Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Duben 2013

Only empty spaces can be filled

28. dubna 2013 v 20:12 | Luczynka |  Můj deník
Zas mi přijde, že čas plyne hrozně rychle a já ho zas nestíhám. Vlastně nestíhám vůbec nic, jsem hrozně líná (haha), nechce se mi nic dělat, pořád bych jen spala, už mě nebavěj ani filmy a seriály, uh...
Zato jsem začala zase hodně číst, za tenhle tejden jsem zvládla skoro 3 knížky (A zemřeš ukamenováním, ...ale pomoci jsem si musela sama a teď dočítám Je to i můj život), mám z toho radost, protože knížky miluju, ale díky škole na ně nemám vůbec čas.
Pátek byl jedním z těch lepších dnů, vyrazili jsme s broukem a kamarádama na Čarodějnice, kde hrály kapelky, pili jsme pivo a fakt mi bylo strašně fajn. Po dlouhý době jsem někam vyrazila. A samozřejmě... kdykoli já někam jdu, tak prostě přijedou policajti:D Mně asi není přáno se bavit:D
Hrozně se těším na prázdniny, budu je mít takový hodně cestovatelský - Chorvatsko(to jedem se školou sice v květnu, ale beru to už jako prázdniny:D), Paříž, Rock for people, Tunisko a nakonec dovča 10m od Lipna :)

Tyhle dvě fotky jsou půjčený od Nikči, měli poslední zvonění, takovejch peněz jsem jim dala a stejně mě počmárali a rtěnku jsem měla úplně všude:D:D


nevím proč, ale vždycky jsem byla zásadně proti donutům:D Teď bych se po nich utloukla:D


Film tips

20. dubna 2013 v 19:46 | Luczynka |  Filmy
Za poslední týdny jsem se skoro neodlepila od filmů. Miluju víkendy, kdy se můžu jen tak plácnout do postele s kakaem a koukat na jeden film za druhým. Když jsem nemocná (a jakože jsem za poslední dobu nemocná ňák často), tak je to ještě dvojnásob.
Někdo z vás mi tu psal, jestli nechci udělat článek o tipech na filmy, tak tady je, huhůůů :)Za mě naprostá pecka. Vždycky jsem odmítala takhle akční filmy, ale už jsem ten film viděla 3× za poslední dva týdny a je to úplně "úúúúú" :D V hlavní roli moje oblíbená Amanda Seyfried a Justin Timberlake (<3). Je to takovej ten film, kdy hrdinovi fandíte, aby něco stihl, aby se to podařilo. Je to fakt napínavý.


Pecka #2. Zamilovala jsem si Bradley Coopera (kterej je podle mě fakt neskutečně sexy:P), moc zajímavej nápad na film. Mám ráda filmy s drogovou tématikou a i když tohle nebylo úplně tak typický, bylo to bezvadný!


Up in the aaaair

14. dubna 2013 v 21:51 | Luczynka |  Můj deník
(neee, už fakt nevím, jaký názvy článků mám vymejšlet)


Můj život je momentálně neskutečně nudnej a o ničem. Vlastně se to teď všechno točí kolem školy, který už mám tak strašně pokrk, že mám chuť zahrabat hlavu někam hluboko pod zem a vyndat ji až 28. června. Ne fakt, 10 písemek za tejden je pro mě prostě fakt moc. A že by byly úspěšný, to opravdu ne:D Ze čtvrtletky z matiky počítám opravdu s minimem bodů, nevyšel mi snad ani jeden příklad ( a proč? protože tam dá takový s*ačky, co jsme ani nebrali, wtf).Velkej test z němčiny, o tom taky ani radši nemluvím:D
No a tenhle tejden bude trochu podobnej. Hnus hnus. Každopádně, prostě se kousnu a dám to.

Jak víte, minulej čtvrtek jsem byla před koncertem v Praze. Prahu prostě miluju a při každý návštěvě mě hrozně fascinuje. Tolikrát jsem tam byla a vždycky najdu tolik novejch a krásnejch míst. Nejradši ji mám takovou, když tam jsem úplně sama, nikdo mě nikam netahá a já si to všechno můžu projít svojí rychlostí šneka. Ovšem, když na mě koukaj celej den ošklivý lidi, který mě fakt sjížděli od hlavy k patě (a to jsem na sobě měla kalhoty a conversky, tak co je jakooo), strach jsem trochu měla.
A taky jsem udělala dobrej skutek. Když jsem šla z Vojanovejch sadů, kde byli ti nejlepší pávi, šla jsem na Malostranskou na metro a byl tam hodně starej pán, řekla bych tak okolo 85 let, a snažil se jít na schody v metru. Jenže ty jezdící byly zavřený, on na to asi nebyl zvyklej a byl úplně zoufalej. Pomohla jsem mu sejít normální schody a... nikdy jsem neviděla vděčnějšího člověka jako byl tenhle pán. Takovejch díků, radosti. Hrozně mě to zahřálo u srdce.

Jsem zas neskutečně nachcípaná, dneska jsem si musela letět pro další balík 10ti balíčků kapesníků, protože se mi nechtělo smrkat do toaleťáku :D No... samozřejmě, strašně se oteplilo, tak jsem hned vytáhla jen sukni, moje milovaný baleríny a slabou bundu:D A pak nemám bejt nachcípaná, cha.

V pátek mi přišlo 40 triček na objednávku. Zas ty moje zakázky :D Tak jsem jich za víkend 15 udělala a jsem na sebe pyšná, fakt:D :)
Zkoukla jsem u toho asi 16 filmů, jak magor:D A taky jsem začla koukat na seriály s anglickejma titulkama:) Nikdy jsem netušila, že tomu budu tolik rozumět. (I'm proud of me:D)

Taky mám chuť na vejletování, na focení (v tý zimě je to prostě naprd) a chci objevovat ňáký nový místa u nás v Liberci. Vím, že je toho tady ještě tolik, co jsem za svůj život neviděla.
Minulou neděli jsme s broukem zamířili na místo, kde jsem byla naposled asi v 10-11 letech, takovej lom, hrozná nostalgie. A je to tam pořád stejný, tak mě to trochu zahřálo :)


aneb miluju naší kuchyni, žejo


1344 DAYS TOGETHER

9. dubna 2013 v 20:52 | Luczynka |  Mé fotky
Nechápu to, je to zvláštní, těžko se tomu věří, ale miluju to. Miluju jeho. Nejvíc na světě.
A víc a víc a víc.

z nedělního výletu

Koncert IAMX (+Moto Boy), 4. 4. 2013

6. dubna 2013 v 20:23 | Luczynka |  Koncerty
Čtvrtek utekl jako voda (ne, ještě rychlejš!!), moje několikahodinová procházka po Praze(hlavně teda po krámech, žejo) stála za to, Roxy klub jsme nakonec našli, dali jsme si dvě piva za 40 Kč(WTF??), zaplatili jsme 60 Kč za šatnu (ještě větší WTF???), koupila jsem si nejlepší tričko na světě a maximálně jsem si užila mnou dlouho očekávanej koncert.

Ne vážně. Byl to nejlepší večer za posledních několik měsíců, IAMX jsou několik let mojí oblíbenou kapelkou a já jsem ráda, že mi to napotřetí (když mi to teda dvakrát nevyšlo) konečně klaplo.
Ačkoli jsem na koncert četla zatím jen negativní recenze typu "IAMX už maj kariéru za sebou", pro mě to byl neskutečně silnej zážitek a s recenzema nesouhlasím. Možná to bylo proto, že nový album vyšlo necelý dva týdny před koncertem a lidi to nestačili naposlouchat (já teda jo, v mobilu to teď mám jako nejpřehrávanější hudbu:D). Album trochu jiný je, neříkám, že starší alba se mi nelíbily víc. Ale i nový je pro mě nabitý velkejma peckama a měla jsem z nich na koncertě ohromnou radost.
Odškrtvávám si ze seznamu další kapelku, jejíž koncert jsem chtěla navštívit. A jo, tohle byl můj velkej sen.

Ještě teď mě bolí celý tělo, nemůžu hejbat hlavou (haha:D), strašně mě bolej nohy, včera jsem usla na Elektronický komunikaci, včera jsem od 13.00 do 19.00 spala, dneska jsem spala 12 hodin a pořád jsem neskutečně unavená:D

A taky jsem byla nadšená z předkapely, nebo spíš předskokana Moto Boye, protože to byl pouze zpěvák a kytarista v jednom. První písničkou celý publikum hodně dostal, protože zazpíval v takový tónině, co by nevyzpívala snad ani výborná sopránistka. Reakce okolo mě byly "zpívá jak buzna", ale já měla tak trochu otevřenou pusu, protože jsem tohle naživo ještě nezažila :) Každopádně, další skladby stály za to, Moto Boy ze Švédska má překrásnej hlas a myslím, že pár lidí svým hlasem i dojal, protože to tak trochu slaďáček byl.

Celkově ten koncert hodnotím na jedničku s *, až na ty strašný ceny ,hlavně šatny (a hnusnýho Staropramena teda taky no).

A tímto taky zdravím Shell, protože bude asi jediná, kdo tenhle článek pochopí :D :-)

Teď už jen videa a fotky.

Moje nejoblíbenější od nich ♥ Jo a na začátku můžete slyšet můj řev:D:D


Kočičičičííííí

3. dubna 2013 v 21:02 | Luczynka |  Mé fotky
Jak už asi všichni víte, jsem kočičí, miluju čičiny a jsou to pro mě ta nejkrásnější stvoření, i když zákeřná :)
Fotky jsou foceny o jarních prázdninách na chatě, bylo nádherně, 23°C na sluníčku a tak jsme se vyhřívaly:))

Jo a zítra jedu do Prahy, jdu objevovat, pro mě, neznámá a zapadlá místa, s foťákem, sama a strašně se na to těším. A večer koncert IAMX! Nemůžu se dočkat a jsem ráda, že mi to konečně po letech vyšlo!:-)