetování/ plánuješ nějaká?
Triad a Provehito in altum na zápěstí. První, ale rozhodně ne poslední. V dubnu-květnu chystám další a další 3 mám v plánu :D

Jak dlouho bloguješ?
Od 1. 6. 2007, pořád na tomto blogu. Vydržela jsem tady takovejch let, je tady velká část mýho života a jsem na to náležitě pyšná :)

Oblíbený a nejneoblíbenější předmět ve škole?
Oblíbený asi nejsou, ale baví mě AJ, ČJ a Občanka. Nesnáším MATIKU(!!!), němčinu a účetnictví.

Jaký máš největší zlozvyk?
Kouření. A nevím, jestli se tomu dá říct zlozvyk, ale když není něco tak, jak chci, tak se můžu zbláznit :D

Tvoje oblíbené blogy?

Mám hrozně moc oblíbenejch blogů, i zahraničních, ale tohle jsou ty, který čekuju skoro každej den, jestli něco nepřibylo :D


Moje otázky:
  1. Vysněná země, kam by ses chtěl/a podívat?
  2. Největší závislost?
  3. Jak dlouho máš blog? Kolik jsi jich vystřídal/a?
  4. Kdyby ses mohl/a setkat s nějakou hvězdou, která už je po smrti, která by to byla?
  5. Kdybys mohl/a změnit něco, co jsi v minulosti udělal/a, co by to bylo?
  6. Kdo je tvůj největší vzor?
  7. Dozvěděl/a by ses, že tvůj život bude trvat už jen pouhých 48 hodin. Jak bys je využil/a?
  8. Věříš v posmrtný život?
  9. Jaký máš názor na homosexuály a adopci?
  10. Nejlepší film, co jsi kdy viděl/a?
Ráda bych nominovala právě výše zmíněný blogy, ale ty už tenhle dotazník dělaly, tak tyto blogy (budu ráda, když na otázky odpovíte, ale samozřejmě nikoho nenutím :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lawiane Lawiane | Web | 25. ledna 2014 v 20:54 | Reagovat

obliby nakupování jsme si myslím všimli :D ale stíny s nožem jsou vážně děsivý. :o Hej to by bylo super, kdybych si tě mohla někdy vyfotit. Akorát jsme od sebe docela daleko, moje existence se obvykle nachází v Praze, ale až bude nějaký hezký jarní den, klidně si i udělám výlet. :)

2 S. S. | Web | 25. ledna 2014 v 21:42 | Reagovat

Děkuju za hezký komentář a taky za nominaci na další rádoby dotazník, ale nejsem si moc jistá jestli chci UŽ na sebe něco práskat. Každopádně jednou toho určitě využiju. :)
xx

3 Terka Terka | E-mail | Web | 25. ledna 2014 v 22:14 | Reagovat

Já vážně nechápu, co mnozí lidé nemají rádi na účetnictví.. omlouvám se, že jsem z celého tvého článku, na kterém sis dala očividně záležet, vytáhla zrovna toto, ale já to prostě nikdy nechápala.. mě účto právě že baví (a nejen mě, ale mnohé mé spolužáky) a dokonce mi přijde, že je čím dál lehčí.. no, to je jedno.. jak jsem řekla, omlouvám se, že jsem z celého článku vytáhla zrovna tohle..

4 Lenča Lenča | E-mail | Web | 25. ledna 2014 v 22:33 | Reagovat

Mluvení před třídou nesnáším :D Jsem na tom stejně. A s tím povoláním - psychologie je úžasná, zajímavá - měla jsem období, kdy jsem se chtěla stát psycholožkou, ale nakonec jsem od toho nějak odešla, myslím, že s mou přecitlivělostí bych to nejspíš psychicky nezvládla. Strašně ráda bych měřila tolik co ty! S mýma 178 cm si neustále připadám moc vysoká :D

Líbí se mi tvůj blog ((:

5 Luczynka Luczynka | E-mail | Web | 25. ledna 2014 v 22:41 | Reagovat

[3]: Nevím, prostě mi ten předmět nesedl, nepamatuju si číšla účtu, přežívám jen na tahácích:D Čísla prostě nejsou můj koníček:)

6 Terka Terka | E-mail | Web | 25. ledna 2014 v 22:47 | Reagovat

[5]: Mě třeba nudí matika, ale účto mě baví, což je docela zvláštní.. my máme účetní osnovu, kterou nám už ve druháku vytiskla učitelka a ty čísla si tam zatrháváme, ale kupodivu si většinu už pamatuji :-) já mám za čtyři z matiky a za jedna (teď ve čtvrťáku, bylo to i horší) v účtě, což je divné, ale přisuzují to tomu, že na účto máme prostě lepší učitelka než na matiku :-)

7 Netty Netty | Web | 26. ledna 2014 v 1:03 | Reagovat

Tyhle články mě děsně baví, na fotce ti to moc sluší.
Taky jsem stydlivá a moc se neumím seznamovat.:) Nakupování milujem obě!
S tím čtením referátům jsem na tom vždycky byla stejně a bohužel, nikdo mi nikdy neporadil co s tím, tak pořád nevím. Údajně teda pomáhá představit si všechny ve spodním prádle, ale nevím nevím..:D Česká jména se mi taky nelíbí, s vybíráním jména bych to měla těžký..Jinak to, že bloguješ tak dlouho je hrozně obdivuhodný, taky bych chtěla, ale už ted mám krizi, kdy mě to úplně nebaví.
Jé a moc mě potěšilo, že jsem tu napsaná, taky mám tvůj blog ráda :))

8 Tkanice Tkanice | E-mail | Web | 27. ledna 2014 v 19:41 | Reagovat

Prosimtě kde jsi vzala ten náhrdelník na první fotce? Taky zbožňuju 30stm  :D :D

9 Luczynka Luczynka | E-mail | Web | 27. ledna 2014 v 20:25 | Reagovat

[8]: Ebay;)

10 veronika veronika | Web | 28. ledna 2014 v 20:59 | Reagovat

z ty prvni casti na me sedi tak 8/10 veci, co jsi na sebe praskla. proste.. hi soulmate!:D:))

Do or die<333 True love ma skvelej text, vzdycky, vzdycky ji zpivam pritelovi a ten se mnou potom nemluvi:(:DDDD
Saint Veroniku miluju! a ne jen kvuli jmenu (i kdyz to taky dela sve, ze mam "svoji pisnicku" od jedny z mych nejoblibenejsich kapel) :DDD

P.S. mas moc hezky 'nahrdelnik' na prvni fotce. co to je prosim zac? :))))))

11 Luczynka Luczynka | E-mail | Web | 28. ledna 2014 v 21:15 | Reagovat

[10]: trubko :DDDDDDDDDDDDD
"Prosím tě, kde jsi koupila ten triangl? jÁ miluju 30STM" :DDDDDDDD

12 veronika veronika | Web | 28. ledna 2014 v 21:22 | Reagovat

[11]: :DDDDDDDDDDDDDDD

jsem nejvetsi fan 30stm, hlavne miluju shenona, moje fav song je city of angeles a uz si nepamatuju, jak se jmenovalo jejich metalove prvni album:(

13 Luczynka Luczynka | E-mail | Web | 29. ledna 2014 v 19:29 | Reagovat

[12]: Ježiš, my jsme tak STRAŠNĚ ZLÝ :DDDDDDDDD

14 veronika veronika | Web | 29. ledna 2014 v 22:13 | Reagovat

[13]: nejsme, protoze vychazime jen ze skutecnych udalosti!:DDDDDD

15 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 7. února 2014 v 13:23 | Reagovat

Díky za nominaci, ale já už tohle taky dělala a nominovala Nikču, která nominovala tebe.. Kruh se uzavírá! :D Ale až budu mít volněji, asi po těch otázkách tady ještě šáhnu. :)
Jo a taky nesnášim, když něco není po mým nebo když neni nic naplánováno dostatečně dopředu. :D

16 Kris Kris | Web | 19. února 2014 v 22:44 | Reagovat

Nervozity z kecání před třídou jsem se zbavila už na základce... jen jak to bylo. Ehh asi jsem začala věřit, že jsem chytřejší než ostatní. Třeba je to i pravda, protože když prezentuješ nějaké téma, býváš na něj obvykle připravená, máš před sebou text, referát... takže jsi vážně v té pozici, kdy víš víc. A navíc, když někdo něco prezentuje, ty ho soudíš, ty se mu vysmíváš? Myslím, že ne. Stejně tak to nedělají ani ostatní, dokonce i ti, o kterých si myslíš to nejhorší. A když ani tohle nezabere tak "fake it till make it" ... prostě hraj, že jsi sebevědomá, lidi ti to sežerou, nakonec ty taky a přestaneš být tak nervní :) Nebo nejlíp spoj všechno tohle dohromady, u mě to zabralo :)

Tvoje výška je náhodou dost super, já bych byla klidně ráda menší :D a přitom mám 167 a to není moc...

17 Brookelle Brookelle | Web | 19. července 2014 v 22:25 | Reagovat

Překvapilo mě, že tvrdíš, že jsi stydlivá. To bych do tebe neřekla, naopak jsem měla pocit, že jsi seznamovací upovídaný typ :) Taky mě překvapilo, že máš takový stres, když musíš mluvit před třídou. Na druhou stranu mě to trochu uklidnilo, protože já mám úplně ty samé pocity - bušení srdce, pocit úzkosti a dost se potím. Je to zlo! :-(

18 Karfigolka Karfigolka | E-mail | Web | 28. července 2015 v 9:57 | Reagovat

Viděla jsem fajn seznamku na inzerci. Mimo to je tam třeba i dětský bazar, kdyby se někdo chtěl seznámit a ještě nakoupit dětem http://www.minzerce.cz/inzerce/detsky-bazar.html

19 Olina Olina | E-mail | Web | 20. června 2016 v 10:15 | Reagovat

My už doma nemáme věci kam dávat, ale objednali jsme nábytkové úchytky http://www.ankahb.cz/uchytky-katskup130.php

20 dafaemozy dafaemozy | E-mail | Web | 28. února 2018 v 4:51 | Reagovat

can i take l arginine and viagra together
<a href=http://viagrabs.com>this content</a>
movie about selling viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">visit</a>
taking viagra into china

21 idonirainkag idonirainkag | E-mail | Web | 6. března 2018 v 5:31 | Reagovat

d http://viagraonlinenut.com viagra online order <a href=http://www.viagraonlinenut.com>buy viagra</a> what is the best dosage of viagra to take

22 CantoMok CantoMok | E-mail | Web | 10. března 2018 v 19:05 | Reagovat

w http://viagrraver.com does generic viagra work
effects of taking viagra recreationally
<a href=http://viagrraver.com>generic viagra online</a> does viagra work for every man

23 bakkaemozy bakkaemozy | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 6:17 | Reagovat

use of viagra tablets
<a href=http://viagrabs.com>pfizer viagra</a>
side effects of long term viagra use
<a href="http://www.viagrabs.com">Source</a>
powered by wordpress viagra

24 bakkaemozy bakkaemozy | E-mail | Web | 9. června 2018 v 23:24 | Reagovat

drug information for viagra
<a href=http://viagrabs.com>see it here</a>
sintomas cuando tomas viagra
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra india</a>
does viagra help with sensitivity

25 Geremoemozy Geremoemozy | E-mail | Web | 19. září 2018 v 21:24 | Reagovat

cialis directions for taking
http://cialisle.com/ cialis canada pharmacy
what is the usual dosage of cialis

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama