Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Leden 2014

Prásknu na sebe pár věcí.

25. ledna 2014 v 20:17 | Luczynka |  Můj deník

Tyhle dotazníky po blozích kolujou už strašně dlouho, byla jsem nominovaná asi 4×, ale pamatuju si jen na Nikču a Verču. Tak se ostatním omluvuju. :)

Pravidla:
Práskni na sebe 10 věcí
Odpovězte na otázky blogera, který vás nominoval
Vymyslete 10 otázek pro ty, které nominujete


10 věcí, co na sebe prásknu
-Jsem netrpělivá, musím mít všechno hned teď a občas je to pěknej opruz.
-Občas jsem až moc důvěřivá, dokážu se vyzpovídat lidem, který neznám (ale nevím, mám prostě nějakej cit na to, že poznám, že ten člověk je dobrej). Bojím se ale, že se mi to jednou nevyplatí.
-Mám strašně ráda pivo a vanilkovej cigaretovej tabák.
-Jsem závislá na nakupování. Jsem tím úplně posedlá.
-Jsem strašná stydlivka, neumím se seznamovat, neumím se bavit s cizíma lidma.
-Když mám mluvit před třídou, číst referát nebo něco takovýho, po 5 vteřínách totálně zrudnu, začne mi bušit srdce a je mi špatně. Všichni si ze mě dělaj srandu, ale já nevím, co s tím mám dělat a dost mě to trápí. (kdybyste někdo měl tip, sem s ním:DD)
-Jsem obrovskej perfekcionista. Všechno musí být do puntíku. Když si srovnám skříně a pak se mi nelíbí, jak jsem to udělala, jsem schopná všechno vyházet ven a rovnat znova.
-Chtěla bych se odstěhovat do zahraničí. Neříkám, že napořád, ale chtěla bych prostě odjet někam dopryč a nějakou dobu tam žít.
-Před pár lety jsem měla období, kdy jsem v noci na zdech viděla stíny s nožem v ruce. Mám z toho husí kůži ještě teď dodnes nevím, co to bylo, proč se to dělo.
-Možná je to zvrácený, ale bolest mi způsobuje potěšení :D Ale myslím tím bolest jako propichování těla nebo tetování. Prostě to miluju :D

Od Nikči :)

Čeho se nejvíce bojíš?
Ačkoli mám ráda samotu, bejt zalezlá doma třeba týden, aniž bych vyšla ven, zabořená do knížek, do filmů, s tužkou a papírem, strašně se bojím samoty. Bojím se, že se něco stane a všichni se na mě vykašlou. Rodina, přátelé, přítel. Bojím se, že zůstanu úplně sama. Je to asi moje největší noční můra.
A taky se bojím toho, že se v životě nedostanu tam, kam chci. Jsem člověk, co neustále něco plánuje a plány mám veliký, a když plány nevyjdou, jsem šílená a užírá mě to. Bojím se, že v životě budu dělat něco, protože budu muset a ne proto, že budu chtít.

Co na světě nejvíc miluješ?
Tyhle odpovědi budou trochu takový "klišé", ale nejdůležitější je pro mě rodina (do který patřej i moje dvě čičiny, bez kterejch nevím, co bych dělala), přítel a praví přátelé. Co si budem povídat, bez nich bych tady nebyla a nebyla bych taková, jaká jsem.
A další věc, kterou prostě miluju, je hudba. Život si bez ní nedokážu představit, provází mě každým dnem, naplňuje můj život, pomáhá mi, když je mi nejhůř, povzbuzuje mě.

Vysněné povolání?
Už když jsem byla malý prtě, pořád jsem něco tvořila. Kreslila jsem, malovala jsem, tvořila jsem z hrnčířský hlíny, háčkovala jsem, pletla jsem, už od mala jsem prostě byla takovej malej umělec. Už jako malá jsem chtěla mít něco společnýho s uměním. A i přesto, že chci v životě dělat něco, co mě bude bavit, nedovedu si představit, že bych se živila jen uměním. Myslím si, že jsem dobrá, ale nevím, jestli bych tímto povoláním mohla uživit rodinu a vést spokojený život. Určitě bych chtěla mít do budoucna něco společnýho s uměním, ať už s focením nebo malováním, ale byl by to spíš jen takovej koníček, kterým bych si přivydělávala:)
Ale abych se vrátila k povolání, co bych chtěla dělat. Ještě před rokem jsem si říkala "jooo, budeš účetní, budeš prachatá", ale "sen" se rychle rozplynul a já vím, že se touhle prací, ani žádnou podobnou, nikdy živit nechci.
Zajímá mě psychologie, chtěla bych to zkusit. A když to nevyjde, tak to nevyjde:)

Nejoblíbenější místo?
Nejlíp mi je doma. Miluju svůj pokoj, svoje pohodlí.

Jak se budou jmenovat tvoje děti?
Moc se mi nelíbí česká jména, chtěla bych pro svoje děti něco trochu jinýho. Líbí se mi Elizabeth, Samantha, Ema. A jedno z mála českých jmen, co se mi líbí, je Lucie. Ha:D

Koho si nejvíc vážíš?
Svojí mamky. Ať už máme jakýkoli spory, je to prostě moje máma, která mi dala život, která by za mě položila život.

Kolik máš opravdových přátel, za které dáš ruku do ohně?
Čtyři. T., Z., N., P. Lidi, o kterých vím, že tu pro mě jsou kdykoli potřebuju, řeknou mi všechno upřímně a nepřetvařujou se přede mnou.

Nejvíc praštěná věc, kterou jsi kdy provedla?
Panejo. Vím o jedný praštěný, ale v tom negativním smyslu a tu se mi asi nechce zveřejňovat.
Každopádně, měla jsem modrý vlasy, měla jsem piercing v kůži mezi palcem a ukazováčkem, vypila jsem 3/4 flašky vodky samotná (od tý doby ji nemůžu ani cejtit:D).

Kolik měříš, kolik bys chtěla měřit?
Jsem prcek, na základce jsem byla jedna z největších ve třídě, ale bohužel jsem dorostla jen do 163,5 cm:D Chtěla bych mít tak 175 cm :D

Citát, který tě inspiruje/vystihuje/máš ho ráda?
Žiješ jen jednou.Od Verči :)

Oblíbená kapela/ zpěvák/ zpěvačka?
Odpověď, která nikoho, kdo mě zná a nebo aspoň čte, nepřekvapí. Jednoznačně Thirty Seconds To Mars. Skupina, která mi obrátila život totálně vzhůru nohama, v tom dobrým slova smyslu :) Jejich hudba se mnou dělá neskutečný věci, dokážu u ní totálně vyvádět, tancovat, brečet, bejt naštvaná. Jsou se mnou každej okamžik mýho života - a to taky proto, že jsem si je nechala vytetovat. Pro někoho jsem jen fanatická fanynka, ale hlavní je, že já vím svoje. Je to prostě součást mě a vím, že navždycky bude. Mimochodem, jediná skupina, kvůli který bych cestovala do zahraničí (a mám to v plánu).

Jakou věc musíš mít vždy po ruce?
Mobil, sluchátka, knížku, kterou vytáhnu kdekoli, kde mám čas (každej den v buse - přijde mi lepší hodinu v buse denně pročíst než koukat z okna, v čekárně,...). Taky papírový kapesníčky, propisku a zapalovač.

Jakou sociální síť používáš nejčastěji: facebook/ twitter/ instagram/ google+/ ...
Facebook a Instagram.

Kterou písničku můžeš poslouchat pořád a pořád dokola?
Do or die od Marsů. Moje hymna po několik měsíců prostě. A vlastně všechny od Marsů můžu poslouchat pořád. A taky Saint Veronica od Billy Talent, ani nevím proč, ale musím si ji pustit minimálně jednou týdně:DD A taky nevím proč, ale pokaždý, když ji poslouchám, vzpomenu si na Verču:D A nemůžu zapomenout na Pink - True love.

Na jakém koncertě jsi byla naposledy?
Placebo, o kterejch jsem snila několik let a den na to na Biffy Clyro. Jedny z nejlepších dnů roku 2013 :)

Máš tetování/ plánuješ nějaká?
Triad a Provehito in altum na zápěstí. První, ale rozhodně ne poslední. V dubnu-květnu chystám další a další 3 mám v plánu :D

Jak dlouho bloguješ?
Od 1. 6. 2007, pořád na tomto blogu. Vydržela jsem tady takovejch let, je tady velká část mýho života a jsem na to náležitě pyšná :)

Oblíbený a nejneoblíbenější předmět ve škole?
Oblíbený asi nejsou, ale baví mě AJ, ČJ a Občanka. Nesnáším MATIKU(!!!), němčinu a účetnictví.

Jaký máš největší zlozvyk?
Kouření. A nevím, jestli se tomu dá říct zlozvyk, ale když není něco tak, jak chci, tak se můžu zbláznit :D

Tvoje oblíbené blogy?

Mám hrozně moc oblíbenejch blogů, i zahraničních, ale tohle jsou ty, který čekuju skoro každej den, jestli něco nepřibylo :D


Moje otázky:
 1. Vysněná země, kam by ses chtěl/a podívat?
 2. Největší závislost?
 3. Jak dlouho máš blog? Kolik jsi jich vystřídal/a?
 4. Kdyby ses mohl/a setkat s nějakou hvězdou, která už je po smrti, která by to byla?
 5. Kdybys mohl/a změnit něco, co jsi v minulosti udělal/a, co by to bylo?
 6. Kdo je tvůj největší vzor?
 7. Dozvěděl/a by ses, že tvůj život bude trvat už jen pouhých 48 hodin. Jak bys je využil/a?
 8. Věříš v posmrtný život?
 9. Jaký máš názor na homosexuály a adopci?
 10. Nejlepší film, co jsi kdy viděl/a?
Ráda bych nominovala právě výše zmíněný blogy, ale ty už tenhle dotazník dělaly, tak tyto blogy (budu ráda, když na otázky odpovíte, ale samozřejmě nikoho nenutím :))

Rok 2013

4. ledna 2014 v 20:29 | Luczynka |  Můj deník
 • Byla jsem na autogramiádě THIRTY SECONDS TO MARS, byla jsem půl metru od Jareda, Shannona a Toma. Doteď tomu nevěřím, je to pro mě prostě krásnej sen.
 • Byla jsem na jejich koncertě, kde jsem málem přišla o život, pokousala mě Polka, já jsem na ni začala anglicky řvát takovým způsobem, že jsem ani nevěděla, že něco takovýho umím :D
 • Byla jsem podruhý na Rock for People, kde jsem viděla 30STM, Billy Talent, Royal Republic, ADTR, TDWP, Modestep, Parov Stelar a hromadu dalších.
 • Byla jsem na Paramore, splněnej sen:)
 • Byla jsem na koncertě Placebo, na který jsem chtěla jít tak od mejch 12 let.
 • A taky na Biffy Clyro.
 • Propásla jsem tak milion koncertů, na kterejch jsem chtěla bejt (System of a down, The XX, Stone Sour, BMTH, Ellie, Skillet,...)
 • Píchla jsem si medusu, po který jsem toužila hrozně dlouho a přijdu si s ní tak nějak sebevědoměji:D
 • Vyrobila jsem neskutečný množství triček. Jednu dobu jsem se nad tím rozbrečela, protože jsem totálně nestíhala vůbec nic:D
 • Napsala jsem čtvrtletku z matiky na 23 bodů z 28 a dostala jsem se tím tak z 16% (5) na 62% (3). Pro mě úplně neskutečný :D
 • Chybí mi vytáhnout jednu trojku a budu mít vyznamenání, který se na naší škole odměňuje cca 1000 Kč. Motivace pěkná:D
 • Vyšlo nový album Love Lust Faith + Dreams od Marsů a totálně jsem si ho zamilovala.
 • Marsové natočili klip k Do or Die (ten pocit, když v tom videu někde prostě jste:D), City of Angels, Up in the air.
 • Nikča mi odmaturovala na škole a já se tam teď cejtím tak divně.
 • Byla jsem se školou v Chorvatsku, kde jsem si to tak nějak vůbec neužila, protože i když byl květen, byla totální kosa a já neměla žádný teplejší oblečení. A taky furt pršelo.
 • Oslavila jsem osmnáctky, který jsem si fakt užila, protože už jsem prostě plnoletá:D
 • Začala jsem jíst věci, který bych nikdy předtím nesnědla. Tofu, sojový maso, luštěniny, dušenou zeleninu.
 • Nechala jsem si udělat první tetování a ani trochu toho nelituju, i když slyším kecy z každý strany, jak jsem si mohla nechat udělat právě tohle.
 • Zkoukla jsem tak 25 seriálů. Některý profláklý, některý nikdo vůbec nezná:D
 • Podruhý jsem byla v Paříži, tentokrát s drahým.
 • Po několika letech jsme byly s mamkou a sestřenkou u moře - v Tunisku.
 • Totálně, ale totálně jsem propadla INSTAGRAMU :D
 • Byla jsem na výstavě Andyho Warhola, což pro mě byl neskutečnej a životní zážitek.
 • A na závěr musím rozhodně napsat taky to, že jsem poznala spřízněnou duši Verču, o který už jsem psala. #MarsSoulmate <3
Vyfocenejch 5300 fotek, napsáno 43 článků.

Celkově tenhle rok hodnotím jako ten průměrnej. Chyběj mi lidi, se kterejma jsem si byla blízká, vídala se s nima strašně často a teď je to na nic.
A vlastně, kdyby v tomhle roce nebyly prázdniny a hlavně RfP, tak stál trochu za prd:D
Tak snad jen, ať je 2014 o hodně lepší než 2013. A to přeju všem:)
Hezkej Novej rok!

Nemám vůbec, ale vůbec náladu se dohadovat s blogem, aby mi nahrál všechny fotky, protože mi to milionkrát píše "chyba serveru"... Takže ostatní fotky jsou na rajčeti :)