Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Prosinec 2012

Ze zimní procházky.

29. prosince 2012 v 19:49 | Luczynka |  Mé fotky
Včera jsem měla hromadu času, a tak jsem se vydala na moje oblíbené místo. Udělala jsem si 2 hodinovou procházku, krásně svítilo slunce, které, na to, že je prosinec, docela hřálo :)
Některé fotky jsou lepší, některé slabší :) Ale já z nich mám dobrý pocit:)

A Vánoce jsou pryč...

26. prosince 2012 v 20:00 | Luczynka |  Můj deník
Abych pravdu řekla, na letošní Vánoce si nemůžu stěžovat:) Nemyslím to tak, že bych dostala milion drahejch věcí, ale bylo mi moc fajn mezi těma lidma. Byly to třetí Vánoce bez táty, a tak jsme slavili potřetí Vánoce u tety, kde se slezla celá rodina z máminý strany:) Bylo to moc fajn! Každopádně doporučení mám - Nepijte s mámou a dědou vodku přivezenou z Ruska, která se sice zdá strašně dobrá, protože není tak ostrá, ale o to hůř:D Byl to vtipnej večer:D
Včera jsem strávila den u babičky, tentokrát s tátou, a tam byly druhý Vánoce. Domů jsem přijela jak koule, protože, asi jako každá babička, má ve zvyku svojí rodinu nehorázným způsobem přejídat:D
Myslím, že po letošních Vánocích dám asi hodně oblečení na charitu, protože už to nemám kam dávat:D Ale to nevadí!
Nechci tu dělat článek o tom, co jsem dostala, i když pár z vás mi o to psalo. Možná někdy postupem času to všechno uvidíte:)
Největší radost jsem měla z dlouholetě vysněnýho stativu a z toho, že mi taťka zaplatil "pevnou padesátku", kterou jsem si koupila už v říjnu. :)
Teď trochu odbočím. Za poslední týden tak nějak odmítám vstupovat na FB, protože už mě prostě vytáčej ty statusy stupidních lidí :D Fakt jo! Je mi špatně z toho, že lidi dokážou říct o Vánocích, že byly šílený, jen kvůli tomu, že nedostaly novej mobílek za 15 litrů nebo novou zrcadlovku za 25 litrů.
PS: Zajímalo by mě, kolik dalších "rádoby fotografů" dostalo k Vánocům zrcadlovku jen kvůli tomu, aby si mohli (nebo spíš mohly) fotit outfity a ksichtík :) :D Nic proti slečnám, co fotěj outfity, hodně takovejch blogů sleduju, ale prostě přijde mi zbytečný kvůli tomu pořizovat zrcadlovku fakt za 25 000 ,- (a že už se takový slečny o těchto Vánocích našly), jen aby byly in a kůůůl a mohly se s ní chlubit. A opravdu ze mě nesrší závist, já jsem ráda, že jsem si na tu svojí mohla vydělat sama a mnohem víc si jí vážím :) Tak, už mám zase rejpavou, takže to ukončím.
Už od října pracuju na shrnujícím článku roku 2012. Začátkem ledna se těšte! :)

A co vy? Jaký jste měli Vánoce? Co jste dostali ? :)

Konec něčeho a předvánoční nálada.

19. prosince 2012 v 21:21 | Luczynka |  Můj deník
Pomalu(vlastně už docela rychle:D) na mě začíná dopadat vánoční atmosféra. Ráda se procházím večerním městem a uličkama, kde jsou všude rozsvícený světýlka, všude samý ozdoby, na náměstí před radnicí máme snad nejhezčí strom z ČR (prej). Co mě ale nebaví, tak ty šílený davy lidí. Byla jsem si koupit v Tescu minerálku a čekala jsem 25 MINUT na pokladnu, uuh.
Ale i přesto, že se na Vánoce těším, tenhle rok mě šíleně nebaví nakupovat dárky. Většinu mám sice koupenou už od letních prázdnin, ale ještě teď nemám zdaleka všechno a jsem líná někde lítat.
Od dnešního odpoledne jsem fakt smutná. Skončily mi Gossipky a jsem z toho na větvi a chce se mi brečet:D Ačkoli je to pro někoho absurdní věc, pro mě to je taková životní etapa, která trvala cca 4,5 roku a asi se nedokážu smířit s tím, že teď už nebudu moct čekat na každý pondělí, kdy se vysílal novej díl. Vy, kdo jste gossipky sledovaly(i ?), jakej máte názor na konec?:) Já se od mnoha lidí dozvěděla, že si mysleli, že drbna bude Dorota, ale mě to ani na chvilku nenapadlo :D U Dana jsem ale překvapená nebyla:D Každopádně si myslím, že Chuck s Blair měli dostat trochu víc prostoru. Prostě to trochu víc ohrát, protože na to, že se několik desítek dílů řešilo, jak budou spolu a jak nebudou, tak myslím, že v tomhle závěrečným díle to bylo pěkně odbitý :) To ale nemění fakt, že jsem za C+B ráda a bulela jsem jak želva:D
A dostala jsem nápad! Všech 6 sérií zkouknu znova, aby se mi nestýskalo! :D
Včera jsem byla s broukem na Hobitovi, bylo to dobrý, líbilo se mi to, ale některý scény mi přišly trochu přehnaný :) A večer v 11 koukat tři hodiny na titulky, to taky nebylo zrovna žůžo :D Ale jinak doporučuju!:)
No a dneska jsem oficiálně ukončila školu v roce 2012! Zejtra to bude oddychový, nic nebudem dělat a v pátek jdem do kina na Nedotknutelní. Ještěže jsem odolala a nezkoukla to doma, když to mám stažený :D

A taky mě strašně štve, že nefotím :( Ale o svátkách to dám dokupy!!:)

PS: Pardon za milion Chucků a Blair, ale chce se mi fakt brečet!:D

Tumblr_mf97ydmt1n1qmomweo1_500_large
Tumblr_mf7j9omuom1r5vyhko1_500_large
Tumblr_mf9d1tnrev1qk8jzuo1_500_large
Tumblr_mf4f1n5iph1r9xu2ao1_500_large
Tumblr_mfafzpd8d81ren16qo1_500_large
Tumblr_mfa0l5c96g1qiyeudo1_250_large
Tumblr_mf7jb9orkv1qhycu9o1_250_largeVěneček aneb jeden z těch fajn večerů

12. prosince 2012 v 21:02 | Luczynka |  Můj deník
Včera jsem zakončila taneční, do kterých jsem chodila 3 měsíce(fakt?), VĚNEČKEM :)
Kdo neví o co jde, je to takový slavnostní zakončení.
Jako první chci říct to, že už bych do tanečních znova nešla, ani kdyby se měli postavit všichni na hlavu :) Zezačátku mě to i docela bavilo, ale já prostě na pohyb nejsem, ať už se jedná o sporty nebo o tanec. Řekla jsem si ale, že to prostě překousnu a bude to pro mě něco novýho. Bylo to fajn až do chvíle, kdy se na mě zvysoka vy*ral můj taneční partner :) Tím pádem má 2. Prodloužená stála za velký prd a fakt jsem si ji neužila.
Každopádně, včerejšek byl moc fajn. Jsem ráda, že jsem tam měla drahouše, který se obětoval a šel se mnou na "slavnostní pochod" a ochotně se mnou tancoval, i když jsme to oba neskutečně motali :D
Společnost lidí byla taky moc fajn, alespoň taková ta "moje" společnost. Po dlouhý době jsem zase viděla sestřenku, která je pro mě celej život jak moje ségra a takovou v ráži, jako byla včera, jsem ji ještě neviděla:D Nevěřila jsem, že budu se svojí o 5 let starší sestřenicí pařit na plese :D
Všichni jsme se strašně opili a mně dnešní den není vůbec, ale vůbec dobře:D A dnešní den ve škole byl fakt šílenej.

Článek bych zakončila skvělejma fotkama, který fotila sestřenka, mamka, já nebo další lidi okolo mě:D I přesto, že některý fotky jsou v horší kvalitě, já si jich fakt vážím :))

Tohle není konec.

8. prosince 2012 v 20:19 | Luczynka |  Můj deník
Vlastně až na školu si na nic nemůžu stěžovat. Škola mě strašně nebaví, nerada tam chodím, většinu hodin prokreslím (obzvlášť můj sešit ekonomiky je velice zajímavý:D příště se podělím:D). Ale jsem šťastná. Nejvíc šťastná za posledních pár měsíců. To, co se stalo před pár dny, se vyřešilo a teď se to snažíme přejít.
Minulej víkend byl strašně skvělej, hlavně sobota byla. Jeli jsme do Prahy na pěveckou soutěž, kde jsme nakonec(podle mě oprávněně) skončili stříbrní :) S Terezkou jsme si prošly Prahu, i když jsme v ní zabloudily:D To, že náš hlavní plán návštěvy Prahy byly nákupy, to trochu nevyšlo :D Sobotu jsem zakončila krásným večerem s drahým :)
V neděli přišel trochu zlom v mým životě. Líp řečeno, v blogovým světě. Dozvěděla jsem se moc věcí, který jsem asi ani vědět nechtěla a nepotřebovala. To, že můj blog zná pár lidí z mýho okolí, to jsem samozřejmě věděla. Ale to, že sedíme v hospodě u piva najednou mi 3 lidi, o kterých jsem ani nevěděla, že ten blog fakt znaj, začnou "vyčítat", co píšu na blog, jak by to udělali jinak, jak by nepsali na blog takový osobní věci, tak to mi asi vyprchala veškerá trpělivost. Protože já si nemyslím, že sem píšu ZAS AŽ TAK osobní věci. To, že sem napíšu, že se prostě něco stalo a to samý celej svět může najít na FB (ne moji vinou, mimochodem), tak to mi přijde ujetý, že mi ty lidi říkaj, proč to píšu sem. A...jestli si někdo myslíte, že nemám žádný tajemství, protože to napíšu všechno sem, tak ne. Já mám tajemství hodně. Věci, o kterých neví nikdo jinej než mamka nebo sestřenka a nechci, aby je věděl někdo jinej.
Vím, že tohle všechno nemůžou pochopit lidí, který ten blog nebere, který ho nevedou, který s tím prostě nemaj žádný zkušenosti. Já si tenhle svět vedu 5 a půl let a SORRY, nikdo mi nebude říkat, co sem mám psát a nemám. Rozhodně nikoho nenutím, aby sem chodil, ne každýho moje pesimistický sračky bavěj, a mně to fakt vadit nebude, že sem nebudete chodit, vždyť to je přece vaše rozhodnutí a já ho plně respektuju :) Ale když už sem chodíte, aspoň mi sem nepište ty trapný haterský komentáře, jak ze sebe dělám chudinku a tak dále. Protože mě to FAKT nebaví:)
Nechci být zlá, rozhodně nechci. Nechci, aby si to lidi v mým okolí obraceli proti sobě. Ale tohle v sobě držím už několik týdnů a asi bylo načase, abych to sem konečně napsala.
Blog mě tak nějak přestal bavit, ne tím způsobem, že bych nechtěla psát, ale že o něm fakt ví hrozně moc lidí a já už sem nemůžu napsat ani to, co jsem psala před měsícem. Na jednu stranu je to hodně pochopitelný, hold mojí přezdívku používám úplně všude.

Ale víte co? Mně je to u prdele. Fakt jo. Miluju to tady, poznala jsem tu desítky skvělejch lidí, mám ráda vaše názory a jen kvůli tomu, že do mě jedou všichni pecky, se toho přece nevzdám. Je mi jedno, že tenhle blog zná celej Liberec, celej Hradec, celá Praha. Prostě se smiřte s tím, že jsem taková, jaká jsem.