Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Srpen 2012

Poslední dny.

30. srpna 2012 v 20:00 | Luczynka |  Můj deník

Moc vám děkuju za krásné komentáře k několika posledním článkům:) A vlastně za všechno velký dík :)
Je 30.8.2012 a fakt začínám dostávat depresi z toho, že to jsou poslední dny tohohle válení. Minulej rok jsem se aspoň trochu těšila, ale teď vím, že jaksi nemám na co a že bych tu školu nejradši odstřelila.
Chtěla bych se v tý škole začít trochu snažit, hlavně teda ta prokletá matika. Jenže vím, že s profesorkou, která nám NANEŠTĚSTÍ zůstala, to prostě nepůjde a že by mě nechala v klidu rupnout. Těší mě.
Ale dost o škole, ještě pár dnů.
Poslední týden vlastně nedělám skoro nic jinýho, než že se válím, vstávám v půl 12 a chodím spát ve 3 ráno(fakt nechápu, jak najedu na ten školní režim:D), koukám na filmy, maluju trička a pořád jenom jím.
Ale taky pořád nesedím doma, byla jsem s Terezkou, pár dní jsem skončila do rána v hospodě(tím se moc nechlubím, ale bylo mi fajn:D), pletla jsem dready, pila pivo a bavila se se skvělejma lidma. Taky rozšiřuju sbírku dreadů na mojí hlavě a myslím, že do konce roku budu asi celá dreadatá:D
Strašně moc se těším na říjen, kdy jsem se domluvila s kamarádem, s kterým jsem se potkala na koncertě Silverstein a ještě jsme se ani neznali, že spolu pojedem na koncert The Elijah a Hawthorne Heights do Prahy. Je to zlatíčko a já jsem moc ráda, že se mnou někdo jede, protože jinak bych asi kempila sama celou noc v mekáči:D
A taky se s kamarádkou chystáme v říjnu na koncert Architects(z kterejch jsem byla na RfP úplně nejvíc odvařená), While She Sleeps a Heights. Jen je to složitý s odvozem z Prahy do Liberce, tak jsem zvědavá, jestli to vyjde. Musí!:)
S přítelem jsem taky 5.srpna oslavila 3. výročí. Je to trochu neuvěřitelný :)
No a v pátek bude šíleně krutopřísný zakončení prázdnin s Nikčou v našem klubu!:D Jo, těším se na to od začátku prázdnin, tak to doufám vyjde aspoň trochu podle mejch představ:)
Ha, a taky jsem dneska byla u doktora:D Napochodovala jsem tam s nevinným pohledem, v sukni a s velkým výstřihem. Potřebovala jsem uvolnění na TV kvůli tomu mýmu jetýmu ramenu:D A co? MÁM HO!!:D To znamená, že mám každej čtvrtek od 10!!:D Jo!:D
Užívejte poslední dny prázdnin!:)
Párty!:D

DIY trička na přání

28. srpna 2012 v 21:20 | Luczynka |  Má výroba
Tak zase nějaký trička, co jsem tvořila na přání:) Poslední týden mě to zas hodně chytlo a hodně tvořím:) Škoda, že už je konec prázdnin.

Ovšem, kdyby jste někdo nějaký tričko chtěl, s vlastním návrhem, písněte na mrs.luczynka@seznam.cz a domluvíme se:))


Focení - Adélka, 24.8.2012

24. srpna 2012 v 21:42 | Luczynka
Aduš je moje starší sestřenice. Když jsem byla malá, byl to můj obrovskej vzor. Strašně jsem chtěla být jako ona.
Užily jsme si spolu celý dětství, vyrostly jsme spolu a dodneška na to moc ráda vzpomínám.
Ale už nejsme děti, mně je 17, jí 22 a já začínám pociťovat takovou tu nostalgii. Kdy byste vrátili hromadu věcí a vrátili byste se do tý fajn doby.
Dneska k nám přišla a hned na mě vybalila: ,,Luci, potřebuju vyfotit. Je to nutný." Říkám: ,,Jo, dobře, jen nevím kde. Tak můžem na balkóně, je tam docela dobrý světlo a mámě tam nově natřenou bílou zeď." A tak jsme šly na balkon. Bylo to hodně narychlo, pořádně jsem neměla ani promyšlený, co s ní udělám:D Ale zapózovala mi sama a bylo to fajn:)
Fotky nejsou nic extra, už se stmívalo, a tak nebylo moc dobrý světlo. Taky je jich pár kompozičně špatně, ale myslím, že nějaký se povedly:)
Co říkáte vy?Paříž - den třetí, část první

22. srpna 2012 v 22:05 | Luczynka |  Mé fotky
Skoro po roce se vracím s pokračováním z cesty do Paříže z minulého roku.
Zažívám silnou nostalgii. Okamžitě bych se tam vrátila a klidně bych hned teď jela 17 hodin autobusem:)

Tato část dne zahrnovala cestu do Versailles, kde se mi popravdě moc nelíbilo. Zahrady byly nádherný, i když procházet tam asi tak ve 100°C na sluníčku, to nic moc. Ale zámek se mi prostě nelíbil:) Možná to bylo taky tím šíleným množstvím lidí.

Tyhle cedule jsem si maximálně zamilovala.

Prodej na votočvohoz

20. srpna 2012 v 22:18 | Luczynka |  Můj deník
Jsem tu zase se článkem, který se týká prodeje oblečení, které už neunosím nebo které nikdy nosit nebudu. Využiju toho, že blog má celkem vysokou návštěvnost a může si tady toho všimnout hodně lidí:)
Potřebuju se toho oblečení opravdu zbavit, ale jak to máme v rodině, vždycky všechno skladujeme a je nám líto cokoli vyhodit:D A tak si myslím, že oblečení, které nabízím, je opravdu za pouze symbolické ceny:)
To, co tu je, není zdaleka všechno. Je to jen část:) Ostatní věci najdete tady:Pokud máte votočvohoz a vybrali by jste si něco, napište mi tam a jestli votočvohoz nemáte, stačí email na mrs.luczynka@seznam.cz, kde jen pošlete odkaz na danou věc a domluvíme se:)


319,-

50,-

63,-

Festival a oslava 18tin aneb katastrofa za katastrofou:D

19. srpna 2012 v 20:16 | Luczynka |  Mé fotky
Vážení, jsem velice ráda, že tenhle článek dokážu vůbec napsat, jelikož mi není vůbec, ale vůbec dobře:D
Kamarádka včera slavila 18tiny a zrovna včera byl taky ve vedlejším městě menší festival kapel. A tak jsme si řekly, že to vemem při jednom:)
Na festivale hrál kamarád s kapelou, takže bych tam šla tak i tak:) Kapely byly dobrý, pivo za 20Kč taky, sezení u koupaliště též a jediný, co mě trochu štvalo, tak to nesnesitelný vedro:D
Bylo tam fakt skvěle. Přišlo tam pár známejch i neznámejch, moc fajn lidi, se kterejma jsem se seznámila:) Samozřejmě, že jsem měla foťák. Vzala jsem si s sebou novej objektiv (70-300mm) a snažila se dobře fotit. Některý fotky jsou vážně výborný podle mě:)
Kolem 21:00 nás odvezl "novej kamarád:D" do Liberce, teda...dovezl nás až do hospody, takže odvoz až na místo:D Tady jsme se seznámili s dalšíma lidma, skvěle jsme pokecali a byl to celkově strašně dobrej den a kéž by jich bylo víc.
Co už tak radostný není, tak to, že jsem v sobě včera měla 10 piv (12°), takže když jsme se ráno s kamarádkou probudily u mě doma, to vstávání moc fajn nebylo:D Ale přežily jsme to, jsem ráda, že jsem mohla být na její 18tiny s ní, tak je to dobrý:)
Fotek je strašná hromada a to jsem vybírala z 500 fotek fakt jen ty nejlepší:D

Hezkou zábavu:D

S nejmilejší:)

Design #58

19. srpna 2012 v 15:16 | Luczynka |  Designy
Vytvořeno: 19.8.2012
Můj názor: Po víc jak roce jsem se rozhodla, že už to tady prostě potřebuje změnu. Už mě to fakt nebavilo. Vsadila jsem na světlý barvy, chtěla jsem, aby se to trochu prosvítilo:) A já myslím, že se to povedlo přesně podle mejch představ. Tak jsem po dlouhý době zase s něčím spokojená:D
Náhled:

Neuvěřitelný koncert FOO FIGHTERS, 15.8.2012

16. srpna 2012 v 20:11 | Luczynka |  Koncerty
I caaaan't believe it!
Ne, prostě ne. Pořád si myslím, že to byl jen krásnej sen.
Na koncert Foo Fighters jsem se těšila cca 2 a půl roku, kdy jsem je začala mít hodně ráda. Ale jelikož tu byli naposled v roce 1995, v jejich začátcích, moc jsem nevěřila, že k nám někdy zavítaj a já je někdy někdy uslyším a uvidím na vlastní uši a oči:) Každopádně pak přišel ten okamžik, kdy jsem se dozvěděla zprávu, že Foo Fighters přijedou 15. srpna do Prahy. Konkrétně to byl den 27.4.2012 a já jsem skákala do stropu, když jsem viděla titulek "Foo Fighters se chystají do Prahy".
Ale lístky nebyly zadarmo a byly na můj vkus docela drahý, i když vím, že to jsou FF. Chtěla jsem se rozhodnout. Buď Foo Fighters nebo Rock for people. Nakonec jsem se po dlouhým rozhodování rozhodla pro RfP. Ale 15.5.2012 mi Nikča napsala, že na RfP nejede, ale že by moc ráda viděla FF a jestli nechci jet s ní. A já, koncertovej maniak, jsem na to prostě kejvla:D (Nakonec jsme ale jely jak na RfP, tak na FF:D)
Ty tři měsice čekání byly dlouhý. Ale nastal včerejšek a my jsme si začaly uvědomovat, že za pár hodin to SAKRA vypukne:)
Prošly jsme se po Václaváku, koupily jsme si cheeseburgery, grepový pivo. Po 19.00 jsme se vydaly do O2 arény, kde už byly stovky lidí. Vzala jsem si s sebou foťák, ale když jsem viděla, že se při prohlídce prochází rámama, který začnou pípat, když u sebe máte něco nepovolenýho, začla jsem bejt hysterická a bála jsem se, že s foťákem ani náhodou neprojdu. Došla jsem ale k pánovi, tomu jsem otevřela tašku, kde jsem měla pečlivě schovanej foťák v šátku, jen se namatno podíval a šla jsem:D Byla jsem fakt ráda, protože Foo Fighters jsem si chtěla zvěčnit. A tak si říkám, že bych klidně pronesla i zrcadlovku s véééélikým objektivem:D
Předskokan byl Bob Mould, s kterým FF nahráli skladbu Dear Rosemary, měl začít ve 20.00, ale hrál už někde od půl 8. Procházely jsme s Nikčou arénu, slintaly jsme nad jídlem, který bylo šíleně předražený a kolem 21.00 jsme si šly sednout zpátky na naše místa. Popravdě, hodně mě mrzí, že jsme měly místa na sezení. Chtěly jsme si stoupnout, jenže nám to přišlo blbý vůči lidem za náma. Všichni seděli jak pecky a já to prostě nechápu! Ale měly jsme dobrý místa, dobře jsme viděly, tak aspoň to:)
Pár minut po 21.00 nastoupili Foo Fighters, lidi začali hystericky řvát, my s Nikčou taky. První písnička byla "White Limo" a hned po ní následovala moje oblíbená "All my life", která dav dokázala neskutečně rozproudit :) Záviděla jsem těm lidem, co měli sektor "Stání".
Byla jsem v naprostý euforii, hrnuly se mi slzy do očí a při 9. písničce, jedný z mojich nejoblíbenějších, Walk, mi už opravdu tekly slzy po tvářích :)
S vílou jsme čekaly celou dobu na naší nejoblíbenější a NAŠI "These days", která pro nás prostě hrozně moc znamená:) Když začaly hrát první tóny tohohle songu, myslela jsem, že vybuchnu štěstím:)
Dohromady zahráli 23 songů, což je podle mě hodně dobrý:) Koncert trval skoro 2 hodiny a půl, a i přesto, že jsem asi 4 písničky pořádně neznala a tak jsem si je neužila, bylo to neskutečně nádherný.
Když zahráli poslední, taky naší hodně oblíbenou, "Everlong" a pak se rozloučili, pořád jsem byla mimo a pořádně jsem nevěřila, že je opravdu vidím, že je mám pár(desítek:D) metrů před sebou a že právě vidím Davea Grohla, bubeníka Nirvany a frontmana Foo Fighters.
Byl to pro mě neskutečnej zážitek a jsem moc ráda, že jsem to nakonec úplně nezavrhla, i když to zezačátku tak vypadalo. Že na ně nepojedem.

Thank you, Dave!

Fotila jsem, hodně jsem natáčela a tak mám aspoň i zvěčněný vzpomínky:) Většina fotek stojí sice za nic, ale já jsem na sebe i tak pyšná a vím, že kdykoli si vzpomenu, můžu se podívat na moje fotky a řeknu si: ,,Sakra, tys tam fakt byla."

A co vy? Byli jste taky? Jak jste si to užili?Bezmoc.

13. srpna 2012 v 23:58 | Luczynka |  Můj deník
Cejtím se jak kůl v plotě. Cejtím se jako ta, která všechno pokazila.
Je mi špatně z toho, jaká je naše rodina. Jak jsou všichni falešný a dokážou se akorát přetvařovat, když se to nejvíc hodí.
Mám chuť se zahrabat hluboko pod zem a přeju si, aby se dnešek, kterej měl být ve jménu mojí narozeninový oslavy, nestal. Protože to byl snad ten nejhorší den, co jsem s rodinou strávila.

Srát na všechno.


Jediný pozitivum vidím v zítřku, kdy budu mojí paní Jablíčkový zaplejtat dready a pak se zřídíme. A to samý v sobotu. Moc mi chyběj tyhle dny, kdy se vedle sebe ráno probudíme s bolehlavem.
A ještě jedno plus, ve středu Foo Fighters s Nikolkou.

Ale jinak je všechno na velkou pi*u.


We don't need money to have a good time :)

12. srpna 2012 v 20:59 | Luczynka |  Mé fotky
Tohle bude článek jen o fotkách, nebudu k tomu výst zbytečně dlouhý řeči.
Snad jen, páteční a sobotní akce byly strašně fajn a moc jsem si je užila:) Tak nějak jsme zapili moje dnešní narozky, poznala jsem zase pár fajn lidí a prostě...víc takovejch akcí:)
Víc řeknou fotky.

A ještě písnička, kterou mám pořád v hlavě, má skvělej text a nejvíc se na ní pařilo:))

Jo a... nikdy nemíchejte bílý víno s rozmixovaným melounem:DMotýlí.

8. srpna 2012 v 20:26 | Luczynka |  Mé fotky
Odjakživa mě vždycky strašně fascinovali motýli. V dětství jsem jimi byla naprosto unešená a asi mi to vydrželo doteď:)
Fotky jsou z dovolené, z výletu na Černou horu, kde bylo krásně:)

První fotku hodnotím jako nejzdařilejší.


Miss you, grandma.

6. srpna 2012 v 19:03 | Luczynka |  Můj deník
Dnešek byl pro mě velice náročným a vyčerpávajícím dnem.
Po cca 3 měsících jsme se vypravily s mamkou k dědovi (ne, že bysme ho neviděly, každej týden k nám jezdí, ale my k němu už moc nejezdíme). Naše poslední návštěva byla, když jsme vyklízely ještě s tetou a sestřenkou skříně po babičce. A dneska měla návštěva podobnej účel. Děda nás poprosil, jestli bysme mu nepomohly vyklidit a povyházet půdu, protože na to sám nestačí.
Předtím jsme měli ale oběd a na mě začalo zase všechno dopadat. Zase jsem si začala pořádně uvědomovat, že v tomhle obrovským baráku už nikdy nebudu sedět s babičkou, že se s ní už nikdy nebudu moct zasmát(a že to byl neskutečně smějící se člověk:)), že už si nikdy nelehnu na palandu a ona mi přitom bude masírovat chodidla, že už spolu nikdy nebudeme hrát piškvorky, že už ji nikdy nebudu moct učit plíst náramky a malovat na trička, že už s ní nebudu nikdy malovat, že už jí nikdy nebudu moct ukázat fotky, který jsem vyfotila (vždycky byla člověk, kterej z nich byl nejvíc unešenej:)), že už s ní nikdy nebudu zpívat, že už spolu nikdy nebudem vykopávat brambory ze záhonků, že už nikdy nebudem společně koukat na fotky z dětství, že už nikdy nebudem společně i s dědou jezdit na výlety, že s ní už nikdy nebudu zavařovat ovoce, že už nikdy nebudu jíst její nejlepší a jedinou svíčkovou, co jsem jedla a celkově všechny jídla, co vařila, byly naprosto bezkonkurenční. A prostě nikdy nic.
Zbyly mi jen krásný vzpomínky na překrásný dětství, který překrásným udělala právě babička, protože jinak stálo úplně za prd.

Největší psycho je to, že děda má babiččinu urnu pořád doma. Stůl, na kterým je, je pořád obloženej kytkama a svíčkama. A já se bojím, že se z toho děda za chvíli zblázní.
Je mi z toho smutno. Ze všeho. Děda je bez babičky úplně bezmocnej. Strašně se mu stejská, strašně zhubnul a prostě... je to šílený.

Vždycky když k dědovi přijdu, pořád čekám, že tam na mě babička vybafne, obejme mě a řekne mi ,,Ahoj Lucinko." Pořád čekám, že je to jen zlej sen, kterej 29.7. trvá už 7 měsíců. Ale pak mi dojde, že to prostě jenom zlej sen není.
Nepřála bych si nic jinýho, než to, aby se babička vrátila. Ale i tak vím, že je pořád s náma a kouká se na nás s úsměvem zeshora.

Chybíš mi, babi. Ani nevíš, jak moc.

Nejkrásnější fotka, co jsem kdy viděla a kterou jsem dnes našla u dědy. Babička a děda.


Enjoy the holiday!

4. srpna 2012 v 19:26 | Luczynka |  Můj deník
10 dnů a jedu kam? S Nikčou na FOO FIGHTERS!!!:)

Abych pravdu řekla, v posledních dnech jsem šíleně znuděná. Prospím za den třeba 17 hodin:D Už mi docházej nápady, co dělat. Všichni jsou někde pryč a na Lucii serou:D
Za posledních 14 dní jsem zkoukla 4 série (36 dílů) seriálu Skins, kterej jsem si neskutečně zamilovala. Bohužel jsem ale před chvíli dokoukala poslední díl úplně:D :'(
Na druhou stranu si tak říkám, že je mi docela fajn. Mám ještě (už jen) měsíc prázdnin před sebou, nemusím nic dělat, můžu spát, do kolika chci, můžu chodit domů, v kolik chci, můžu dělat věci, který během školního roku dělat nemůžu a nestihám dělat.
Ale i v těch... dalo by se říct nudnejch dnech, bylo mnoho dní, který byly opravdu fajn a užila jsem si je:)
15. července jsem dala opravdu výpověď v tom fujtajbl Mekáči a áááááá, už to tam fakt nechci ani vidět:D Nejlepší je, že odtamtud prej odešlo za den třeba 8 lidí. Asi nejsem sama, koho ten přístup k zaměstnancům štval.
Jak jsem takhle doma, sama, celý dny a nemám nic na práci, zas zažívám trochu nostalgii a vracím se do minulosti. Přemejšlím nad tím, co bych udělala jinak a co bych naopak zopakovala.

Tuhle jsem hledala asi tak rok a půl.A popravdě, fakt chytám depku z toho, že za měsíc napochoduju na tu posranou obchodku a zas rodiče zkásnu o pár tisíc. Jo, paráda...

Jak si užíváte prázdnin vy? Co máte ještě v plánu? Pište, ať se aspoň nějakejma zážitkama pokochám:D
PS: Děkuju za hromadu krásnejch komentářů, který mě ujišťujou v tom, že má cenu tady pokračovat:)
Speciální dík patří Lený Kent, která mi svejma komentářema dokázala vykouzlit úsměv na tváři:)

PS2: 12. října jedu na koncert The Elijah a Hawthrone Heights!!!:)Vzpomínka.

1. srpna 2012 v 7:59 | Luczynka |  Mé fotky

Každej den vzpomínám na ty bezkonkurenčních 5 dnů a na ty zážitky.
Bylo tam tak moc fajn!:)
Tak jen doufám, že příští ročníknezrušej a bude se opakovat, protože už teď vím, že prostě jedu:)