Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Květen 2011

Titulek článku nesmí být prázdný.

30. května 2011 v 19:48 | Luczynka |  Můj deník
No, už fakt nevím, co mám vymýšlet za nadpisy.
Za poslední 3 noci jsem naspala dohromady asi 10 hodin a dneska to na mě všechno dolehlo. Mám hlavu jak střep, bolej mě oči a jsem fakt neskutečně unavená. Taky to máte tak, že večer je vám hrozně fajn, nejste unavení, nedělá vám problém být dloouho vzhůru?? Já to takhle mám už odmalička, ale poslední cca 2 roky to trochu nezvládám.
Mám toho strašně moc. Jak do školy, tak doma, mojí zábavu. Potřebovala bych, aby měl den aspoň těch 30 hodin. Protože fakt vůbec nestíhám.
Jsem taková, že nechávám věci opravdu na tu úplně poslední chvíli, i když si vždycky řeknu, že to udělám hned a pak s tím nebudu mít starosti. Před 2 měsícema jsme dostali povinnou četbu a kdy jsem to četla? Začala jsem minulý týden, ale tím stylem, že jsem každej den přečetla 3 stránky a konec. A jelikož do zejtřka mám mít referát o tý knížce, včera jsem knížku začala číst trochu víc intenzivněji, a za včerejšek a dnešek jsem dohromady přečetla 171 stran:D Nedělalo by mi tohle problém přečíst i za den, ale to by mě ta knížka musela bavit. Jenže... mě fakt nebavila! A jsem zvědavá, jak budu dělat referát. Haha.

A taky mám zakázky na 40 triček, který musím namalovat. Sice 30 jich musí být až do půlky října, ale stejně:D Asi se z toho poseru:D

Včera jsem byla taky nakupovat. Teda...maminka:D A "vybojovala" jsem si krásný kraťasy z NY:-) Sice to není úplně můj styl, ale...trochu změnu to chce:-) A hlavně, mám jen jedny nebo dvoje kraťasy a to mi prostě nestačí:D A 129,- , no nekup to:D

A s mamkou jsme si koupily dvoje botky:)

Fotím 10.

29. května 2011 v 10:09 | Luczynka |  Mé fotky
Fotky za poslední měsíce:-) Budu ráda za veškerou kritiku(slušně řečenou), přeci jen, chci se v tom zlepšovat a zlepšovat:-)Rodinná žárlivost.

27. května 2011 v 16:17 | Luczynka |  Můj deník
Zajímalo by mě, jestli se toho děje i u jinjých než u mě?
Rodiče se před rokem rozvedli (teda, rozvedli se až teď v dubnu, ale od minulýho roku spolu nejsou).
Táta zklamal, ublížil, byl to hroznej šok. Ale...stalo se.
Vycházím s ním dobře. Co je nejhorší, vycházím dobře i s tou jeho. Na jednu stranu ji nenávidím k smrti, na druhou stranu je ale fajn. Máma nedokáže pochopit, jak s ním můžu vycházet po tom, co udělal. Podle ní bych ho měla nenávidět, nevídat se s ním, nebýt s ním v kontaktu, úplně na něj srát... A nejradši by byla, kdyby o mým životě nevěděl vůbec nic. Snad ani to, na jakou jsemse dostala školu. Nebo...aspoň takhle to všechno vypadá. Samozřejmě... trochu ji chápu. Je jasný, že to má furt v sobě.
Včera jsem se před dědou a babičkou (rodiče z máminý strany) zmínila, že jsem byla u babičky (máma táty) a samozřejmě...zas jsem byla hned ta nejhorší. Nebo alespoň děda měl furt nějaký kecy. Na ně prý nemám čas(což fakt není pravda, vídím se s nima každej tejden) a na druhou babičku čas mám. Fakt, ať žije žárlivost.
A dneska mi táta nabídl, abych s nima v neděli jela do Děčína do ZOO. Ani nevíte, jak ráda bych jela. Ale ne kvůli tátovi. Ale kvůli tý ZOO. Miluju zvířata a zas bych měla aspoň nějakou příležitost k focení. Jenže... ona mi to prostě jednoduše ZAKÁZALA. Prý, že jedeme k babičce a že její plány jsem věděla dřív, než jeho(bože, jak malá holka. A já jsem byla první a blabla...) Přitom...já bych k tý babičce přišla, byly jsme tak domluvený, protože ještě před tím, než byl návrh na ZOO, jsem měla ještě jiný plány. A samozřejmě ,,O tom teda nic nevím."
Prej pojedem do Děčína o prázdninách. A stejně to zas dopadne tak, že pojedeme do pr*ele jako vždycky.
Fakt, sere mě to všechno. Do posledního bodu.
Před tátou se bojím říct větu, abych náhodou neřekla něco, co jsem neměla a ,,Hlavně mu to neříkej."

Taky to znáte?


There's no truth, everyone's misguided.

24. května 2011 v 20:59 | Luczynka |  Můj deník
Vlastně se toho za poslední dny ani moc nestalo. Ale mám potřebu napsat.
Pátek jsem strávila ve společnosti skvělejch lidí na párty, měla jsem celej víkend jen pro sebe, protože mamka odjela pryč, v sobotu jsme vyrazily na Zombie Walk a doteď jsem na nás hrdá, že jsme se dokázaly z Liberce dopravit až na místo, kde sraz zombíků byl. Nebylo to jednoduchý:D Autobus, metro, přestup na tramvaj a ještě najít určitý místo:D Ale jo, našly jsme to:-) Neděle byla taková odpočívací, vlastně jsem nedělala nic, než že jsem koukala na filmy, seriály a válela se:P

Pořád nemůžu pochopit, proč nás v tý škole ještě takhle mučej. To je fakt nejhorší půlrok za všechny ty roky. A už mě to fakt nebaví. A i když mi na tom vysvědčení teď nemusí záležet, pořád si nemůžu pomoct a musím se prostě snažit, protože čtyřky na vysvědčení mít nechci.

Dneska jsem si udělala radost a koupila si pár věcí za peníze, který mi zbyly z Prahy:-)

Tyhle šaty jsem si neskutečně zamilovala:-) Začala jsem bejt zase hrozně úchylná na mašličky:) To už tu tak před 2 rokama bylo:D


Zombie Walk 2011 fotoreport

22. května 2011 v 12:26 | Luczynka |  Mé fotky
Včera, 21.5.2011 jsem se zúčastnila akce Zombie Walk. Akce je o tom, že se lidé převléknou za zombies, vymyslí si originální převleky a pak se prochází Prahou, kde zombíci ale musí být opravdu jako zombíci. Neměli by se smát, povídat si. Jen se plazit, chraptět, sápat se,...
Bylo to poprvé, co jsem na takové akci byla. Za zombie jsem ale nešla:-) Šla jsem jen jako fotograf. Ale příští rok se chystám i já jít za příšeru:P
Z některých zombí šel fakt strach:-) Ale to je účel:-) Kdo jste tam nebyl, tak se mrkněte aspoň na fotky:-) Bylo to fakt super:-)
Odcizení?

18. května 2011 v 22:43 | Luczynka |  Můj deník
Poslední dny mě trápí jedno a to samý. Osoba, bez který si nedovedu představit život. Ne, není to přítel. Je to kámoška. Nejlepší kámoška. Nebo je to špatný pojmenování? Já nevím.
V hlavě se mi toho motá šíleně moc a jsem z toho hrozně zmatená. Každej den ukápnou slzy a já to prostě... nezvládám.
Za poslední dva tejdny si připadám, jak kdybych byla nějaká věc, která způsobuje alergii. Vlastně si tak připadám už pár měsíců, ale tyhle dva tejdny to na mě fakt dolíhá.
Taky se vám někdy stalo, že jste se prostě s člověkem během několika dnů strašně odcizili?
Já né, že bych si s ní neměla co říct... Jen prostě...je to mezi náma hrozně divný. Napjatý.
Když se bavíme, cejtím z ní takovou...nepřítomnost. Cejtím, že mě úplně nevnímá. A přijde mi, že je jí úplně jedno, co plácám. Že jí jsem jedno.
Se všema ostatníma se baví normálně, ale když "přijde řada na mě", zas mi to připadá, že jí je všechno ohledně mě úplně jedno.
Teď si moc nedovedu představit, že spolu strávíme 4 roky ve třídě, 4 roky ve stejný lavici. Bojím se, že se jednou kvůli tomu, že se budem mít plný zuby tak rozhádáme, že to bude fakt špatný.

Mám z toho všeho depky. A že nejsou malý. Každej den. Několikrát denně. Vlastně pořád.

Nechci, abych vypadala jak sebelítostivá blbka. Ale někam jsem to napsat musela. Tak se omlouvám.
Fotky - Říjen 2010

17. května 2011 v 21:50 | Luczynka |  Mé fotky
Měsíc, ve kterým se toho hodně změnilo. Skončilo pár věcí a...mrzí mě to. Moc.
Asi tři fotky jsou focený Ayininým foťákem, tak jsem si fotky půjčila:P:-)


Design #57

15. května 2011 v 17:00 | Luczynka |  Designy
Vytvořeno: 15.5.2011
Můj názor: Práce s tím bylo na 4 hodiny, bylo tady šílenýho předělávání. Ale po dlouhý době jsem spokojená, fakt!:-)
Náhled:


A co třeba konec?

12. května 2011 v 22:53 | Luczynka |  Můj deník
Téda, řeknu vám, takhle znavená jsem nebyla už fakt dlouho. Poslední tejden skoro nespím. Každej den sedím do půlnoci nad školou, dodělávám plno nákresů na fyziku, dělám pořád nějaký výpisky, dělám úkoly, kterejm vůbec nerozumím. A učím se na písemky z látek, který vůbec nepobírám.
Největší strach mám teď z matiky. Mám hrozně málo známek oproti ostatním. Jenže, já za to nemůžu. Pořád někde lítám po doktorech. Skoro každej druhej den. Nehledě na to, že moje rameno se pořád nechce a nechce víc uvolnit a ruku prostě nezvednu. Po skoro 5 měsících po operaci. A tu jizvu taky nemám zrovna nejkrásnější:/
Tyvole, takhle nás nikdy nemučili s tím učením. Sakra, vždyť už by nám mohli dát pokoj, když už stejně ty známky nepotřebujem a příští rok už budem stejně všichni na jiný škole, ne? Plánovala jsem si, jak se na tu školu tohle pololetí vykašlu, jenže... je to šílený. A bojím se, že mě kvůli tý matice nepustěj dál.
Už by to fakt chtělo volno, fakt! Prázdniny. Úplnej pokoj od školy. Cestování. Výlety. Nový lidi. Bože, jak já se na tohle těším. No, aspoň končíme o tejden dřív než ostatní školy, protože budou dělat nový okna.

Dneska jsem vyrazila na "nákupy" . Ne, nekoupila jsem si boty:D Musela jsem kámošce koupit dárek a ze zbytku peněz jsem koupila něco sobě:-) Občas to chce si udělat radost, no ne?:-)

Strašně krásná.


Nový punčochy:-) Jsem z nich pořád vedle:-)

U babičky:-)

Lesk od Dermacolu za 22,- , to jsem ho tam fakt nemohla nechat:D A ten druhej taky ne:P
A nakonec jsem s nákupama skončila v Levnejch knihách:) Nákup za 29,- :-) Knížky vypadaj dobře, mám ráda autobiografie:-)

DIY trička za poslední dobu:-)

8. května 2011 v 21:39 | Luczynka |  Má výroba
Podle mě je zbytečný to tu zveřejňovat po jednom:-)
Tak to jde všechno hezky do jednoho článku:-)
Kdybyste měl někdo zájem o nějaké tričko se svým motivem, logem, napište mi na mrs.luczynka@seznam.cz
Cena za jedno tričko: 220,- s tím, že v ceně je zahrnuto nové triko, barva+další materiály, práce. :-)
Moje další trička jsou tady → http://luczynka.rajce.idnes.cz/DIY_Trika/

Pocit štěstí.

7. května 2011 v 20:23 | Luczynka |  Můj deník
Až na to, že se neskutečně nudím, je mi fajn.
Užívám si každej den. Teď jsem měla tejden volno, protože třída jeli na cyklisťák a tam já nemohla kvůli mýmu zdravotnímu stavu. Za ten tejden jsem byla schopná zkouknout celou sérii seriálu Pretty Little Liars. Druhá série je až 14.6.2011. Dneska jsem se taky dozvěděla, že příští týden je poslední díl druhé série The Vampire Diaries. A třetí řada? Až v září:/ Knížky stojej sice úplně za nic, seriál ale miluju, ačkoli už jsem taky malinko alergická na dnešní upíry^^
Včera jsem prožila krásný večer s drahým v čajovně, kde jsme skončili od 18:00 do 22:00 :-) Hrozně fajn:-) Navíc mám odtamtud kšeftík:-) Udělat 30 triček s logem čajovny k 1.výročí čajky. A to do půlky října:-) To jsem na sebe sice zvědavá, ale... jsem za to ráda:-)

Minulej tejden mi konečně přišly oboje botky a jsem z nich prostě úplně unešená:-)
Dneska to vidím ještě na nějakej film, vytvoření jednoho trička a knížku Dítě zvané ,,To" .
A začínám se neskutečně těšit do tý Paříže:-) I když kvůli tomu sice prošvihnu Bullety a Paramore na Rock for People:/

Mimochodem, nemáte někdo nějakej námět na dobrej seriál?:-)

Neskutečně uklidňující. Mimochodem, umělec, který udělal soundtrack k Amélii z Mortmartru. :-)Co oči nevidí, srdce nebolí.

6. května 2011 v 11:49 | Luczynka |  Na téma
Vážně jsem si přála, aby tohle téma týdne vyhrálo. Mám k němu blízko, na druhou stranu ale hrozně daleko.
Znáte to slovní spojení ,,Co oči nevidí, srdce nebolí." ? Souhlasíte s ním? Nebo jste naopak proti němu?
Já jsem proti. Přijde mi to hrozně sobecké.
Když přejdeme opravdu k samotné nevěře, já bych nevěrná být nedokázala. Dříve možná ano, ale teď ne.
Skoro 2 roky jsem šťastně zamilovaná a na nějakou nevěru už opravdu nemůžu ani pomyslet:-) Ale i kdyby se něco takového stalo, ať už z mojí strany či z jeho, jsme k sobě naprosto upřímní a vím, že bysme si i tohle řekli. A věřím, že by se to vyřešilo mnohem šťastněji, než kdyby jsme se to dozvěděli od někoho jiného. Možná jsem naivní, slyším to pořád, i když někteří začali věřit v mojí a jeho budoucnost taky, ae prostě...věřím tomu.

Ovšem ani já nejsem takový andílek, jak se možná zdá.
Ačkoli, jak jsem řekla, podvést bych nedokázala, před několika lety jsem byla i já součástí takové aférky. Byla jsem součástí nevěry vůči kamarádce. Ačkoli to nebyla úplná přítelkyně, vždycky jsme k sobě měli daleko, ale prostě... můj expřítel ji povedl se mnou. A věřte, že v tu chvíli jsem se opravdu zklamala. Zklamala jsem sama sebe, že jsem tohle vůbec dokázala. A občas mě to zamrzí i dnes, i když vím, že je to už dávno a dávno s tím člověkem nejsme spolu.

Ale, chybami se člověk učí.


Fotím 9.

2. května 2011 v 20:15 | Luczynka |  Mé fotky
Léto, krásně prosluněné léto. Nejkrásnější okamžiky s těma nejlepšíma lidma. Chybí mi to. Ale mám vzpomínky. To k tomu je ten foťák dobrej. Zachytne vše a vy se k tomu můžete kdykoli vrátit. Ať už s úsměvem na rtech nebo se slzami v očích.