Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Září 2013

Opožděná oslava osmnáctek

30. září 2013 v 19:26 | Luczynka |  Můj deník
Tak a tímhle bych ukončila veškerý psaní o osmnáctinách :D
Ačkoli jsem slavila narozeniny 12. srpna a s kamarádkou jsme vždycky slavily narozeniny společně, protože je má o 5 dní dýl než já, tak to vždycky vyšlo tak nějak na září, protože bychom se o prázdninách s lidma nedokázaly společně sejít:D
Tentokrát to bylo hodně opožděný :D
Poprvý jsme uspořádaly oslavu někde mimo domáci prostředí, zarezervovaly jsme stoly v malý, docela příjemný hospůdce se skvělou paní barmankou :)
Nečekala jsem tolik darů, bylo mi z toho až trochu trapně, protože nemám ráda úplnou pozornost na mojí osobnost (co se týče vizáže, to zase jako jo, ale aby se zaměřil někdo přímo na mě - hele, ona má narozeniny, koukněme se na ní :D, to je mi trochu nepříjemný :D), ale hlavně jsem ten večer chtěla strávit s lidma, co mám ráda:) Každopádně dárečky mi udělaly velkou radost, to zase ne, ne že ne:)
Nebyla to mega oslava jako znám třeba u mýho přítele, kdy je mu tam schopnejch přijít třeba 100 lidí:D Nás bylo asi 12.
Nemám k tomu víc co dodat, myslím, že tahle oslava zakončila moje oslavování 18tin na 100% skvěle :))


Nejsem alkoholik, fakt:D

S kým jiným, než s mou pivní vílou Nikčou :P


Narcista z Tuniska

24. září 2013 v 21:24 | Luczynka |  Mé fotky
Po dvou měsících od dovolené přidávám další a poslední článek o Tunisku.
Co si budem povídat, modelka ze mě nikdy nebude, neumím se tvářit, všude se tvářím stejně, všude stejně stojím :D Ale ty fotky se mi zkrátka líběj, a tak bych se s váma o ně ráda podělila :)
Ten napis, si myslím, že sedí, protože prostě narcista tak trochu jsem - o tom žádná :D
Příští rok se tam vrátím a doufám, že fotky budou na lepší úrovni a hlavně, že budu už dredatá :)Too many friends, too many people...

14. září 2013 v 20:04 | Luczynka |  Můj deník

Dva tejdny teroru jsou za mnou, na jednu stranu to všechno utíká strašně pomalu, na druhou mi ale přijde, že to běží až moc rychle a nestíhám to vstřebávat.
Jsem strašně unavená, ale fakt nehorázně. I když spím 11 hodin, jsem prostě mrtvá a chce se mi pořád spát. Přijdu si jak blázen. Přijdu ze školy, najím se, jdu si na dvě hodiny lehnout, je půl 7, podívám se na seriál a na Vyvolený a jdu zas spát. Vůbec z těch dnů nic nemám, protože prostě pořád spím:D Myslíte, že to až takhle hodně může ovlivnit antikoncepce?

Ve škole to absolutně nedávám, jsem hlavou pořád někde jinde, někde v oblacích... O účetnictví radši ani nemluvím. 2. září jsem si nemohla vzpomenout, že Pokladna má účet 211 a to je už hodně špatný :D A matika? Nic, výmaz, totální prázdno. Cejtím se jak největší idiot na planetě, protože jsem po těch 2 měsících fakt úplně vygumovaná.

Připadám si strašně sama, osamělá, prostě tak. Přijde mi, že všichni okolo mě jsou strašně falešný, neupřímný, zlí. A hrozně sobecký. A poslouchat problém od obou stran, přitom ty verze jsou úplně jiný, je fakt smutný. Jak se kámoši dokážou za zády shazovat. Je mi to líto, moc. Protože to jsou lidi, který mám ráda.
Je pravda, že se fakt těším, až za dva roky půjdu na vejšku a vypadnu odsud a od těch lidí, s kterejma mi přijde, že už si nemám co říct. Mám hroznou chuť poznat nový lidi, neřešit pořád ty sračky, co řeším tady. Jsem z toho zoufalá, fakt jo.

V nejbližší době jdu na to tetování a o podzimních prázdninách mám v plánu si píchnout medusu. A všichni se z toho můžou třeba posrat:D Sice budu mít držku napuchlou jak africkej domorodec, což asi na podzimní prázdniny, který mám v plánu strávit v Praze nejlepší není, ale co.

Začínaj na mě zas dopadat ty hnusný depky způsobený tím odporným počasím, který mě naprosto vytáčí. Šílenost, že minulou sobotu jsem se pařila i v tílku a teď nosím 4 vrstvy :D

No a taky mi včera vyšlo nový album Placebo a jsem z něj úplně, ale úplně hotová. Takovejch let jsem na něj čekala a je to tady :) 13.listopad bude zas jeden z těch lepších dnů, protože je FAKT uvidím naživo.

A zejtra jedem na houby:D Mám sice učení jak NASRÁNO, ale sbírání hub prostě miluju, tak si to užiju ! Trochu návrat do dětství :)

Hodně fotek je z mobilu, i když kvalitka na prd. Docela dost fotek dávám na instagram, tak kdyžtak... :D
Instagram

Minulou sobotu jsem byla na pouti s Nikčooou, pivní vílou :) Tentokrát jsme ale teda jely na Kofole:D (která byla neskutečně hnusná a jak smíchaná s nějakým mejdlem)

Redheadky zase spolu ♥


Paříž - den druhý

4. září 2013 v 20:19 | Luczynka |  Mé fotky
Když koukám na všechny ty fotky z prázdnin, na všechny ty fotky z Paříže, chtěla bych strašně moc zpátky.
Na ty krásný místa, vysedávat v trávě u obchůdků, válet se v parcích, chodit po trzích zeleniny, ovoce a krásnejch kytek, ochutnávání místních specialit (a baget za 5 éček), pozorování pouličních umělců, jíst metr dlouhý a hlavně křupavý bagety, užívat si ten pocit, když jste oblečení jinak, než všichni ostatní a nikdo na vás nekouká jak na blázna.

Druhý den našeho zájezdu byl ve znamení Versailles, La Defénse a Montmartre. Ve Versailles jsme se byli podívat jen v zahradách (když jsem byla v Paříži poprvý, byly jsme s mamkou i v zámku, ale absolutně mě nezaujal, možná to bylo taky tím množstvím lidí a děsnejch front), ale bylo to úžasný. Po prohlídce zahrad jsme se šli podívat po okolí, byli jsme si konečně něco nakoupit:D, sedly si do trávy, najedli jsme se (velmi náročným jídlem:D) a vyjeli do moderní čtvrti La Defénse. Dobře, tam jsem se těšila fakt moc, protože je to největší nákupní centrum v celý Paříži. Každopádně drahý nesnáší nakupování a tak jsem si to fakt neužila no:D Ale tak nevadí.
Následoval přejezd na Monmartre. Jelikož už to tam "tak ňák znám", chopila jsem se funkce "průvodce" a šli jsme jen s broukem. Byl to skvělej pocit, nemít za zadkem dalších 20 lidí ze skupiny. Když jsme hledali Moulin Rouge, prostě jsme v těch uličkách zabloudili, i když jsme měli mapu :D Jo, byla jsem na sebe naštvaná :D A taky jsem ani napodruhý nenašla kavárnu U dvou mlýnů, kde se natáčela Amélie z Montmartru, to jsem byla naštvaná ještě víc:(
Den jsme zakončili vychutnáním si úžasný palačinky - krepeše, se sýrem, solí a pepřem. Panebože, taková slast:D
Večer jsme si dali na hotelu vínko, čínskou polívku jsme zalili horkou vodou z vodovodu (hlavně, že jsme měli konvici, která se ale nesměla na pokoji používat z důvodu vyhazování pojistek:D).

Crêpes ♥Bageta za 5 eur (původně jsme chtěli krepeš, ale trochu jsme si spletli tabulku :D). Ale byla fakt dobrá.:D

Závěr prázdnin, plány do budoucna a fotky

1. září 2013 v 20:24 | Luczynka |  Můj deník
Nejtěžší úkol mě, jako blogera, je vymejšlet nadpisy článků, to mě opravdu vyčerpává:D

Za poslední týdny se toho vlastně moc nestalo, celej tenhle tejden se válím doma a koukám na filmy (od 26.7. je to přesně 40 filmů, fakt magor jsem:D), maluju u toho trička a tašky a strašně mě to baví a fakt mě děsí školní rok, protože na to zas budu mít málo času a bude mě to strašně štvát.


Jo, taky na mě jde už ta školní úzkost, strašně rychle ty dva měsíce utekly. Vzpomínám na autogramiádu 30STM a přijde mi to jak včera, šílenost.


Když ale zhodnotím prázdniny, hodnotím to jako jedny z nejlepších. Kecám, byly nejlepší.

Rock For People, Thirty Seconds To Mars 30 cm ode mě, podpisy, fotky, Billy Talent, A Day To Remember, Parov Stelar, Modestep a mnoho dalších.

Paříž s broukem, děsná zima u Eiffelovky, procházky na vlastní triko, jízdy metrem, první dovolená po 4 letech.

Tunisko s mamkou a sestřenkou, neskutečný vedro, otravní Arabové, pořádný nákupy, smlouvání, Faraonova pomsta, focení.

Dovolená přímo u Lipna, krásnej výhled, nejlepší lidi, večerní opíječky růžovým vínem, cestování po jižních Čechách, Český Krumlov, výstava Andyho Warhola, překvápková oslava mejch 18.

Osmnáctý narozeniny, žádná změna, legální alkohol, hospody, hospody, hospody, dárečky.

Posezení nad pivem s Nikčou po roce, i když bydlíme ve stejným městě.

Myslím, že jsem toho zažila fakt hodně. A rozhodně bych tam zahrnula i tenhle poslední proválenej tejden, protože ten jsem asi taky potřebovala.


Určitě si pamatujete, jak jsem tu nedávno psala o mejch plánech, VŠ atd. Promejšlela jsem to hodně dlouho (a vím, že ještě minimálně rok a půl budu) a jsem vlastně tak na 95% rozhodnutá.
Bydlení v Praze pro mě byl vždycky sen (a chápu Pražáky, kteří mě nebudou chápat:D) a když já sním, tak si za tím snem jdu a snažím se ho uskutečnit. Co jsem viděla jako problém bydlení a studování v Praze, tak peníze. Nejsem z bohatý rodiny, s mamkou žijeme z HODNĚ mála, brigádu se taky snažím sehnat, ale zatím prostě nic. Každopádně jsem počítala, na kolik by mě vyšel měsíc v Praze a vyšlo by mě to se vším všudy na cca 3000 Kč, což si myslím, že je hodně dobrý a nějak bych to zvládla. Navíc mě do Prahy táhne přítel, kterej tam jde teď na VŠ a prostě... ta vidina společnýho bydlení, soužití a všeho... je lákavá. Nevím, co bude za 2 roky, ale moc bych si tohle chtěla splnit.


Fotek je mnoho, některý jsou z mobilu a taky jsem si zavedla Instagram, žejo :D Tak kdyby mě někdo chtěl sledovat, tak tady → Instagram
¨