Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Prosinec 2011

Roztátá zima.

29. prosince 2011 v 16:04 | Luczynka |  Mé fotky
Řekla bych, že jedny z nejlepších fotek, co jsem kdy vyfotila. Miluju kapky.
Budu ráda jak za milé komentáře, tak i za kritiku, z které si vemu mnohem víc, než z komentáře "Pěkné fotky."Christmas presents.

25. prosince 2011 v 21:07 | Luczynka |  Můj deník
Možná je to ubohý a možná vám budu připadat jak rozmazlenej jedináček, ale mně článek o dárkách, co člověk dostane, přijde jako dobrej nápad. Vždycky mě takovýhle články bavilo číst, kochat se jimi.
Plus mi pár z vás psalo email, ať o tom článek udělám, a tak vám děkuju za inspiraci :-) Aspoň tu nebude mrtvo.
Myslím, že Ježíška jsem měla bohatýho a určitě si nestěžuju, i když bylo to divný, neslavit Vánoce s tátou, ale až o den dýl. Nojo, to je život.
Prázdniny si užívám, zítra odjíždím s drahým na chatu do středy a ve čtvrtek spolu jedeme k jeho známým až do Novýho roku. Těším se. Moc.

Největší radost ze všech dárků mi udělal tenhle kabát. Dva roky jsem sháněla červenej, slušně vypadající kabát, a před Vánocema jsme ho s mamkou konečně našly:-) Navíc si myslím, že červená barva ke mně jde. :-)

Sháněla jsem původně trochu jinou tašku, ale tu jsem nikde neobjevila, tak vyhrála tahle:-)

Do těhlech šatů jsem se maximálně zamilovala!!!


Kate Moss lipstick

23. prosince 2011 v 18:07 | Luczynka |  Make-up a nehty
Tyhle rtěnky jsou teď na každým fashion blogu, a ačkoli do týhle skupiny můj blog nezařazuju, o tuhle rtěnku se s váma musím podělit taky.
Jestli hledáte rtěnku, která nevysušuje rty, dlouho vydrží(mně kolem 5 hodin), je hodně pigmentovaná a krásně voní, tak jsou rtěnky z kolekce od Kate Moss rozhodně tou nejlepší volbou.
A další plus vidím v krásným obalu. Kombinaci černý a červený barvy miluju.
Já ji koupila v Rossmanovi na začátku prosince za 95Kč, když měli 25% slevu na veškerou Rimmel kosmetiku. Jinak ji seženete okolo 130Kč :-)
Já se rozhodně chystám ještě na další odstíny.I have never felt this way...

18. prosince 2011 v 23:53 | Luczynka |  Můj deník
ZASE je neděle, ZASE jsou pozdní noční hodiny, ZASE tu čumím do obrazovky a ZASE mám náladu takovou, jakou fakt mít nechci.
O tejdnu ve škole mluvit nebudu, byl to asi ten nejpohodovější tejden od září. Furt nám něco odpadalo a bylo to fajn. Sice jsem strašně nanervy z matiky, ze který mi vychází skoro 4 (dřív sjem měla 1,2), ale...who cares.
Pátek byl asi nejhorším pátkem, co kdy byl. Měla jsem jít s kámošema na akci, ale nakonec to nedopadlo, všichni se na mě vykašlali a já jsem seděla v PÁTEK večer doma. Měla jsem strašný nervy, se vším jsem házela, byla jsem nepříjemná, a tak jsem myslela, že se z toho ten pátek trochu vybiju. Ha ha a ještě jednou ha. Večer jsem proseděla asi se třema litrama horkýho čaje, koukala jsem na dojáky, přemejšlela zas úplně nad vším, vzpomínala a celkově to byl prostě strašně na nic večer.
Včerejší odpoledne jsem strávila na koncertě v našem obchodním centru, kde jsme zpívali. No větší trapas před celým Libercem jsem si fakt udělat nemohla.
Po koncertě jsem se sešla s tou nejskvělejší slečnou, kterou jsem kdy mohla potkat (jednou jí věnuju dvacetimetrovej článek!!!) a s kamarádem a dělala jsem jim trochu křeníka no:P :D Ale tak nějak si už zvykám. Šli jsme do čajovny (kde bylo další bum) a já si ten večer tak strašně užila, že to byla asi náhrada za ten nevydařenej pátek. Ve třičtvrtě na 10 večer jsme šli navštívit mýho maroda, vypili jsme půlku medoviny a celýho ferneta(fuj, nesnáším ho:D:D) a když jsem šla na autobus, všechno to na mě zas spadlo. Z velký části to bylo tou přiopilostí a prostě... ty poslední tejdny byly perný a mně se to vrátilo zase v jeden večer. A přetrvalo to až do dnešního večera. PARÁDA.
Navíc se mi před chvílí stala věc, kterou jako jednu z mála nedokážu vystát, jsem naštvaná, do školy nic neumím, nechce se mi tam a v sobotu jsou Vánoce? AHA.

Trocha hudební inspirace, která mě posledními dny provází. Samý depkoidní, tak se omlouvám (kdybyste měli typy na další takový, prosím prosím)

Birdy...15tiletá slečna, která má neskutečnej hlas a za poslední měsíce mě každá její písnička dostane absolutně na kolena...


Keane... dlouholetá láska.

Tuhle mám od mojí paní Jabkový(mimochodem, ta spřízněná duše, o který jsem psala už o pár řádků výš). Fiona Apple - slečna s překrásným hlasem...

Tuhle mi včera pustila taky paní Jabková. Poslouchejte text. Krucipüsky jsem nikdy ňák moc nemusela, ale začínám jim hodně přicházet na chuť.

Za poslední dny už asi po 654695654655átý. You me at six. ♥

A tohle hodnotím jako největší pecku za poslední tejden. Brand new jsem poznala OPĚT díky paní Jabkový a tahle písnička je nepřekonatelně úžasná. Text. ♥

Koncert Adept, More Than A Thousand a Walking With Strangers, 15.12.2011

16. prosince 2011 v 23:56 | Luczynka |  Koncerty
Tak zase po nějaký době taková recenzička na koncert:-)
Na koncert jsme se vydali s Markétkou (s kterou jezdíme na koncerty skoro všude spolu:D) a ještě s jednou holčinou. Z Čerňáku nás měl odvýst nějakej její příbuznej, ale místo 17:40 si myslel, že jsme říkaly v 18:40, takže trošku nervíčky, že to nestihnem:D Nakonec jsme to stihly přesně na 19.00, kdy otvírali klub. Když jsme vešly do klubu, byly jsme hodně překvapený. Klub byl v budově s VŠ kolejema a bylo to strašně malinkatý. Kapacita 180 lidí, ale určitě nás tam bylo víc.
Začala hrát první kapela Walking With Strangers. Na ty jsem tam fakt nejela, na mě je to až moc tvrdý. Všichni začali běhat v kruhu, moshovali, pogovali. No fakt jsem se o sebe bála. Ještěže jsem stála na straně a měla jsem u sebe zeď:D Asi po 15ti minutách nastoupili úžasní More Than A Thousand, který jsem si fakt užila. Zpěvák byl neskutečně milej, má skvělej hlas a naživo jsou prostě výborný.
A jako poslední vystoupili Adept. Neskutečně jsem se na ně těšila. A teda...takovou akci, jako byla včera, jsem už dlouho nezažila. A vlastně to asi není myšleno ani v kladným slova smyslu. Někteří se chovali fakt jak hovada, byli neskutečně bezohlední a já se bála, že přijdu o zuby, nebo že skončím někde ušlapaná na zemi.
K Adeptům... Robert sice umí do mikrofonu blejt, ale zpívat podle mě neumí. Naštěstí jsem tím nebyla až tak překvapená, předtím jsem koukala na jejich pár videí. Ale i přesto jsem si ten koncert neskutečně užila.
Na to, že já na koncertech nepařím (ze zdr.důvodů), tady prostě nešlo nepařit. Dneska mě strašně bolí za krkem, ale vím, že to za to stálo.
Po koncertě za náma přišli kluci z MTAT a WWS a začali na nás mluvit. Samozřejmě... naše angličtina:D Zezačátku jsem nerozuměla vůbec nic, ale pak to už šlo líp :-) Myslím, že kdybychom tam klábosili třeba hodinu, fakt si pokecám :P
Chtěli s náma jít pít (pamatujete si, jak jsem byla na Imodium?:D), ale jelikož jsme museli za půl hodiny jít, trochu to nevyšlo:D Pak mi několikrát řekl "I love your hair soooo much" a hodil na mě takovej hezkej pohled:D O tohle jsem se snažila 2 roky, aby se moje vlasy někomu líbily! Yes!!:D
Jenže pak se nás zeptali, kolik nám je a já jediná byla ta "odvážná" a řekla jsem sixteen :D Oběma zklapla čelist, řekli "byeee" a zmizeli:D Víte, jak jsem se cejtila?:D:D
Pak za náma teda ještě přišli a řekl mi, že vypadám na 20 a že to není urážka, ale kompliment. A že doufají, že nás uvidí na příští show. :-)
Nezapomenutelnej večer:-)

Don't cry! Just say "fuck you" and smile.

10. prosince 2011 v 20:19 | Luczynka |  Můj deník
Mám strašnou chuť napsat článek na téma týdne - "Pod maskou", protože jsem se tak za poslední týdny cítila dost často. Ale nějak mě nechce navštívit múza, abych napsala něco smysluplnýho. Tak teda asi nic.
Tenhle tejden byl divnej. Jsem furt strašně unavená, ve škole mi nic nejde. Skoro propadám z matiky, a to jsem měla v pololetí minulýho 1. Z písemek běžně dostávám 4 a jsem z toho solidně na nervy. Němčinu taky mrvím jak můžu. Možná bych měla nasadit nějakej režim. Jenže vím, že mi to vydrží tak tejden.
Předchozí týdny jsem chodila domů každej den kolem 9 večer, je divný, že teď chodím domů v 6. Grrrr. Trochu mě to štve.
Snažím se začít zase číst. Dřív jsem měla jednu knížku na tejden, jenže teď čtu jednu knížku dva měsíce. Není na to žádnej čas a strašně mě to mrzí, protože mám seznam tolika knížek, co chci přečíst, že z toho začnu za chvíli fakt bláznit, že nic nestíhám.
Poslední dny hodně vzpomínám na minulost. Celkově. Ozvalo se mi strašnejch lidí, s kterejma jsem měla v minulost hodně společnýho. A celý to na mě vždycky spadne. Hlavně večer. Kdybyste se mě zeptali, kdy naposled jsem večer nic neřešila, byla jsem úplně v pohodě a šťastná, nedokázala bych vám odpovědět. Je to fakt dlouho.
Tenhle víkend jsem se rozhodla, že nebudu dělat nic jinýho, než se válet doma, relaxovat, koukat na filmy, číst, kreslit, malovat na trička a poslouchat hudbu. Občas to takovejhle víkend fakt chce.
Ve čtvrtek jedu s Marki do Prahy na koncert Adept, More than a thousand a Waking with strangers. Strašně moc se těším. Ještěže máme v pátek od 9:D A celkově máme příští tejden strašně v pohodě, furt nám něco odpadá.
Co víc ještě říct... Snad už jen nějaká hudební inspirace a fotky.

Dneska jsem se do ní úplně zamilovala.
Nějak mě chytli Pearl Jam. Hlavně ty pomalý depkařský písničky...
Od Peťulky...
Tuhle jsem za poslední tejden poslechla asi tak 300×

Strašně jsem se zamilovala do Warpaint:-)


Fotím si vlasy. Je to zas ňáká moje momentální úchylka nebo nevím...


Můj výtvarnej koutek a strašnej bordel.

Kreslím. Koho? Jareda:-)

Takhle vypadá momentálně moje postel. S tričkama, který jsem za poslední dobu vytvořila.

Poctivě chodím na sborový zkoušky, protože máme příští týden koncert před celým městem. OMG, to bude trapas.
Čtu povinnou četbu...A vlastně teď taky pořád jím. Připadám si jak těhotná.


I'm the winner!:-))))

9. prosince 2011 v 16:59 | Luczynka |  Můj deník
Nějak nemám nápad na další článek, a tak mě napadlo udělat článek z toho, jaký jsem měla za poslední dobu štěstí:P
Vyhrála jsem 3 giveaway(s) a nemůžu tomu uvěřit:P

První jsem vyhrála u Boo a jsou to tyhle krásný placky, který vyrábí šikovnej macomix a mohla jsem si je sama vybrat:-) Jsou originální a prostě je miluju!


Follow your dreams...

5. prosince 2011 v 0:25 | Luczynka |  Můj deník
Povinně poslechnout


Dopadlo to všechno, jak jsem chtěla.
Shrnutí posledních dnů:
 • udělala jsem strašnejch kravin
 • dala jsem si pauzu s O.
 • ublížila jsem hodně lidem
 • poznala jsem slečnu, která mi teď neskutečně pomáhá ve všem. Je úplně stejná jako já. Červený vlasy, propíchaný uši, lev, stejný názory, stejná hudba, stejnej styl oblíkání. Je jako můj klon ♥
 • minulou sobotu jsem vypila přes půl vodky, dvě piva a vykouřila strašnejch cigaret, a udělala jsem strašnej úlet, domů jsem přišla v 1 a máma mě málem zabila
 • udělala jsem strašně unáhlenej krok a začala jsem chodit s člověkem, ke kterýmu jsem hodně cítila a ještě pořád v sobě něco mám, ale ten vztah se stát neměl a bylo to strašně uspěchaný
 • ten vztah jsem ukončila, ale ulítávala jsem dál
 • zjistila jsem, jaký jsou lidi svině a jak člověku neuměj přát štěstí a přitom se strašně tváří, jak chtějí, abych byla šťastná
 • po pár dnech tohoto života jsem si ale uvědomila, že takhle žít nemůžu a že bez O. žít nemůžu ani kdybych chtěla
 • utrpěla jsem 3 dny těžký deprese a to, že jsem si dřív říkala, jaký mám strašný depky, to se s tímhle fakt srovnávat nemohlo - celá jsem se klepala, měla jsem úplně zmrzlý ruce, nešly zastavit slzy, nemohla jsem se na ni soustředit
 • dneska jsem udělala O. přepadovku a přišla jsem mu všechno povědět
Dopadlo to tak, jak jsem chtěla. Všechno jsme si vyříkali. Samozřejmě jsem nečekala hned odpuštění, bude určitě nějakou dobu trvat, než si zase získám tu důvěru, přeci jen, byl to jeho nejlepší kamarád(což mě teď strašně trápí).
Měla jsem v hlavě strašnej bordel. A popravdě? Vážně jsem ráda, že se stalo to, co se stalo. Všechno má svoje klady. A já si kvůli tomuhle uvědomila strašnejch věcí.

Vím, že musím vypadat jak děvka, ale... asi kdo neví, nepochopí. Jsem ŠŤASTNÁ a věřím v lepší budoucnost.
Já se jen zase potřebovala vypsat, tak se omlouvám.


Červenovlasá.

1. prosince 2011 v 22:03 | Luczynka |  Mé fotky
Možná je to hodně odvážný sem dát takovouhle fotku, ale myslím, že není zas až tak moc odvážná, aby se nemohla publikovat:-) Ráda experimentuju, provokuju a ráda jsem středem pozornosti.
Fotku jsem před chvílí publikovala na fejsbůůček a popravdě mě hodně překvapily reakce ostatních. A takovejch ohlasů. :-)
Fotka vznikla v úterý, kdy jsem nešla do školy a takhle vypadám, když vylezu z postele:P
Focena bez stativu, za špatnýho světla, vlastně bez úprav, jen mírné rozmazání za mnou :-) Nebyl záměr nafotit nějakou extra uměleckou fotku, vlastně to bylo žčista z nudy:-)
Líbí? Nelíbí? Názory uvítám:-)