Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Březen 2013

Fight for what you believe in...

24. března 2013 v 20:02 | Luczynka |  Můj deník
Tenhle tejden byl naprosto šílenej. V neděli večer jsem zalehla do postele a pak v ní byla celej tejden. Už dlouho mi nebylo tak zle. Zdravá ještě nejsem, ale už je mi tak nějak dobře.
Jsem z toho tejdne strašně znuděná, protože jsem OPRAVDU poctivě ležela zachumlaná v peřině:D Zkoukla jsem všechny série seriálu "2 broke girls" - strašná pecka a skvěle vtipný:) a "Secret diary of a call girl" - o prostitutce, skvělý příběhy:) Už jsem těch seriálů překoukaná, ale zabavily:D
Přečetla jsem 1 a půl knížky, i když jsem ji musela každejch 5 minut odložit, protože s duněním hlavy číst moc nešlo:D
Včerejší večer jsem strávila u brouka, upekla jsem mu duhovaný mufiny a jsem z nich strašně nadšená, protože byly fakt dobrý a nakonec i dobře vypadaly. I přesto, že v troubě to byla katastrofa:D (viz fotky:D).
Každopádně... zejtra zas do školy. Je pravda, místo ležení v posteli bych radši chodila do školy, ale teď zas nenávidím nedělní večer a stres:D Ještěže jen 3 dny, uff.
Zejtra večer máme se sborem soutěž, moje předposlední vystoupení. Potom se sborem enduju, už mě to po těch 9 letech nebaví a nic moc mi to nedává.
Jo a... 4. 4. jedu na koncert IAMX. I kdybych měla jet sama, prostě jedu. A hrozně se těším. Stojej mi z toho chlupy na celým těle:D No a... taky se těším potom na ranní vstávání, protože pokoncertový rána ve škole jsou vždycky fakt úžasný:D Ale dobrodrůžo nééé :D

hrozně nakažlivej song. a na něj se fakt těším!:-)

fotky tak nějak o ničem, ale co byste chtěli po tejdnu doma:D


tulipány máme po celým bytě:D

We were the kings and queens of promise

16. března 2013 v 11:25 | Luczynka |  Můj deník
Sobota ráno, od půl 8 jsem na nohou (O VÍKENDU????!!!), nemůžu spát, udělala jsem generální úklid několika skříní, hromadu věcí mám ještě před sebou a ani nevíte, jak se těším na to, až všechno poletí do popelnice.
Ve škole se mi nečekaně daří, ani nechápu, proč:D Ve čtvrtek jsem dala písemku z matiky na plnej počet bodů a všude se tím pyšně chlubím, protože JÁ+MATIKA=NEPŘÁTELÉ. :D Každopádně... účetnictví mě pořád míjí velkým obloukem a asi ještě dlouho bude, protože prostě... ÚČETNICTVÍ, fujtajbl.
Už odmítám chodit v zimním oblečení, a i když je pod nulou, vytahuju silonky, sukně, kraťasy, jarní bundy a conversky.
Kdykoli vysvitne slunce, jsem štěstím bez sebe a nabije mě neskutečnou energií, i když musím sedět celej den ve škole.
Začala jsem číst jak o závod, za tenhle tejden už mám přečtený 2 a půl knížky. Ach, jak mně to čtení ve školním roce chybí.
Velká novinka pro mě a taky pro všechny okolo mě:D Začala jsem na sobě makat, začala jsem cvičit. Píšu si rozvrh, poctivě a pravidelně ho dodržuju a i když to zatím podstupuju jen tejden, cejtím na sobě změny. Proč je to překvápko pro všechny, tak právě proto, protože už 6 let vůbec nesportuju, nedělám absolutně nic, ani tělocvik (což mě teda fakt netrápí:D). Ačkoli si myslím, že postavu zas tak hroznou nemám, antikoncepce se na mě po roce začíná docela projevovat a já s tou postavou nejsem spokojená tak, jako dřív. V létě mám obrovský plány, a tak chci taky trochu vypadat:D :-)
Momentálně mám rozkoukaných 9 seriálů, každej den sleduju serialzone.cz, jestli už náhodou nejsou na něco titulky:D Přijdu si jak posedlá už:D
Taky pracuju na návrhu na tetování, na který se o prázdninách chystám. Je to něco pro mě hodně blízký, moc to pro mě znamená a... hlavně je to můj návrh. Kterej budu mít na svým těle jenom já.
Jsem hrozně natěšená na léto, na Paříž, na Tunisko, ale hlavně na Rock for People. Ročník, kterej hodnotím zatím asi jako nejlepší od tý doby, co to sleduju. Dobře, kdyby tam nebyli 30 seconds to Mars, tak to beru možná jinak, ale program je pro mě naprosto nabouchanej. 30STM, Billy Talent, A day to remember (který po 3 letech uvidím, úúúh), Papa Roach, Klaxons, Modestep, pro mě, do momentu ohlášení, neznámí Friska Viljor (který jsem si zamilovala), UDG, Kryštof, Pipes&Pints, Sunshine, Wohnouti, Charlie Straight. Je toho hromada a mám z toho fakt husí kůži, jak se těším :)

A taky jsem nadšená z vás. Svejch čtenářů. Děkuju za všechny milé komentáře, za kritiky na moje fotky, za to, že mě podporujete. Co ale asi nepochopím, tak, pro mě, trapný anonymní komentáře, který mě utvrzujou v tom, že se lidi stydí (aspoň tak to vypadá) za svoje názory, když se nedokážou podepsat, ale skrývají se za nesmyslnejma přezdívkama nebo "sjfoasig". Rozhodně nechci slyšet jen pozitivní komentáře, ale bože... aspoň se podepište:D

dredatím víc a víc, dredíky jsou sice nezatažený, ale ono se to srovná a bude vypadat líp :) jsem z toho nadšená.

moje nový boty, na který jsem čekala měsíc. ale stálo to za to. až na ty rozedřený nohy. nevíte, co změkčuje kůži na botách?

slavíme narozky (se sestřenkou)

Až ke hvězdám s...

7. března 2013 v 20:36 | Luczynka

... THIRTY SECONDS TO MARS.

Ne, pořád nevěřím, rozdejchávám, jsem úplně bláznivá :D
Kdo mě čte už dýl, může (a musí:D:D) vědět, že jsem naprosto posedlá touhle kapelkou :-) Považuju se opravdu za velkýho fanatickýho blázna a prostě to miluju :-)
23. 6. 2011 jsem se na ně vypravila do Prahy na Prague city festival(který si mimochodem vloni udělal opravdu oooobrovskou ostudu:D), těšila jsem se na ně půl roku a koncert jsem si užila se slzama v očích a vyřvanejma hlasivkama:D Juhůů:D Ale považuju to za nejkrásnější den mýho života a myslete si o mně, co chcete:D Článek, kterej jsem psala den po koncertě, najdete TADY.
A od tý doby jsem pořád jen a jen čekala na to, až oznámí zase nějakej koncert u nás. Asi před 2 měsícema jsem koukala na jejich tour a byla tam hromada evropskejch států, co jsou u nás blízko. A nechtělo se mi věřit, že by k nám prostě nepřijeli. Pak jsem ale začala už dost pochybovat a smiřovat se s tím.
Ovšem... dnešní den naprosto všechno změnil:D
Byla jsem s kamarádama a přítelem na chatě (máme prázdniny), kam už jezdíme hodně dlouho, měla jsem chuť na dlouhou procházku, a tak jsem se ve skoro novejch converskách vydala přes obrovský pole, kde bylo strašně moc bahna a sněhu :D Měla jsem takovou melancholickou náladu, přemýšlecí, ale dobrou :) Chtěla jsem si ji zpříjemnit tím, že si pustím do uší právě 30 STM. A najednou vidím SMSku od Nikči a stálo v ní: ,,Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Marsici na RfP aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa." Četla jsem to asi tak milionkrát dokola a nevěřila jsem. :D Měli jste mě vidět. Byla jsem vprostřed zablácenýho pole, předtím jsem opatrně chodila, abych nebyla jak prase, ale po přečtení týhle zprávy jsem začala strašně křičet a skákat v bahně jak prasátko :D Rozeběhla jsem se, běžela jsem asi půl kiláku, vběhla jsem zpátky do chaty a všichni na mě koukali jak na magora, co se děje:D

Je to vlastně článek naprosto o ničem, ale pro mě je dnešek hrozně důležitej den. :D Jsem fakt šťastná a šťastná a šťastná. A pořád tomu nemůžu uvěřit. A neuvěřím tomu asi ani až je budu mít před sebou a já budu stát u pódia:D Protože dodnes nevěřím, že jsem je už viděla:D

Áááááá, já jsem magor:D:DVidea, na který jsem nejvíc pyšná :D