Kde? Deviantart, ČSFD, Databáze knih, Spring.me - zeptej se mě
E-mail: mrs.luczynka@seznam.cz
Instagram: Luczynka

Říjen 2007

ZQlamali jste mě!x(

30. října 2007 v 23:53 | Luczynka |  Můj deník
LidičQy, tak dnesQa jste mě dost zQlamali.Nepřibyl dnes ani 1 Qomentář...To už se dlouho nestalo...Vždyť mám celQem velQou návštěvnost, taQ proč nepíšete comenty???Ani jste mi nenapsali jaQ se vám líbí new pink design...Pls pište ty comenty...Kuju moc:)
PS:Jdu chrupčit.Už se mi zavíraj očiška...Mějte se jaQ chcete a brou noc=*
Luczynka

Fakt úžasnej den!!!:(

30. října 2007 v 20:33 | Luczynka |  Můj deník
AhojQy lidi...
Chtěla jsem se vám pochlubit ,co jsem před chvíli provedla.Poslouchala jsem MP3 a u toho si chystala věci do šQoly.No a ta MP3 mi spadla(ne z velkQ výšQy) a nic se jí nestalo.PaQ jsem šla do Quchyně pro pití a paQ se vrátila zpátQy a tu MP3 jsem neviděla a šlápla jsem na ní.Rozbilo se mi sQlíčQo.Máma hned šílela jaQo že si snad dělám pr***...No a že jsou 2000kč v pr****...A teď je na mě nas**** a je na mě hnusná.A zejtra tu MP3 nese do opravny a prej bude trvat třeba i měsím než to opravěj.Ježiš to se zblázním...
Vaše pitomá Luczynka

Evanescence-dlouhé info o nich

29. října 2007 v 22:19 | Luczynka |  Evanescence - Biografie
Aktuální složení skupiny je: Amy Lee, John LeCompt, Rocky Gray, Terry Balsamo a Will Boyd. Starší členové: Ben Moody, který ze skupiny odešel kvůli rozporu a nyní se dal na sólovou dráhu a dalším je David Hodges, který se odešel věnovat jinému zaměstnání, křesťanské hudbě.

Americká formace Evanescence poprvé zazářila na soundtracku k filmu Daredevil. Jejich kariéra raketově rostata. Nejprve
si se svým rockovým megahitem Bring Me To Life prorazili cestu k nejvyšším rotacím na rádiích po celém světě (a to mnohdy i do rádií, která dříve rockovou hudbu nehrála), aby to samé posléze zopakovali se všemi třemi svými dalšími singly.
Bezmála 5 miliónů prodaných nosičů debutového alba Fallen, 22 platinových a 16 zlatých desek, bezpočet nominací na nejrůznějších hudební ceny - včetně tří na European Music Awards a pěti na Grammy Awards! Taková je bilance úspěchů nové americké senzace jménem Evanescence za uplynulý rok 2003. Album Fallen je debutem talentovaného kvartetu hudebníků z arkansaského města Little Rock, vydaným u labelu Wind-up Records. Hned na první poslech zaujme až nadpozemsky lehký vokál zpěvačky Amy Lee, který podkresluje emotivní, výrazově silný rock. "Bezesporu jsme rocková kapela," přesvědčuje o jasném přesvědčení kapely dvacetiletá Amy. "Náš hudební apetit je především epicky dramatická, temná rocková hudba."

Skupinu společně založila Amy Lee s kytaristou Benem Moodem ve svých raných teenagerských letech. "Byli jsme na takovém letním táboře a já jsem tam jednou zaslechl Amy jak hraje na piáno Meat Loafovu písničku I´ll Do Anything For Love. Tak jsem se k ní se zájmem vydal a ona mi tu písničku hned i zazpívala. Úplně mě to dostalo a přemluvil jsem jí, abychom si spolu založili kapelu," vzpomíná Ben Mood. Od prvního dne to bylo naprosté souznění dvou muzikálních duší. "Máme naprosto stejnou hudební vizi, milujeme stejnou muziku," přesvědčuje Moody. "Takže když se dáme do komponování písniček, navzájem si naše nápady doplňujeme."
Evanescence o sobě poprvé dali vědět v Little Rocku na konci devadesátých let. Jak se ovšem dá očekávat, rocková kapela tohoto ražení to vzhledem k místním hudebním tradicím na americkém Středozápadě neměla nejjednodušší. "Mladí lidé tu většinou poslouchají death metal, starší lidé zase podstatně měkčí muziku," vysvětluje Lee. "Vlastně si nevzpomenu ani na jednu zdejší kapelu, která by ve svém čele měla zpěvačku." Evanescence začali, ovlivněni širokým spektrem umělců, od Björk, přes Danny Elfmana až k Tori Amos, vydávat svá první EP. Ačkoli zatím nedisponovali reputací vybudovanou živými vystoupeními, rychle si začali budovat velmi dobré renomé. "Paradoxně jsme s Amy zůstávali skrytí, hodně v ústraní," vzpomíná Moody. "Druhou skladbu, kterou jsme napsali, byl to sedmiminutový gothic rockový hymnus Understanding, začala z nám neznámého důvodu hodně často hrát jedna místní rádiová stanice. Najednou jsme byli po městě populární, jenže nikdo nás vlastně neznal, nikdo netušil, kde by nás mohl najít. A to vše jen kvůli tomu, že jsme si nemohli dovolit odehrát koncert. Byl jsem jen já a Amy, peníze na muzikanty, kteří by s námi mohli hrát naživo, jsme prostě tehdy neměli."
Fallen vzniklo v Los Angeles za odborného dohledu producenta Davea Fortmana (BOYSETSFIRE, Superjoint Ritual) a Evanescence se na něm podařilo udržet rovnováhu mezi křehkou krásou a přirozenou rockovou tvrdostí. Typický pro zvuk celého alba je pilotní singl, baladicky laděná Bring Me To Life, na které pěvecky hostuje Paul McCoy, zpěvák 12 Stones. Tato skladbu hraje také důležitou roli na soundtracku k filmovému hitu Daredevil. 'Bring Me To Life' je o objevování nového, něčeho, co ve vás probudí dosud nepoznané pocity, říká Moody a pokračuje: "Objevíte svět, který je větší a zajímavější, než bublina, ve které jste se dosud pohybovali. Vyzdvihnout si neméně tak jako tento singl zaslouží také další potencionální hity, melodicky chytlavé Tourniquet a Haunted. Ke druhé jmenované písničce Moody říká: "V téhle skladbě jsme to nejvíc ´my´, tady jsme dosáhli přesně toho, jak si myslíme, že bychom měli znít."
Po textové stránce Evanescence postihuje témata od lásky, přes zoufalství až po temnou beznaděj. Ale skupina trvá na tvrzení, že její poselství je výsledně pozitivní: "Chceme, aby naše kapela lidem říkala, že nejsou sami, kdo se musí vyrovnávat s negativními pocity, nebo bolestí, že my všichni si čas od času musíme projít něčím smutným," vzkazuje Amy Lee, autorka drtivé většiny textů skupiny. "To je život, to je lidský úděl. My říkáme, že nikdo v tom není sám, my tím procházíme také." Živě Evanescence vystupují jako kvartet společně s druhým kytaristou Johnem LeComptem a bubeníkem Rocky Grayem "Právě v kvartetu jsme schopni předvést to, co stvoříme ve studiu na pódiu ve stejné kvalitě a stejně silně. Jsme vděčni za to, kam jsme se dostali. Hudba je dnes plná teenagerských produktů a my jsme rádi, že jsme něco dokázali jen s tím, že jsme skládali o věcech, které nám jdou ze srdce. Nechceme, nepokoušíme se prodávat milióny desek, chceme zůstat upřímní a sví."
Publikum si takhle upřímného postoje cení a album Fallen slaví v USA obrovské úspěchy. Za pouhých šest týdnů obdrželo za prodeje platinovou desku, v Evropě se během jediného, premiérového týdne prodeje prodalo přes jeden milión kusů. Renomovaný magazín Billboard Fallen vyhlásil nejprodávanějším rockovým debutem v historii existence jejich žebříčku. Music & Media zase označila jak album, tak pilotní singl za tzv. salesbreakers evropské singlové i albové hitparády (Fallen za postup během jediného týdne z 98. na 7. místo, Bring Me To Life z 33. na 6. pozici!) Zatím nejnovějším albem, z listopadu roku 2004 je CD+DVD Anywhere but home, můžete si zde poslechnout songy z alba Fallen na živo, coververzi Thoughtless od skupiny Korn a dosud nevydanou studiovou nahrávku Missing. Taky je zde záznam z koncertu, něco ze zákulisí a dosud všechny vydané videoklipy skupiny Evanescence. Jak jistě víte, skupinu během amerického turné opustil spoluzakladatel a kytarista Ben Moody, kterého nahradil kytarista skupiny Cold-Terry Balsamo. Ben Moody poté chvíli spolupracoval s Avril Lavigne a poté natočil videoklip s Anastaciou na song Everything Burns, kde si také zazpíval.

(22.10.2007 - 28.10.2007)

29. října 2007 v 19:43 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (22.10.2007 - 28.10.2007) je:
Pondeli: 73
Utery: 38
Streda: 33
Ctvrtek: 41
Patek: 30
Sobota: 43
Nedele: 52

Celkem: 310
Lidííííí, já vás miluju!!!!=* Od 22.10.2007 do 28.10.2007 tady přibylo tak maximálně dohromady 20 článků, já jsem tu vůbec nebyla a mám návštěvnost o 1 člověka menší než minulej tejden...Minulej tejden(15.10.2007-21.10.2007) sem přišlo 311 lidí.
Je to fakt bomba...A to jsem tipovala na tenhle tejden tak maximálně 130...xD Příště by to mohlo být třeba 400 lidí, pak třeba 450 a mohlo by se to dostat až na nějakejch 700-800 ale to celkem pochybuju:)
LaWuJu VáS VaŠe Luczynka=*

(15.10.2007 - 21.10.2007)-twe mazec=*

28. října 2007 v 22:30 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (15.10.2007 - 21.10.2007) je:
Pondeli: 32
Utery: 29
Streda: 19
Ctvrtek: 33
Patek: 56
Sobota: 67
Nedele: 75

Celkem: 311

Lidííííí, vy jste zlatíšQa...Twe 311 lidí za tejden.To tu ještě nebylo....Jsem nesQutečně šťastná...Tenhle tejden počítám že bude něco taQ do 130 lidí...Víc asíQ né, páč jsem tu tenhle tejden nic nepřidávala...
Luczynka

Jsem domááá=*

28. října 2007 v 22:16 | Luczynka |  Můj deník
Tak už jsem doma...Teda jako přijela jsem už dřív, ale byla jsem venku, koukala se na blogy mých kámošek,připravovala do školy...
Tak vám sem píšu až teď:) A jdu přidat nějaký články...
PS:No tak na tom soustřeďku byli němky a polky no ale jako němky odjížděli včera 27.10.2007 a my a polky až dneska.No a ´já se s těma němkama skamarádila až v pátek a to mě pěkně se**!!!No a jako když odjížděli, tak mě furt jedna němka objímala a já se tam málem rozbrečela, ale udržela jsem se no a pak jsem si šla pro můj sešit na různý krawiny a řekla jsem jim: ,,Write your name please.." a oni to chudáci nepochopili protože jsem tak pitomá, že už si ani o jejich podpisy neumím říct...no a pak tam přišla moje kámojda, která umí úpe suprově anglicky, no nejlíp z celýho našeho sboru a to jí je 11...no ona tam za nás překládala těm němkám věty no xD No a tak řekla AUTOGRAM a všechny to pochopili:)
Tak se mi tam podepsali a pak tam napsali WE LOVE YOU...Mě to tak dostaloo...fakt mazec x)
A pak jsme se šli s nima ještě jednou rozloučit k jejich autobusu a všichni jsme se tam objímali úpe strašně...A ta němka co mě tam tak hezky a nejvíc objímala, tak mě nakonec obejmula ještě jednou a chytla mě za ruku a pak odešla do toho busu.No a já se tam normálně rozbrečela jak malý dítě...A kámošky(CZ) mi říkali ať nebrečím a pak si mě z autobusu všimla etě jedna němka která byla taky strašně v poho a jako ukázala na mě takovej smutno-srandovní pohled jako ať nebrečím...A pak odjeli...
Mě se po nich tááák strašně stejská.No a 6.12. máme nějakej vánoční koncert v Německu, 13.12. v Polsku a 20.12. v Česku.A na každým koncertě se uvidíme s těma němkama a polkama...a dokonce 3×...Ježiš já se tak těším:) =*
PS:Možná sem dám tenhle tejden moje fotky a fotky těch němek...Ale nic neslibuju
PS2:Strašně se mi po vís stejskalo a měla jsem šílenej absťák, páč jsem neměla net xD

Pá vaše Luczynka

DnesQa vám přijedu=*

28. října 2007 v 15:00 | Luczynka |  Můj deník
Ahóóóój zlatíšQa moe!!!
TaQ soustřeďko mám sQoro za sebou a už se stráááášně těším domů na PC a na NET!!!Mám absťák jak sviň xD
DnesQa vám přijedu, lásQy moe!!=*
Lawuju váááás...
Pááá vaše těšící se Luczynka

TaQ pá LásQy!=*

22. října 2007 v 7:24 | Luczynka |  Můj deník
Dobrý ráno xD
TaQ jsem se s váma přišla rozloučit x)
Ehm...co mám teď psát???
Přednastavila jsem vám asi 2 článQy na Qaždý den, takže tu vždycQy něco přibude.Ok=)
Jééééééžuš, já budu mít absťáQ normálně xD...Tejden bez PC a bez netu...=(
No tak uQončím moje psaní, nebo se tu rozepíšu a nestihnu ani náš autobus, Qterej nás tam veze na to soustřeďQo...
FaQt končím...TaQ pááááá
Bude se mi strááášně stejsQat...
PS:A pište hodně comenty...
Vaše Luczynka

(8.10.2007 - 14.10.2007)

21. října 2007 v 18:38 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (8.10.2007 - 14.10.2007) je:
Pondeli: 18
Utery: 16
Streda: 7
Ctvrtek: 12
Patek: 11
Sobota: 40
Nedele: 32

Celkem: 136
Tahle statistika se mi líbí nejvííííc xD
Jsem zvědavá kolik bude za tenhle tejden...Počítán taQ něco přes 200...xD xD

(1.10.2007 - 7.10.2007)

21. října 2007 v 18:35 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (1.10.2007 - 7.10.2007) je:
Pondeli: 6
Utery: 24
Streda: 8
Ctvrtek: 42
Patek: 31
Sobota: 30
Nedele: 20

Celkem: 161

(24.9.2007 - 30.9.2007)

21. října 2007 v 18:34 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (24.9.2007 - 30.9.2007) je:
Pondeli: 11
Utery: 6
Streda: 6
Ctvrtek: 14
Patek: 9
Sobota: 16
Nedele: 22

Celkem: 84

(17.9.2007 - 23.9.2007)

21. října 2007 v 18:32 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (17.9.2007 - 23.9.2007) je:
Pondeli: 5
Utery: 24
Streda: 14
Ctvrtek: 5
Patek: 21
Sobota: 13
Nedele: 18

Celkem: 100

(10.9.2007 - 16.9.2007)

21. října 2007 v 18:30 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (10.9.2007 - 16.9.2007) je:
Pondeli: 7
Utery: 22
Streda: 13
Ctvrtek: 17
Patek: 18
Sobota: 15
Nedele: 18

Celkem: 110

(3.9.2007 - 9.9.2007)

21. října 2007 v 18:29 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (3.9.2007 - 9.9.2007) je:
Pondeli: 25
Utery: 19
Streda: 8
Ctvrtek: 9
Patek: 18
Sobota: 14
Nedele: 10

Celkem: 103

(27.8.2007 - 2.9.2007)

21. října 2007 v 18:24 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (27.8.2007 - 2.9.2007) je:
Pondeli: 19
Utery: 14
Streda: 2
Ctvrtek: 16
Patek: 47
Sobota: 18
Nedele: 20

Celkem: 136

(20.8.2007 - 26.8.2007)

21. října 2007 v 18:23 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (20.8.2007 - 26.8.2007) je:
Pondeli: 1
Utery: 2
Streda: 3
Ctvrtek: 4
Patek: 5
Sobota: 3
Nedele: 6

Celkem: 24

(13.8.2007 - 19.8.2007)

21. října 2007 v 18:22 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (13.8.2007 - 19.8.2007) je:
Pondeli: 1
Utery: 2
Streda: 2
Ctvrtek: 7
Patek: 2
Sobota: 2
Nedele: 3

Celkem: 19

(6.8.2007 - 12.8.2007)

21. října 2007 v 18:22 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (6.8.2007 - 12.8.2007) je:
Pondeli: 4
Utery: 2
Streda: 12
Ctvrtek: 3
Patek: 0
Sobota: 0
Nedele: 1

Celkem: 22

(30.7.2007 - 5.8.2007)

21. října 2007 v 18:17 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (30.7.2007 - 5.8.2007) je:
Pondeli: 11
Utery: 10
Streda: 14
Ctvrtek: 6
Patek: 10
Sobota: 11
Nedele: 6

Celkem: 68

(23.7.2007 - 29.7.2007)

21. října 2007 v 18:16 | Luczynka |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (23.7.2007 - 29.7.2007) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 0
Sobota: 37
Nedele: 18

Celkem: 55