Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Březen 2012

Pár nafukovacích dnů...

29. března 2012 v 15:38 | Luczynka |  Můj deník
Ani nevíte, jak jsem se na tenhle moment těšila. Až si sednu k počítači, otevřu blog a začnu psát.
Za poslední dny se toho stalo tolik. Na jednu stranu jsem ráda, že ten program mám tak nabitej, na druhou stranu mě to ale neskutečně vyčerpává a absolutně nic nestíhám.
16.3 jsem byla na koncertě Vypsaný Fixy, bylo to parádní, jsem jsem si to neužila naplno, protože mi nebylo dobře. Pak jsme šli do jednoho klubu s broukem a kamarádama a domů jsme přišli ve 3:D Bylo to strašně fajn, strašně jsem si ten večer užila.
Minulej tejden jsem strávila v posteli, zánět nosohltanu. Po dvou dnech jsem umírala s nudou, ale jak se ty dny, co můžu bejt doma krátily, začala jsem si to doma užívat:D
V pátek jsme šla s mojí pivní vílou Nikčooou na akci zvaná "rokenrolka". Šly jsme spolu někam přesně po půl roku, na den přesně. Pořád jsme někde lítaly, pily pivo, drbaly, smály se a ježiši, bylo mi tak strašně fajn:-) Kolem půlnoci jsem pak byla s kamarádama, s kterejma jsem si to taky užila:-) Domů jsem dorazila skoro ve 2 a od 11 jsem měla jít do práce do Mekáče na 8mi hodinovku. 8 hodin smažit hranolky, no co víc si přát, že:D:D :/
Večer jsem šla s broukem a kamarádem na mandarinkový pivo(říkejte si, že jsem prase, ale bylo FAKT DOBRÝ!), skoro v půlnoci jsme pak vařili špagety a ráno jsem šla do práce.
Tejden ve škole mi strašně utekl, dneska jsme psali čtvrtletku z matiky... fuuuuu, vůbec nevím. Mám z toho strašně smíšený pocity, ale řekla mi, že jedno cvičení mi NEJSPÍŠ nebude počítat, protože jsem týden chyběla. Tak doufám. Protože jestli dostanu 5 ze čtvrtletky, propadám z matiky.
Taky jsem konečně zase po půl roce dostala uvolnění na tělocvik, to znamená, že na něj ZAS NEMUSÍM:D Jen mě štve, že mi ho ten debil nenapsal už v září. A taky to znamená, že ve čtvrtek mám školu jen do půl 1 a to je co? To je parádní!
Jinak ta brigáda... je šílená:D Jako jo, asi jde o zvyk, ale...frrrr, je to strašná makačka a každej den smrdím fakt jak hranolka:D Nejvíc mě sere to buzerování od manažerů, na to si fakt asi nezvyknu. Dávám si tam ještě tak 1-2 měsíce, dýl to fakt nedám. A navíc... ztratila jsem prostě veškerej volnej čas, nemám čas na školu, na přítele, na to, abych se plácla doma. Takže myslím, že ta zrcadlovka, co jsem si chtěla za ty peníze koupit, asi padá:D

BTW: Tipy na giveaways


Neskutečnej song. Depresivní a nabuzující energii.


DIY t-shirts

22. března 2012 v 18:53 | Luczynka |  Má výroba
Po dlouhé době zase článek, který se bude týkat mého tvoření triček:-) Pořád mě to baví, i když už trochu míň, než dřív, ale ještě pořád je to takovej velkej koníček, kterýho bych se nerada vzdala:)

Kdybyste měli zájem o nějaké, které mám tady vyfocené, nebo klidně i s vlastním návrhem, není problém, napište na mrs.luczynka@seznam.cz a domluvíme se:-)
Cena: 260,- (v ceně zahrnuto nové tričko, barva, další materiály a práce)


Můj botník.

14. března 2012 v 19:09 | Luczynka |  Mé fotky
Tak konečně. Desítky z vás mi psalo, abych udělala článek o mým botníku. Tak jsem si řekla ,,Proč ne." :-)
Vím, že mi to trvalo strašně dlouho, ale teď je už vážně tady:-)
Do bot jsem úplnej úchyl, nedovedu si představit, že bych chodila třeba ve 2 párech bot.

Ty nejkrásnější boty, co v botníku mám. Nevýhodou je ale jejich nepohodlnost a to, že s těmito podpatky po našem městě lítat moc nemůžu. Značka Catwalk.

Botky od slečny z votočvohoz. Jen co jsem je viděla, už jsem věděla, že musej bejt moje:-)

První botky, v tý době pro mě, na vysokým podpatku:-) Z Deichmmana


PPrvní boty na platformě, z Nextu.


No, we'll never ever learn.

11. března 2012 v 13:22 | Luczynka |  Můj deník
Za poslední dny se toho vlastně moc nestalo, jen ty dny po prázdninách byly docela šílený a já byla ráda za jakoukoli volnou chvíli.
Jsem na sebe pyšná, z němčiny jsem měla druhou nejlepší písemku. Je to detail, ale když já tu němčinu tak nesnáším, že tohle vážně udělá radost:D Z matiky jsem dostala DVOJKU (!!!), což je u mě hodně divný:D A co to znamená?:D Už nepropadám z matiky:D
Ve středu jsem měla školu jen do 9:30 (víc takovejch dnů!!), protože jsem potom šla k doktorce, kde jsem čekala 2 hodiny, kvůli zdravotnímu průkazu na brigádu. Odpoledne jsem šla kamarádovi píchnout ucho a jo, zas jsem si užívala ten pocit, že někomu můžu něco propíchnout jehlou:D :P
Ve čtvrtek jsem šla s mojí paní Jablíčkovou, kterou jsem dlouho neviděla(posraná dálka!!!) a je prostě neskutečný, jak hodina s ní dokáže změnit náladu:-) Potřebovala bych ji u sebe každej den, abych nemohla myslet na píč*viny.
V pátek jsme byli se školou v divadle na Romeo a Julii a řeknu vám, takovou pr*el jsem už dlouho nezažila:D
A včera jsem strávila večer s drahým, koupili jsme pizzu, víno a koukali jsme se na MTV na koncert Paramore(teda, spíš jsem ho k tomu donutila:D).

Zejtra píšem milion písemek, a mně se do toho učení vůbec nechce dneska. Nejradši bych se plácla do postele, vzala knížku a čau. A taky bych potřebovala zkouknout pár filmů. (bože, udělej, aby měl den aspoň 48 hodin).
Ve středu jdu podepisovat smlouvu na brigádu a já už si pomalinku dělám takovej wishlist, co nutně v budoucnu potřebuju:D

BTW: Už zase začínám propadat 30 Seconds to Mars. A vůbec mi to nevadí a vůbec mě nesere, že s tím každýho štvu:D

Na tohle video, co jsem pořídila na jejich koncertě v červnu, se koukám pořád a vhání mi to slzy do očí, protože CHCI ZPÁTKY!!! :-(
A taky tohle

Moje úchylácký tapety za poslední dva tejdny:P


Kostel.

9. března 2012 v 14:34 | Luczynka |  Mé fotky
Jednoho krásného slunečného odpoledne jsem se vypravila na 3hodinovou procházku s foťákem na krku a sluchátkama v uších. "Putovala" jsem po místech, na které mám hodně vzpomínek. Vzpomínala jsem, dostala jsem šíleně nostalgickou náladu, několikrát jsem se zastavila, koukala na ono místo a se slzama kráčela dál.
Podle mě je občas dobré si takovou cestu udělat a zavzpomínat na staré časy.
Tenhle kostel miluju nejvíc z celé části toho, kde jsem se procházela. Tolik vzpomínek.Enjoy the day!

5. března 2012 v 20:22 | Luczynka |  Můj deník
Pondělí večer, přede mnou hromada školy, noty čekající na klavíru, ale stejně si nemůžu pomoct a musím napsat. Mám opět strašnou chuť psát, ale jsem strašně líná.
Minulej tejden jsem měla prázdniny. V pondělí jsme odjeli do středy s partou na chatu. Bohužel nás nakonec jelo míň, než jsem očekávala, hodně mě to štve. Ty tři dny byly fajn, ale bylo špatný počasí, a tak se nedalo jít ani ven.
Ve čtvrtek a v pátek jsem lenošila, uklízela, malovala trička. A sobotu a neděli jsem strávila s kamarádkou, jen tak jsme se poflakovaly po městě, chodily jsme do fastfoodů, fotili jsme, smály se, pomlouvaly:P a bylo nám dobře.
Navíc začalo být o víkendu krásně, a to mě hned navodilo patřičnou energii a dobrou náladu. Když jsem viděla, že se v sobotu teplota na teploměru vyšplahala na 26°C na sluníčku, opravdu jsem strašně jásala.
Mám propitý játra, překouřený plíce, ale bylo mi dobře, fakt. :-) Jen bych ty prázdniny potřebovala ještě tak měsíc, abych stihla všechno, co bych stihnout chtěla a potřebovala.
Dneska jsem zase byla s kamarádkou, sedly jsme si do parku, četly jsme zajímavou knížku(:D:D), potom se k nám připojil kamarád, kterýho jsem dlouho neviděla. Pak jsem měla namířeno domů, ale zastavili mě staří "přátelé", a tak jsem s nima hodinu pobyla a zjistila jsem, že si s nima nemám absolutně co říct. A to jsme spolu dřív trávili každej den celý odpoledne. Je to smutný, ale nemrzí mě to.
Měla bych se jít vrhnout na tu školu, jinak nad tím budu zas sedět do 2 do rána.
Mějte hezkej tejden!