Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Říjen 2011

Nezapomenutelný koncert Mira Šmajdy

31. října 2011 v 19:23 | Luczynka |  Koncerty
A další článek do rubriky Koncerty. Líbí se mi, jak se začíná pěkně plnit:P

Tenhle koncert byl vlastně takovej plánovanej neplánovanej. Když jsem se dozvěděla, že tady Miro bude, dokonce u nás ve městě, neříkám, že jsem z toho úplně jásala, ale chtěla jsem tam jít. Navíc, když jsem zjistila, že jako předkapela budou mí oblíbení Mother's angels. Ti ale bohužel na poslední chvíli koncert zrušili, a tak zůstal jen Miro.
Chystaly jsme se tam s holkama, ale nakonec to dopadlo tak, že jsem tam šla jen se Zuzkou.
Líatky jsem kupovala v pátek, ve svátek, v půl 9 večer. Další večer byl koncert.
Popravdě, nějak extra se mi tam nechtělo.
Na druhou stranu mě tam ale pořád něco lákalo. Když byl Miro v Super Star 2009, fandila jsem mu od první chvíle. Zaujal mě jak vzhledem, tak hlasem, tak tím, jakou uměl udělat show a jak z toho byli všichni mimo.
A tak jsme tam prostě šly.
Když jsme přišli do klubu, kde měl koncert být, trochu nás zarazilo, jací lidé se tam nachází. Nemám nic proti lidem středního věku, jenže v tom klubu bylo vážně tak 75% lidí, kteří ve středním věku byli. Čekala jsem hysterický 13ti letý fanynky, ale toho jsem se bohužel(nebo naštěstí?) nedočkala.
Je pravda, že klub, kterej je fakt docela malej, byl zaplněnej asi tak do 3/4, ale i přesto to byl slušnej koncert.
Když přišel na podium a začal zpívat, naskočila mi husí kůže. Asi jako vždycky, když jsem na nějakým koncertě. Ale tentokrát to bylo jiný... Přece jen, je něco jinýho bejt na koncertě 30Seconds to Mars a bejt od sebe 10 metrů a bejt na Mirovi a bejt od sebe 1,5 metru.
K jeho hlasu nemám slov. Nikdy ho nepřestanu obdivovat, protože to, co on dokáže s hlasem, dokáže málokdo.
Když začal zpívat cover Dream on, písničku, na který s kámoškou ulítáváme 2 roky(díky němu), málem jsem tam omdlela. :D A ty vejšky, který zazpíval, neuvěřitelný.
Když skončil zpívat, odešel z podia a hodně mě zamrzelo, že ačkoli jsme křičeli o přídavek, prostě ho nezahráli. V tom vidím asi jediný minus.
Po koncertě se vrátil do klubu ke stolu, kde měl autogramkarty. Všichni se k němu nahrnuli a sápali se po něm, po podpisech a po fotkách s ním. I nám se podařilo ukořistit fotku s podpisem (dokonce i s věnováním:P) a fotky, na kterých jsme s ním:-)
Ten přístup, jakej k lidem měl, mě prostě strašně potěšil. Nemám ráda ty celebrity, který zazpívaj, poděkujou a čau. Dobře, asi to je taky tím, jak dlouho kapela/zpěvák/zpěvačka vystupuje, ale stejně, přístup, jakej má Šmajda byl kouzelnej. Neměl problém s lidma komunikovat, fotit se s nima, neustále se usmívat a pak si dokonce pár slečen odvedl do šatny, aby si s ním popovídaly:-)
Mám z toho koncertu neuvěřitelný pocity a jen co se tu objeví, jdu na něj znova.


Bohužel fotek z koncertu mám asi 10 a vůbec se nepovedly, jsou rozmazaný - kvůli strašně špatnýmu světlu. Zato jsem ale skoro celej koncert nahrála, i když nejlepší zvuk to není, protože jsem stála úplně u repráku :-) Tak se aspoň pokochejte:P

Btw: Více videí na mém Youtube kanálu

Dream on

Kvapky

Jedna kravina za druhou, ale ty nejlepší prázdniny...

29. října 2011 v 12:46 | Luczynka |  Můj deník
Je toho na mě za poslední dny strašně moc... Vlastně za poslední týdny a měsíce.
Jsem z toho všeho solidně na prášky. Fakt jo. Nejradši bych se zahrabala někam 20 metrů hluboko a už nevylezla.
Všechno mě strašně štve, jsem strašně nervní, jsem nepříjemná, každej večer mám depku.
Je to strašně kreténský období.
Nejsem si sebou vůbec jistá. Vůbec v ničem. Připadám si jak loutka.

Na druhou stranu jsem ale zažila asi nejlepší podzimní prázdniny.
Ve středu jsem vstávala ve 4 ráno a jeli jsme s O. a kamarádama na chatu.
Bylo nás 6 a bylo to strašně fajn. Mám ty lidi strašně ráda a jsem ráda, že jsem ten čas strávila právě s nima.
Byly to takový dva trošku chlastací dny:D Teda...alespoň pro mě :D Míchala jsem to všechno dohromady, 2 piva, 3 skleničky vína, medovina a půlka flašky zelený. Ale nebylo mi vůbec špatně, no..ale nechtějte radši vědět, jak jsem dopadla:D Katastrofa:D
Ale miluju tu odvázanost, která při opilosti je. Jsem strašně stydlivej člověk, a tak si opilost vážně užívám, protože to je jediná doba, kdy se nestydím a jsem prostě jiná :-)
Ve čtvrtek jsme přijeli večer, a tak jsem čtvrteční večer strávila koukáním na seriály.
Včera jsme byli za babičkou v nemocnici. Ježiši, nesnáším nemocnice. Mám z nich strašnej pocit. Ale naštěstí je už babičce líp. Ani nevíte, jak jsem za to ráda.
Večer jsem se s kámoškou a dalšíma asi 15ti lidma vypravila do našeho libereckýho klubu na akci, kde se vždycky sejde celej Liberec. Čekali jsme skoro půl hodiny na bus a pak jsme se do něj nevešli, na facku:D
Nakonec jsem tam ale skončila úplně s jinejma lidma, než s kterejma jsem tam šla. Zjistila jsem, že mnohem radši trávím čas s klukama, než s holkama. Je to takový... úplně jiný a je mi prostě líp. A tak jsem páteční večer od 21:00 do půl 1 strávila hlavně s kamarádem, s kterým jsme byli i na tý chatě a dobře jsem si s ním popovídala. Taky máte u nějakejch lidí pocit, že vám naprosto rozuměj? ... Smála jsem se tam jako magor, smála jsem se úplnejm kravinám, ale bylo mi tak FÁÁÁJN.

Dneska jdeme do toho stejnýho klubu na koncert Mira Šmajdy. Jo, mám ho ráda, má dobrej hlas a je sexy! Když byl v Super Star, fandila jsem mu a štvalo mě, že nevyhrál. A na ten koncert přijede TV Prima a Očko. Parádička:D


Within Temptation, Praha, 21.10.2011 - report

24. října 2011 v 16:49 | Luczynka |  Koncerty
Jak už asi víte z toho, kolikrát jsem se tu o tom zmínila, v pátek jsem navštívila s drahým Prahu a šli jsme na koncert Within Temptation.
Předtím jsme se ještě zastavili v Palladiu se záměrem, že něco nakoupím. Haha, koupila jsem si lesk z H&M za 29,- a podvazky z M&S. Veliký nákup.
Zůstali jsme tam asi do čtvrt na 7 a O. se divil, co budeme dělat hodinu a půl na místě koncertu.
Před koncertem jsem se sešla s kamarádkou a předala jsem jí tričko. A jen, co jsme tam přišli, trochu jsem se zděsila množstvím lidí, kteří stáli před halou. Nikdy jsem nebyla na nějakým obrovským koncertě, až teda na Apocalypticu, kterou ale nepočítám, protože tam byly trochu jiný podmínky tím, že to byl koncert venku. Vždycky to byly koncerty, kde bylo tak 300 lidí. Ale teda když jsme vešli do Incheba arény, naivně jsem si myslela, že se vervu do předních řad, jako to bylo na všech předchozích koncertech. Bohužel se tak nestalo a skončili jsme asi v 10-15 řadě. Samozřejmě ti největší magůrci si stoupnou dopředu, takže já s mýma 164cm jsem viděla úplný kulový.
Ve 20:00 začala hrát předkapela Triggerfinger, která mi prostě vůbec nesedla. Fakt jsem tam usínala a to doslova. Odpočítávala jsem minuty, kdy skončej:D Ale možná to bylo tím, že jsem byla strašně natěšená na WT.

A konečně začaly hrát Within Temptation a překrásná Sharon zazpívala první tóny. Řeknu vám, když začali hrát, dostala jsem strašnou husí kůži a skoro mi vyhrkly slzy, jak jsem z toho byla naměkko:-)
I přesto, že jsem vůbec nic neviděla, jsem si to neskutečně užila. Skoro celý koncert mám nahraný na videích, takže se na to můžu aspoň teď podívat, když jsem to neviděla tam:-)
Snad jsem nezažila takovej koncert, kde by byl zpěvák/čka tak čistá, jako zrovna Sharon. Žádný falešný tóny, všechno strašně čistý, jako na albu.
Z koncertu jsem nadšená a až se tu znova objeví, rozhodně jedu:-)
Stairway to the skies
Stand my ground

a další videa TADYWe were the victims of ourselves...

20. října 2011 v 19:59 | Luczynka |  Můj deník
Je toho strašně moc. Strašně moc, co bych chtěla napsat (sakra, já s tímhle začínám skoro všechny články!!!!), ale prostě není vůbec čas.
Vůbec na nic.
Jsem pořád v pohybu, pořád něco dělám. Jediný štěstí je to, že jsme skoro celej tejden nic nepsali, takže jsem se nemusela skoro šrotit. Zejtra teda píšem z literatury, ale tak ta problém nebude:-)
Tenhle tejden jsme měli dvakrát od devíti(včera a zejtra) a hned se ten tejden vede líp:D
Na následující dny to mám dost nabitý. Zejtra mám do 13:20, ve 13:30 mi jede tramvaj a ve 13:40 musím jet busem domů. Ve 14:15 musím jet zase zpátky (a to se musím převlíknout, upravit atd atd) a ve 14:30 nám s drahým jede bus do Prahy. Je to takovej miláček, že se kvůli mě obětoval a celý odpoledne stráví někde a já budu nakupovat:D Nechtěl mě pustit samotnou, ale já mám fakt strašnou potřebu nakupovat!:D Takže Palladium to jistí, a ještě když tam maj výročí, takže maj slevy:-) No těším se na to už skoro 2 měsíce a prostě to bude super!
Větší problém je ten, že večer jdem na koncert Within Temptation, takže nevím, kam dám moje nákupy:D Achjo. Ale to se ňák pořeší. Ááááá...a na ten koncert se taky strašně těším. Vlastně je to jedna ze skupin, na který jsem začínala poslouchat tu tvrdší hudbu. Cha.
Včera mi taky konečně přišla kreditka od ČSOB, a tak už můžu vesele vkládat a vybírat z bankomatu. A taky si konečně začít vybírat botky z Asosu nebo začít šetřit na botky od Jefrreyho Campbella. Chichi. No jo, jsem z toho účtu nadšená prostě:D
V úterý mi přišlo dalších 16 triček na namalování, trochu nestíhám, ale víkendy to jistí:D
Před chvílí jsem přišla ze sboru, kde je teď prostě dost dusno. V pondělí bych měla jet na soustředění kvůli budoucím koncertům, jenže prostě nemůžu. Ať už z rodinnejch důvodů, tak kvůli penězům, tak kvůli tomu, že si chci po 9 letech užít podzimní prázdniny. Při tom, jak nám to tam popisovala, co se děje a jak to má kvůli tomu, že nejedeme na soustřeďko těžký, jsem fakt měla málo k tomu, abych se tam nerozbrečela. Najednou mi to přišlo strašně líto. Prožila jsem tam 8 let, těch nejlepších let. Bezvadný akce, bezvadný zážitky. Jenže... na tý střední už prostě není čas jen na sbor.
Příští pátek je v našem nejlepším libereckým klubu mega akce, kde se vždycky sejde celej Liberec, a já vlastně nemám s kým jít, a dost mě to mrzí. V sobotu se s holkama chystáme na koncert Šmajdy:D Teda není to zas až tak kvůli němu, ale měli by tam bejt Mother's Angels, který mám fakt ráda:-) Ale tak na Šmajdíka se taky těším, když byl v SuperStar, hodně jsem mu fandila, a bylo mi fakt jedno, jak vypadal:-)

Na následující dny se těším, a vlastně pořádně ani nevím proč.

Fotek bohužel opět moc není :( Sice jich pár mám, ale jsem strašně líná je upravovat...


Cesta do ráje...

17. října 2011 v 21:38 | Luczynka |  Koncerty
Prostě se pochlubit musím.
Začala jsem bejt neskutečnej koncertovej maniak a vlastně většinu peněz utrácím pouze za lístky na koncerty:P
První fotka je vyfocená už na začátku září, ale pořád nebyla příležitost to sem dát:-)

První akce už proběhla, bylo to mega dokonalý (report).
Within Temptation nás s drahým čekají v pátek v Praze, fakt se těším:-)
A UDG nás čekají v listopadu, už na ně jdu potřetí :-)) ♥
A v prosinci , též v Praze, uvidíme s drahou naše drahé Adept. Jo ,to bude prostě nářez!
6. 4. 2012 tu jsou Silverstein, takže tam nesmíme s P. chybět, už podruhéé:-))
A 22. 1. 2011 tu je Alesana a další skvělý skupiny. To sice nevíme, jak vyjde, páč ta doprava je prostě strašná!:/
Ale rok 2012 vidím jako velmi koncertový rok:D :-))


Holubí...

15. října 2011 v 22:35 | Luczynka |  Mé fotky
Jednoho slunečného zářijového dne, když jsme šli s drahým z bazénu, jsem si nemohla odpustit tyhle holubí fotky.
Jsou zvláštní a mně se strašně líbí:-)

,,Do you really want me dead or alive to live a lie?..."

12. října 2011 v 17:21 | Luczynka |  Můj deník
Od koncertu je prostě milovaná! :-) A nemůže se mi nikdy oposlouchat.♥


Kdo uhádne, z jaký písničky je ten titulek, má u mě pusu!
Poslední dny jsou divný, i když si asi nemůžu na nic moc stěžovat. Potřebuju se vypsat, jen nevím čím mám začít. Mám toho na jazyku strašně moc, ale stejně 3/4 toho zapomenu a nenapíšu to sem.
V občance berem psychologii. Jsem do toho tak zažraná, jako jsem nikdy do žádnýho předmětu nebyla. Fakt mě to baví!
Ve čtvrtek jsme byli poprvý s tělákem v bazéně, panebože, takovej trapas. Neumím plavat pod vodou, všichni si dávali v pohodičce 3 bazény, já dala jeden a už jsem nemohla. Jo, kvůli těm ramenům. Úplně mě štve, jak mě ve všem omezujou!
Tak jsem byla včera s O. v bazéně ještě jednou, protože několik let plaval, ale prostě... já se to nedokážu naučit:D Ještě mě čeká 5 čtvrtků v bazéně, paráda.
V pátek to uteklo docela rychle, večer přijel O. strejda a "teta", který je 18:P a obešli jsme 2 čajovny. Pak jsme spali u něj.
O víkendu jsem měla depku z tý odporný zimy, nebylo mi dobře, a tak jsem víkend strávila u filmů, seriálů, dodělala jsem 30 triček do čajovny a pak se učila.
Pondělí uteklo strašně pomalu, v úterý jsme měli od devíti a odpoledne jsem před klavírem jela k babičce.
Dneska jsme psali nejlepší písemku z fyziky, i když ji nesnáším, ale takovýhle písemky mít pořád, tak si pískám :-)
Měla jsem do půl 1, pak jsem měla jet k druhý babičce, ale ujel mi autobus přímo před nosem, tak jsem šla 3 nebo 4km pěšky(v podpatkách!!!). Trápí mě, že je na tom babička zdravotně dost špatně, a tak mám strach:/ Na dědovi jsem viděla, že prostě sám nezvládá.
A před chvílí jsem přijela domů. Předtím jsem se stavila v Rossmannovi, kde jsem ukořistila zase pár věcí za 4,90Kč. No nejsem génius? :P
Teď poslouchám 30 Seconds to Mars, kochám se textama a za chvíli mě čeká učení se na matiku(ne, to prostě nedám), na velkej test z AJ(i když...s tím problém nebude:-)), na velkej test z NJ(s tím problém bude:-x), a na dějepis. Je toho zase strašně moc. Celej tejden skoro nic a teď si to musej všichni vynahradit.
V pátek se chystám s O. na chatu. Trochu si od všeho odpočinout. V sobotu musím odnýst konečně ty trička do čajky a v neděli jdu na 1.výročí čajovny:-)
Fotek opravdu moc nemám, nějak prostě není čas. Mrzí mě to, ale každej den domů přijdu v 6, a taky to hnusný počasí mě od toho odrazuje.
Mějte se pěkně.
Jo...a taky jsem vyhrála u Boo giveaway. Nemůžu tomu uvěřit. Poprvý, co jsem v GA něco vyhrála:D :-)))

Potopit se do knižního světa...

10. října 2011 v 18:09 | Luczynka |  Můj deník
Tenhle článek chystám už cca 2 roky, ale nikdy jsem se k tomu úplně nedostala.

Můj knižní život začal asi ve 3.třídě. Na naší základní škole jsme měli poměrně velkou školní knihovnu. Vždycky jsem byla trochu jiná. Byla jsem trochu vlk samotář, i když přátele jsem měla. Rodiče mě nechtěli pouštět ven, a tak mi nezbývalo nic jiného, než si najít svojí vlastní zábavu. A tak přišlo na knihy.
Jelikož jsem byla odjkaživa strašně tvořivej člověk, začala jsem na kníhách tvořících. Takový ty slabý sešitky, kde jsou popisovány různé výtvarné činnosti.
Jenže...pak jsem objevila část ve knihovně, která se nazývala "Dívčí romány". Prošla jsem si tam knihu po knize, koukala se na krásné obálky knih, a už to začlo. Nešlo se od toho odtrhnout. Vždycky jsem si půjčila okolo 6ti knížek, které se mohly půjčit na měsíc. Ale já všechny knihy měla přečtené za 2-3 týdny.
Všichni se divili, jak to můžu stihnout přečíst, jak to, že čtu tak rychle a prostě...cítila jsem obdiv. Rozhodně neříkám, že mě to nemotivovalo číst víc a víc :-)
V 6.třídě jsme si doporučovali při hodině ČJ knihy, které se nám líbí. Kamarád donesl knihu "My děti ze stanice ZOO". Paní učitelka nám o ní začala vypravovat, jak bychom si ji měli přečíst, že je to strašně zajímavé, a že to prožívá holka v našem věku.
Nedalo mi to, a hned ten den jsem šla do knihovny. Půjčit si tuto knížku. Přečetla jsem ji asi za 3 dny, nemohla jsem se od ní odtrhnout, úplně jsem to prožívala s Christiane (hlavní postava). A tak jsem ji přečetla ještě asi 12×. A nikdy mě neomrzela.
Od té doby jsem se už nezaměřovala na dívčí románky, ale hodně mě začala zajímat tématika "drogy". Odvážím se říct, že do dnešního dne mám přečteno tak 90% všech knih, které byly o drogách napsány.
Dále se zajímám o autobiografické knihy ze života, o autobiografické knihy z muslimských zemí. Co mi nikdy nesedlo, je fantasy a sci-fi. Nikdy, nikdy, fakt ne. Nebaví mě to, nelíbí se mi to a prostě... ne.

Neodsuzuji lidi, kteří nečtou, ale popravdě to prostě nechápu. Člověk se při čtení knihy dokonale vžije do úplně jiného světa, a dokáže aspoň na chvíli zapomenout na ten svůj.
Je sice pravda, že teď na knihy už nemám zdaleka tolik času, jako dříve, přibylo hodně školy, ubylo hodně času, ale kdykoli mohu, čtu. Knihy tahám všude s sebou. Když jedu autobusem, krátí mi to čas v něm. Když jdu k doktorovi, když čekám na bus, když se nudím o přestávce. Tohle jsem já :-)
Ale myslím, že za můj 16ti letý život, mám přečteno víc knih, než nějaký 50ti letý člověk.

Za poslední dobu se ale strašně rozšířily e-knihy. Souhlasíte s tímhle novým vynálezem? Já s tím nesouhlasím ani trochu. Nedokážu si představit, že bych v ruce nedržela hmotnou knihu, že bych necítila vůni papíru, že bych ní nemohla listovat. Že bych v ruce držela elektronickou placku, která by obcashovala několik desítek knih. Ááááá, co to vymysleli. Jedinnou kladnou věc vidím v tom, že když člověk jede na dovolenou, nemusí s sebou tahat těžké knihy a nezabírají místo.
Problém je ale v tom, že si myslím, že elektronické knihy tak ovládnou svět, že hmotné knihy za několik let zaniknou úplně.
A další problém vidím v DPH, které se za knihy musí platit a které chtějí od roku 2012 zvednout z 10% na 14% a od roku 2013 na 17,5%. Do háje, kde to jsme???
Upřímně mě mrzí, že je na knihy tak moc zapomínáno. Jsou to krásné věci.

S touhle fotkou jsem vyhrála 2.místo v soutěži "Nejlepší místo ke čtení"

Úplněk.

8. října 2011 v 20:15 | Luczynka |  Mé fotky
Jedné červencové noci jsem měla strašnou chuť fotit měsíc. A on byl zrovna úplněk.
Dopředu říkám, fotila jsem bez stativu. Jako stativ mi sloužilo zábradlí, o který jsem měla foťák opřeněj. Ale přeci jen, s 32× zoomem, to stejně šlo hodně špatně.

Abych pravdu řekla, za fotky jsem na sebe pyšná. Hlavně na tu třetí fotku, kde jsou po přiblížení vidět překrásný detaily!


Nemít čas je vyhovující.

5. října 2011 v 17:08 | Luczynka |  Můj deník
Jo, do tohohle duetu jsem se prostě tak trochu zamilovala, i když to je úplně prosti mýmu vkusu:D

Jestli se divíte titulku, já se vůbec nedivím vám, že se divíte:D. Asi jsem úplně zmagořila.
Jenže titulek není nic, než pravda. Zjistila jsem, že nemám vůbec na nic čas. Ráno jdu do školy, po škole na brigádu, v úterý mám do půl 7 klavír, ve čtvrtek do půl 7 zpěv, přijdu domů, zapnu PC, zkontroluju mail, mrknu na FB a na blog, zkouknu díl Ulice, pak zas posedím u PC, vrhnu se na školu a kolem 23:00 jdu zase spát.
Jsem člověk nesnášející stereotyp a myslím, že tenhle režim mě přestane hoooodně brzo bavit. Aspoň se ale nenudím...Zatím to zvládám, teda spíš "zvládám". Školu si moc nedávám, hlavně matiku ne. Začali jsme brát množiny a různý "podskupiny" k tomu. A fakt to nepobírám.
Začala mě bavit angličtina, konečně po několika letech, co mám AJ, máme učitele, kterej nás aspoň trochu učí dorozumívat se mluveně a ne jen písemně. Sice z toho mám ještě divnej pocit, mluvit před celou třídou, ale otrkám se, vím to:-) Angličtinou bych se chtěla v budoucnu aspoň trochu živit, takže se ji fakt chci naučit.
Ve čtvrtek jsem strávila 5 hodin nad psaním čtenářskýho deníku. Fakt, byla jsem z toho úplně na prášky. Taková otřesná osnova, no na facku! Ale zvládla jsem to, a dostala jsem jedničku. Aspoň něco. Tenhle měsíc mě čekaj Staré pověsti české, kde jsou po skoro 3/4 knížky samý obrázky:D Paráda!:D
V sobotu jsme byli na tom Ještědu, viz. předminulý článek, a odpoledne jsme měly se Zuzankou o měsíc opožděnou oslavu:P Tak to byl takovej fajn den:-)
V pondělí jsme jeli se třídou na exkurzi, kde jsme chodili po bývalých sudetách, šli jsme 15km, skoro všechno do kopce, takže parádička. Ale bylo to fajn, aspoň jsme byli bez školy, že.
A večer jsem šla na Prodlouženou(taneční), podívat se na kámoše, teda koukala jsem na ně asi 5 minut, a pak jsme se odklidili ke stolu k pivu za 38,-. Fuj, to už snad není možný!
Měla jsem na sobě boty na 14ti centimetrovým podpatku, takže mě po celým večeru vůbec nebolely nohy:P Pak jsme se s drahým nějak nepohodli, tak jsem ráda, že jsem tam měla Nikču, která mě po zbytek večera tak nějak držela:-)
Dneska jsem šla po chodbě a dala mi "letáček" s parfémem Hugo Boss, a ten papírek byl navoněnej, ale co je podstatný - představoval ho Jared Leto :D Tohle asi nemá cenu řešit, jsme obě takový trošku blázni:D :P
A víte co je prostě skvělý? Že se přes ten blog dá poznat tak skvělej člověk, jako je ona ! Jsem za to fakt vděčná. ♥
Zítra zkouší z dějáku, vůbec to neumím, pak musím udělat úkol na množiny(haha) a fakt se mi do toho nechce.

A teď jdu zkouknou druhej díl z pátý série Gossip girl. Miluju seriály!
Potřebovala jsem se vypsat.


Fialová.

4. října 2011 v 19:30 | Luczynka |  Mé fotky
Fotky jsou z dubna, kdy začalo všechno krásně kvést. Mám ráda kytky, mám ráda makro, mám ráda fialovou.


Čajování s východem slunce pod Ještědem

1. října 2011 v 20:06 | Luczynka |  Mé fotky
Dneska, v SOBOTU, jsme se s přáteli rozhodli, že vyrazíme na náš nejvyšší bod města - Ještěd. To není až tak neobvyklý. Ale my jsme vyrazili v 5 ráno:D Tzn. ve 4 vstávat. Měli jsme v plánu vyjít kopec pod Ještědem a pozorovat východ Slunce při pití čaje. Panebože, to byla taková nádhera. Fakr jsem strašně ráda, že jsem se uráčila vstát a vyšla jsem to. Za ten zážitek to vážně stálo. A zjistila jsem, že za východu se dělají nejkrásnější fotky. Ať už samotný východ Slunce, tak krásně osvětlený makro.
Tak se tu s vámi o pár fotek chci podělit. Nejlepší fotky prostě nedokážu vybrat, takže jich je víc.
PS: Začala jsem používat podpisy, protože jsem na netu našla moje fotky bez dovolení. Cha, to tak.