Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Říjen 2012

Podzimní focení

28. října 2012 v 20:30 | Luczynka |  Mé fotky
To bylo ještě realtivně hezky. Nebo... aspoň nebyl ten odpornej sníh. Kadžopádně byla strašná zima, takže omluvte moje výrazy:D
Fotila mě mamka, která s foťákem moc zkušeností nemá, berte to malinko s nadhledem :)


Něco o posledních dnech...

26. října 2012 v 18:50 | Luczynka |  Můj deník
-už přes týden nechodím spát dřív než ve 2 ráno.

-moje hlava víc a víc dredatí a myslím, že za chvíli přijde ten zlomovej okamžik, kdy budu dredatá celá.

-peníze mi mizí, ani nevím, jak. už jsem tak dva měsíce nebyla v žádným obchodě, ale ebay je fakt zlo.

-už týden makám na velkejch zakázkách triček a tašek.

-každej den zkouknu tak 4 filmy a už mě to začíná trochu nudit. každopádně jestli máte tip na nějakej dobrej film, sem s ním.

-jsem líná jít i na tu blbou poštu, kterou mám 100 m od domu.

-začínám poznávat, jaký jsou lidi okolo mě a jak můžu věřit fakt jen sama sobě.

-nevyšlo mi asi milion plánů a strašně mě to štve.

-chytám podzimní deprese, protože fakt nesnáším tohle počasí a tu odpornou zimu.

-vzpomínám.

-piju litry čaje denně a pořád mě to baví.

-sešity do školy mi leží už několik dní ve skříni, vím, že bych se měla učit, protože jsem týden chyběla a píšu tak miliardu písemek, ale víte co? já na to z vysoka kašlu.

-v pokoji mám neskutečnej bordel, jsem hrozně líná odnýst i hrnky.

-moc nefotím, protože na to nemám vůbec náladu. štve mě to.

-celý dny jsem v pyžamu, válím se s noťasem na klíně a nechce se mi nic dělat.

-mám hroznou chuť odtud někam vypadnout, protože se mi vážně nelíbí, kde žiju a v jaký společnosti(pár vyjímek se najde).

-do úterý se mám rozhodnout o výměnným pobytu do Holandska nebo do Belgie. na jednu stranu se mi chce, protože se chci někam podívat, na druhou ale nevím, co bych tady dělala týden s tím člověkem, kterej by u mě byl, já bych ho vůbec neznala a jelikož nejsem moc společenskej člověk mezi cizíma lidma, bojím se, že si s tím člověkem nebudu mít ani co říct. co myslíte?

-a dnes jdu s Nikčou oslavit její návrat ze Švédska:)Člověk milující Prahu.

21. října 2012 v 20:23 | Luczynka |  Mé fotky
Jak už víte, minulý víkend jsem strávila v Praze. Hrozně jsem se na to těšila. Ať už kvůli koncertům, tak kvůli tý Praze. Do Prahy se nedostanu zas tak často, většinou je to kvůli koncertům. Ale minulou sobotu jsem si nechala na cestování po Praze:) Začala jsem úplně na konci Prahy, kde jsem byla s kamarádem, v 10:00 jsem odešla, jela jsem na Náměstí republiky a odtamtud jsem šla hodně pěšky. Koukla jsem se po obchodech, kde jsem ovšem nenašla nic lichotícího mýmu srdci :D Hodně jsem jezdila metrem, dokonce se, podle mě, už docela slušně vyznám, kde co v Praze je, na jaký stanici vystoupit a jakým číslem autobusu nebo tramvaje jet. Pro někoho je to možná absurdní, ale my v Liberci máme pouze 4 čísla tramvaje a když to srovnám s Prahou, je to fakt znát:D
Každopádně jsem si Prahu krásně prošla, našla jsem asi milion míst, kde jsem nikdy nebyla a který jsou fakt krásný. 7 hodin jsem takhle cestovala a sama:) Byla to strašná pohoda za nikým neběhat a užít si takovou tu samotu:)
Rozhodně si to plánuju někdy zopakovat:)

Koncert The Elijah + Hawthorne Heights (Praha 12.10.2012)

16. října 2012 v 21:05 | Luczynka |  Koncerty
Tenhle víkend byl vážně náročnej. Naprosto propařenej:D 5 koncertů za 2 dny zvládnu fakt jenom já :D
V pátek jsem se vydala do Prahy, kde jsem měla sraz s kamarádem, kterýho jsem nikdy neviděla, ale nakonec to bylo fajn.
Cca půl roku jsem plánovala jít na koncert The Elijah a Hawthorne Heights a jsem ráda, že šel se mnou :)
Když jsme přišli po 19.00 do klubu, bylo nás tam asi 5. Bylo to hrozně divný, na to, že za půl hodiny měl začínat koncert. Nakonec se to nějak naplnilo a nakonec se nás tam slezlo 85, což ale není vůbec málo a popravdě, bylo mi těch kapel docela líto. Na druhou stranu, když to tak vemu, tak tyhle skupiny zná tak 1% z vás, takže se vlastně není ani čemu moc divit:)
Jela jsem tam hlavně kvůli The Elijah, který jsem si hend po první písničce, co jsem je slyšela, naprosto zamilovala. Akorát... na koncertě jsem byla trochu zklamaná. Hráli sotva 40 minut a ještě z těch 40 minut jim asi na 10 minut vypadl proud, tak mě to mrzelo. Ale moc jsem si to užila a zpěvák je pěknej kočičák!:D
A HH byli taky bezvadný :)
Teď už jen fotky, poprvý jsem fotila koncert s mojí novou "padesátkou", ale bylo hodně blbý světlo, tak fotky zas tak dobrý nejsou. Ale nevadí :)

A omlouvám se, že fotky jsou tak pomíchaný, ten blog si s tím dělá co chce:/
Jinak, fotky v lepší kvalitě tady

Fotočlánek posledních zajímavých a nezajímavých dnů.

10. října 2012 v 22:22 | Luczynka |  Můj deník
Mám strašnou chuť psát, strašně moc se vypsat, ale vlastně na to vůbec nemám náladu.
Těším se, až za dva tejdny vypadnu na tejden na soustřeďko se sborem do hor, kde je tak miliarda míst k focení a na to se těším úplně nejvíc. Strašně moc chci fotit, ale tady prostě už není co. Navíc v týhle zimě jsem tak líná, že jedu prvním autobusem ze školy, zachumlám se do postele, koukám na filmy a čumím jak kráva do učení, do těch nejnudnějších předmětů. Chytám hysterický záchvaty ze školy, kdy nemůžu zastavit pláč a taťkova přítelkyně už mi dokonce hledala školy, kam bych mohla přestoupit. Ale ne, já jsem silná, nejsem sra*ka.
Chybí mi Nikča, je to divný, když je takovejch stovek kilometrů od Liberce... ve Švédsku. Ale závidím jí to a vždycky když koukám na fotky a čtu její články a to, co si píšem, mám úsměv na tváři a husinu po celým těle:))
Taky mi chybí paní Jablíčková. Strašně mi chyběj ty propařený večery, kdy jsme se vracely ve 3 ráno domů taxíkem za dvě kila, lehly jsme do postele a povídaly si o všem možným. Chci vrátit prázdniny. Fakt z toho chytám docela špatný stavy, protože se nerada "odlučuju" takhle od lidí, ještě když ji vidím jen jednou za tejden, když přijede z intru. A někdy ani to ne.
Pátek dopadl katastrofálně. Přišli jsme s broukem domů ve 3 ráno, obešli jsme ještě s kamarádama asi 3 hospody, ale bylo mi strašně fajn, i když ten večer byl něčím divnej. Ale to je fuk.
Teď už jen fotky.


Včera jsem měla 1. prodlouženou, která nedopadla úplně tak, jak jsem si představovala.


Focení - Zuzanka, 6.10.2012

7. října 2012 v 20:53 | Luczynka |  Mé fotky
Vyzkoušení novýho a strašně úžasnýho objektivu na nejlepší kamarádce:) Docela špatně se s ním ostří, musím to všechno vychytat.

Některý fotky se povedly víc, některý míň.

Fotky ve větší velikosti na rajčeti.

S mojí kočičí

6. října 2012 v 21:21 | Luczynka |  Mé fotky
Dneska mi bylo fakt divně a smutně. Měla jsem velkou přemejšlecí a najednou mi začaly týct slzy. Co jsem ale vážně nečekala, tak to, když si mi Amy vyskočila na klín, postavila se na zadní a předníma packama mě tak nějak "objala" a olizovala mi slzy:) Bylo to strašně zvláštní.
Vím, že i kdybych byla úplně sama, Amy a Sisi by mě v tom nenechaly:)Don't give up!

4. října 2012 v 22:38 | Luczynka |  Můj deník
Jsem naprosto vyřízená. Nechci psát další článek o škole, ale prostě se potřebuju vykecat.
Tenhle týden byl naprosto nesnesitelnej. Milion písemek, strašnej stres, nepříjemní učitelé, vyměňování oken a vůbec žádnej čas.
Vážně mě unavuje koukat několik hodin do sešitů a učebnic a pak, když dostanu papír a otázky, jsem úplně dutá a nic nevím. Jsem strašnej nervák. Jestli tohle nezměním, neodmaturuju.
(Taky jsem z toho stresu zhubla 5 kg.)
Ale já to NEVZDÁM!

Jediný, co mě drží poslední tejdny nad vodou, tak to, že příští pátek jedu s kamarádem na koncert The Elijah a Hawthorne Heights, v sobotu máme v plánu procestovat Prahu a večer jedů domů. V neděli jedu na koncert Shinedown s Markétkou, takže Praha again. Jen mě štve, že nevyšlo, abych byla v Praze celej víkend a nemusela zbytečně utrácet za cestu do Liberce a z Liberce. Každopádně, tohle bude jeden z těch lepších víkendů, hrozně se těším.

Jinak... v úterý jsem udělala definitivní rozhodnutí. A to, že si pořídím lepší objektiv, konkrétně "pevnou padesátku". Dneska mi ji PPL dovezli, byla jsem úplně nevrlá a tak strašně nadšená, když jsem otevřela tu krabici a z ní na mě vykoukl prťavoučkej objektiv. Když jsem s ním začala fotit, přestala jsem věřit vlastním očím :) Jsem momentálně strašně šťastná, aspoň v tomhle ohledu :)
V neděli se chystám na focení s nejlepší kamarádkou, tak musíme něco vymyslet:)
Příští týden jdu na focení já, kamarádka si mě vybrala, že chce moje fotky do portfolia, tak jsem taková... potěšená :)

Jinak o podzimních prázdninách jedem se sborem na soustředění, kam se strašně těším. Už jsem tu o tom psala.
Je to místo, který je strašně fotogenický. To je největší důvod, proč se tam těším.


Můj novej nejlepší kámoš.

S mojí pivní vílou, která mi teď na dloouhou dobu odjede pryč:(

Focení - Markétka, 30.9.2012

2. října 2012 v 19:57 | Luczynka |  Mé fotky
Vlastně to bylo hrozně narychlo. V neděli bylo hrozně krásně, na sluníčku jsme měli 35 °C a tak mě napadlo, že napíšu Pegguš, jestli nechce jít fotit. A stalo se, šly jsme.
Na místo focení jsme se chystaly už strašně dlouho, ale nikdy jsme si na to ňák nenašly čas. Šly jsme do starý, nedostavěný nemocnice. Místo, ze kterýho mám milion vzpomínek. Má to tam strašně zvláštní atmosféru. Celý zarostlý stromama a roštím, každý slovo je tam slyšet stokrát, sýkorka zašustí v listí a člověk je vystrašenej, že ho jde někdo zabít:D Ale fakt jsem si to moc užila:)
Vlastně to je druhej pokus, kdy jsem fotila portrét a ještě né portrétovým objektivem, takže to podle toho tak i vypadá :) Ale já jsem celkem spokojená.

Fotky jsou hodně zmenšený, páč už mi asi milion z vás psalo, že se vám to tu pomalu načítá. Takže kdo chce vidět fotky v lepší kvalitě, tak rajče