Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Únor 2011

Fotky - Srpen 2010

28. února 2011 v 22:40 | Luczynka |  Mé fotky
Přidávám zase jeden článek s fotkama - shrnutí měsíce srpna 2010.
Když jsem dneka otevřela složku fotek Srpen 2010 a začala fotky změnšovat, najednou jsem se cítila hrozně divně. Tento srpen byl pro mě něčím vyjímečným. Ovšemže...prázdniny. Za tenhle srpen jsem se potkala s pár lidma, který jsem dřív osobně neznala. Taky jsem se hodně sblížila s holčinou, se kterou tu mám taky pár fotek. Přišla jsem si jako její sestra. Bylo to hrozně fajn období. Ale...je to pryč. Některý ty fotky mi fakt vháněj slzy do očí.


Pro více fotek stačí kliknout na Celý článek.


Velice vydařené prázdniny. A teď zase zpátky.

27. února 2011 v 14:38 | Luczynka |  Můj deník
Řeknu vám, tyhle prázdniny byly opravdu vydařený. Zpočátku to vypadalo, že se všechno kazí a nic se nevydaří, ale nakonec to dopadlo skvěle:)
Ve čtvrtek dopoledne jsme nasedli s miláčkem, s kamarádama a těžkejma batohama na vlak, dojeli jsme na nádraží a šli pěšky na autobusák. Tam jsme 3/4 hoďky čekali a jeli jsme do vesničky, která má asi 24 stálejch obyvatel:) Na chatu.
Pánové začali vařit boloňskou omáčku (která se jim mimochodem fakt povedla!) a já uklízela:D
Taky chodili na zahradu šermovat (s mečema) a já je s výbuchy smíchu pozorovala, jak nadávali, že je někdo škrábl mečem:D
Večer jsme se opili jako prasata, teda...aspoň já:D A s žaludkem to nedopadlo dobře:D Ale pššššt:P
Pátek byl spíš takovej odpočinkovej.
A v sobotu jsme jeli v půl 4 domů. Tentokrát jen autobusem. A samozřejmě, co se mi nestalo... Zaplatila jsem si u řidiče jízdenku, ale nevzala jsem si jí z takovýho toho strojku, co má vepředu:D Nedošlo mi to:D Kámoš mi jí chtěl vzít, ale ten řidič ji už vyhodil...Takže kdyby tam nastoupil revizor, cesta autobusem by se mi trochu prodražila:D

Bylo to tam všechno hrozně fajn... Topili jsme v krbu, protože je tam příšerná zima. S miláčkovou mamkou jsme si sedli na "terasu" jen v mikině a slunily se:) Na tom sluníčku bylo fakt teplo!:)
Jen to všechno hrozně uteklo. Včera jsem přijela domů a cejtila jsem se hrozne divně... Najednou hrozně sama...

A co dneska v plánu? 50 "maturitních" (jak tomu říká naše učitelka) z dějáku. Paráda, že. Dva měsíce jsem nebyla ve škole, takže vůbec nepobírám tu látku. Fujtajbl. Nesnáším dějepis!

No...a taky jsem navštívila sekáč:P 10Kč/ks

H&M šaty:) Jsou hrozně ňuf:P


Krajky, krajky, krajky!:)

Pocit přebytečnosti či něco takovýho...

22. února 2011 v 1:18 | Luczynka |  Můj deník
Víte, tohle nemá bejt nějakej sebelítostivej článek. A koho odrazuje už jen název článku, ať tohle radši nečte. Já se jen potřebuju vypsat. Vylejt si srdce. Vážně mi to pomáhá.
Když jsem minulé pondělí přišla do školy po 54 dnech, kvůli operaci, bylo mi hrozně divně. Pohledy některých lidí ze třídy mě po 2 měsících skoro děsily. A celkově...bylo mi tam fakt divně. Jedna kámoška se bavila furt s druhou, co mohli řešit? Drby a lásku. A třetí se bavila se čtvrtou... A já jsem zůstala tak nějak... na ocet. Neříkám, že jsme se spolu nebavily, ale přece jen...možná taky znáte ten pocit přebytečnosti, když se bavěj dvě nejlepší kámošky a vy jste jen ta kámoška.
Je mi z tohohle hrozně divně... A vím, že tohle celý je kvůli těm 2 měsícům, co jsem nebyla ve škole. Jak to říct? Prostě si tam nějak beze mě v tý škole zvykly.
Pátá kámoška je furt s šestou a když dostanu nějakej nápad, že bysme mohly někam jít, řeknu to pozdě, protože už má všechno domluvený s šestou. Ale tohle není žádná výčitka. Prostě to tak je. Tečka.
Furt se někdo baví o něčem, o čem já nemám ani páru. Něco mi prostě za tu dlouhou dobu uniklo... A když se zeptám, tak se mi nedostaví odpověď. Nebo "Až někdy jindy, teď ne." Ale...já se nikomu vnucovat nechci.
A sedmá kámoška...už jsem se s ní neviděla od 22.12. a pořádně jsme nepokecaly už aspoň půl roku.Je šťastně zamilovaná, a to jí opravdu přeju, ale nemá na nic jinýho čas. Vím, jaká jsem byla já, když jsem před rokem a půl začala být s Ondrou. Neměla jsem na nic jinýho čas a ztratila jsem kvůli tomu pár přátel. Jenže...u ní je to ještě víc jiný:( Nechci tady zase psát úplně všechno, do detailů, ale prostě... brala jsem ji jako jednu z mála nejlepších přátel... a teď nějak ani nevím, co si mám o ní myslet. Nestojím jí ani za odpověď na smsku, která se dá klidně napsat z netu. Ve škole tenhle týden nebyla a Facebook si zrušila. Nikdo o ní nic neví. Nikdo neví, co s ní je a mě to začíná pěkně užírat. Začínám se bát. Bát o ní. Popravdě... ona je taky jedna z mála, která o mně ví snad všechno.
Potřebovala bych se někomu vypovídat. Někomu jinýmu, než Ondrovi. A někomu jinýmu, než blogu. Přece jen, holka potřebuje kámošku, u který by mohla najít takovou tu holčičí oporu. Mně přijde, že s tímhle už za nikým přijít nemůžu. Nechci jim cpát moje problémy. Nechci je tím zatěžovat. A poslední dobou ani nevím, komu můžu a nemůžu věřit.
Jsem z toho celá zmatená. Nic se mi nedaří a je mi ze všeho nějak špatně.
Ještěže máme tenhle tejden prázdniny a já ve čtvrtek jedu s Ondrou a přáteli na chatu. Aspoň něco.
Omlouvám se za tohle vylití srdce... Je mi líp.
Tohle je tak neskutečně krásný.
Christinu mám ráda už od malička. Mám ráda spíš její pomalejší písničky. Má neskutečně krásnej a osobitej hlas. Tahle písnička je z filmu Burlesque, kterej rozhodně doporučuju.
Nechápu, proč mám tak flekatej obličej tady, ale líbí se mi ta fotka kvůli tý barvě vlasů, která takhle doopravdy vypadá:P
luczynky-world.blog.cz
luczynky-world.blog.cz
luczynky-world.blog.czPro více fotek stačí kliknout na Celý článek

DIY triko The Beatles

20. února 2011 v 0:03 | Luczynka |  Má výroba
Dneska odpoledne mě popadla tvořící můza. Na tohle triko jsem se chystala už hrozně dlouho a dneska jsem ho konečně zrealizovala:P
Tohle triko hodnotím jako asi nejlepší, co jsem kdy vytvořila:) Fakt se mi líbí!:)
Mimochodem, je to celý ručně, pečlivě štětečkem a šablony jsem musela sama nakreslit (nefunguje mi tiskárnauž 3 roky:D). Zabralo to všechno cca 5 a půl hodin:)
luczynky-world.blog.cz
Kdybyste chtěli stejné(samozřejmě, že nebude úplně stejné, je to malované ručně, a tak je každý kus originál) nebo podobné triko, stačí napsat na mail mrs.luczynka@seznam.cz nebo do komentářů:) Budu moc ráda.
Cena: 220,- (triko,barva, práce)

Malování na trika jsem si hrozně zalíbila, a tak bych chtěla, aby mohly třeba sloužit i někomu jinému:) Občas je to sice hrozná piplačka, malovat štětečkem velikosti 1, ale hrozně mě to baví:)
Pokud by byl zájem, stačí napsat do komentářů, nebo na mrs.luczynka@seznam.cz
Moje další trička jsou TADY

Věčná naivita a příšernej tejden!

17. února 2011 v 23:48 | Luczynka |  Můj deník
V pondělí jsem šla poprvý do školy po tý operaci. Po 54 dnech. Bylo to šílený. Hroznej nezvyk. A samozřejmě, že jsem hned 3.hodinu psala z matiky. Pohodička, že. Mám za 5;)
Tý školy je hrozně moc. Nebo mi to tak jen přijde? Myslela jsem, vážně jsem myslela, že tohle pololetí už bude pohoda. Už se fakt těším, až z tý školy vypadnu.

V úterý jsme byli se třídou na přednášce o Historii rocku. Má to 4 části. Druhá část bude za měsíc. Bylo to úžasný. Celej ten den mi potom doma furt hráli The Beatles, Rolling Stones a Elvis. Bylo to fakt bombový!

Středu jsem nějak přežila, po škole jsem šla na brigádu a po brigádě k babičce. Fakt zábavnej den.

Dneska se mi vůbec nic nedaří. Sice jsem nebyla ve škole, protože jsem byla ráno objednaná na rehabilitaci a přece nepůjdu na 1 hodinu do školy. Na tý rehabilitaci mě ta ženská fakt trápila. Mačkala mi tu jizvu, rozmasírovávala mi ji a já jsem mohla chcípnout bolestí! A to mě tohle čeká ještě tak 15×. Úžasný.

*Zjistila jsem, že lístky k pódiu na Prague CIty Festival, kde budou 30 Seconds to Mars, jsou vyprodaný. Takže teď už zbejvaj jen ty lístky ostatní. Lístky typu "Kdo dřív přijde, ten se má líp." Ale takový prostě koncerty jsou no.
*A taky jsme s broukem měli jet na Apocalypticu, příští sobotu. Ale nejspíš to nevyjde, protože jak říkám, dneska se mi vůbec nic nedaří a tak se to prostě nejspíš všechno pos*alo. A já se tak těšila.
*A taky jsou tady 28.3.2011 Eyes Set To Kill. A samozřejmě, že tam nebudu. Proč, doprčič, nemůžu bydlet v Praze? To bych na ten koncert šla i sama. Teď, bohužel, nemám s kým jít. Grrr...

Zejtra mám od 7 a hned nultou hodinu ruštinu. Jak já to nesnáším! Přítel mi odjíždí pryč, až do úterý. Máme jarní prázdniny.

Ale abych si furt nestěžovala. Ve středu, příští, jedem spolu a ještě s ostatníma na chatu. Tak to bude fajn. Asi jedny z mála dnů za poslední tejdny, co budou fajn. Aspoň doufám.

A dneska jsme s mamkou navštívili naše obchodní centrum. A co jsem si asi tak nekoupila?:D Ano, kdo hádáte boty, máte pravdu. :D Jenže 139,- , to prostě nešlo nebrat!:D A taky mám nový kalhoty.

Dost psaní, jdu spát nebo ráno fakt nevstanu.

Tuhle teď poslouchám fuuuuurt a furt!:) 

A prostě Beatlesáci:)

To je táááák krásnej chlap ^^ Jared Leto (30 Seconds to Mars) 
luczynky-world.blog.cz
To jsou ony:P To je prostě posedlost, závislost, fanatismus!
luczynky-world.blog.cz
Pro více fotek klikněte na "Celý článek"

Na téma: Český jazyk

15. února 2011 v 21:12 | Luczynka |  Na téma
Jak asi většina z vás ví, blog.cz vyhlašuje každý týden "Téma týdne". Vím o tom už dost dlouho, ale vždycky jsem byla moc líná na to, abych něco sepsala. Občas jsem se možná bála reakcí ostatních. Ale co, jsou to přece MOJE názory a za ty bychom se neměli stydět.
No každopádně, téma Rasismus, které je tento týden, na něj si asi netroufám:) A proto tato nově založená rubrika nebude jen přímo na články Téma týdne, které je teď zadané, ale budu sem psát i ostatní názory na věci:)

A hned první téma jsem si zvolila Český jazyk.
Myslím, že tohle je téma, které by se nemělo opomíjet.
Už když jsem byla v 1.třídě, hrozně ráda jsem psala do písanek. Písmenka, slova. Nevím, jestli tohle úplně patří k tématu "Český jazyk", ale přece jenom...asi ano.
Když jsme začali brát vyjmenovaná slova, která jsme se museli povinně naučit nazpaměť, neměla jsem s tím problém. Začaly diktáty na tato slova a opravdu...nedělalo mi to zkrátka problém.
Na prvním stupni, myslím, že ve 4.třídě, jsme dostali za úkol vytvořit si náš Čtenářský deník. Ale dovedete si představit čtenářský deník ve 4. třídě? Byly to 2 věty, autor, ilustrátor a vééééliký obrázek:) Ale díky tomuto úkolu jsem začla opravdu číst. Snažila jsem se mít nejvíc přečtených knížek ve třídě. Ale o tom někdy jindy v jiném článku:)
Když jsem byla v 6. třídě, myslím, že ten rok jsme začali brát češtinu v podobě rozkladů slov, slova hromadná, pomnožná a tak dále. Přiznám se, tohle mi nejde dodnes.
A další roky začali y/i, čárky a další věci. Ale pořád byla čeština můj nejoblíbenější předmět, když nepočítám výtvarku.
V těhlech letech jsem začala číst ještě víc, byly to třeba 2 knížky za týden.

Ale dost ze školního života.

Když občas zabrouzdám na blogy, které se zaměřují na deníček, recenze a jiné články a vidím v tom článku na první pohled hromadu chyb, okamžitě z blogů odcházím. To samé, když na FB lidi píšou statusy a píšou chyby i v těch nejtypičtějších slovech. Já nevím, já to prostě nedokážu vystát. Musím si do toho člověka rejpnout, že tam má chybu. Prostě mi to nedá. A lidi dokážou kvůli tomu být někdy opravdu zlí:)
A co nemůžu vystát ještě víc, jsou články, blogy, statusy, ve kterých se objevují slova ,,mucQ, lavísQuju thě, newím, hlawně" a tak dále. A o to horší je, že před pár lety jsem tak psala taky. Místo každého "k" ve slově bylo "Q", místo "v" bylo "w" a víte jak:D
Nedokážu pochopit, jak jsem takhle mohla pitvořit češtinu.
Čeština je tak krásný jazyk, je těžký, jeden z nejtěžších ze všech jazyků, ale když už jednou ti Češi jsme, měli bychom se ji naučit, ne? Naučit se její pravidla. A pak ze sebe už nemůžeme udělat blbce.

A co si myslíte vy?

  
luczynky-world.blog.cz
Obrázek od Azram

Aukro

14. února 2011 v 23:18 | Luczynka |  Můj deník
Nevím, co mám přidat za článek a tak dávám aspoň odkaz na moje AUKRO.
Prodávám tam úplný kraviny. Věci, který akorát skladuju doma a zabírá to místo. Proto to šířím dál.

Takže...kdybyste měli o něco zájem, stačí přihodit do aukce:) Budu jen ráda:)Plno koncertů a festivalů a v pondělí už do školy:/

12. února 2011 v 14:01 | Luczynka |  Koncerty
 • Musím vám říct, že jsem pořád strašně odvařená ze včerejšího večera. Takhle jsem si večer už neužila dloouho:)
  V 18.00 jsme vyrazily s Pegguškou do města, kam jsme šly nakoupit a na náměstí hrál Xindl X, o čemž jsem nevěděla:) Né, že bych je nějak žrala, ale pár písniček od nich je fajn:)) Tak jsme si tam postáli na závěrečnou písničku a jely jsme domů.
  V 19.15 jsme vyjely do Jablonce. Tam jsme jely na koncert UDG s předkapelou Mother's Angels.
  UDG byli naprosto skvělí, ale... už podruhý mi na nich něco chybělo. Takovej...nevím, jak to říct... důvěrnější vztah s fanouškama. Větší komunikace. Smích.
  Proto musím říct, že z Mother's Angels jsem možná víc nadšená než z hlavního účelu koncertu-UDG. Navíc zpěvák z MA...úplně ňuf^^:)
  Každopádně koncert byl skvělej, stála jsem v první řadě [nechápu,že se mi to vždycky povede:D], mám milion fotek, zazpívala, teda spíš jsem si pořádně zařvala, jsem si skoro všechny písničky a bylo mi hrozně dobře:)
 • Dál mám v plánu 26.3.2011 do Prahy na Silverstein! Moje dlouholetá láska! To prostě musí vyjít:)
 • Chtěla jsem jet do Prahy na Eyes Set To Kill 28.3.2011, jenže netuším, kdo by se mnou jel a odvezl mě tam:(
 • 27.4.2011 bych taky ráda jela na Children Of Bodom a Ensiferum, opět do Prahy, ale tohle asi nevyjde:P
 • Ale co je bombou roku! 23.6.2011 jsou na Prague City Festival 30 Seconds to Mars a Blink 182. A to si prostě fááákt nemůžu nechat odpustit!:) Doteď mě hrozně štve, že jsem nebyla na 30STM, když tu nedávno byli. Ňuch!:)
 • A 14.-17.7.2011 Masters of Rock! Maminka sice není moc odhodlaná k puštění mě, ale..to ukecám:D
 • A ještě 21.12.2011 jsou tu Within Temptation, kam musím vytáhnou brouka:P
Jinak...když tohle všechno spočítám, přibližně to vyjde asi na cca 5000,- :D A teď mi řeknětě, kde to mám jako vzít:D

No a taky...v pondělí už jdu do školy:( Naposled jsem tam byla 22.12.2010...Docela šok to bude:D:/

Letím, jdu na Terezky oslavu.
Mějte se:)

Mother's angels

Pro více fotek klikněte na Celý článek

DIY triko Audrey Hepburn

8. února 2011 v 20:51 | Luczynka |  Má výroba
Nikdy nepřestanu obdivovat její krásu. Ona byla prostě nadpozemská!
A jelikož jsem se zase jednou nudila, vzniklo z toho tohle tričko:) Nakreslit tu šablonku, to byla pěkná piplačka:P
luczynky-world.blog.cz
Kdybyste chtěli stejné(samozřejmě, že nebude úplně stejné, je to malované ručně, a tak je každý kus originál) nebo podobné triko, stačí napsat na mail mrs.luczynka@seznam.cz nebo do komentářů:) Budu moc ráda.
Cena: 220,- (triko,barva, práce)

Malování na trika jsem si hrozně zalíbila, a tak bych chtěla, aby mohly třeba sloužit i někomu jinému:) Občas je to sice hrozná piplačka, malovat štětečkem velikosti 1, ale hrozně mě to baví:)
Pokud by byl zájem, stačí napsat do komentářů, nebo na mrs.luczynka@seznam.cz
Moje další trička jsou TADY

Fotky - Chlum u Třeboně [11.7.-17.7.2010]

6. února 2011 v 20:10 | Luczynka |  Mé fotky
Jedna z nejkrásnějších dovolenejch, co jsem zažila:) Mám odtamtud kupu krásných vzpomínek a zážitků:)
Byli jsme ve Chlumu u Třeboně v kempu. Jezdili jsme na kolech, na výlety, váleli se na pláži a večer jsme se Zuzankou chodily po pláži s Kellynkou (haf:P). Pořád jsme něco jedly a bylo nám fajn:) Až na to hrozný vedro, který na začátku prázdnin bylo a vpodstatě se nedalo skoro ani dejchat, to bylo skvělý!

Některé fotky jsou bohužel v hrozný kvalitě. Bohužel je to nafocený ještě starým foťákem.
luczynky-world.blog.cz
Rybníky v jižních Čechách jsou opravdu skvost!:)
luczynky-world.blog.cz

Nestačí být na dobré cestě, je třeba jít správným směrem.

4. února 2011 v 22:30 | Luczynka |  Můj deník
Uběhl skoro další týden, co jsem doma, a mně se čím dál tím víc nechce do školy. Až tam půjdu po měsíci a půl,  bude to pěkná pecka, protože toho budu mít hrozně moc na dohánění. Grrr...

Přemýšlím, že se přestěhuju na blogspot.cz. Ale stejně to nedokážu, zahodit tady skoro 4 roky života:)

A taky si začínám pěkně plánovat letní prázdniny.

-Na začátku července snad do tý Paříže, u který vypadá víc a víc, že to nakonec stejně nevyjde:/.
-Potom bychom měli strávit týden v Hamrech v pronajatý chatce. S mamkou, sestřenkou, jejím přítelem a s mým broukem:) I v tohle doufám, že to vyjde:))
-14.7. - 17.7.2011 snad pojedu s broučkem na Masters of Rock. Ani nevíte, jak já si přeju, aby to vyšlo. Můj první fesťák:P Jen má maminka trochu větší problém, že je to přes celou ČR:D
-30.7. - 6.8.2011 jedu s kamarádkou na fotografickej tábor. Objevovat nový techniky, zdokonalovat se. Hrozně se těším.
Pak bych měla jet taky s tátou na dovolenou. I když...nevím, jak to nakonec dopadne, protože máma s tím bude mít stejně určitě problém.

Chtěla bych těch plánů mít víc. Protože nechci zase celý prázdniny prosedět doma u filmů a netu.

Jinak... včerejší večer jsem strávila s rodinou a přítelem na sestřenčiným maturitním plese. Mám asi milion fotek, jenže... kvůli mýmu stavu dopadly trochu katastrofálně:D

Tenhle týden se chystám na namalování pár triček:) Zas mám potřebu něco tvořit:D Jinak nabídka, která je ZDE, stále platí a já budu ráda, když se někdo ozvete:)

Pokračování článku bude zas fotkové:P
A jinak strašně moc děkuju za komentáře u předešlých článků. Drží mě to! Bez vás by to nebylo ono:)

A málem bych zapomněla:D V březnu se chystáme s kamarádkou na koncert Silverstein do Prahy:) Když mi řekla, že jsou tady, nemohla jsem tomu uvěřit:) Hlavně, ať to vyjde všechno:)


Je to prostě telátko:D
luczynky-world.blog.cz

Po včerejším maturiťáku:P No...a nechala jsem se ZASE ostříhat:) Tentokrát o hodně:) Ale až doostříhám tu černou, kterou furt na vlasech mám asi do půlky a zbyde mi jenom červená, zas ty vlasy nechám narůst:)
luczynky-world.blog.cz


DIY triko Guano Apes + NABÍDKA

3. února 2011 v 1:15 | Luczynka |  Má výroba
Už jsem přes měsíc doma, kvůli tomu ramenu a občas je to fakt strašná nuda.
Tak jsem se vrhla na další triko. S tímhle jsem vážně nadmíru spokojená:)

Kdybyste chtěli stejné(samozřejmě, že nebude úplně stejné, je to malované ručně, a tak je každý kus originál) nebo podobné triko, stačí napsat na mail mrs.luczynka@seznam.cz nebo do komentářů:) Budu moc ráda.
Cena: 220,- (triko,barva, práce)

Malování na trika jsem si hrozně zalíbila, a tak bych chtěla, aby mohly třeba sloužit i někomu jinému:) Občas je to sice hrozná piplačka, malovat štětečkem velikosti 1, ale hrozně mě to baví:)
Pokud by byl zájem, stačí napsat do komentářů, nebo na mrs.luczynka@seznam.cz
Moje další trička jsou TADY

A teď už to s Guano Apes:)
luczynky-world.blog.cz

luczynky-world.blog.cz