Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Červenec 2012

Neobvyklá Praha.

29. července 2012 v 20:42 | Luczynka |  Mé fotky
V pondělí jsme se s tetou, sestřenkou a strejdou vypravili do Prahy. Původně to měl být výlet, chtěli jsme se projít po Praze, ale nakonec se to nějak nevyvedlo. Vlastně úplně celý se to nevyvedlo. Všichni jsme byli otrávený, nepříjemný a celkově to nebylo moc fajn.
Nakonec jsme se byli podívat jen na Vyšehradě, z kterýho jsem extra unešená nebyla, ale bylo to i tak fajn:D :)
V úterý jedu do Prahy znovu, tentokrát s mamkou a se sestřenkou, ale to bude v trochu jiným stylu:D :P

Hudební sny.

24. července 2012 v 21:25 | Luczynka |  Můj deník
Před rokem a půl mě napadl tip na článek. Něco o hudebních snech.
Jsem hudební maniak, člověk, kterej bez hudby nevydrží ani minutu. Pořád mám něco v uších nebo reprácích, objíždím desítky koncertů za rok, utrácím za ní ročně tisíce a radši si koupím lístek na koncert, než abych si koupila kalhoty:)
Můžu být ráda za to, že mám takovou mamku, kterou mám, která mě v koncertech sice nepodporuje, ale dává mi určitou volnost.
Rok a půl si tu píšu seznam hudebníků, který bych někdy v životě chtěla za každou cenu vidět a slyšet.

Na prvním místě jsou rozhodně Placebo. Kapela, kterou několik let zbožňuju. Většina textů mě dostává do kolen, většina textů je hodně depresivních. Ale člověk si při nich hodně uvědomí. Tak, jako jsem si uvědomila já. Poslouchala jsem je v jednom pro mě hodně důležitým období a hodně mě ovlivnili. V roce 2009 jsem je propásla, společně s dalšíma skvělejma kapelama, na Rock for people a dodnes mám výčitky. Ale já věřím, že se sem vrátí.

Na druhým místě jsou 30 seconds to mars. Tenhle hudební sen se mi už splnil v červnu 2011 a v tu chvíli a dalších pár měsíců poté jsem byla ten nejšťasnější člověk na světě. Pro mě nejsrdcovější kapela mýho života. Miluju texty, miluju tu hudbu, miluju Jareda, Shannona, Toma. Miluju jejich osobitej styl, miluju jejich přístup k publiku, kterej jsem na žádným koncertě ještě nezažila. U mě to jsou naprostý jedničky, o tom žádná.

U Viktočina splavu

21. července 2012 v 20:07 | Luczynka |  Mé fotky
V rámci dovolené jsme se podívali i do Babiččina údolí.
Strávila jsem tu asi půl hodiny a zkoušela jsem dlouhou a krátkou závěrku :D

Bylo tam krásně.

Duha.

19. července 2012 v 20:12 | Luczynka |  Mé fotky
V pondělí jsem jela se skvělejma lidma na chatu, byla to strašná mega akce:D Chlámali jsme se od rána do rána, byli jsme spolu a bylo nám moc fajn:) Byli jsme na krásný vesnici a tyhle fotky vznikly právě tam.
Strašně pršelo, pak najednou přestalo a začalo prduce svítit slunce. Toho jsem samozřejmě využila a vyčkávala jsem na duhu:) A vyplatilo se to.
Jsem na ty fotky fakt pyšná, maj nádherný barvy, líbí se mi i ta kompozice.
PS: Ani jedna fotka není nijak upravovaná.Dovolená na sídlišti

14. července 2012 v 22:08 | Luczynka |  Můj deník
Není to vtip. :D Už druhým rokem jsme se vypravili s taťkou, jeho přítelkyní a dalšíma 8 lidma na dovolenou do Čech. Minulej rok jsme byli na krásný vesnici, v kouzelným pronajatým domečku, okolo samá příroda. A tak jsem se těšila i letos. Po hodině a půl jsme hledali místo, kde máme bydlet a projížděli jsme sídlištěm. Jen tak vtípkem jsem nadhodila: ,,Tak tati, tady bydlíme ne?" ,,No, tady v tom paneláku ve třetím patře," zasmál se taťka. Najednou jsme ale zastavili a viděli náš domeček. Doneček na sídlišti mezi panelákama. No, opravdu jsem tomu nemohla uvěřit:D Že strávíme dovolenou na sídlišti. Nikdo to nevěděl.
Vevnitř to bylo ale fajn a jelikož jsme ani neplánovali být moc doma, protože jsme chtěli vejletovat, tak jsme si z toho ani moc nedělali:)
V neděli jsme si udělali výlet na Černou horu, vyjeli jsme lanovkou a nahoře se kochali nádhernou přírodou a milionama kytek. Potom jsme navštívili Jánské lázně, kde jsem si dala tu nejlepší zmrzlinu na světě a ten nejhorší trdelník, co jsem kdy jedla:D
V pondělí jsme se vypravili do ZOO do Dvora Králové. Popravdě, líbí se mi víc naše liberecká zoo. Potom jsme nasedli do auta a projeli ZOO autem. Tu vyhrazenou část pro to. Je mi to proti srsti... projíždět mezi zvířatama autama. Ale jo, bylo to docela vtipný, když nám před autem zabrzdila zebra a strkala nám hlavu do okýnka:D
Ve středu jsme si udělali výlet do Ratibořic do Babičinna údolí. Čekala jsem od toho trochu něco jinýho a trochu víc, ale výbornej trdelník to jistil:D :) Po Ratibořicích jsme jeli do hospitálu Kuks, kde se mi moc líbilo.
Ve čtvrtek mi bylo hrozně zle(od pondělí jsem začala bejt nějaká nachcípaná) a tak jsme se vydali jen na 2hodinovej výlet do "bunkrovýho městečka" Stachelberg, kde jsme sestoupali po schodech 45 metrů hluboko do podzemí, kde byli 4°C. Moc na tohle nejsem, ale výlet byl:D
V pátek jsme vyrazili do Adržbachských skal, kde bylo moc pěkně:) Sice byla nejdřív šílená zima, kdy jsem na sobě měla 3 mikiny, ale pak bylo fajn fajn:) Po výšlapu mi taťka koupil vynikající kebap a mně bylo hned líp:D
A dneska jsme jeli domů. Už jsem se těšila, protože ta atmosféra mezi lidma tam, by se dala krájet, jak byli všichni nervní a nepříjemný.

PS: Zejtra jdu naposled do mekáče, dávám výpověď a už mě tam neuviděj:D
PS2: V pondělí jedu po dlouhý době zase s lidma na chatu, kde to bude mega akce:D
PS3: Pořád mám v hlavě Rock for people a nemůžu to dostat z hlavy:D

S taťuldou:)


Zážitky z Rock For People

7. července 2012 v 12:08 | Luczynka |  Koncerty
Pořád to nějak nemůžu rozdejchat. Jsem jen několik hodin doma, ale strašně ráda bych se tam hned vrátila.
První den nedopadl moc dobře, začalo strašně pršet, Hradec byl úplně zaplavenej, všude bahno, bouřka. Nikča odjela domů, takže jsem tam zůstala s ostatníma. Ale ani to mi nemohlo zkazit náladu. Byla jsem tak nadšená z toho, že jsem tam byla, že mi bylo všechno úplně jedno:)
S Terezkou jsme šly na Charlie Straight, na Anetu Langerovou, která mě strašně překvapila, protože to bylo úplně nádherný, na Tomáše Kluse, kterej byl fakt úplnej magor:D Do 4 do rána jsme kecali u stanů, pili jsme a bylo nám moc fajn:)
Druhej den byl o něco lepší. Bylo teda neskutečný vedro, sluníčko pálilo fakt silně, ale to nás neodradilo od toho, aby jsme si neužili Enter Shikari, na kterých jsem si vypařila duši, The Subways, který byli naprosto skvělí, I killed the prom queen, na kterých nebylo moc lidí, ale byli moc parádní, úžasný a příjemný Two door cinema club a na závěr se 3/4 hodinovým zpožděním The Prodigy, kteří byli sice dobří, ale byla jsem zklamaná z publika, protože jsem si myslela, že zrovna na ně budou lidi pařit jako o závod. Ale na druhou stranu se není čemu divit, když koncert byl ve čtvrt na 12 večer a všichni byli po náročným dnu vyčerpaný.
3. den se to popravdě nedalo moc vydržet, protože bylo neskutečný vedro, kdy bylo snad 50°C na slunci. Užila jsem si nádhernou Selah Sue a Flogging Molly, ale při vystoupení The Kooks se začal hrozně zvedat vítr, všechno lítalo, stánky padaly, blesky bouchaly a najednou strašnej slejvák. Kvůli týhle situaci zrušili Refused, Orbital, Faith No More(ještě, že je neposlouchám, protože bejt velkej fanoušek a přijít o největší trhák RFP, to bych asi nechtěla no). V 0:20 měl vystupovat Skrillex, na kterýho jsem se těšila ze všeho nejvíc. Ale nebylo vůbec jistý, jestli kvůli počasí vystoupí. Stáli jsme v 1. řadě u uzavřený stage a sekuriťák nám řekl, že koncert nebude, že se to ruší a ať jdou lidi domů. Chytla jsem hysterickej záchvat, kdy jsem nadávala, měla jsem v očích slzy a bylo mi naprosto šíleně. Všichni odcházeli. Ale asi za 10 minut nám ten sekuriťák řekl, ať utíkáme na Youtube stage, že tam vystoupí Skrillex. S Nikčou jsme se vzaly za ruce a utíkaly jsme tisícema lidí, nebraly jsme ohledy, prostě lidi nelidi. Hlavně to stihnout. Přilítly jsme a zrovna začal hrát First of the year. Byla jsem v sedmým nebi. Brečela jsem, řvala jsem, pařila jsem neskutečným způsobem. Bylo mi tak strašně moc fajn.
Je to týpek, stoupl u mě neskutečným způsobem. Hrál ve stage, která měla kapacitu 3000 lidí a na festivale bylo cca 35 000 lidí. Jenom 3000 mělo možnost ho vidět. Ostatní lidi vyháněli kvůli bezpečnosti. Řeknu vám, jsem opravdu strašně šťastná, že zrovna já jsem byla mezi těma 3000 lidí, protože přijet na fesťák fakt jen kvůli Skrillexovi a potom ho nevidět, protože mě tam ochranka nepustí, to bych se asi fakt zabila. Sice mě mrzí, že jsem neviděla tu jeho show plnou efektů, protože to bylo fakt narychlo a není jednoduchý to připravit. Ale i tak je to pro mě fakt týpek, kterej se zachoval jako profesionál a nevysral se na nás! Dík!!
A poslední den, včerejšek, byl už katastrofální, co se týče slunce. Málem jsem zkolabovala, protože to byl fakt masakr. Z pod mostu na RFP jsem se podívala a poslechla výborný From dawn to fall a potom jsem si šla zapařit do první řady v tom největším sluníčku na Architects, na který jsem se fakt těšila. Bylo to výborný. Sice nás na tom koncertě byla tak polovina, než by byla, kdyby nepařilo sluníčko, ale aspoň jsme se nemačkali:D
V 18:30 jsme odjely domů, totálně spálený od sluníčka, ale s dobrým pocitem u srdce, už jen třeba kvůli tomu, že jsme ze 35 000 lidí viděly toho Skrillexe:)A taky kvůli tomu, že jsme to i za těch šílenejch podmínek, co byly, zvládly. Byl to prostě šílenej punk!:D

Tak příští rok znova:)ROCK FOR PEOPLE!

2. července 2012 v 20:29 | Luczynka |  Můj deník
Nemůžu tomu uvěřit, pořád jsem jak ve snu:D
Před 2-3 lety jsem začala strašně toužit po tom, abych se dostala na Rock for people. Minulej rok mi to nevyšlo, protože jsem byla v Paříži. Hodně mě to štve, protože minulej ročník byl naprosto bezkonkurenční. V prosinci jsem začala maminku přemlouvat, aby mě pustila aspoň tenhle rok, odpověď bylo jasné "NE". Pak to vypadalo nadějně, pak zas ne, pak jsem to teda neřešila, ale Nikča vyhrála lístek, a tak jsem začala přemlouvat znova, odpověď opět "NE". :D
V sobotu a v neděli jsem byla ale hodná holka, uklízela jsem, co jsem viděla, vařila jsem obědy, trávila čas a mamkou a prostě jsem se snažila:D A co? Vyšlo to:)
Skákala jsem radostí, protože...uh, v tomhle krásným počasí sedět doma a propásnout takovou akci, to by se mi fakt nechtělo:)
Lístek jsem objednávala dneska ráno, nemám krosnu, nemám spacák, nemám stan, ale to se pořeší:D Miluju věci na poslední chvíli, fakt no:D
Balím věci, beru jen to nejnutnější, ale zas to vypadá, jak když jedu na měsíc:D
Dobrý je to, že přijedu v pátek v noci nebo v sobotu ráno a v sobotu v 11 dopoledne jedu s tátou na dovolenou:D
Ježiši, já miluju takhle nabitej program! Ale myslím, že to tím končí:D

Co vy? Jedete? Na co se těšíte nejvíc?
Já se popravdě nejvíc těším na tu festivalovou atmosféru. Zažila jsem sice desítky koncertů, ale festival je festival a prostě se těším na to, až budeme pařit 4 dny do rána a bude to strašně skvělý! :)
Z hudby se nejvíc těším na mýho černovlasýho vyholenýho hobitka Skrillexe, na kterým se vypařím, jako jsem se nikdy na ničem nevypařila:D Pak The Subways, The Prodigy, Charlie Straight, T. Klus, Enter Shikari, I killed the prom queen, August burns red, Two doors cinema club, Tata Boys, Refused, The Kooks, Selah Sue, Flogging Molly, Orbital, Niceland, H20, Architects, Irie Revoltés, The asteroid galaxy tour, Vypsaná fixa, Dreadzone,... :))

Těším se jak malá holka na Vánoce. Doufám, že nebudou moc velký bouřky!!:D


Mega show!!!

Miovaný triko:D ♥