Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Říjen 2013

Time to live, time to love...

29. října 2013 v 19:45 | Luczynka |  Můj deník
Utápím se ve vlastních myšlenkách, jsem otrávená svým životem, ale když se na to podívám z druhý strany, asi se mám docela dobře.
Přijde mi, že na mě maj všichni strašně veliký nároky, všichni toho po mě strašně moc chtěj a já to absolutně nedávám a nestíhám.
Čas mi přijde, že plyne ještě rychlejc, než kdy předtím. Přijde mi, jak kdyby měl den 10 hodin a ne 24.
Chci dělat hrozně moc věcí, jenže asi tak 99,99999 % mi zabírá ta pitomá škola. Strašně bych chtěla malovat, zpívat, hrát na klavír... jenže na to prostě nemám čas.
Díkybohu za tyhle tři volný prázdninový dny, kdy můžu fakt dělat, co chci. Už 3 týdny sedím u Zoufalek a dodnes jsem zkoukla 5 a půl série (každá série má +-22 dílů:D), přijdu si jak magor a právě teď můj život pluje po Wisteria Line:D

Pohádali jsme se s tátou takovým způsobem, že myslím, že s ním tak 2 měsíce ani nepromluvím. Snesu hodně věcí, snesu upřímnost, názory jiných, ale aby mi můj vlastní táta nadával sprostejma smskama a posílal mě do prdele... a za nic, já fakt nevím, co jsem udělala tak špatnýho, aby se ke mě musel chovat jak ke kusu hadru (a ne, nechci tady mektat, jak za nic nemůžu, ale nevím, nejsem si toho prostě vědoma). A jak to u mě bejvá, jak lidi ke mně, tak já k nim. A v tu chvíli mi bylo fakt jedno, že je to rodina. Protože mi fakt hodně ublížil. Tak jsem to musela ze sebe jenom dostat.

18.10.2013 byl pro mě megavýznamnej den. Šla jsem na moje první tetování, který jsem plánovala strašně strašně dlouho a strašně strašně dlouho jsem se k němu nemohla dokopat. Pak jsem ale prostě napsala do studia a za týden jsem šla. Nechci tady o tom psát sáhodlouhý romány. Kdo ví, ten ví. Vytetovanou mám jednu z nejdůležitějších věcí v mým životě, kterou miluju. A kdo má takovej názor jako většina mýho okolí "nikdy bych si nenechal/a vytetovat něco s kapelou, přijde mi to bezvýznamný", tak toho je mi líto. Pro mě to má význam hodně velkej, naprosto mi překopali život, změnili ho. Poznala jsem díky nim strašnou spoustu lidi, rodinu.

Za dva týdny mě čekaj koncerty Placebo (!!!), můj dlouholetej sen je vidět, se konečně splní! A taky Biffy Clyro s dneska oznámenýma Dry the river, který zbožňuju a netušila jsem, že by se tu někdy mohli ukázat :)
PS: Za přeházený fotky se omlouvám, blog mě zase poslouchá ;)
Novej klip, povinně! :D

Cold days

6. října 2013 v 21:10 | Luczynka |  Můj deník
Moc ráda bych teď řekla, že jsem si užila nejvíc letního počasí, 50 stupňů na sluníčku a že jsem připravená na kabáty, který nemám ráda, sto vrstev, který musím nosit, protože bych jinak zmrzla, šály, šátky, čepice. Ale... připravená nejsem a tohle počasí mě maximálně vyčerpává a unavuje. Nejvíc na tom nesnáším, že kdykoli se takhle hodně změní teplota, jsem hned nachcípaná a mám pokaždý chuť akorát tak zalízt s filmama do postele, což ale nemůžu žejo.
Pořád jím, protože nikam nechodím, nikam se mi v týhle zimě ani nechce. A tak tloustnu, tloustnu a tloustnu:D Ne kecám, trochu přeháním :D

Jediný pozitivum, co na tomhle období je, a to je prostě každej rok, tak superkoncertový měsíce. Fakt, nejvíc koncertů se koná právě na podzim a v zimě:D A tak už mám naplánovaný Placebo, Biffy Clyro, Buller for my valentine (mimochodem, můj dluholetej sen^^), While she sleeps, Yashin, Devil sold his soul, Modestep, Parov Stelar. Ke každýmu lístku přičtěte 300 Kč za cestu do Prahy a cestování po Praze. Myslím, že za chvíli budu fakt na mizině:D Ale baví mě tahle část života, možná až moc.
Na Placebo jsem měla jet s nejlepší kamarádkou, ale ňák to nevyšlo a hodně mě to mrzí, ale užiju si to i tak, protože po Marsech je to moje nejoblíbenější kapelka:) Nejedete někdo náhodou ?:)

Jinak... jak jsem si dávala "předsevzetí", že z matiky budu mít výborný známky, aspoň na začátku, tak se to nepovedlo. V první písemce jsem dostala 1 bod z 8, v druhý 3 body z 10. A to se rovná co? To se rovná prospěch 0,22 a teprve od 0,32 se nepropadá. Takže paráda, je mi z toho fakt skvěle. Cejtím se jak největší kráva, protože celá třída ty posraný logaritmy chápe (a vím, že většina mi tu řekne, že jsou FAKT lehký), ale já je prostě NECHÁPU :D
Každopádně, v účetnictví jsem se fakt vyznamenala, nikdy se mi nestalo, že bych měla 0,89 prospěch a od 0,90 je jednička:D To mám ze sebe fakt radost, to jo. A musím se pochválit, žejo :D


po letech rozhodování, jestli to ke mně půjde, jsem si píchla medusu. jsem z toho strašně nadšená :)