Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Prosinec 2013

Když se potká foťák s dlouhými vlasy

28. prosince 2013 v 19:48 | Luczynka |  Mé fotky
Co si budem povídat, moje vlasy jsou pro mě to největší štěstí. A taky zlo.
Každý den slyším (dokonce i od neznámých lidí z ulic), jak mám krásný vlasy, jak to dělám a tak dále:D Popravdě nevím, myju obden, barvím se doma, jím ovoce a zeleninu.
A i když většinu lidí upoutá délka, možná potom přehlídnou, jak jsou vlasy zničený. Opravdu, nejlíp by bylo, kdybych je nad rameny ustřihla a vlasy by se trochu zregenerovaly.
Ale ne, já mám lepší plán. Po několika letech odhodlávání jsem se konečně rozhodla - a v březnu jdu na dredy, na celou hlavu. Patnáct už jich mám teď a většina to ani nepozná, ale březen bude prostě zlomovej. A každopádně si myslím, že ty zničený vlasy tolik vidět v dredech nebudou. A taky je to prostě můj dlouholetej sen a já jsem co? Jsem cílevědomá, umanutá a když se pro něco rozhodnu, tak to tak musí bejt i kdyby se měl zbořit svět:D A občas je to taky pěkně na palici.

Tyhle fotky měly bejt úplně nevinný, chtěla jsem jen fotku pro babičku. Ale myslím, že to, co z toho vzniklo, je docela fajn a mám z nich radost:)Nevánoční nálada

24. prosince 2013 v 10:37 | Luczynka |  Můj deník
No pěkně to tady flákám.
Mám hroznou chuť psát tak miliardu článků, ale nemám absolutně žádnej čas. Jsem strašně ráda za ty dva týdny prázdnin, protože jinak bych už asi skočila z okna (jestli bych se k němu teda dokázala doplazit:D).

Vánoce? Dneska? Cože? Vůbec mi to nepřijde, nejsem vůbec naladěná, žádná vánoční nálada, nic. Dobře, těším se, ale přijde mi to rok od roku takový smutnější. Strašně mi chyběj ty dětský časy, kdy jsem rodičům prohledávala skříně, abych našla dárečky:D Letos to jsou 3. Vánoce bez táty a mně je z toho pořád smutno.
Kdyby byl aspoň ten pitomej sníh. Nesnáším ho, ale Vánoce bez sněhu? :(Našla jsem spřízněnou duši, holku, která mi rozumí snad ve všem, je na úplně stejný vlně, dokážem si psát hodiny o kravinách, ale strašně mi přirostla k srdci. Nikdy jsme se neviděly, obě jsme strašný stydlivky, ale 30. 6. spolu jdeme na 30 SECONDS TO MARS!! :)

Mimochodem, přijdu si domů, najednou na FB vidím událost "30 STM v Praze", tak si řeknu "haha, to je ňáký starý" a pak otevřu zprávu od Verči, která mi vynadá, kde se flákám, že Marsové budou v Praze. :D Co si budem povídat, kdo četl o tom, jak jsem šílela, když jsem se dozvěděla, že budou na RfP, pro toho moje reakce na nadcházející koncert nebude překvapující :D Začala jsem vyvádět jak 12 letá puberťačka (nebo jsem z tý puberty možná ještě ani nevyrostla:D), začala jsem zpívat, pustila jsem si Do or die na plný pecky, tancovala jsem, zvrtla jsem si kotník, brečela jsem, byla jsem jak blázen:D No každopádně, uvidím je už po 3 a nemůžu se dočkat a uvěřit tomu :))

Holky maj taky Vánoce:))


Instagram everywhere

10. prosince 2013 v 19:06 | Luczynka |  Můj deník
Co si budem povídat, i já jsem se chytla do týhle obrovský pasti:D Začalo to srpnem, kdy jsem vyměnila mobil se Symbianem za mobil s Androidem a mohla jsem stahovat aplikace.
Jsem na tom fakt závislá, je to takovej můj nejlepší kámoš ve škole o nudnejch hodinách ekonomiky, právu, statistiky a dalších šílenejch předmětech.
Spojila jsem se díky Instagramu s pár skvělejma lidma, poznala nový Echelon lidi, čekuju jejich fotky a nehorázně mě to baví!
Takže budu ráda, když mě třeba budete sledovat taky a napíšete mi vaši přezdívku, abych vás mohla sledovat já...Dostanete mě ze spárů nudných chvil :D

TADY

A tady jsou fotky za pár posledních týdnů. Na kecací články teď nemám vůbec náladu, nějak mě zase nechytla ta psací múza.


Kilová Nutella, co jsem dostala k svátku :D Moc nevím, co s ní budu dělat, protože jsem nějakým zázračným způsobem přestala jíst skoro sladký, ne naschvál :D Ale je boží!

Nesnáším to. Potřebuju léto.

Pro mojí Mars soulmate ♥