Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Září 2010

Roztahováky - moje výroba

29. září 2010 v 21:04 | Luczynka |  Má výroba
Už před 2 lety jsem začala pokukovat po roztahovákách z fima. Už od 13 ti jsem byla posedlá krásnejma ušima. :] A i já jsem si svoje uši musela ozdobit tak, abych s nima byla spokojená:] A tím to ještě nekončí:D:P Jenže...pořád jsem se nemohla dokopat, nějakej roztahovák si objednat. Pak ale přišly prázdniny a já se konečně rozhodla pro tvar a barvy:] Objednala jsem je od 2mm do 5mm... A tím jsem si řekla, že končím. :] Jenže...teď už jsem u 9mm:D Možná, že už je to 1cm:D A v druhým uchu asi 7 a půl mm:]  No a po roku a půl nošení roztahováků v uších a nakupování roztahováků po netu od velmi šikovných slečen mě napadlo: Co kdybych si zkusila nějakej vyrobit sama? Koupila jsem si fimo a už jsem tvořila:] Teď se učím pořád a pořád nové vzory, naučila jsem se míchat barvy a do pár měsíců to snad ještě dopiluju:] No a tady jsou moje výtvory asi za ten přibližně rok. Jak se vám líbí?:)

... luczynky-world.blog.cz

Melancholie sychravých dnů.

28. září 2010 v 15:26 | Luczynka |  Můj deník
Mám ráda déšť. Mám ráda, když se procházím venku a kapky mi stékají po tváři. Miluju, když mám od deště zmáčené vlasy.
Ale čeho je moc, toho je příliš.
Už tady prší od pátka. Neustále. Bez přestávky. A je úterý.
Včera u nás v Liberci houkaly sirény, kvůli tomu, že je zase nějaký povodňový období. To je fakt děsný:/
Těšila jsem se, že o tomhle prdlouženém víkendu nafotím horu fotek. Jenže... prší. A to se mi ani ven nechce. Tak prej někdy příště.
Chtěla bych léto. Chtěla bych to nesnesitelný vedro. Vážně. chybí mi to.
Včera jsem byla navštívit nemocnici 60km odtud. 6.1.2010 tam budu operovaná-rameno. Ale jo, docela se těším. Konečně budu mít po 4 letech pokoj s vyhazováním ramene.
Skoro celý 4 dny jsem proseděla u PC. Drahouš mi v pátek odjel, vrátil se včera večer, tak co tady. Tak jsem upravila zase hromadu fotek, zkoukla několik filmů a seriálů a přečetla knížku:]
Za chvíli půjdem snad do kina, doufám, že to vyjde. Ale vlastně... ještě nevím ani, na co:D
A... zejtra zase škola. Připravila jsem se na 5 z fyziky a na 4 z chemie. Jsem z toho fakt nadšená:/ První známky:/

No jinak... to moje barvení hlavy načerveno...Nedopadlo to úplně podle mejch představ.[ostatně jako vždycky, když si barvím hlavu:D] Ale nedopadlo to ani nejhůř:D

...luczynky-world.blog.cz
... luczynky-world.blog.cz

Marliese Arold - Já chci přece žít - Naďa je HIV pozitivní

28. září 2010 v 13:14 | Luczynka |  Knihy
Jednou Nadě přišel dopis od jejího bývalého přítele Petra (který teď bydlel v Egyptě] a v něm stálo, že při krevní transfuzi byl nakažen virem HIV. Naďa tomu nemohla uvěřit a nakonec si nechala udělat u lékaře test. Když za pár dnů přišly výsledky, Nadě se zhroutil svět. Byla HIV pozitivní. Když se svěřila rodičům, brali to sice těžce, ale snažili se Nadě pomáhat a se vším vyjít vstříc. Když se děvčata z jejich volejbalového týmu dozvěděly, že má vir HIV, odsoudily ji, štítily se jí a nebavily se s ní. I její trenérka na to nepřistoupila zrovna nejlépe. O pár dnů později přišla k Nadě domů, omluvila se jí a chtěla, aby se vrátila zpět do týmu.O pár týdnů později jely na zápas-přes noc. Létali tam komáři a holky se bály, že by se přes komáry mohly nakazit od Nadi.
Nakonec bylo ale vše jako dřív a děvčata byla opět spolu.
Knížka, od které jsem možná čekala více, ale dobře se četla.

...luczynky-world.blog.cz
© Stručný děj je sepsaný mnou. Při kopírování prosím použijte zdroj. Děkuji.

Fotím 3.

26. září 2010 v 11:21 | Luczynka |  Mé fotky
Další článek se týká opět mého focení. Od té doby, co jsem dostala můj nový vysněný foťák, fotím jako o život:] Dalšího koníčka jsem si našla v upravování fotek:] Snad se fotky budou líbit:]

Ovšem tahle fotka je zcela bez úprav:]
... luczynky-world.blog.cz

Fotím 2.

19. září 2010 v 16:31 | Luczynka |  Mé fotky
Tak zase pár fotek z mé tvorby. Tentokrát jsou z 2denního soustřeďka:]
...luczynky-world.blog.cz

Chci to zpět.

15. září 2010 v 19:03 | Luczynka |  Můj deník
Achjo. Zas mám divnou náladu.
Možná to bude počasím, možná to bude vztahama s nějakejma lidma...a možná to bude školou.
Jsem z tý školy vydeptaná. A to jsme tam 2 tejdny:/ Zatím ani ne tak kvůli písemkám a zkoušení, ale prostě... celkově. Škola.
Jsem hrozně utahaná. Každej den:/ Nevím, čím to je.

Chtěla bych to zpátky. Chtěla bych zpátky prázdniny.  Chodit ven s těma skvělejma lidma, bejt v pohodě, mít radost ze sluníčka. Jenže... nejde to. Tak prej za 10 měsíců no.

Chtěla bych zpátky vrátit některý vztahy, který jsem měla s lidma o prázdninách. Jak je ta škola, je to všechno hrozně divný.

Dneska jsem si jela pro červenou barvu na vlasy. Vybrala jsem tu nejzářivější, tak uvidím, jak to bude vypadat. Nebudu mít hlavu celou červenou, ale ty moje skoro 15ticentimetrový odrosty budu mít hodně červený a to, co mám teď hnědo-černý budu mít tmavě červený, protože se mi ty černý vlasy nechtěj ničit peroxidem. Nejdřív jsem uvažovala o celý červený hlavě, ale odbarvovat to..prostě nechci=) A myslím, že to bude vypadat dobře=)

Jdu se do toho pustit. Snad to dobře dopadne.

Mějte se:*
Luczynka
...luczynky-world.blog.cz

Kathy O'Beirn - Nikdy o tom nemluv

13. září 2010 v 19:41 | Luczynka |  Knihy
Kathy měla velice kruté dětství.Otec ji týral a bil.Matka se mu nedokázala postavit, protože měl převahu nad celou rodinou. Už v 5 letech ji její bratr znásilnil. V té době ale nevěděla, o co vůbec jde. Jednoho dne si ji odvedla jeptiška s tím, že pojedou k moři. Kathy se ale dostala do reformní školy, která byla utrpením. Tam ji znásilnil kněz. Když se s tím svěřila Matce představené, poslali ji do psychiatrické léčebny s tím, aby si přestala vymýšlet hlouposti.Vrátila se do reformní školy, znásilnili ji a následně otěhotněla.
Porodila holčičku - ve 14 letech, která byla ale nemocná. V 10 letech bohužel zemřela. Kathy několikrát utekla, ale vždy ji chytli. Neustále žádala maminku, aby si promluvila s otcem, aby se mohla vrátit Kathy domů. Jenže otec ji za žádnou cenu doma nechtěl. V 18 letech Kathy odešla z prádelny Máří Magdalény. Našla si byt. Po několika desítkách let začala shánět ženy, které s ní byly v prádelnách. Našla jich vcelku dost. Některé ženy v prádelnách zemřely vyčerpáním. Některé tam zůstaly až do konce života. Po několika letech objevila svou kamarádku Liz, kterou měla moc ráda. Byla mnohem starší, než Kathy. Za Liz chodila skoro pořád. Ale jednou, když na Kathy čekala, viděla ji z okna, po pár minutách ji odvezla sanitka a po 5 dnech zemřela.

Knížka, která mě velmi zaujala a zanechala ve mně opravdu mnoho. Tyto ženy měly opravdu zkažený celý život. 

... luczynky-world.blog.cz
© Stručný děj je sepsaný mnou. Při kopírování prosím použijte zdroj. Děkuji.

Deviantart.com

5. září 2010 v 17:41 | Luczynka |  Můj deník
Hahááá:D Našla jsem novou závislost:D
Celej den ležím v posteli, je mi ňák divně:/ A přece tam nebudu ležet jen tak:D Takže noťas na klíně a po ňákejch 2 letech jsem obnovila DeviantArt:]]
Takovejch skvělejch lidí, co tam je:]]
100× lepší, jak FaceBook:]] [kterej už mě mimochodem pěkně štve a nebaví mě:D].
Kdyby tady byl náhodou někdo, kdo ho má taky, napište mi prosím přezdívku:]
Jinak můj:

:))
... luczynky-world.blog.cz

Nikki Sixx - Heroinové deníky

3. září 2010 v 22:02 | Luczynka |  Knihy
Biografie - deníky.
Baskytarista slavné kapely Mötley Crüe nechává čtenáře nahlédnout do dávno zapomenutých deníků, které si vedl v dobách největší slávy. Popisuje jeden rok plný vzestupů i pádů, kdy mu pomalu ale jistě dochází, že by ho jeho vztah k drogám, a zejména k heroinu, nakonec mohl stát život. S osobitým humorem ironicky glosuje události, které jsou často jen velmi těžko uvěřitelné, a odhaluje čtenářům temná zákoutí mysli rockové hvězdy závislé na drogách. K jeho deníkovým zápiskům jsou přidány komentáře dalších členů kapely, slavných muzikantů, jeho příbuzných i jeho drogových kumpánů. Dokonce i sám Nikki se rozhodl přidat své současné názory na tehdejší události.

Knížka, která mě velmi zaujala. A i přesto, že to občas bylo prostě pořád stejný, knížka mě bavila:]
... luczynky-world.blog.cz
Zdroj: elegenda.sk

Konec zábavy, konec volna, konec krásných dnů.

1. září 2010 v 21:47 | Luczynka |  Můj deník

Ach jo...A jsou v háji. Prázdniny.
Šla jsem spát v 01:00 a vstávala jsem v 6:45. Na ten režim, kdy nebudu moct spát do 12:00 si budu muset zvyknout:// Hodně rychle:// Mě to zabije://
Přišla jsem do školy, sedla si na židli...a cejtila jsem se divně... 2 měsíce jsem tam nebyla...a vážně... byl to divnej pocit... Přišlo mi, jako kdyby na mě všichni koukali. Ale ať... :D:D Popravdě...ani mi ty lidi nechyběli. Ty, který mám ráda...s nima jsem se scházela o prázdninách.
Teprve včera jsem si uvědomila, že dneska to začíná. Že dneškem začíná konec zábavy, konec volna a konec těch pěknejch dnů.
A nejvíc na tom...mě štve ten rozvrh, jakej máme:/ Vůbec se mi nelíbí:/ Vy mi sice řeknete, že si nemám na co stěžovat, ale...mě to prostě štve://
0.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
xx
Čj
Aj
M

F
x
Ch
M
Čj
Z
D
Aj
x
Rj

F
Čj
Vv
Vv
x
Aj
Čj
M
Hv

+TV
RJ
Ch
D
M
Ov
x
x
Ten pátek nejvíc:// Nultou hodinu, tyvole! V 6:55... Vůbec se nezbláznili:/No a ten čtvrtek docela taky... Máme jednou za dva tejdny pracovky a jednou za dva tejdny tělák. A jelikož já nemůžu chodit na těláky, tak končím jednou za dva tejdny po 4 hodině...Jenže od půl 3 mám sbor:// Takže si toho volna nemůžu ani užít no://Řeším tu kraviny, ale zas jsem se potřebovala někam vypsat:D
Ach jo, vůbec nic mi poslední dobou nevychází://
Dnešek absolutně nevyšel podle mejch představ:/ Potřebuju, aby pátek vyšel:/ Jenže..moc nadějně to taky nevidím:/ A v sobotu jsem měla jít na takovej "fesťák",kterej je u nás, ale kámoška nemůže, miláček taky ne, takže asi opět nikam nepůjdu-jako loni :// A štve mě to, protože to chystáme už rok a opět nic:/ Ach jo, ach jo! Vypadá to, že víkend strávím opět u Gossip Girl a Facebooku:/ Už mě to sere!:/
Je první den školy a já opět pociťuju ten stres, kterej mě na dva měsíce opustil. Opět. Opět. Je mi zas mizerně. Ze všeho.
Můj drahý deníčku, tak jsem se zase vyzpovídala a teď půjdu hledat sešity.
Luczynka

Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv.
luczynky-world.blog.cz