Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Leden 2013

Every second, every minute, every hour, every day.

27. ledna 2013 v 22:13 | Luczynka |  Můj deník
Od posledního článku se toho vlastně moc změnilo. Na druhou stranu jsem ale taková plná dobrejch i špatnejch věcí, co se staly.
Poslední dva týdny byly naprosto šílený, kvůli škole. Nechápu, proč všichni doháněj známky na konci pololetí a my se z toho pak můžem posrat. Každopádně jsem si vytáhla AJ a ekonomiku na 1, tak jsem hepy jak tři grepy:D Ekonomika mi dala zabrat, psala jsem náhradní test, na kterej jsem se učila týden:D Hohooo:D Každopádně, z účetnictví příští pololetí asi proletím:D
Mám toho strašně, strašně moc. Všeho. Ale pořád jsem hrozně znuděná. Asi prostě z toho, že bych měla dělat věci, který se mi dělat nechtěj a nic jinýho na práci nemám :D

Začínám chytat strašně blbý stavy z toho, že jsem se s pár lidma šíleně oddálila, že jsme spolu byli skoro dřív a teď se vidíme jednou za uherskej rok. Kdyby to byl jeden člověk, ale ono je jich docela hodně.

Kamarádka mi řekla, že si nechávám srát na hlavu. Byla jsem za to naštvaná. Ale když se na to podívám zpětně, ona měla sakra pravdu. Nechám se lehce zmanipulovat (moje obrovský mínus) a snadno se nechám využít. Chacha, paráda. Miluju to na sobě.

Taky poslední dobou hodně přemýšlím. O tom, jak někteří nechávaj svůj život jen tak proplout mezi prsty. Jak jim je všechno jedno. Jak si nic neužívaj. Hodně jsem se nad tím zamyslela. A abych pravdu řekla, od tý doby se cejtím taková... jiná. Chci si hrozně moc věcí užít, zažít, poznat. Nechci žít usedlej život, vím, že si ho chci užít. Vím, že si teď říkáte ,,Jak tohle může říct v jejím věku.", ale já vím, že v životě něco dokážu. Vím, že si splním sny.

No, ale teď ta lepší část článku:D Alespoň pro mě.
Stálí návštěvníci mýho blogu jistě vědí, že jsem prostě pařmenka (ale nepařím[při mým štěstí bych po prvních 5 minutách skončila v nemocnici :D], spíš si užívám po svým:D), naprostej koncertovej maniak:D
Vždycky si skoro celej rok říkám a nadávám, jak nejsou žádný koncerty, ale za psolední týdny se toho nahromadilo HROZNĚ moc:D

4.4.2013 - IAMX. Koncert, na kterej tentokrát prostě už musím. Prošvihla jsem je dvakrát a tentokrát si je nemůžu nechat ujít. Narazila jsem na ně asi před 3 a půl lety a naprosto mě ohromily. Od tý doby patřej do těch TOP hudebníků :)
21. 4. 2013 - Ellie Goulding. Ženská, která je pro mě něčím strašně neuvěřitelná. Ačkoli na tenhle styl hudby moc nejsem, ji miluju.
16. 5. 2013 - The XX. Poslední dobou je mám radši a radši. I když to není hudba, která vyloženě dobije energii, já si je hrozně užívám a jsem energie plná :D :)
19. 5. 2013 - Bring me the horizon. Přemýšlím, přemýšlím. Ráda bych na ně jela (a ne kvůli Oliveru, nevím, co na něm všichni viděj:D). Ale ještě uvidím.
14.-16. 6. 2013 - Votvírák. Pokud tam bude něco, co mě zaujme, tak neváhám :)
17. 6. 2013 - Korn. Tohle je asi nereálný, do Ostravy se asi jen tak nedostanu :D Štve mě to, protože to, že je to v Ostravě, jsem se dozvěděla až po tom, co jsem byla strašně natěšená, že je uvidím. Tak příště no :D
20. 6. 2013 - Stone sour. Uhůůůůů, viděla jsem to u kamaráda na FB a nemohla jsem tomu uvěřit. SS miluju, je to taková moje srdcovka. Nechci si je nechat ujít:)
2.-5. 7. 2013 - ROCK FOR PEOPLE. Jasná volba, lístek mám už několik tejdnů doma. Koncem ledna má přijít ohlášení nějakejch jmen, tak jsem hrozně zvědavá. A už se fakt nemůžu dočkat :)
26.-28. 7. 2013 - Benátská noc. I když se vloni přesunula do našeho města, mám to asi tak 20 minut tam, nedostala jsem se tam a vlastně mě tam ani nic nechytlo. Ale pokud se to letos zlepší, jdu!:D
14. 8. 2013 - System of a down. Pro mě naprosto šílená zpráva. V tom dobrým slova smyslu. V pátek si tak sedím ve škole u PC a najednou vidím titulek "SOAD míří do Prahy.", nemohla jsem tomu uvěřit, koukala jsem jak tele, bušilo mi srdce, hned jsem psala kamarádce a byly jsme vedle obě:D Po 15ti letech budou zase v ČR. Pro mě jasná volba, v nejbližší době kupuju lístek, protože myslím, že bude hodně rychle vyprodáno:D
A ještě jedna taková moje odvozená zpráva:D Hlavně pro MARSofily. Koukala jsem na stránky 30 Seconds to Mars a viděla jsem, že se v červnu pohybujou v Evropě. Rakousko, Německo, Polsko. A to mi neříkejte, že tam my taky nebudem! Prostě musíme, jinak budu hrozně naštvaná!:D

No, myslím, že jestli tohle všechno dopadne, asi se počůrám radostí:D A taky budu muset vykrást banku, hohoo:D

Moc moc fajn večer:)


Ten pocit... vypsat se.

16. ledna 2013 v 21:14 | Luczynka |  Můj deník
Líná, líná, líná. Fakt jsem strašně líná a začíná mi to hrozně lízt na nervy. Hrozně moc bych se chtěla vypsat, ale není moc kam. Tolik věcí... A jo, jsem prostě líná.
Můj život se opět stává tragicky stereotypní a mě to strašně děsí, protože jedna z nejvíc nenáviděnejch věcí je u mě stereotyp. Úplně z toho šílím. Přijdu ze školy skoro za tmy (ha, už v půl 4 mám v pokoji tmu...), zalehnu do postele, do večera spím, pak sedím do 1 do rána nad učením, nad tou debilní školou, kterou tak nemám ráda. Hrozně bych si přála mít školu, která mě bude bavit. Maturovat z něčeho, co mi aspoň MALINKO bude blízký. Jenže já budu maturovat možná (URČITĚ) tak z pos*anýho účetnictví, který mě nehorázně nebaví a ve kterým se totálně ztrácím, a z ještě šílenější ekonomiky, kterou se vlastně učím jako "samouk", protože naše 24(?) letá profesorka to prostě NEUMÍ.
Navíc, tenhle tejden je fakt šílenej. Není den, abychom nepsali milion písemek. Ať si to kurva rozvrhnou na celý pololetí a nenaháněj známky na konci pololetí!!!

Z jinýho soudku. V pátek jsem byla na přítelově maturiťáku, bylo to výborný, ale to, že jsme přišli domů po 5. hodině ranní už moc fajn nebylo:D Myslela jsem, že další den umřu:D
Mám toho hrozně moc, všeho. Předevčírem jsem dělala objednávku na 32 triček, co musím namalovat a prostě se z toho asi poseru :D

Taky jsem si uvědomila, že bych neměla bejt ta blbka, která za každým "leze" a snaží se. Už na to fakt nemám. Chtěla bych vidět taky nějakou snahu od těch ostatních.
A taky jsem zjistila, že některý lidi mi stačí vidět jednou za několik měsíců a mám jich po 5 minutách plný zuby.

Pořád si píšu deník, tenhle poslední mi drží už cca 3 roky a věřte, pro mě neexistuje větší úleva, než vzít tužku, vytáhnout tlustou bichli a psát, psát, psát. Je to neuvěřitelnej pocit. Každopádně, to čtení je občas moc vtipný, nebo takový, že se mi z toho chce fakt brečet.

Novinka, která trhla s naším městem... Chtěli nám zavřít kluby na vysokoškolskejch kolejích, kam chodí celej Liberec, mimochodem i klub, do kterýho už několik let chodím a o kterým jsem tu milionkrát psala. Nakonec se to omezilo tak, že je vstup od 18 a je to hroznej poprask:D Ale mně je to ňák fuk, od října jsem tam nebyla (a to jsem tam dřív byla každej tejden:D). Hodně jsem se s tím pařením zklidnila, už mě to ani moc nebaví.

Ha, a taky mi, KONEČNĚ PO LETECH, Student Agency přidali spoj ve 23.00 z Prahy. A to znamená co? To znamená KONCERTY! Už mám naplánovaný do blízký budoucnosti 2, tak paráda:) 23.00 sice není zas tak pozdě, ale když budu chtít, stihnu to!
A další ha, 30 Seconds To Mars potvrdili koncerty v červnu v Polsku, Rakousku a Německu, takže co? Takže očekávám VELKÝ NÁVRAT do Česka a bez keců!! :D Budu první, co bude mít lístek, a jo a jo !! :D I kdybych měla spát někde na lavičce:D

V neposlední řadě... Zdaj se mi úplně šílený sny. Který dávaj tak moc smysl, až se toho děsím. Hrozně to navazuje na můj život a občas je to fakt strašidelný. Věříte na to, že se sny plní? Já jsem dřív nevěřila, ale od tý doby, co se stalo pár věcí, začala jsem bejt hodně pověrčivá, a nejen, co se snů týče. Všechno mi to najednou pasuje do sebe.


Dnešní fotky trochu narcistický :D


Červená v mlze.

10. ledna 2013 v 21:06 | Luczynka |  Mé fotky
Foceno jednoho listopadového odpoledne, v pro mě hodně těžkým období. Na mém oblíbeném místě.
Miluju mlhu, miluju fotky v nádechu žluté a červené. A taky miluju celkově červenou barvu.Šípková procházka.

6. ledna 2013 v 20:50 | Luczynka |  Mé fotky
Fotky vznikly 31. 12., když jsem byla s drahým :)
Mrzí mě, že fotky jsou poněkud víc zrnité, ale i tak se mi líbí. Příště rozhodně nefotit, když se stmívá!

Rok 2012

1. ledna 2013 v 19:03 | Luczynka |  Můj deník
A zase rok pryč. Tenhle extrémně rychle utekl.
Jako už jsem to dělala minulej rok, udělám to i tenhle. Článek, kterej shrne celej rok, jak jsem ho prožila, jaký pro mě důležitý události se staly. Přiznám se, trochu jsem se rozepsala, takže kdo si ho přečte, budu ráda:)

Text je seřazenej postupně, ale fotky časově seřazený nejsou, to bych tu byla ještě dva dny:)

 • Po dlouhých letech snění jsem si píchla septum, kterej jsem před tátou 2 měsíce tajila a děda o něm dodnes neví :D
 • Chodila jsem na plesy, maturiťáky a prodloužený.
 • Začala jsem kouřit, už ne jen příležitostně.
 • Po roce a půl jsem přestala chodit na brigádu k tátovi.
 • Místo toho jsem nastoupila do Mekáče, kde jsem vydržela DLOUHÝ 4 měsíce a už nikdy víc!
 • Po X letech jsem bruslila na ledě.
 • Chodila jsem na dlouhý procházky po místech, na který jsem trochu zapomněla a měly pro mě nějakej význam.
 • S přáteli jsme pořádně pařili na chatě, kde je stejně nejlíp! :)
 • Vydělala jsem si na zrcadlovku a konečně, po 4 letech, si ji pořídila.
 • Skončila jsem na 2. místě ve fotografický soutěži.
 • Poprvý jsem viděla Vypsanou fixu :)
 • Od září 2011 jsem chodila na klavír, ale v červnu jsem s tím musela skončit. Nebo spíš... nebyl na to vůbec čas.
 • V březnu jsem se opalovala v plavkách na balkóně :D
 • Trávila jsem hodně času s mojí paní Jablíčkovou :)
 • Byla jsem na koncertě Imodium.
 • Podruhý jsem byla na koncertě Silverstein a byl to jeden z nejlepších dnů tohoto roku, i když jsem jela 2 dny nonstop a nocovali jsme v Mekáči :D !:)
 • Strávila jsem hodně večerů po hospodách s nejbližšíma a vypila litry piva, huhůů :D
 • Naší Amy se narodily 4 koťátka a nakonec nám jedno zůstalo :)
 • Zažila jsem několik neskutečnejch večerů s mojí pivní vílou Niky a hrozně si přeju, aby bylo zase teplo, abychom mohly podnikat další akce ve velkým stylu :D !
 • Po 8 letech, co jsem si přála jít na koncert Evanescence, jsem se toho konečně dočkala a 17. 6. 2012 budu mít ještě dlouho v srdci! :)
 • Byla jsem poprvý na ROCK FOR PEOPLE, s Nikčou, rozhodly jsme se 2 dny před festivalem, že pojedem, zažily jsme tam strašně moc věcí, potkaly nás povodně a strašný bouřky, měly jsme vytopenej stan, všechny věci mokrý, přes den naopak byly neskutečný vedra, zrušily nám koncert Skrillexe, kvůli kterýmu jsme tam vlastně jely , ale nakonec ho jen přesunuly a my jsme letěly přes celej areál ruku v ruce, jen abychom ho viděly:) Viděla jsem milovaný Architects, Enter Shikari, Selah Sue, The Prodigy, The Subways, Two door cinema club, Kluse a mnoho dalších :) Tohle byly ty nejlepší 4 dny roku 2012! :)
 • Týden na dovče s taťkou a známejma po Česku :)
 • Další maximálně prokalená chata s přáteli! :))
 • Poznala jsem veliký množství novejch lidí.
 • Byla jsem na den v Praze se sestřenkou a mamkou a bylo to hrozně skvělý :) Prošly jsme snad celou Prahu a pak jsme se málem nedoplazily k autobusu, jak nás bolely nohy:D
 • S Nikčou jsme jely na koncert Foo Fighters a vlastně ještě teď pořád nevěřím tomu, že jsme je prostě VIDĚLY a zpívaly jsme naše nejoblíbenější písničky:)
 • O prázdninách jsem oslavila Jablíčkový 18tiny a ten den mě prostě pořád hřeje u srdce:)
 • Sešla jsem se v Praze s kamarádem, kterýho jsem nikdy neviděla, šli jsme spolu na koncert The Elijah a Hawthorne Heights a byly to fajn 2 dny:) 2. den jsem si udělala procházku po Praze sama se sebou :)
 • Hned další den jsem jela do Prahy s Markétkou na koncert Shinedown, kterej byl výbornej!:)
 • Pořídila jsem si novej objektiv - pevnou padesátku a už na ní nedám dopustit!:)
 • Dredatit jsem začala sice už minulej listopad, ale v květnu jsem se do toho pustila naplno a teď jsem skoro napůl dredatá:)
 • Chodila jsem do tanečních a víckrát bych tam už nešla, ani kdyby se všichni na hlavu postavili :)
 • Prožila jsem krásný Vánoce a skvělej Novej rok s drahým :)
Aby to ale nevypadalo, že 2012 byl jen ten dobrej rok, tak ne nebyl. I hodně špatnejch věcí se stalo.

Každopádně, rok 2012 hodnotím jako doposud nejlepším rokem, asi hlavně kvůli prázdninám.
Zažila jsem toho TOLIK. Poznala jsem TOLIK novejch lidí. TOLIK akcí. Až na nějaký věci, co se staly, a doteď mě trápí, si nemůžu na nic stěžovat.

Nafotila jsem 8273 fotek, byla jsem na 12 koncertech a zkoukla jsem 163 filmů a seriálů :)

Přeju vám šťastnej vstup do Novýho roku a DĚKUJU VÁM, že jste to tu se mnou vydrželi další rok:)