Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Duben 2012

My new love.

28. dubna 2012 v 19:56 | Luczynka |  Mé fotky
Jak už jsem v předchozím článku psala, ve středu večer jsem si objednala mojí první zrcadlovku, která mi včera dopoledne dorazila:-) Obrovská rychlost:-)
Po zrcadlovce jsem toužila cca 4 roky, před necelejma 2 rokama jsem jsem si koupila lepší kompakt, kterej byl na úrovni horší zrcadlovky.
Jelikož jsem ale našla brigádu a VYDĚLÁVÁM SI :D, můj první cíl byla zrcadlovka:-)
Zatím si nemůžu na nic stěžovat, jsem s ní spokojená. Sice se s ní musím ještě pořádně naučit, ale tak o tom to je:-))
Pro zajímavost je to Nikon D3100:-)


No time, no time...

26. dubna 2012 v 21:38 | Luczynka |  Můj deník
Začínám si uvědomovat, že tady na to pěkně kakám. Každej den mám chuť sednout k blogu a začít psát dlouhý články. Jenže...ono není moc o čem. Můj život začíná nabírat pořádnej stereotyp. Vstát, do školy, ze školy, do práce, z práce, domů, zapnout pc, "dělat školu", vypnout pc, jít spát, vstát, do školy, že školy, do práce, z práce, domů, zapnout pc,................
Vím, že jsem si to takhle sama vybrala, ale začíná mě tenhle život trochu nudit.
Jediným světlým bodem jsou pátky. Co si budeme povídat, páteční večer doma jsem nestrávila už tak půl roku. Každej pátek se toulám po hospodách(spíš po jedný oblíbený:D), domů se vracím v půl 3 nebo spím po kamarádkách a kamarádech:D
To mi tak připomíná minulej pátek, na kterej moc dobrý zážitky nemám:D Vypravila jsem se s kamarádkou na pivo, jenže se nás tam nakonec sešlo TROŠKU víc:D Nakonec jsem skončila se 4 pivama, panákem zelený a 70% absintha. Lucinka nejdřív strašně v pohodě, frajerka, ale pak najednou pic a komatila jsem hodinu na stole a nebyla jsem schopná vnímat:D Poznala jsem asi milion novejch lidí a prej jsem si strašně ráda povídala:D (jinak si nepovídám, jsem trochu uzavřená a nebavím se s lidma, který neznám:D). Nakonec mě přítel záhadným způsobem dotáhl k němu domů a já měla celou sobotu parádní kocovinu:D Ještě, že máma nebyla doma:D Ale jo, mě tyhle akce prostě strašně bavěj!:-) Sice si už připadám jako mírnej alkoholik, moje játra a PLÍCE už rozhodně nemůžou vypadat zdravě:D
V práci jsem si dala pravou ruku na 200°C gril, když jsem ho čistila, samozřejmě jsem s tím musela na pohotovost, měla jsem 1 cm vysoký puchejře a teď to vypadá, jak kdybych měla ňákou nemoc:D
16.4.2012 se nám taky narodila koťátka (britská modrá kočka):-) Mám z nich strašnou radost. Kdybyste někdo měl zájem, napište:-)
A s čím jsem se taky chtěla pochlubit tak to, že včera jsem si objednala konečně zrcadlovku a zejtra ji budu mít doma:-) Ale o tom další článek:)


tip na giveaway:

Shopping on Ebay - cross ring

17. dubna 2012 v 21:43 | Luczynka |  Můj deník
Jsem ulítlá do prstenů, o to líp, když jsou velký a masivní.
Po tomhle jsem pokukovala už strašně dlouho a když jsem ho na ebayi našla za $ 0,99 a ještě k tomu bez poštovnýho, bylo jasný, že je můj. Takže 19 Kč prstýnek z ebaye, jo dobrý:-)
Přišel mi asi za 10 dní, což je normální.
Začala jsem bejt na ebayi docela závislá, prosedím u něj několik hodin a vyhlížím, co by mohlo bejt dál moje:P
Co vy a ebay? Zkušenosti?:-)


Pocit zoufalství.

12. dubna 2012 v 19:35 | Luczynka |  Můj deník
Co si budeme nalhávat, už se zase potřebuju někde vykecat, dostat to ze sebe.
V pátek jsem měla pocit nejšťastnějšího člověka na světě, bylo mi fajn, byla jsem hozená v dobrý náladě, zdálo se, že se mi nemůže nic posrat. Nebo spíš... jsem to tak nějak vysadila z mysli a dělala, že je všechno fajn.
V úterý jsme po 2 tejdnech dostali opravený čtvrtletky z matiky. Učila jsem se na ni asi 6 hodin. Spočítala jsem několik papírů příkladů, uměla jsem to. Ale co? Dostala jsem za 4. Jedna z nejhorších písemek ve třídě. Jsem na sebe naštvaná, fakt jo.
Matikářka nám nabídla doučko na látku, co bereme teď. Řekla, že bude v pondělí a pak nám taky řekla, že si ve čvrtek(dneska) napíšeme písemku. Takže doučování je mi úplně k hovnu, protože z dnešní písemky dostanu na 90% za 5. Nechápu to. Začínám se strašně bát, že prolítnu. Protože po dnešní písemce mi bude vycházet po průměru pětka. Nevím, co mám dělat. Jsem úplně zoufalá.
Začínám strašně litovat, že jsem na tu posranou obchodku šla. Měla jsem jít na tu umělku, kde bych z toho aspoň něco měla. Z týhle školy nemám absolutně nic. Jenže...co pak s umělkou no.

Navíc je mi zas tak nějak na nic, vrací se mi milion věcí z minulosti, který jsem myslela, že už jsou pryč. A ono prej né. Žere mě to, docela dost.Úplně normální:D

Máme těhotnou číču, tenhle týden by se to mělo narodit:-)Naše 7mi hodinová návštěva v Mekáči v Praze:D

Se ségruškou na Petříně.


Koncert Silverstein a We are the ocean, 6. 4. 2012

7. dubna 2012 v 17:13 | Luczynka |  Koncerty
Tenhle článek bych potřebovala zařadit do dvou rubrik, jen škoda, že to technicky nejde.
Jak jsem psala v minulým článku, chystala jsem se do Prahy. Jela jsem tam kvůli koncertu jedný z mojich nejoblíbenějších kapel - Silverstein.
Kamarádka se nabídla, že pojede se mnou a počká na mě někde s někým, až budu já na koncertě. Byla jsem ráda, že mě v tom nenechala samotnou a měla jsem aspoň takhle s kým jet, i když na koncertě jsem byla sama(což mi ale nijak moc nevadilo).
Do Prahy jsme přijely v půl 12, jely jsme k Lennonově zdi, prošly části města, šly na Petřín(jely lanovkou:D) a pak jsme se sešly s kamarádem. Kamarádka s ním byla sama, já šla nakupovat, i když jsem si ze 4 hodinovejch nákupů odnesla jednu čelenku:D
V 18.45 otevírali Palác Akropolis, kde jsem si nejdřív přišla trochu blbě, protože jsem tam byla fakt úplně sama mezi cizejma lidma:D Jako vždy jsem se dostala do 1. řady u pódia, takže jsem si nestěžovala:) Jako předkapela hráli moji milovaní We are the ocean, měli to skvěle nazvučený, Dan Brown byl fakt neodolatelnej(ať žijou pokérovaní chlapi:P). Jediný, co mě mrzí tak to, že nedali ani přídavek. Potom nastoupili milovaní Silverstein, kteří měli fakt nadupanej playlist, neskutečně jsem si to užila, fotila jak o závod, natáčela videa a to se mi taky vymstilo, protože foťák mi spadl z repráku na zem a napraskl mi plast u objektivu, takže paráda.
Po koncertě jsem si šla koupit tričko, z kterýho jsem šíleně nadšená a taky jsem čekala, až se objevěj všichni členové:P Když se objevil Shane Told ze Silverstein, bylo to jasný:D ... Mám několik fotek, popsanou celou vstupenku podpisama, a ježiši, bylo to ÚŽASNÝ!!!!
Poprvý jsem se na koncertě rozbrečela, prostě jsem měla neskutečnou husí kůži a pak najednou ukápla slza. Někomu to bude připadat komický, pro mě to něco znamená, protože prostě ta hudba mě dokáže dostat fakt do kolen.
Po koncertě jsme strávili skoro 8 hodin v Mekáči, protože jsme neměli kde spát:D Ráno jsme hodinu a půl jezdili metrem, aby jsme se zabavili:D A v půl 8 ráno KONEČNĚ domů!:D
Pravda je ale taková, že do Liberce se mi zpátky fakt nechtělo, protože v Praze mi bylo fakt fajn.
Co vy? Podnikli jste taky někdy takovouhle bláznovinu?:D

PS: Fotky nejsou nic moc, ale... špatný světlo a né zas až tak kvalitní foťák dělá svoje:)

Se Shane Toldem:-) Zpěvák Silverstein:-)


Se všema z We are the ocean:-) Týhle fotky si FAKT vážím!!:-)


S Alfie Scullym:-) Kytarista WATO


S Danem :-) Zpěvák WATO

Silverstein:-)


Koncert Imodium

5. dubna 2012 v 23:00 | Luczynka |  Koncerty
Včera jsem byla podruhý na koncertě Imodium. Jo, byli bezvadný, mám je strašně ráda, jejich texty se mi zarejvaj do hlavy.
Sice nás tam bylo asi 30, ale co, bylo to fajn.
Zítra chystám cestu do Prahy, o tom bude další článek, protože to bude AKCE:D

Co vy? Znáte Imodium?