Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Koncert Adept, More Than A Thousand a Walking With Strangers, 15.12.2011

16. prosince 2011 v 23:56 | Luczynka |  Koncerty
Tak zase po nějaký době taková recenzička na koncert:-)
Na koncert jsme se vydali s Markétkou (s kterou jezdíme na koncerty skoro všude spolu:D) a ještě s jednou holčinou. Z Čerňáku nás měl odvýst nějakej její příbuznej, ale místo 17:40 si myslel, že jsme říkaly v 18:40, takže trošku nervíčky, že to nestihnem:D Nakonec jsme to stihly přesně na 19.00, kdy otvírali klub. Když jsme vešly do klubu, byly jsme hodně překvapený. Klub byl v budově s VŠ kolejema a bylo to strašně malinkatý. Kapacita 180 lidí, ale určitě nás tam bylo víc.
Začala hrát první kapela Walking With Strangers. Na ty jsem tam fakt nejela, na mě je to až moc tvrdý. Všichni začali běhat v kruhu, moshovali, pogovali. No fakt jsem se o sebe bála. Ještěže jsem stála na straně a měla jsem u sebe zeď:D Asi po 15ti minutách nastoupili úžasní More Than A Thousand, který jsem si fakt užila. Zpěvák byl neskutečně milej, má skvělej hlas a naživo jsou prostě výborný.
A jako poslední vystoupili Adept. Neskutečně jsem se na ně těšila. A teda...takovou akci, jako byla včera, jsem už dlouho nezažila. A vlastně to asi není myšleno ani v kladným slova smyslu. Někteří se chovali fakt jak hovada, byli neskutečně bezohlední a já se bála, že přijdu o zuby, nebo že skončím někde ušlapaná na zemi.
K Adeptům... Robert sice umí do mikrofonu blejt, ale zpívat podle mě neumí. Naštěstí jsem tím nebyla až tak překvapená, předtím jsem koukala na jejich pár videí. Ale i přesto jsem si ten koncert neskutečně užila.
Na to, že já na koncertech nepařím (ze zdr.důvodů), tady prostě nešlo nepařit. Dneska mě strašně bolí za krkem, ale vím, že to za to stálo.
Po koncertě za náma přišli kluci z MTAT a WWS a začali na nás mluvit. Samozřejmě... naše angličtina:D Zezačátku jsem nerozuměla vůbec nic, ale pak to už šlo líp :-) Myslím, že kdybychom tam klábosili třeba hodinu, fakt si pokecám :P
Chtěli s náma jít pít (pamatujete si, jak jsem byla na Imodium?:D), ale jelikož jsme museli za půl hodiny jít, trochu to nevyšlo:D Pak mi několikrát řekl "I love your hair soooo much" a hodil na mě takovej hezkej pohled:D O tohle jsem se snažila 2 roky, aby se moje vlasy někomu líbily! Yes!!:D
Jenže pak se nás zeptali, kolik nám je a já jediná byla ta "odvážná" a řekla jsem sixteen :D Oběma zklapla čelist, řekli "byeee" a zmizeli:D Víte, jak jsem se cejtila?:D:D
Pak za náma teda ještě přišli a řekl mi, že vypadám na 20 a že to není urážka, ale kompliment. A že doufají, že nás uvidí na příští show. :-)
Nezapomenutelnej večer:-)


Walking With Strangers:-)
More Than A Thousand :-)Adept:-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 17. prosince 2011 v 12:15 | Reagovat

Heej já chci taky :-D Jenže já se nikam nedostanu protože mě mamka nepustí :-D Si budu muset ještě půl roku počkat, pak mě možná pustí na mástry .. ale stejně pojede semnou jak jí tak znám :D A ta první fotka jak tam jste je hrozně roztomilá :-D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama