Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Březen 2011

Víte co by to chtělo? Někam vypadnout, daleko!

31. března 2011 v 22:39 | Luczynka |  Můj deník
Musím si postěžovat. Musím si vylejt nervy. A kam jinam, než sem? Ten blog je fakt bezvadnej. Je to úplně jinej svět. Útěk z reality, i když to pořád realita je.
Takhle nas*aná jsem nebyla už dlouho. Fakt ne. Včera byla máma někde pryč, přišla večer, byla někde s tetou pít. A když přišla domů, byla vysmátá, taková, jakou ji prostě neznám. Ale byla v pohodě. Fakt v pohodě. A řekla, že jede v pátek s tetou pryč do neděle. To znamená, že bych měla mít volnej byt.
Samozřejmě jsem se těšila, jakej si udělám krásnej víkend. Pěkně jsem si to naplánovala.
A co mi dneska řekne? Že nikam nejede. Takhle to nevypadá tak hrozně, ale já jsem fakt, ale fakt naštvaná.
Je to mezi náma čím dál tím horší. Nedokážem spolu normálně mluvit. Furt má nějakej problém.
Dneska jsem zůstala doma, nebylo mi dobře. A tak jsem uklidila celej byt. A neumyla jsem JEDEN hrníček. A když přišla domů, mohla se z toho fakt posrat! Jak jí s ničím nepomáhám, jak sedím akorát u PC, jak furt někde lítám. Aha.
Už mi zakázala jít i v půl 6 odpoledne do kina. Teda skoro zakázala. Jak jí už štvu s tím mým večerním couráním. Teď zas furt kecá o nějakým mým opatrovníkovi, že mě bude chodit kontrolovat. Rodiče se totiž konečně rozváděj, po tom roku, co nejsou spolu. A tak prej teď nebudu nikam chodit. Nevíte, jak to s tímhletím chodí?

No jinak...po měsíci učení 50ti otázek z dějáku, kterým říkala maturitní, ale žádný maturitní to nebyly, jsem byla včera konečně vyzkoušená a fakt se mi to povedlo na 1 :-) Nemůžu tomu uvěřit:D Každopádně zejtra nebo v úterý píšem ještě z dalších otázek z 2. světový písemku. Takže výborný.

Nevím, co psát. Jsem znuděná, naštvaná, furt se něčím cpu. Připadám si jak těhotná!


Redhead - design #56

31. března 2011 v 22:38 | Luczynka |  Designy
Název: Redhead
Vytvořeno: 31.3.2011
Můj názor: Chtělo to změnu. A tu změnu jsem se rozhodla udělat právě v tu dobu, kdy nemám vůbec čas. Je to zas obyčejný, jemný a slibuju, že co nejdřív udělám nějakej lepší. Momentálně mám nějakou kytičkoúchylku:D
Náhled:


,,A mami, jak jste se seznámili?" ,,Tatínek si mě přidal do přátel."

30. března 2011 v 21:59 | Luczynka |  Na téma
Tohle téma mě zaujalo. I já k němu něco mám. Mám s ním něco společného.
Pamatujete si ještě, když byl in Xchat? Zdobení profilu, smajlíci typu *675*, *26* atd. ?
Já na tomhle serveru byla nalezlá pořád. Od rána do večera. Závislost. A právě Xchat se mi stal osudným.Před víc jak 2 lety jsem šla na kamarádky profil a prohlížela si její přátele. Narazila jsem tam na přezdívku, která mě prostě něčím zaujala. A když jsem otevřela album fotek, zamilovala jsem se. Láska na první pohled. Měla jsem ale přítele, bohužel ten vztah ale už nebyl takový, jako na začátku. Propadla jsem bezmocnosti a furt jsem musela koukat na ty fotky:P A co se stalo? On mi napsal. Sám od sebe. On. Ten, do kterého jsem se zamilovala na první pohled. Ten, kterým jsem byla úplně poblázená. Bylo to nevinné psaní. Zájmy, oblíbenosti a tak dále. Ale byl to začátek.
Co jsem se ale neodvážilo, bylo se s ním sejít. Nebála jsem se toho, že to bylo přes internet. Jen jsem prostě taková, že si neumím povídat s lidma, který neznám. Věcd, která mi na sobě hrozně vadí.
Po víc jak půl roku jsme se ale konečně sešli. Vzpomínám na to ráda. Jak jsme byli oba nesmělí. A od 5.8.2009 jsme spolu začali. Splnil se mi největší sen v mém životě. Konečně zmizely probrečený noci kvůli bezmocnosti. Konečně jsem si byla jistá, co chci. Co chci od života. Věříte na osud? Já od téhle doby ano. Protože věřím, že právě on nás dal dohromady.
A jsme spolu skoro 20 měsíců. Šťastní, zamilovaní a věrní.

Po Xchatu se ale objevil Facebook. Já sama jsem na téhle sociální síti docela závislá. Ale co nepochopím? Jak se může dát někdo do vztahu s někým, koho v životě neviděl, nezná ho, pořádně ani neví, jak se jmenuje, ale hrozně ho "miluje" a nedokáže bez něj žít. A tohle třeba 5× za měsíc. Ne, prostě tohle nechápu.
Myslím, že FB bude ještě po dlouhé roky v naší společnosti a pořád bude jednou z nejnavštěvovanější stránkou vůbec. Dovedete si ale představit takovou budoucnost? Všichni se budou seznamovat přes Facebook, budou žít přes internet. Achjo.
Ale tak když to takhle někomu vyhovuje. Každý svého štěstí strůjce.Silverstein, There For Tomorrow, While She Sleeps - Praha 26.3.2011

27. března 2011 v 20:02 | Luczynka |  Koncerty
Ach, ach! Vážně jsem se po těch měsících, co jsem se dozvěděla, že tu budou Silverstein, dočkala.
Prostě jsou moje obrovská srdcová záležitost po cca 5 let.Začalo to též mojí srdcovou záležitostí My Heroine a dál to pokračovalo celou diskografií a naprostou posedlostí:)
Ale teď už ke včerejšku.
Do Prahy jsme vyjely asi v 17:45, v 18:35 jsme dojely a v 18:45 jsme odjely metrem směr Národní třída. Byly jsme fakt šíleně natěšený!:) Když jsme přišly do Rock Café, kde se koncert konal, nějak jsme se tam nemohly vyznat, protože jsme tam ještě nebyly. :D Nakonec jsme ale sál našly a stouply si k pódiu:)
Po 20:10 (překvapilo mě, že jak byl koncert na čas načasovanej, fakt se to tak povedlo) to vypuklo. Nastoupili angličtí While She Sleeps. Myslím, že všem rozproudili krev v žilách ^^ :) Pro mě ale oni nebyli. Na mě je to až moc ublitý:P
Asi ve 21:10 nastoupili američtí There For Tomorrow. S kamarádkou jsme se na ně těšily, i když taky to nebyl úplně můj šálek kávy:P Oni jsou na mě zas moc... "popoví". :D Ale naposlouchala jsem si doma songy a zas tak hrozný to není:PP Ovšem na koncertě mě zklamali. Dost.
A přibližně ve 22:10 přišli na řadu konečně Silverstein:-) Po tom, co jsem slyšela od ostatních, jaký byli v roce 2009, kdy u nás též byli, jsem se bála, že to dopadne stejně špatně. Ale teď říkám, že ti, co říkali, jak jsou naživo hrozný, jsou fakt deme*ti:D Protože já si to fakt strašně moc užila:) A od začátku do konce jsem měla husí kůži. Zahráli moje nejoblíbenější songy a předposlední byla "Replace You", která mi udělala obrovskou radost, obzvlášť když se toho ujal jen Shane Told:)) A poslední byla "My Heroine" a než jí zahráli, bála jsem se, jestli ji vůbec zahrají. Ale mohla jsem čekat, že ji nechají až jako poslední:) A jak "My Heroine" vypadala, na to se můžete podívat níže. Byla jsem mile překvapená:)
Tou koncert skončil. A jako správný fanynky jsme prostě potřebovaly fotky a podpisy:) Ještě, že jsem si s sebou vzala liháč:PP Sice máme podpisy jen od 2 členů(ale od zpěváka máme, to je hlavní:D♥), ale to nevadí:) Fotky máme taky s těma 2 :) I když tam vypadáme hrozně, já ty fotky fakt miluju:)
Jo a Shane Told mě chytl při koncertě za ruku, chápete?:D ♥
Včerejšek považuju za nejlepší a nejpodařenější den mýho života. Nejlepší koncert ze všech. A štvě mě, že to uteklo tak rychle. Ale to tak většinou je.
Teď jsem Silversteinama posedlá ještě víc, než předtím :D. Achjo, chci zpátky!
Jinak mám cca 300 fotek a 12 videí. :))


Bylo docela složitý se domluvit s mojí angličtinou:D Ale asi 100× jsem mu poděkovala, on se na mě usmál a byla jsem z toho hotová:D Jo!
Silverstein
There For Tomorrow


While She Sleeps


Více fotek na mém FACEBOOKU.

Sobota? Yes! A industrial.

24. března 2011 v 18:43 | Luczynka |  Můj deník
Zrovna jsem přišla z města. Původně jsem jela za mamkou, nakonec jsem ale skončila v New Yorkeru a v sekáči:D
Tak jsem si domů zase přinesla tašku plnou hadrů, většina z H&M, Topshopu a George. No nadšenost:D 10Kč/ks, no nekup to:D
A pak jsem čekala na autobus, kterej mi jel až za 20 minut, tak jsem ještě zaletěla do NY. A kam jsem si to namířila? No jo, samozřejmě, že k botám:D A co? Koupila jsem si boty:D Už jsem dlouho koukala po nějakejch hnědejch na podpatku:) Tak jsem je fakt sehnala. Sice jsou takový hnědo-šedý, ale jsou prostě krásný:P A stály jen 129,- :P Achjo, včera jsem dostala peníze a už zas nemám nic. To je fakt v háji:D
Taky jsem si v pondělí vyměnila peníze do Paříže. Ách, já se tak těším!:)
Včera jsem se 6 hodin učila matiku a chemii. Z matiky jsem pochopila jen něco, v úterý z toho píšem. A z chemie mě dneska naštěstí stejně nezkoušela:D Ufff. Zejtra mám opět na sedmou(jako každej pátek), ale naštěstí jdu asi v 9:40 ze školy, protože mám zase rehabilitaci. Grrr, strašně mě tam mučej:/:D

A sobota? Dloouho očekávanej koncert Silverstein v Praze!:) Předkapela There for tomorrow (u těch některý songy docela ujdou:) a druhá je While she sleeps a ta mi nějak nesedí:D Hrozně ublitý a to já nemusím:D Ale nehorázně se těším, Silverstein poslouchám řekla bych tak 5 let, takže je to pro mě taková dost srdcovka:)

No a taky jsem si po několikaletou touhou konečně píchla industrial:) Tak hrozně to zas nebolelo, ale krve bylo jak z vola:D
Teď už jen fotky:


No nejsou úžasný?:P ♥

Pro víc fotek klikněte na Celý článek

Zmatenost převládá.

22. března 2011 v 23:42 | Luczynka |  Můj deník
Na tenhle článek mě inspirovala kamarádka. Řešíme tak nějak stejný problém.
Před 3 lety k nám na školu přišla holka. Ne ke mně do třídy, ale do vedlejší. Nevím proč, ale před těmi lety jsem ji neměla ráda už od první chvíle. Neseděla mi.
Po pár měsících s námi byla na pokoji na soustřeďku. Bylo nás tam asi 7(?) celkem. Ani tam jsem si ji nezamilovala, i když už to bylo o něco lepší.
Ovšem...před nějakým rokem jsme si rozuměly víc a víc. Kolem října 2009 to asi tak začalo. Měla jsem ji fakt ráda. V létě jsme spolu chodily ven. Nejlepší byl květen, červen a srpen. To jsme spolu byly opravdu hodně. Když se vrátila v srpnu z tábora, rozuměly jsme si ještě víc. Několik dní jsme spolu propařily, ať už někde v klubu nebo na louce s flaškou a bylo nám hrozně fajn. Řekla jsem jí všechno. Všechna tajemství. Všechny problémy. A věřila jsem ji jako málokterému člověku.
Začal ale školní rok a ona si našla přítele. Najednou na nás přestala mít čas, přestala s námi chodit ven, přestaly jsme si nějak rozumět.
Další krok byl ten,že si smazala facebook(popravdě, když ho člověk má, ostatní o něm hodně ví). A tak jsme o ní přestaly tak nějak vědět. Nebo alespoň já.
Další bylo to, že se odstěhovala od nás ze sídliště. Úpln odcizení:( Jo, je to tak. A nebudem si nalhávat, že ne.
Když jsme si před pár dny sedly spolu na chodbu(jo, viděla jsem ji po 2 měsících a to spolu chodíme do školy), ten rozhovor byl takovej...útlej. Přišlo mi, že jsme si neměly až tak úplně co říct. Ten rozhovor byl takovej nejistej.
Nepamatuju si, kdy jsme byly spolu naposledy venku. Nepamatuju si, kdy jsme se něčemu společně zasmály.
Je to v pr*eli. Nedokážu se s tím vypořádat, protože ona pro mě byla jeden z těch nejdůležitějších lidí v mým životě. Ale teď? Nevím, co si mám myslet. Nevím vůbec nic. Jedno ale vím. V tom srdci bude napořád.
Placebo s ní mám hodně spojený.Vlastně ani nevím proč.


Další fotky pod perexem.

Jsou tohle vůbec lidé?

21. března 2011 v 14:38 | Luczynka |  Na téma
Téma: Trest smrti

A zrovna mi přijde, že tohle téma se hodně hodí k posledním dnům.
Hned, jak jsem viděla, že vyhrává téma "Trest smrti", věděla jsem o čem budu psát.
Asi jako každého občana ČR se minulý týden aspoň trochu dotklo téma "Anička". Po 154 dnech se konečně případ vyřešil. A když jsem ten den koukala na Krimi zprávy, ukáplo mi opravdu mnoho slz.
Už před několika měsíci, kdy toho Otu nezavřeli, jsem věděla, že to byla chyba. Hned jsem věděla a určitě ne jen já, že to ON má na krku Aničku.
A co já nepochopím? Jak se ten člověk mohl tolik dní, tolik měsíců tvářit, jakoby se nic nestalo. Dělat, že se ho to netýká.
Jak mohl něco takovýho udělat devítiletý dívčině?! To mi hlava fakt nebere!
Jak může mít pořád tak chladnou hlavu? I když ho zatýkali, ji měl!

Podle mě si za tohle opravdu zaslouží trest smrti.
Nejhorší je, že takových lidí je čím dál tím víc. Dějí se čím dál tím horší věci! A čím dál tím časteji jsou oběti děti.
Mučila bych tyhlety lidi. Zabila bych je. Ale pěkně pomalou smrtí. Aby si to pořádně užili. Protože nic jinýho si tyhlety s*ině nezasloužej!

DIY triko The Witcher

20. března 2011 v 12:36 | Luczynka |  Má výroba
Přítel mě požádal o udělání trika s jeho oblíbenou PC hrou. Tohle bylo nejsložitější triko, co jsem zatím tvořila:)

Kdybyste chtěli stejné(samozřejmě, že nebude úplně stejné, je to malované ručně, a tak je každý kus originál) nebo podobné triko, stačí napsat na mail mrs.luczynka@seznam.cz nebo do komentářů:) Budu moc ráda.
Cena: 220,- (triko,barva, práce)


Moje další trička najdete tady → http://luczynka.rajce.idnes.cz/DIY_Trika/

Prázdninová cesta do Paříže.

19. března 2011 v 15:10 | Luczynka |  Můj deník
Paříž. Můj dlouholetý sen. Před Vánoci mě napadlo, že bych mohla mamku do Paříže pozvat. Prostě koupit zájezd a udělat jí překvápko. Jenže... velkej problém byl, že jsem až do února vůbec nevěděla, kdy bude mít dovolenou a hlavně zájezd musí koupit někdo, kdo je plnoletej, což já nejsem. Tak mi přišlo rozumnější, když jí řeknu moje plány a zařídí to ona. A ono to vyšlo. Po 3 měsících opravdu souhlasila. Tak jsem vyprázdnila moje prasátko, který jsem naplňovala už od dětství. Peníze z brigád, k narozeninám atd. S mým shopaholismem nechápu, kde se tam tolik peněz vzalo. Ale co je hlavní? Jedem do Paříže.
Následující řádky budou věnované místům, které bychom měly navštívit.

2.7. bychom měli kolem 14:00 odjet autobusem a další den bychom měli v poledne dorazit do Paříže.
Kdybyste měli jakékoli tipy na místa, která bychom mohly navštívit někde poblíž míst u následujících fotek, budu moc ráda. Dále bych byla taky ráda, kdybyste mi někdo třeba napsat orientační ceny:)

Hned první navštívíme Eiffelovu věž. Na ní se prostě těším:)↓

Vyber si, jak budeš žít.

18. března 2011 v 16:01 | Luczynka |  Na téma
Téma: Kouření

Určitě každý z nás se už někdy setkal s otázkou: ,,Kouříš?" A co já odpovím? ,,Občas, příležitostně." Někteří na mě po téhle větě zkoumavě hledí, někteří vrtí hlavou a jiní, hlavně kuřáci, dělají, že mě chápou.
Ale může silný kuřák pochopit, když někdo kouří občas? Může? Opravdu? Já bych řekla, že ne.

Začala jsem kouřit, když jsem měla problémy. A to problémy, se kterými se setkal málokdo. Nejhorší je to, že mě ty cigarety uklidňovaly. Ale nikdy jsem nebyla taková, že bych vykouřila 10 cigaret denně. To vážně ne.
Většina začne kouřit, aby zapadli do party. Aby nebyli za ty trapný blbečky.
Ne, u mě to takhle nebylo.
A dneska? Dneska kouřím už opravdu jen příležitostně. Na koncertech, na akcích a občas jen tak na chuť.
A asi jediný, co mě drží od toho, aktivně kouřit, je zpěv. Chodím 7 let do sboru a přece jen, kuřáci mají se zpěvem značné problémy. Já zpěv miluji a nechci si kazit hlas, kterej mám podle mě dobrej, kouřením. Já vím, i to málo stačí na zkažení. Ale...chápejte.
A další problém. Peníze. Já bych do toho nemohla prostě obětovat každej druhej den 80,-. Fakt to leze do peněz a tohle mě šíleně odrazuje.

Ale podle mě by se měl rozhodnout každý z nás, jak si bude žít. Zda-li kouřit bude nebo nebude. Je to čistě jeho život a jak se říká ,,Každý svého štěstí strůjce."

A co vy? Kouříte? Přestáváte?


Internetový obchůdek

13. března 2011 v 18:59 | Luczynka |  Můj deník
Ani nevím, co mě to napadlo. Ale už je to dost dlouho, co o tom uvažuju.
Minulý týden jsem si založila stránky, kde bych chtěla prodávat moje DIY věci. Prostě věci, který tvořím.
Baví mě to, lidi mi říkají, že mi to jde, tak proč to nevyužít:P
A konečně jsem využila blogspot.com, místo blog.cz. Chtěla jsem zkusit, jak se mi bude s na blogspotu pracovat. A moje dojmy jsou takové, že blogspot má dost funkcí, které blog.cz nemá, a tím u mě získává značné plus. Na druhou stranu jsem ale skoro 4 roky na blog.cz a ten mi vyhovuje asi víc, jsem na něj zvyklá:)

Kdybyste měli chuť, tak se podívejte:) Budu ráda.
A ještě radši budu, když si budete náhodou ode mě chtít něco objednat:)

www.luczynkashop.blogspot.comKdyž se to sere, tak ať pořádně, že.

11. března 2011 v 23:42 | Luczynka |  Můj deník
Zas mě přepadá pesimismus. Zas mi přijde, že se mi sere všechno, co jen může. Zas nějaký období asi.
No jo, je 23:10, sedím tu při svíčkách, instrumentálkách a s hlavou plnou myšlenek. Vzpomínek. A zážitků. Typický páteční depkařský večery.
Do toho všeho je úžasný si číst pár let starý deníky. Vzpomínat, vzpomínat a vzpomínat.
Mám chuť psát, ale nevím o čem. Nic mě nenapadá. Teda napadá, ale nechci vás tady zahrnovat mejma pesimistickejma a sebelítostivejma řádkama.

Školu nezvládám, přežívám na tahákách. Knížky mi dlouhou dobu nic neříkaj. Kvůli tý zas*aný škole nemám čas ani na ně! Vztahy mezi mnou a lidma jsou pořád tak nějak pod bodem mrazu. Máma má furt nějakej problém, samozžejmě, že za to můžu já;)

Tak jen pár fotek.

Po 2 měsících mi přišla konečně z Aukra kosmetika. Je samozřejmě nepoužitá.
Tahle rtěnka stojí kolem 660,- a já jí měla za 58,- :P

Na téma: Vegetariánství

9. března 2011 v 16:29 | Luczynka |  Na téma
Když jsem minulý týden koukala na blog.blog.cz, která témata jsou na výběr tentokrát, uviděla jsem i Vegetariánství. Chtěla jsem, aby toto téma zvítězilo. A stalo se tak.

Když mi bylo asi 7-8 let, pamatuji si, že jsem hrozně málo jedla maso a nikdo mě nedokázal přinutit, abych ho jedla více. Vybírala jsem ho z omáček, salámy jsem nejedla a jediné, co jsem jedla, byl kuřecí řízek.
Postupem času se ale něco změnilo a já se to maso naučila jíst. Skoro každý víkend jsem byla u babičky se sestřenkou. Ta doteď (a to už je to cca 9 let) jí pouze kuřecí maso a ze salámů sní jen šunku. Pořád jsem ji přemlouvala, že je maso zdravý a že ho musí jíst. Už v těch hodně mladejch letech mi to prostě přišlo důležitý.
Když pozoruju u obědů ve škole, jak někdo nejí maso nebo jí opravdu jen kuřecí, přijde mi to divný.
Já ty lidi neodsuzuju, to vážně ne. Ale JÁ nechápu, jak někdo nemůže jíst maso. Myslím, že alespoň nějaká masová část by v jídelníčku neměla chybět.
Je pravda, že už jsem to chtěla taky vyzkoušet. Nejíst maso. Hlavně po tom, co jsem koukala na videa, kde týrali zvířata. To vás opravdu ta chuť úplně přejde.
A právě tohle se stalo mojí kamarádce. Před pár týdny. Koukala se na videa, kde házely kočky a psy v klecích z několika metrů a další hrozný věci. A najednou řekla, že přestává jíst maso. Úplně. I mně je těch zvířat líto a ty lidi bych nejradši mučila tím nejhroznějším způsobem, ale prostě... to maso je důležitý.


Ať už je konec, prosím!

7. března 2011 v 17:49 | Luczynka |  Můj deník
Připadám si jak blázen. Připadám si jak kdybych se učila na maturitu. Z dějepisu mě už přes 2 tejdny trápěj otázky z druhý světový války. Dostali jsme 48 otázek, kterým říka "maturitní", i když to vůbec žádný maturitní otázky nejsou. Měli jsme si vypracovat 48 odpovědí a do pátka 4.3. se je naučit. Některý otázky jsou fakt takový, že nikdo neví, o co jde. Ale tak hlavně, že tam musí bejt, že;) Každou hodinu dějáku zkouší cca 4 lidi, kteří se budou minimálně 20 minut potit před tabulí a vzpomínat a vzpomínat,jaká že to je odpověď. A proto klepající se, se modlím, ať mě zejtra nevyvolá. Protože prostě... do zejtřka se to naučit nedokážu! A já si myslela, že když už to je poslední pololetí, co na týhle škole budu, bude pohodový a nebudou nás takhle mučit. Hahaha.

No ale jinak...víkend jsem si hrozně užila:) Jela jsem s drahým a jeho rodičema do Děčína na ples, kde to bylo fakt strašně fajn:) Zase jsem poznala asi 20 lidí z jeho rodiny:D A už teď nevím, kdo byl kdo. Protože...prostě jich bylo moc:D
Tyhle víkendy mě bavěj. Fakt!:) A jsem zamilovaná čím dál tím víc. 5.3. to bylo 19 měsíců, co jsme spolu. ♥

No a v sobotu jsem si byla pro ty lístky na Prague City Festival:) Když mi byly předány, byla jsem jak v jiným světě:) A dneska šel drahý pro lístky na Apocalypticu. Huch! To bude jízda:P

Teď sedím u táty na brigádě, ten někam odjel a já tu jsem u PC a tak trošku nic nedělám:D No není to skvělá brigáda?:D
No a tak mě napadlo, že zas po dlouhý době napíšu článek "Na téma". Tenhle týden je téma Vegetariánství, což mě dost láká:) Tak uvidím:P

Achjo, já už chci prázdniny. Jakože letní. Začínaj se mi ty plány pěkně rozjíždět:) A hlavně...vyjde nám ta Paříz, na 100%.:) Už je to zaplacený:) Juch, juch, juch!:)

A taky mě štve, že maj seriály zase nějaký pauzy. Třeba takový The Vampire Diaries jsou zas až 7.4. :// (Mě ten seriál fakt baví:D Nemůžu odolat Ianovi a Paulovi, to prostě nejde:D)


Před plesem:)Na konci března tu jsou Eyes set to kill a já pojedu možná tak do háje, protože nemám s kým jet:( Achjo! Fakt mě to štve.

A taky jsem si zamilovala tuhle písničku. Minulej tejden jsme byli se třídou na přednášce o rocku, tak dali taky čas Sex Pistols, což jsem ráda, protože já je můžu:P

Vyhrané lístky na Prague City Festival!

2. března 2011 v 18:08 | Luczynka |  Můj deník
Panebože, panebože, panebože... Ááááááá:D:D

CCA 40 minut se cejtím jako z jinýho světa... :D:D A proč?
Před pár týdny jsem se dozvěděla, že tu v červnu budou 30STM a Blink 182 na Prague City Festival. Jenže...než jsem se rozhoupala si koupit lístek k pódiu, lísky byly vyprodaný. Byla jsem hrozně naštvaná.
Ale nemohla jsem to nechat být. Před pár dny jsem narazila na Aukru na lístky k pódiu. Každý den jsem sledovala cenu lístků a dneska aukce končily. Sedla jsem si na židli jako přikovaná a pořád překlikávala záložky a sledovala, na kolik se cena zvýšila. Počkala jsem si na posledních 10sekund aukce a přihodila jsem. A najednou vidím u aukce: SKONČENO. A výherce? JÁ!:D Začalo mi bušet srdce jako kdyby mě měl snad někdo zabít. :D Nervozita z toho, že nevyhraju druhej lístek pro kamarádku:D Udělala jsem to samé,co u prvního. A výherce? JÁ!:D
Začala jsem pištět a řvát na celej byt.Radostí.
Ááááách, takovou radost jsem neměla hrozně dlouho.

Sice dáváme za lístky dohromady 3000Kč, ale prostě... byla jsem odhodlaná to do toho vrazit:)) Takže...pápá únorová vejplato z brigádky:D Ale myslím, že to za to prostě bude stát:)
Štve mě, že jsem na 30STM nebyla loni v březnu. Ale jsou tu teď a to je prostě super!:):):)

Jinak...1.7.2011 je tu Apocalyptica. Na Sychrově(kousek od Liberce), což mám opravdu blízko:):):) Takže i tam se s miláčkem chystáme:) Ale musím si pospíšit s koupí lístků nebo budou zase vyprodaný jako nedávno na Apocalypticu, co tu byla 26.2.2011 :)

No doprčic, vůbec nevím, kde vemu peníze... A...chystám se na ještě mnohem víc akcí:D:D Sakra:D Ale to se nějak dá:D

A takovýhle dva lístky budu mít za pár dnů doma...No není to super?:) A co vy? Nechystáte se tam taky?:)
(obrázek stáhnut z vyhrné aukce:)